Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 2
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 19 april 2016

N-åpen

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Silje Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 32:10 +13:28
0 Kristian Kaupang Lye Larvik OK 23:32 +4:50
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 38:22 +19:40
0 Oda Huseklepp Rustan OL Trollo 30:11 +11:29
0 Ida Pérez Rønnild Hedrum OL 32:34 +13:52
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 18:38
0 Daniella Gjone Sandefjord OK 20:15 +1:33
0 Malin Johansson Henden Hedrum OL 27:13 +8:31
0 Albert Henden Schøne Hedrum OL 42:27 +23:45
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 22:17 +3:35
0 Andreas Kristiansen OL Trollo 26:48 +8:06
0 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 18:42
0 Annika van Raaij Hedrum OL 27:49 +9:07

D 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Amalie Kvernsmyr Andebu IL 27:14
2 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 33:22 +6:08
3 Rikke Bruserud OL Trollo 1:02:30 +35:16

D 11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 21:30
2 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 26:59 +5:29
3 Karoline Fjære Hedrum OL 27:48 +6:18

D 13-16C

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Mobråthen Botne SK 24:02
2 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 29:33 +5:31
3 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 29:52 +5:50
4 Pernille Molteberg Hedrum OL 29:56 +5:54
5 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 30:52 +6:50
6 Ingvild Johnsen Hedrum OL 35:27 +11:25
7 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 40:48 +16:46
8 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 41:49 +17:47
9 Sahra Louise Guldahl-Ibouder Larvik OK 44:40 +20:38
10 Aurora Masvik Larvik OK 44:41 +20:39
11 Maiken Østrem Dignes Botne SK 1:11:45 +47:43

D 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 46:18
2 Hanna Johansson Hedrum OL 1:00:10 +13:52
Anne Omholt Berrefjord Lardal OL diskvalifisert

D 17-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Merete Lysebo Lardal OL 49:24
2 Elin Bjerva Larvik OK 51:18 +1:54
3 Kristin Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 54:36 +5:12
4 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:00:09 +10:45
5 Ingvild Eckdahl OK Horten 1:01:12 +11:48
6 Mathea Strøm Hedrum OL 1:09:46 +20:22
7 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:16:00 +26:36
Katrine Gjestrum Hedrum OL diskvalifisert
Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D 17-C

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lillian Berge Sandefjord OK 26:06
2 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 30:57 +4:51
3 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 33:28 +7:22
4 May Nordkvelde Hedrum OL 33:43 +7:37
5 Mette Spangelo Wold OK Horten 33:49 +7:43
6 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 36:00 +9:54
7 Randi Mobråthen Botne SK 44:48 +18:42
8 Sissel Bentsen Hedrum OL 1:09:47 +43:41
Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo diskvalifisert
Else Stordal OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Sara Roberg Ghabeli OL Trollo diskvalifisert
Pernille Nauf Hedrum OL diskvalifisert
Heidi Eriksen Larvik OK brutt

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Terese Pérez Rønnild Hedrum OL 32:33

D 40-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Kjeldaas OL Trollo 42:13
2 Kristin Bruserud OL Trollo 46:55 +4:42
3 Ida Vår Dirdal Larvik OK 47:55 +5:42
4 Anette Firing Andebu IL 55:12 +12:59
5 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 57:47 +15:34
6 Silje Island OL Tønsberg og omegn 58:23 +16:10
7 Liv Kristin Omholt Berrefjord Lardal OL 1:00:33 +18:20
8 Celine Vik Olsen Larvik OK 1:19:04 +36:51
9 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:28:44 +46:31
10 Wenche Eikås Sandefjord OK 1:33:30 +51:17
Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn brutt

D 50-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 48:25
2 Tone Stokland Sandefjord OK 50:25 +2:00
3 Røgeberg Tonje OL Tønsberg og omegn 53:32 +5:07
4 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 57:31 +9:06
5 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 57:38 +9:13
6 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 1:02:41 +14:16
7 Kristin Dahl Sandefjord OK 1:21:07 +32:42

D 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Lise Saga Kjose IL 34:22
2 Randi Kristin Nærum Larvik OK 39:01 +4:39
3 Siri Hauge Fevik OL Trollo 50:09 +15:47
4 Randi Hansen Stokke IL 55:26 +21:04
5 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 1:00:44 +26:22
6 Karin Kittilsen Stokke IL 1:04:18 +29:56
Elisabeth Rød Andebu IL diskvalifisert
Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn brutt

D 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 May Helene Hansen Sandefjord OK 1:02:32
2 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 1:04:35 +2:03
Hjørdis Øvreås Botne SK diskvalifisert

H 11-12

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Eikås Sandefjord OK 23:38
2 Kristoffer Eckdahl OK Horten 26:18 +2:40
3 Gabriel Gjone Sandefjord OK 31:15 +7:37
4 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 34:36 +10:58
5 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 35:16 +11:38
6 Benjamin Gjone Sandefjord OK 35:34 +11:56
7 Henrik Omlid Johansen Larvik OK 37:56 +14:18

H 11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 18:01
2 Ludvig Skramdal Hedrum OL 21:34 +3:33

H 13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Eikås Sandefjord OK 34:17
2 Henrik R Holt Hedrum OL 42:15 +7:58
3 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 44:08 +9:51
Viljan van Raaij Hedrum OL diskvalifisert
Kristoffer Fjære Hedrum OL diskvalifisert

H 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karl Mathias Wold OK Horten 19:30
Ole-Hermen Nylende Rudshaug Botne SK diskvalifisert

H 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Simen Kristiansen OL Trollo diskvalifisert

H 15-16

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 40:45
2 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 43:11 +2:26
3 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 45:33 +4:48
4 Morten Krona Hafland OL Tønsberg og omegn 58:35 +17:50
5 Per Anders Eckdahl OK Horten 1:00:46 +20:01
6 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 1:28:34 +47:49
7 Filip Andreas Larsen Botne SK 1:31:59 +51:14
Marius Sæther Mydland Hedrum OL diskvalifisert

H 17-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Kristensen Larvik OK 36:04
2 Sindre R Holt Hedrum OL 36:46 +0:42
3 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 36:54 +0:50
4 Øyvind Watterdal Hadeland OL 38:21 +2:17
5 Jørgen Frøyd Larvik OK 39:26 +3:22
6 Rune Firing Haugberg Andebu IL 50:26 +14:22
7 Sindre Eia Holtung OL Trollo 51:25 +15:21
8 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 52:43 +16:39
9 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 53:59 +17:55
10 Jarle Lysnes Hedrum OL 56:31 +20:27
11 Robin Thorkildsen Hedrum OL 1:01:41 +25:37
12 Hans Olav Skogstad Telenor BIL 1:05:08 +29:04

H 17-C

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Kristiansen OL Trollo 23:43
2 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 24:24 +0:41
3 Gunnar Rustan OL Trollo 25:22 +1:39
4 Ludvig Johnsen Hedrum OL 26:46 +3:03
5 Haakon Pettersen Sandefjord OK 30:05 +6:22
6 Frode Gjestrum Hedrum OL 31:03 +7:20
7 Petter Tobias Bettum Stokke IL 34:43 +11:00
8 Terje B. Olsen NOTEAM 40:08 +16:25

H 40-

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Sundby Larvik OK 34:07
2 Trond Gjelstad Sandefjord OK 40:57 +6:50
3 Jørgen Fjære Hedrum OL 41:48 +7:41
4 Asgeir Fremstad Larvik OK 43:56 +9:49
5 Ole Petter Aasrum Larvik OK 44:15 +10:08
6 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 47:52 +13:45
7 Stian Kvernsmyr Andebu IL 51:21 +17:14
8 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 53:58 +19:51
9 Tom Kristensen Larvik OK 57:20 +23:13
10 Espen Johnsen Hedrum OL 57:53 +23:46
11 Per Erik Larsen Sandefjord OK 58:25 +24:18
12 Ian Ringheim OL Trollo 1:00:21 +26:14
13 Hans Petter Bettum Stokke IL 1:06:38 +32:31
14 Asbjørn Roe Larvik OK 1:07:46 +33:39
15 Frode Larsen Botne SK 1:38:29 +1:04:22
Sturle Furland Sandefjord OK diskvalifisert
Morten Hamre NOTEAM diskvalifisert
Yngve Mobråthen Botne SK diskvalifisert
Atle Borgersen Hedrum OL diskvalifisert
Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Pål Jevanord OL Trollo diskvalifisert

H 50-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 45:55
2 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 51:59 +6:04
3 Terje Urfjell IL Imås 52:28 +6:33
4 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 56:55 +11:00
5 Roar Nilsen Sandefjord OK 1:01:24 +15:29
6 Rune Røed Stokke IL 1:15:59 +30:04
7 Jan Arild Rygg Sande Sportsklubb 1:26:07 +40:12
8 Olav Amund Hana OL Trollo 1:41:45 +55:50
Gylve Setlo Sandefjord OK diskvalifisert
Petter Linglem Sandefjord TIF diskvalifisert
Lian Dag Johnny Andebu IL diskvalifisert
Petter Løe Notodden OL diskvalifisert

H 60-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 43:29
2 Runar Kittilsen Stokke IL 46:17 +2:48
3 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 47:17 +3:48
4 Martin Nauf Hedrum OL 48:23 +4:54
5 Dag Rønning Jensen OL Trollo 48:30 +5:01
6 Ole Johansson Porsgrunn OL 49:26 +5:57
7 Elling Aakre Andebu IL 52:36 +9:07
8 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 53:42 +10:13
9 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 54:26 +10:57
10 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 57:08 +13:39
11 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 59:14 +15:45
12 Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo 1:01:59 +18:30
13 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 1:05:00 +21:31
14 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 1:06:05 +22:36

H 70-

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Fossheim Hedrum OL 33:07
2 Frank Eliassen Sandefjord OK 37:49 +4:42
3 Thorolf Trolsrud Botne SK 43:45 +10:38
4 Per Øystein Andersen Larvik OK 45:22 +12:15
5 Thor Edvardsen Larvik OK 47:59 +14:52
6 Magnar Øvreås Botne SK 51:14 +18:07
7 Kjell Meen Porsgrunn OL 51:40 +18:33
8 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 52:02 +18:55
9 Svein Thorsen Sandefjord TIF 55:42 +22:35
10 Kristensen Arne Stokke IL 56:08 +23:01
11 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 56:53 +23:46
12 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 1:00:19 +27:12
13 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:00:30 +27:23
14 Lars Martin Gjein Stokke IL 1:03:47 +30:40
15 Magnar Reppesgård Hedrum OL 1:14:19 +41:12
Kåre Nilsen Sandefjord TIF diskvalifisert
Ragnar Hillestad Lardal OL diskvalifisert
Anton Lomme Hedrum OL diskvalifisert
Helge Halvorsen Larvik OK diskvalifisert
Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK diskvalifisert
Lars Magne Klovning Porsgrunn OL brutt

H 80-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arne Kjell Foldvik Nidarøst OK 54:51
2 Helge Tvedten Larvik OK 1:09:10 +14:19
3 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 1:44:56 +50:05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor