Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 7
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 31 mai 2016

N-åpen

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Alexander Brunborg Sande Sportsklubb 31:26 +11:28
0 Oliver Brunborg Sande Sportsklubb 31:23 +11:25
0 Oda Huseklepp Rustan OL Trollo 24:10 +4:12
0 Anne Haugberg Andebu IL 23:21 +3:23
0 Tuva Eckdahl Book OK Horten 19:58
Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 1:03:01

D 11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 19:31
2 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 32:42 +13:11

D 13-16C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 22:29
2 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 27:27 +4:58
3 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 38:46 +16:17
4 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 40:01 +17:32

D 17-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 37:48
2 Ingvild Eckdahl OK Horten 42:32 +4:44
3 Ingrid Knotten Haugberg Andebu IL 49:24 +11:36
4 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 50:04 +12:16
5 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 57:19 +19:31
6 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:11:06 +33:18
Vilde Eia Holtung OL Trollo diskvalifisert

D 17-C

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 24:58
2 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 27:59 +3:01
3 May Nordkvelde Hedrum OL 31:14 +6:16
4 May-Britt Skramdal Hedrum OL 37:34 +12:36
5 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 49:44 +24:46

D 40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Silje Island OL Tønsberg og omegn 42:11
2 Anette Firing Andebu IL 45:48 +3:37
3 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 48:12 +6:01
4 Wenche Eikås Sandefjord OK 1:15:36 +33:25

D 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Veslemøy Solberg Konnerud IL 39:52
2 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 48:52 +9:00
3 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 52:29 +12:37

D 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gro Eia OL Trollo 36:20
Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 46:20
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 55:53 +9:33
3 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:10:23 +24:03

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Eikås Sandefjord OK 20:36
Kristoffer Eckdahl OK Horten diskvalifisert

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ludvig Skramdal Hedrum OL 19:35

H 13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Viljan van Raaij Hedrum OL 28:58
2 Jonas Eikås Sandefjord OK 34:12 +5:14
3 Kristoffer Fjære Hedrum OL 40:34 +11:36
4 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 46:03 +17:05

H 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole-Hermen Nylende Rudshaug Botne SK 25:47

H 15-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 34:09
2 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 38:25 +4:16
3 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 42:19 +8:10
4 Per Anders Eckdahl OK Horten 48:01 +13:52
5 Filip Andreas Larsen Botne SK 1:12:19 +38:10

H 17-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Firing Haugberg Andebu IL 30:20
2 Joar Gjerdahl Konnerud IL 31:09 +0:49
3 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 33:09 +2:49
4 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 36:38 +6:18
5 Sindre Eia Holtung OL Trollo 37:17 +6:57
6 Hans Olav Skogstad Telenor BIL 41:26 +11:06
7 Andreas Plaian Asker Skiklubb 41:46 +11:26
8 Peder Rauan Larvik OK 47:17 +16:57

H 17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 19:02
2 Øyvind Kristiansen OL Trollo 22:17 +3:15
3 Gunnar Rustan OL Trollo 23:59 +4:57
4 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 31:01 +11:59

H 40-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Haug Stokke IL 27:41
2 Egil Furua Berger og Svelvik OL 35:25 +7:44
3 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 36:07 +8:26
4 Jørgen Fjære Hedrum OL 36:24 +8:43
5 Kjetil Eckdahl OK Horten 37:37 +9:56
6 Tom Kristensen Larvik OK 41:15 +13:34
7 Bjørnar Olsrød Stokke IL 43:20 +15:39
8 Espen Johnsen Hedrum OL 45:22 +17:41
9 Magne Kløve Stokke IL 47:02 +19:21
10 Ian Ringheim OL Trollo 47:31 +19:50
11 Nils Karsten Ceeberg Andebu IL 1:01:15 +33:34
12 Eelco van Raaij Hedrum OL 1:13:53 +46:12
Jo Børre Eikås Sandefjord OK diskvalifisert

H 50-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Petter Løe Notodden OL 33:42
2 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 33:57 +0:15
3 Anton Plaian Asker Skiklubb 36:23 +2:41
4 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 42:11 +8:29
5 Sven Ohrvik Konnerud IL 49:54 +16:12
6 Rune Røed Stokke IL 50:18 +16:36
7 Svein Olav Vik Berger og Svelvik OL 52:43 +19:01
8 Jan Trygve Jensen Berger og Svelvik OL 57:22 +23:40
9 Asle Johnsen Hedrum OL 58:07 +24:25

H 60-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elling Aakre Andebu IL 38:28
1 Dag Rønning Jensen OL Trollo 38:28
3 Runar Kittilsen Stokke IL 40:04 +1:36
4 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 41:15 +2:47
5 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 42:11 +3:43
6 Martin Nauf Hedrum OL 42:45 +4:17
7 Hogne Kjærås Andebu IL 43:04 +4:36
8 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 53:08 +14:40
9 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 54:24 +15:56

H 70-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 31:15
2 Helge Fossheim Hedrum OL 31:26 +0:11
3 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 35:24 +4:09
4 Per Øystein Andersen Larvik OK 36:27 +5:12
5 Thorolf Trolsrud Botne SK 38:40 +7:25
6 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 39:46 +8:31
7 Anton Lomme Hedrum OL 40:11 +8:56
8 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 40:32 +9:17
9 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 41:15 +10:00
10 Steinar Ruud Konnerud IL 41:45 +10:30
11 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 42:22 +11:07
12 Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK 43:22 +12:07
13 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 44:34 +13:19
14 Tore S. Rasmussen OL Tønsberg og omegn 48:36 +17:21
15 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 51:22 +20:07
16 Jørgen Kvilhaug Botne SK 52:22 +21:07
17 Magnar Øvreås Botne SK 53:17 +22:02

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Tveten Larvik OK 56:00
2 Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn 56:37 +0:37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor