Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 11
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 20 januar 2016

Lang-A

3 710 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 30:05 8:06
2 Sindre R Holt Hedrum OL 30:23 +0:18 8:11
3 Thore Kornmo Porsgrunn OL 31:12 +1:07 8:24
4 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 31:13 +1:08 8:24
5 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 33:00 +2:55 8:53
6 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 34:07 +4:02 9:11
7 Jens Didrik Berg Larvik OK 34:26 +4:21 9:16
8 Tom Kristensen Larvik OK 34:51 +4:46 9:23
9 Elin Bjerva Larvik OK 34:57 +4:52 9:25
10 Dag Ausen Porsgrunn OL 36:19 +6:14 9:47
11 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 36:25 +6:20 9:48
12 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 38:11 +8:06 10:17
13 Bjørn Richard Kirste Skien OK 40:40 +10:35 10:57
14 Martin Edvardsen Larvik OK 40:44 +10:39 10:58
15 Hilde Vassend Porsgrunn OL 41:39 +11:34 11:13
16 Anders Kristian Holt Hedrum OL 44:01 +13:56 11:51
17 Jørn Myrland Notodden OL 46:00 +15:55 12:23
Petter Løe Notodden OL diskvalifisert

Kort-A

2 420 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 25:38 10:35
2 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 25:45 +0:07 10:38
3 Espen Johnsen Hedrum OL 27:58 +2:20 11:33
4 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 28:00 +2:22 11:34
5 Ida Vår Dirdal Larvik OK 29:22 +3:44 12:08
6 Hanna Johansson Hedrum OL 30:56 +5:18 12:46
7 Ole Johansson Porsgrunn OL 31:08 +5:30 12:51
8 Elling Aakre Andebu IL 31:44 +6:06 13:06
9 Tone Stokland Sandefjord OK 33:35 +7:57 13:52
10 Wilson Antonio Culma Mancera Larvik OK 33:43 +8:05 13:55
11 Celine Vik Olsen Larvik OK 37:59 +12:21 15:41
12 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 38:21 +12:43 15:50
13 Marius Lindvall Larvik OK 39:20 +13:42 16:15
14 Hanne Vassend Porsgrunn OL 39:40 +14:02 16:23
15 Per Øystein Andersen Larvik OK 40:24 +14:46 16:41
16 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 42:04 +16:26 17:22
17 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 45:44 +20:06 18:53
18 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 46:04 +20:26 19:02
19 Bjørn Kristian Tvetene Larvik OK 46:58 +21:20 19:24
20 Marthe Hansen Larvik OK 47:06 +21:28 19:27
21 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 47:51 +22:13 19:46
Gunvor Aurora Masvik Larvik OK diskvalifisert
Kay Jørgensen Porsgrunn OL diskvalifisert
Peder Torhaug-Mollerud Larvik OK brutt

C-løype

1 850 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Brodin Porsgrunn OL 25:19 13:41
2 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 25:25 +0:06 13:44
3 Magnus Brodin Porsgrunn OL 26:08 +0:49 14:07
4 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 43:59 +18:40 23:46
5 Kristin Johansson Hedrum OL 44:02 +18:43 23:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor