Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 18

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 18
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 16 mars 2016

Lang-A

5 370 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 35:06 6:32
2 Jørn Sundby Larvik OK 35:18 +0:12 6:34
3 Thore Kornmo Porsgrunn OL 35:22 +0:16 6:35
4 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 40:49 +5:43 7:36
5 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 40:52 +5:46 7:36
6 Tom Kristensen Larvik OK 41:32 +6:26 7:44
7 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 42:14 +7:08 7:51
8 Hanne Vassend Porsgrunn OL 42:16 +7:10 7:52
9 Jens Didrik Berg Larvik OK 43:18 +8:12 8:03
10 Jørgen Frøyd Larvik OK 43:38 +8:32 8:07
11 Hilde Vassend Porsgrunn OL 49:47 +14:41 9:16
12 Jan Gatevold Porsgrunn OL 51:05 +15:59 9:30
13 Bjørn Richard Kirste Skien OK 54:06 +19:00 10:04
Sindre R Holt Hedrum OL diskvalifisert
Lars Rune Lie OK Skeidi brutt

Kort-A

2 690 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 21:47 8:05
2 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 21:51 +0:04 8:07
3 Lene Therese Myrland Notodden OL 25:19 +3:32 9:24
3 Jørn Myrland Notodden OL 25:19 +3:32 9:24
5 Per Henrik Zagar Larvik OK 26:07 +4:20 9:42
6 Espen Johnsen Hedrum OL 26:36 +4:49 9:53
7 Ludvig Johnsen Hedrum OL 26:37 +4:50 9:53
8 Elling Aakre Andebu IL 27:35 +5:48 10:15
9 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 27:45 +5:58 10:18
10 Atle Remme Porsgrunn OL 28:18 +6:31 10:31
11 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 31:04 +9:17 11:32
12 Wilson Antonio Culma Mancera Larvik OK 31:05 +9:18 11:33
13 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 31:23 +9:36 11:40
14 Elisabeth Hesselberg Larvik OK 31:26 +9:39 11:41
15 Antonette Hesselberg Larvik OK 31:27 +9:40 11:41
16 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 31:35 +9:48 11:44
17 Magnus Brodin Porsgrunn OL 31:44 +9:57 11:47
18 Per Øystein Andersen Larvik OK 31:50 +10:03 11:50
19 Thomas Brodin Porsgrunn OL 32:01 +10:14 11:54
20 Celine Vik Olsen Larvik OK 32:05 +10:18 11:55
21 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 33:01 +11:14 12:16
22 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 33:12 +11:25 12:20
23 Ida Lie Sørensen Larvik OK 41:29 +19:42 15:25
24 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 41:32 +19:45 15:26
25 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 52:53 +31:06 19:39
Turid Vongraven Skien OK diskvalifisert
Ole Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert
Eilef Landsverk Skien OK brutt

C-løype

2 190 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 23:20 10:39
2 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 31:07 +7:47 14:12
3 Pernille Zagar Larvik OK 31:43 +8:23 14:28
4 Rosana Bolivar Larvik OK 32:44 +9:24 14:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor