Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet sprint
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 16 april 2016

N-åpen

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 27:02
2 Karita Møller Steinkjer OK 28:28 +1:26
3 Petter Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 37:08 +10:06
Eirik Skurdal Melhus IL diskvalifisert

D 11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Una Kittilsen Freidig 21:49
2 Tora Kittilsen Freidig 28:41 +6:52
3 Ingvild Torgersen Jakobsen Molde og Omegn IF 30:31 +8:42
4 Maria Strømdal Wik Freidig 37:09 +15:20

D 13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tale Tannvik Skei Freidig 21:45
2 Vilde Lereim Storli Freidig 26:01 +4:16
3 Trude Markhus Verdal OK 28:37 +6:52
4 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 32:34 +10:49
Mari Eidsmo Freidig diskvalifisert

D 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thea Walseth Malvik IL 41:37

D 15-16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dina Reitan Freidig 18:09
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 18:17 +0:08
3 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 18:18 +0:09
4 Ane Marte Vatn Frol IL 21:58 +3:49
5 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 22:07 +3:58
6 Ragne Munkeby Frol IL 24:57 +6:48

D 17-18

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 16:25
2 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 20:58 +4:33
Grete Kristiansen Steinkjer OK diskvalifisert
Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK ikke startet

D 40-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 17:52
2 Kari Ulseth Freidig 19:25 +1:33
3 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 20:29 +2:37
4 Tone Almås IL Leik 20:53 +3:01
5 Gøril Eide Byåsen IL 21:39 +3:47
6 Mai Iren Almås IL Leik 26:23 +8:31
7 Liv Tennes Wing OK 26:49 +8:57
8 Maj-Lisbet Rønning Freidig 31:16 +13:24

D 50-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Randi Jensen Frol IL 20:10
2 Mona J. Mølnvik Freidig 20:39 +0:29
3 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 23:02 +2:52
4 Gunhild Bredesen Verdal OK 23:04 +2:54
5 Gunn-Marit Wanvik Selbu OK 30:01 +9:51

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Reidun Fallan Smaavik Freidig 35:09

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 17:35
2 Sigurd Vatn Frol IL 25:25 +7:50

H 13-14

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vemund Mølnvik Freidig 19:22
2 Håkon Høyem Olsen Freidig 20:12 +0:50
3 Hallvar Hallan OK Skøynar 20:21 +0:59
4 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 21:35 +2:13
5 Einar Eide Byåsen IL 22:46 +3:24
6 Petter Andreas Lona Wing OK 24:11 +4:49
7 Vegard Ulseth Sylte Freidig 24:42 +5:20
8 Fredrik Møller Steinkjer OK 24:47 +5:25
9 Vetle Grønvik Ekra Freidig 27:19 +7:57
10 Henrik Braathen Wing OK 27:37 +8:15
11 Erlend Aune Byåsen IL 33:24 +14:02
12 Lars Erik Uglemsmo Selbu OK 34:46 +15:24
13 Gabriel Callanan Wing OK 36:21 +16:59
14 Håkon Sæternes Byåsen IL 36:30 +17:08
15 William P Walseth Malvik IL 37:01 +17:39
16 Edvin Skauby grønning Selbu OK 54:01 +34:39
Oskar Tangvold Freidig diskvalifisert
August Maske Freidig ikke startet

H 13-16C

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sander Sandmo Melhus IL 31:28
2 Oskar Storler Melhus IL 31:57 +0:29
3 Espen Karlsen Melhus IL 33:26 +1:58
4 Peter Prytz Jensen Melhus IL 33:48 +2:20
5 Andreas Aagensen Melhus IL 39:28 +8:00
6 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 41:26 +9:58

H 15-16

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Kittilsen Freidig 13:35
2 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 15:14 +1:39
3 Simen Spets Storhov Freidig 15:28 +1:53
4 Mats Eidsmo Freidig 15:36 +2:01
5 Lars Sandstad Freidig 16:17 +2:42
6 Kristian Fredrik Lynum Freidig 16:20 +2:45
7 Jo Even Kolstad Freidig 16:27 +2:52
8 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 16:41 +3:06
9 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 16:57 +3:22
10 Jonas Grønli Freidig 17:07 +3:32
11 Hallvard Dahle Wing OK 17:59 +4:24
12 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 18:14 +4:39
13 Jonas Vindal Wing OK 20:48 +7:13
14 Matias Nissen Freidig 21:14 +7:39
15 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 22:13 +8:38
16 Marius Møller Steinkjer OK 22:47 +9:12
17 Håkon Holstad Freidig 24:11 +10:36
18 Martin Selmer Freidig 26:20 +12:45
19 Erik Hagen Berg Wing OK 28:29 +14:54
20 Kenneth Kjelaas Malvik IL 28:42 +15:07
Are Lodgaard Byåsen IL ikke startet
Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK ikke startet

D 19

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Ulvensøen NTNUI 19:25
2 Karen Oline Kolstad Freidig 19:51 +0:26
3 Malin Sandstad Freidig 20:41 +1:16
4 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 22:52 +3:27
5 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 23:42 +4:17
6 Maria Ulseth Sylte Freidig 27:07 +7:42
7 Mai Elin Watson NTNUI 29:46 +10:21
8 Guro Emma Rødsjø Bjugn IL 58:36 +39:11

H 19

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Ruttenborg NTNUI 15:26
2 Simen Aamodt NTNUI 15:45 +0:19
3 Per Melander Often NTNUI 16:14 +0:48
4 Tomas Eidsmo Freidig 16:39 +1:13
5 Dag Lofthus NTNUI 16:46 +1:20
6 Johan Ivarsson Freidig 17:29 +2:03
7 Jan Schmid OL Trollelg 17:36 +2:10
8 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 17:40 +2:14
9 Pål Kittilsen Freidig 17:58 +2:32
10 Sindre Nordhagen NTNUI 18:03 +2:37
11 Oscar Lyngen Frol IL 18:47 +3:21
12 Bjørnar Lynum Freidig 19:13 +3:47
13 Anders Haugskott OL Trollelg 19:29 +4:03
14 Roar Skulbørstad OL Trollelg 19:35 +4:09
15 Jens Even Storhov Freidig 19:49 +4:23
16 Mathias Vindal Freidig 19:51 +4:25
17 Ole Wanvik Haugen Freidig 20:09 +4:43
18 Tommy Schmid OL Trollelg 20:28 +5:02
19 Ola Keiserås IL Leik 20:49 +5:23
20 Vegard Grønli Freidig 21:18 +5:52
21 Svein Terje Kolstad Freidig 21:47 +6:21
22 Alex Pedersen OL Trollelg 25:14 +9:48
23 Sigurd Stenvik Byåsen IL 28:13 +12:47
Vegard Blomseth Johnsen NTNUI diskvalifisert
Gunnar A Fiskum NTNUI ikke startet

H40

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunnar Vatn Frol IL 18:26
2 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 19:11 +0:45
3 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 21:20 +2:54
4 Arild H Clausen Freidig 21:28 +3:02
5 Eivind Lona Wing OK 22:17 +3:51
6 Harald Storrønning Byåsen IL 23:19 +4:53
7 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 24:11 +5:45
8 Jan Hage IL Leik 24:58 +6:32
9 Harald Grønning OL Trollelg 26:14 +7:48

H 50

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arne Okkenhaug Verdal OK 16:10
2 Reidar Selmer Freidig 16:15 +0:05
3 Frode Haugskott OL Trollelg 16:30 +0:20
4 Hans Boye Skogstad OL Gaula 17:42 +1:32
5 Vidar Skjerve Verdal OK 20:10 +4:00
6 Øystein Wiggen Byåsen IL 27:28 +11:18
Stein Markhus Verdal OK diskvalifisert

H 60

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils Olav Vennevik Freidig 26:45
2 Jacob Hygen Freidig 27:51 +1:06
3 Bjørn Jakobsen Molde og Omegn IF 53:58 +27:13

H 70

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leif Røhjell Byåsen IL 23:47
2 Magnus Landstad Freidig 25:04 +1:17
3 Øistein Åsmul OL Trollelg 27:29 +3:42
4 Rolf Karset Steinkjer OK 28:11 +4:24
5 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 28:52 +5:05
6 Robert Strøm Wing OK 36:15 +12:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor