Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for BOKKERITTET 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: BOKKERITTET 2016
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: onsdag 8 juni 2016

N-åpen

1 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 23:27 +0:03 16:45
0 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 23:24 16:42
0 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 18:29 13:12
0 Eskil Smines Brandval/Kongsvinger OK 24:40 +1:16 17:37
0 Iver Skjeran Ringstad Brandval/Kongsvinger OK 24:34 +1:10 17:32

D 17-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 39:41 15:52

D 40-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Laila Høiås Herlyng Grue IL 42:30 17:00

D 50-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 39:43 15:53

D 60-

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Billingsø Eidskog OL 23:07 12:50

H 14

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grunde Isaksætre Grue IL 12:34 7:51

H 17-

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 18:26 7:22
2 Peder Gjølstad Røhnebæk Ås-NMBU Orientering 20:20 +1:54 8:08
3 Ole Harald L. Kveseth Grue IL 22:19 +3:53 8:55

H 40-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Bjørn Gaute Herlyng Grue IL diskvalifisert

H 50-

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 24:28 9:47
2 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 26:55 +2:27 10:46
3 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 28:56 +4:28 11:34
4 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 38:18 +13:50 15:19

H 60-

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 17:05 9:29
2 Kjell Magne Nordvi Grue IL 18:55 +1:50 10:30
3 Leif Billingsø Eidskog OL 21:43 +4:38 12:03
4 Svein Haugom Brandval/Kongsvinger OK 24:01 +6:56 13:20
5 Arne Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 26:56 +9:51 14:57

H 70-

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Klaus Engen Eidskog OL 31:40 17:35
Olav Høiås Vang OL diskvalifisert

C-åpen

1 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Tangen Hamar OK 15:46 10:30
2 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 27:17 +11:31 18:11
3 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 47:09 +31:23 31:26
Simeon Braaten Odal OL - Orientering diskvalifisert

AK-åpen

1 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 17:17 9:36
2 Jørgen Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 23:50 +6:33 13:14
3 Inge Østvold Lunderseter IL 25:08 +7:51 13:57
4 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 31:12 +13:55 17:20
5 Odd Hauger Brandval/Kongsvinger OK 32:38 +15:21 18:07
6 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 49:06 +31:49 27:16
7 Per Svestad Brandval/Kongsvinger OK 1:07:23 +50:06 37:26
Arnor Palmesen Brandval/Kongsvinger OK diskvalifisert

AL-åpen

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvar Rimfeldt-Kvale Brandval/Kongsvinger OK 27:14 10:53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor