Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 1
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 12 april 2016

N-åpen

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Ane Røed Gjertsen Stokke IL 24:22
0 Georg Røed Gjertsen Stokke IL 24:44 +0:22
0 Anne Haugberg Andebu IL 25:08 +0:46
0 Annika van Raaij Hedrum OL 32:08 +7:46
0 Henrik Ringheim OL Trollo 22:26
0 Oda Huseklepp Rustan OL Trollo 28:16 +3:54
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 13:58
0 Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn 27:16 +2:54

D 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Amalie Kvernsmyr Andebu IL 31:45
2 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 37:30 +5:45

D 11-12N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 19:21
2 Daniella Gjone Sandefjord OK 22:13 +2:52
3 Karoline Fjære Hedrum OL 32:05 +12:44
4 Rikke Bruserud OL Trollo 41:57 +22:36

D 13-16C

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ylva Aasestad Hedrum OL 25:40
2 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 26:03 +0:23
3 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 29:32 +3:52
4 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 30:22 +4:42
5 Gøril Kyvik Bårdnes Hedrum OL 40:37 +14:57
6 Ingvild Johnsen Hedrum OL 42:36 +16:56
7 Pernille Molteberg Hedrum OL 42:38 +16:58
Anny Rogne OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanna Johansson Hedrum OL 41:25
2 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 1:03:53 +22:28

D 17-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 37:26
2 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 39:07 +1:41
3 Vilde Eia Holtung OL Trollo 51:06 +13:40
4 Mathea Grønn Hedrum OL 52:28 +15:02
5 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 57:43 +20:17
6 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 59:22 +21:56
7 Katrine Gjestrum Hedrum OL 1:00:40 +23:14

D 17-C

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pernille Nauf Hedrum OL 23:20
2 Ana Maria Willhelmsen Larvik OK 25:37 +2:17
3 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 26:27 +3:07
4 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 28:35 +5:15
5 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 30:58 +7:38
6 May Nordkvelde Hedrum OL 31:17 +7:57
7 Berit Therese Bruserud OL Trollo 31:27 +8:07
8 Lillian Berge Sandefjord OK 37:16 +13:56
9 Kristin Johansson Hedrum OL 38:37 +15:17
10 Nina Brodahl Stokke IL 39:54 +16:34
11 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 41:59 +18:39
12 Inger Anne Heggernes Hedrum OL 46:16 +22:56
Sara Roberg Ghabeli OL Trollo brutt

D 40-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Kjeldaas OL Trollo 31:12
2 Annette Arentz Sandefjord OK 35:03 +3:51
3 Silje Island OL Tønsberg og omegn 35:53 +4:41
4 Ida Vår Dirdal Larvik OK 37:42 +6:30
5 Stine Arntzen Sandefjord OK 42:11 +10:59
6 Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn 42:36 +11:24
7 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 45:03 +13:51
8 Kristin Bruserud OL Trollo 45:38 +14:26
9 Anette Firing Andebu IL 46:09 +14:57
10 Elin Fredheim Gravningen Stokke IL 49:03 +17:51
11 Wenche Eikås Sandefjord OK 56:44 +25:32
12 Astrid Brevik Stokke IL 57:33 +26:21
13 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 58:49 +27:37
14 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:03:38 +32:26
15 Katrine van Raaij Hedrum OL 1:03:46 +32:34
Ingvild Eckdahl OK Horten diskvalifisert

D 50-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 34:36
2 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 38:57 +4:21
3 Bente Blix Sandefjord OK 39:27 +4:51
4 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 39:33 +4:57
5 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 48:06 +13:30
6 Kristin Dahl Sandefjord OK 50:17 +15:41
Tone Stokland Sandefjord OK diskvalifisert

D 60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Randi Kristin Nærum Larvik OK 33:17
2 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 35:48 +2:31
3 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 37:03 +3:46
4 Randi Hansen Stokke IL 40:03 +6:46
5 Gro Eia OL Trollo 40:25 +7:08
6 Margareta Brynhildsen Stokke IL 52:59 +19:42
7 Elisabeth Røed Andebu IL 53:23 +20:06

D 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 38:13
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 48:30 +10:17
3 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 1:06:38 +28:25
Astrid Gjelstad Sandefjord OK diskvalifisert
Hjørdis Øvreås Botne SK diskvalifisert

H 11-12

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Eikås Sandefjord OK 21:37
2 Anders Klavenes Sandefjord OK 25:10 +3:33
3 Benjamin Gjone Sandefjord OK 29:00 +7:23
4 Kristoffer Eckdahl OK Horten 32:14 +10:37
5 Gabriel Gjone Sandefjord OK 32:56 +11:19
6 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 33:31 +11:54
7 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 54:37 +33:00

H 11-12N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 14:10
2 Andreas Karlsen Stokke IL 18:43 +4:33
3 Ludvig Skramdal Hedrum OL 19:30 +5:20
4 Martin Dybvik Stokke IL 28:08 +13:58

H 13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Viljan van Raaij Hedrum OL 23:08
2 Jonas Eikås Sandefjord OK 24:47 +1:39
3 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 27:18 +4:10
4 Kristoffer Fjære Hedrum OL 41:15 +18:07
5 Hallgeir Brevik Stokke IL 46:35 +23:27

H 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 20:25
2 Brynjel Heggernes Hedrum OL 30:21 +9:56

H 15-16

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 31:53
2 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 32:45 +0:52
3 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 35:53 +4:00
4 Audun Brevik Stokke IL 44:13 +12:20
5 Even Gravningen Stokke IL 48:14 +16:21
6 Filip Andreas Larsen Botne SK 1:05:05 +33:12
Marius Sæther Mydland Hedrum OL diskvalifisert

H 17-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Kristensen Larvik OK 26:06
2 Øyvind Watterdal Hadeland OL 26:12 +0:06
3 Sindre R Holt Hedrum OL 27:08 +1:02
4 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 27:32 +1:26
5 Rune Firing Haugberg Andebu IL 32:11 +6:05
6 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 32:21 +6:15
7 Jarle Lysnes Hedrum OL 34:30 +8:24
8 Sindre Eia Holtung OL Trollo 36:35 +10:29
9 Lars Georg Gjertsen Stokke IL 41:01 +14:55
10 Hans Olav Skogstad Telenor BIL 43:42 +17:36
11 Erlend Gjestrum Hedrum OL 45:57 +19:51
Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

H 17-C

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ludvig Johnsen Hedrum OL 18:34
2 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 22:27 +3:53
3 Haakon Pettersen Sandefjord OK 27:27 +8:53
4 Arild Brevik Stokke IL 32:48 +14:14
5 Terje B. Olsen Nanset 36:16 +17:42
Frode Gjestrum Hedrum OL brutt

H 40-

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trond Gjelstad Sandefjord OK 31:31
2 Sturla Furland Sandefjord OK 31:37 +0:06
3 Anders Kristian Holt Hedrum OL 32:00 +0:29
4 Jørgen Fjære Hedrum OL 32:36 +1:05
5 Arne Nåtedal OL Trollo 33:37 +2:06
6 Stian Kvernsmyr Andebu IL 33:55 +2:24
7 Jørn Myrland Notodden OL 37:22 +5:51
8 Tom Kristensen Larvik OK 38:32 +7:01
9 Espen Johnsen Hedrum OL 39:54 +8:23
10 Per Erik Larsen Sandefjord OK 40:09 +8:38
11 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 40:33 +9:02
12 Ian Ringheim OL Trollo 42:06 +10:35
13 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 44:38 +13:07
14 Eelco van Raaij Hedrum OL 46:03 +14:32
15 Trond Foss Sandefjord OK 52:07 +20:36
16 Atle Borgersen Hedrum OL 53:45 +22:14
17 Magne Kløve Stokke IL 54:25 +22:54
18 Frode Larsen Botne SK 1:09:28 +37:57
19 Gunnar Rustan OL Trollo 1:12:02 +40:31
Einar Klavenes Sandefjord OK diskvalifisert
Asbjørn Roe Larvik OK diskvalifisert

H 50-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 32:47
2 Petter Løe Notodden OL 34:09 +1:22
3 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 38:14 +5:27
4 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 38:50 +6:03
5 Roar Nilsen Sandefjord OK 40:06 +7:19
6 Rune Røed Stokke IL 51:37 +18:50
7 Bent Hafland OL Tønsberg og omegn 52:04 +19:17
8 Per Einar Strøm Hedrum OL 56:45 +23:58
Petter Lingelem Sandefjord TIF diskvalifisert

H 60-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dag Rønning Jensen OL Trollo 31:49
2 Martin Nauf Hedrum OL 34:50 +3:01
3 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 35:01 +3:12
4 Elling Aakre Andebu IL 36:59 +5:10
5 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 38:54 +7:05
6 Svein Eriksen Sandefjord OK 41:17 +9:28
7 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 41:25 +9:36
8 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 43:07 +11:18
9 Hogne Kjærås Andebu IL 44:28 +12:39
10 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 47:57 +16:08
Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo diskvalifisert
Øivind Fadum Sande Sportsklubb diskvalifisert
Vidar Trømborg Sande Sportsklubb diskvalifisert

H 70-

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 29:23
2 Helge Fossheim Hedrum OL 31:37 +2:14
3 Per Øystein Andersen Larvik OK 33:01 +3:38
4 Frank Eliassen Sandefjord OK 33:13 +3:50
5 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 34:13 +4:50
6 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 34:25 +5:02
7 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 34:31 +5:08
8 Thorolf Trolsrud Botne SK 34:40 +5:17
9 Tormod Fjære Hedrum OL 36:57 +7:34
10 Magnar Reppesgård Hedrum OL 38:36 +9:13
11 Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK 38:37 +9:14
12 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 38:43 +9:20
13 Steinar Ruud Konnerud IF 42:02 +12:39
14 Svein Thorsen Sandefjord TIF 43:43 +14:20
15 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 45:34 +16:11
16 Magnar Øvreås Botne SK 47:29 +18:06
17 Jørgen Kvilhaug Botne SK 52:31 +23:08
18 Bjørn Haugen Sandefjord OK 58:09 +28:46
Helge Halvorsen Larvik OK diskvalifisert
Per Lund Larvik OK diskvalifisert
Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn brutt
Anton Lomme Hedrum OL brutt

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 1:06:08
Egil Rygh OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor