Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 6
Arrangørorganisasjon: Botne SK
Dato: tirsdag 24 mai 2016

N-åpen

1 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Tuva Eckdahl OK Horten 16:39 13:52
0 Ane Røed Gjertsen Stokke IL 16:49 +0:10 14:00
0 Georg Røed Gjertsen Stokke IL 15:22 12:48
0 Oda Huseklepp Rustan OL Trollo 23:56 +7:17 19:56
0 Othilie Kvilhaug Skavhellen Botne SK 16:19 13:35
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 28:56 +12:17 24:06
0 Anne Haugberg Andebu IL 16:29 13:44

D 11-12

1 620 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 27:55 17:13

D 11-12N

1 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 10:54 9:05
2 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 12:11 +1:17 10:09
3 Karoline Fjære Hedrum OL 16:21 +5:27 13:37
4 Vilja Island OL Tønsberg og omegn 25:35 +14:41 21:19

D 13-14

2 470 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Johnsen Hedrum OL 25:04 10:08

D 13-16C

1 620 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 14:54 9:11
2 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 15:31 +0:37 9:34
3 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 16:49 +1:55 10:22
4 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 16:58 +2:04 10:28

D 17-

3 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Knotten Haugberg Andebu IL 21:42 7:00
2 Ingvild Eckdahl OK Horten 24:46 +3:04 7:59
3 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 25:31 +3:49 8:13
4 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 30:06 +8:24 9:42
5 Mathea Strøm Grønn Hedrum OL 31:00 +9:18 10:00
6 Katrine Gjestrum Hedrum OL 31:29 +9:47 10:09

D 17-C

1 620 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lillian Berge Sandefjord OK 15:38 9:39
2 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 16:44 +1:06 10:19
3 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 17:09 +1:31 10:35
4 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 18:28 +2:50 11:23
5 May Nordkvelde Hedrum OL 21:19 +5:41 13:09
6 May-Britt Skramdal Hedrum OL 23:08 +7:30 14:16
7 Nina Nicolaysen Sandefjord OK 27:47 +12:09 17:09

D 40-

2 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje  Island OL Tønsberg og omegn 18:34 7:08
2 Kristin Bruserud OL Trollo 20:11 +1:37 7:45
3 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 23:32 +4:58 9:03
4 Anette Firing Andebu IL 23:51 +5:17 9:10
5 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 24:35 +6:01 9:27
6 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 25:20 +6:46 9:44
7 Wenche Eikås Sandefjord OK 25:41 +7:07 9:52

D 50-

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Helene Hansen Sandefjord OK 30:14 11:37
2 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 30:42 +0:28 11:48

D 60-

2 470 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Eia OL Trollo 21:48 8:49
2 Inger Nergaard Stokke IL 26:37 +4:49 10:46
3 Randi Hansen Stokke IL 26:47 +4:59 10:50
4 Elisabeth Rød Andebu IL 30:05 +8:17 12:10

D 70-

2 470 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 28:11 11:24
Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL diskvalifisert

H 11-12

1 620 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Eikås Sandefjord OK 16:52 10:24
Kristoffer Eckdahl OK Horten diskvalifisert

H 11-12N

1 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 17:12 14:20

H 13-14

2 470 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 16:03 6:29
2 Viljan van Raaij Hedrum OL 18:17 +2:14 7:24
3 Jonas Eikås Sandefjord OK 18:39 +2:36 7:33
4 Kristoffer Fjære Hedrum OL 21:07 +5:04 8:32

H 13-16C

1 620 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole-Hermen Nylende Rudshaug Botne SK 18:37 11:29

H 15-16

3 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 17:23 5:36
2 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 20:09 +2:46 6:30
3 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 21:03 +3:40 6:47
4 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 21:11 +3:48 6:50
5 Filip Andreas Larsen Botne SK 32:11 +14:48 10:22
Per Anders Eckdahl OK Horten diskvalifisert

H 17-

3 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Watterdal Hadeland OL 16:36 5:21
2 Sindre R Holt Hedrum OL 17:13 +0:37 5:33
3 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 17:51 +1:15 5:45
4 Jørgen Frøyd Larvik OK 18:12 +1:36 5:52
5 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 18:21 +1:45 5:55
6 Rune Firing Haugberg Andebu IL 18:47 +2:11 6:03
7 Jarle Lysnes Hedrum OL 19:51 +3:15 6:24
8 Hans Olav Skogstad Telenor BIL 20:52 +4:16 6:43
Ludvig Johnsen Hedrum OL diskvalifisert

H 17-C

1 620 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 14:20 8:50
2 Frode Gjestrum Hedrum OL 15:45 +1:25 9:43
3 Haakon Pettersen Sandefjord OK 16:02 +1:42 9:53
4 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 20:44 +6:24 12:47

H 40-

3 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Fjære Hedrum OL 19:45 6:22
2 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 20:19 +0:34 6:33
3 Per Erik  Larsen Sandefjord OK 20:41 +0:56 6:40
4 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 21:16 +1:31 6:51
5 Tom Kristensen Larvik OK 21:28 +1:43 6:55
6 Jon Nicolaysen Sandefjord OK 23:18 +3:33 7:30
7 Bjørnar Olsrød Stokke IL 23:48 +4:03 7:40
8 Eirik  Skavhellen Botne SK 24:13 +4:28 7:48
9 Ian Ringheim OL Trollo 24:45 +5:00 7:59
10 Eelco van Raaij Hedrum OL 25:59 +6:14 8:22
11 Gunnar Rustan OL Trollo 28:10 +8:25 9:05
12 Magne Kløve Stokke IL 29:54 +10:09 9:38
Espen Johnsen Hedrum OL diskvalifisert

H 50-

3 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roger Lysnes Hedrum OL 21:52 7:03
2 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 22:31 +0:39 7:15
3 Roar Nilsen Sandefjord OK 24:03 +2:11 7:45
4 Rune Røed Stokke IL 27:12 +5:20 8:46
5 Asle Johnsen Hedrum OL 31:18 +9:26 10:05
6 Per Einar Strøm Hedrum OL 32:43 +10:51 10:33
Petter Løe Notodden OL diskvalifisert

H 60-

2 600 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 18:33 7:08
2 Runar Kittilsen Stokke IL 20:59 +2:26 8:04
3 Elling Aakre Andebu IL 22:10 +3:37 8:31
4 Jan Bøhle OL Trollo 23:47 +5:14 9:08
5 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 24:07 +5:34 9:16
6 Martin Nauf Hedrum OL 24:39 +6:06 9:28
7 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 26:36 +8:03 10:13
8 Anton Lomme Hedrum OL 27:04 +8:31 10:24
9 Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK 27:41 +9:08 10:38
10 Roar Løken Sandefjord OK 27:51 +9:18 10:42
11 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 28:44 +10:11 11:03
12 Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo 30:07 +11:34 11:35
13 Magnar Reppesgård Hedrum OL 32:34 +14:01 12:31
14 Bjørn Haugen Sandefjord OK 38:05 +19:32 14:38

H 70-

2 470 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 20:00 8:05
2 Helge Fossheim Hedrum OL 20:37 +0:37 8:20
3 Frank Eliassen Sandefjord OK 24:51 +4:51 10:03
4 Per Øystein Andersen Larvik OK 25:12 +5:12 10:12
5 Thorolf Trolsrud Botne SK 25:15 +5:15 10:13
6 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 25:45 +5:45 10:25
7 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 25:51 +5:51 10:27
8 Svein Thorsen Sandefjord TIF 27:44 +7:44 11:13
9 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 30:57 +10:57 12:31
Harald Viken Sandefjord TIF diskvalifisert
Oddvar Gjelstad Sandefjord OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor