Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet - mellom
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 16 april 2016

N-åpen

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erlend Grønli Freidig 25:00
Karita Møller Steinkjer OK ikke startet

D 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Una Kittilsen Freidig 34:52
2 Tora Kittilsen Freidig 37:28 +2:36
3 Maria Strømdal Wik Freidig 45:15 +10:23

D 13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tale Tannvik Skei Freidig 26:51
2 Vilde Lereim Storli Freidig 29:04 +2:13
3 Mari Eidsmo Freidig 41:48 +14:57
4 Trude Markhus Verdal OK 45:02 +18:11
Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering ikke startet

D 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thea Walseth Malvik IL 36:30

D 15-16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dina Reitan Freidig 24:50
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 26:29 +1:39
3 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 27:44 +2:54
4 Ragne Munkeby Frol IL 31:36 +6:46
5 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 38:06 +13:16
6 Ane Marte Vatn Frol IL 40:06 +15:16

D 17-18

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 24:11
2 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 35:40 +11:29
3 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 43:07 +18:56
4 Grete Kristiansen Steinkjer OK 1:03:25 +39:14
Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK ikke startet

D 40-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 27:49
2 Kari Ulseth Freidig 33:10 +5:21
3 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 36:34 +8:45
4 Heidi Arnesen Freidig 37:43 +9:54
5 Gøril Eide Byåsen IL 37:54 +10:05
6 Tone Almås IL Leik 40:52 +13:03
7 Mai Iren Almås IL Leik 59:56 +32:07

D 50-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Randi Jensen Frol IL 29:58
2 Mona J. Mølnvik Freidig 34:09 +4:11
3 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 36:51 +6:53
4 Gunhild Bredesen Verdal OK 37:39 +7:41
5 Gunn-Marit Wanvik Selbu OK 1:29:00 +59:02

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Reidun Fallan Smaavik Freidig 38:17

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 19:16
2 Sigurd Vatn Frol IL 40:12 +20:56

H 13-14

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 25:12
2 Vemund Mølnvik Freidig 25:37 +0:25
3 Einar Eide Byåsen IL 30:29 +5:17
4 Petter Andreas Lona Wing OK 34:58 +9:46
5 Fredrik Møller Steinkjer OK 35:06 +9:54
6 Håkon Høyem Olsen Freidig 36:01 +10:49
7 Vegard Ulseth Sylte Freidig 36:40 +11:28
8 Håkon Sæternes Byåsen IL 42:46 +17:34
9 Henrik Braathen Wing OK 43:03 +17:51
10 Erlend Aune Byåsen IL 44:55 +19:43
11 William P Walseth Malvik IL 52:40 +27:28
12 Oskar Tangvold Freidig 53:07 +27:55
13 Vetle Grønvik Ekra Freidig 53:10 +27:58
Gabriel Callanan Wing OK diskvalifisert
Hallvar Hallan OK Skøynar diskvalifisert
August Maske Freidig ikke startet

H 13-16C

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sander Sandmo Melhus IL 32:53
2 Oskar Storler Melhus IL 33:13 +0:20
3 Lars Erik Uglemsmo Selbu OK 46:44 +13:51
4 Edvin Skauby grønning Selbu OK 48:08 +15:15
5 Peter Prytz Jensen Melhus IL 49:04 +16:11
6 Eirik Skurdal Melhus IL 49:19 +16:26
7 Andreas Aagensen Melhus IL 49:22 +16:29
8 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 49:32 +16:39
9 Espen Karlsen Melhus IL 50:42 +17:49

H 15-16

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Kittilsen Freidig 21:01
2 Mats Eidsmo Freidig 23:14 +2:13
3 Lars Sandstad Freidig 24:14 +3:13
4 Kristian Fredrik Lynum Freidig 24:20 +3:19
5 Simen Spets Storhov Freidig 25:07 +4:06
6 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 25:41 +4:40
7 Matias Nissen Freidig 27:16 +6:15
8 Jo Even Kolstad Freidig 29:11 +8:10
9 Jonas Grønli Freidig 32:06 +11:05
10 Marius Møller Steinkjer OK 34:06 +13:05
11 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 34:23 +13:22
12 Hallvard Dahle Wing OK 35:19 +14:18
12 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 35:19 +14:18
14 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 35:22 +14:21
15 Håkon Holstad Freidig 35:59 +14:58
16 Jonas Vindal Wing OK 42:57 +21:56
17 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 57:06 +36:05
18 Martin Selmer Freidig 1:07:04 +46:03
19 Kenneth Kjelaas Malvik IL 1:41:16 +1:20:15
Are Lodgaard Byåsen IL ikke startet
Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK ikke startet

D 19

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Ulvensøen NTNUI 26:36
2 Karen Oline Kolstad Freidig 27:16 +0:40
3 Malin Sandstad Freidig 34:48 +8:12
4 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 35:26 +8:50
5 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 37:21 +10:45
6 Mari Angell-Petersen Freidig 43:13 +16:37
7 Maria Ulseth Sylte Freidig 56:01 +29:25
8 Mai Elin Watson NTNUI 1:08:24 +41:48
9 Guro Emma Rødsjø Bjugn IL 1:11:17 +44:41

H 19

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Aamodt NTNUI 24:53
2 Vegard Ruttenborg NTNUI 25:04 +0:11
3 Jan Schmid OL Trollelg 29:03 +4:10
4 Dag Lofthus NTNUI 29:17 +4:24
5 Tomas Eidsmo Freidig 29:28 +4:35
6 Per Melander Often NTNUI 29:39 +4:46
7 Johan Ivarsson Freidig 29:51 +4:58
8 Pål Kittilsen Freidig 30:15 +5:22
9 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 30:27 +5:34
10 Mathias Vindal Freidig 32:46 +7:53
11 Kjetil Mølnvik Freidig 32:51 +7:58
12 Oscar Lyngen Frol IL 33:14 +8:21
13 Sindre Nordhagen NTNUI 33:17 +8:24
14 Anders Haugskott OL Trollelg 34:27 +9:34
15 Roar Skulbørstad OL Trollelg 34:55 +10:02
16 Jens Even Storhov Freidig 35:08 +10:15
17 Bjørnar Lynum Freidig 38:15 +13:22
18 Ole Wanvik Haugen Freidig 38:54 +14:01
19 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 40:21 +15:28
20 Tommy Schmid OL Trollelg 41:26 +16:33
21 Sigurd Stenvik Byåsen IL 42:39 +17:46
22 Svein Terje Kolstad Freidig 42:52 +17:59
23 Ola Keiserås IL Leik 45:30 +20:37
24 Vegard Grønli Freidig 45:32 +20:39
25 Alex Pedersen OL Trollelg 55:25 +30:32
Gunnar A Fiskum NTNUI ikke startet

H40

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunnar Vatn Frol IL 26:38
2 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 28:20 +1:42
3 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 36:52 +10:14
4 Jan Hage IL Leik 41:12 +14:34
5 Harald Storrønning Byåsen IL 41:16 +14:38
6 Arild H Clausen Freidig 41:59 +15:21
7 Eivind Lona Wing OK 42:08 +15:30
8 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 43:49 +17:11
9 Harald Grønning OL Trollelg 57:01 +30:23

H 50

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Reidar Selmer Freidig 24:04
2 Arne Okkenhaug Verdal OK 24:17 +0:13
3 Frode Haugskott OL Trollelg 24:23 +0:19
4 Vidar Skjerve Verdal OK 28:59 +4:55
5 Hans Boye Skogstad OL Gaula 29:14 +5:10
6 Øystein Wiggen Byåsen IL 36:19 +12:15
7 Haavar Brevik Ostmarka OK 37:19 +13:15
8 Stein Markhus Verdal OK 37:57 +13:53

H 60

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils Olav Vennevik Freidig 41:56
2 Jacob Hygen Freidig 44:23 +2:27
3 Bjørn Jakobsen Molde og Omegn IF 1:05:38 +23:42

H 70

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leif Røhjell Byåsen IL 35:33
2 Magnus Landstad Freidig 42:11 +6:38
3 Rolf Karset Steinkjer OK 45:28 +9:55
4 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 54:40 +19:07
5 Øistein Åsmul OL Trollelg 54:56 +19:23
6 Robert Strøm Wing OK 1:08:06 +32:33

Direkte B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maj-Lisbet Rønning Freidig 52:36
Atle Pedersen Melhus ikke startet

Direkte A

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tina Stromdal Vik Freidig 51:31

H 15-16B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Erik Hagen Berg Wing OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor