Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 9
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 6 januar 2016

Lang-A

5 640 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karl Fremstad Halden SK 43:52 7:46
2 Jørn Sundby Larvik OK 45:21 +1:29 8:02
3 Thore Kornmo Porsgrunn OL 45:47 +1:55 8:07
4 Lars Fremstad Larvik OK 46:30 +2:38 8:14
5 Sindre R Holt Hedrum OL 46:45 +2:53 8:17
6 Tobias Kristensen Larvik OK 53:06 +9:14 9:24
7 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 53:09 +9:17 9:25
8 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 53:11 +9:19 9:25
9 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 53:13 +9:21 9:26
10 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 55:32 +11:40 9:50
11 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 55:34 +11:42 9:51
12 Elin Bjerva Larvik OK 55:46 +11:54 9:53
13 Helge Gisholt OK Skeidi 55:56 +12:04 9:55
14 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 58:32 +14:40 10:22
15 Hanne Vassend Porsgrunn OL 58:33 +14:41 10:22
16 Jørn Myrland Notodden OL 58:58 +15:06 10:27
17 Tom Kristensen Larvik OK 1:05:25 +21:33 11:35
18 Jan Gatevold Porsgrunn OL 1:09:21 +25:29 12:17
Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL brutt
Jon Skriubakken Porsgrunn OL brutt

Kort-A

3 790 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 36:42 9:41
2 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 36:47 +0:05 9:42
3 Iver Ringheim Larvik OK 39:04 +2:22 10:18
4 Espen Johnsen Hedrum OL 41:07 +4:25 10:50
5 Elise Ausen Porsgrunn OL 41:20 +4:38 10:54
6 Dag Ausen Porsgrunn OL 41:28 +4:46 10:56
7 Ole Johansson Porsgrunn OL 42:13 +5:31 11:08
8 Grete Hovi Skien OK 43:16 +6:34 11:24
9 Stine Arntzen Sandefjord OK 43:17 +6:35 11:25
10 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 44:32 +7:50 11:45
11 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 44:39 +7:57 11:46
12 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 45:21 +8:39 11:57
13 Martin Edvardsen Larvik OK 46:29 +9:47 12:15
14 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 46:31 +9:49 12:16
15 Elling Aakre Andebu IL 47:11 +10:29 12:26
16 Per Øystein Andersen Larvik OK 54:32 +17:50 14:23
17 Celine Vik Olsen Larvik OK 57:36 +20:54 15:11
18 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 59:05 +22:23 15:35
19 Marius Lindvall Larvik OK 59:55 +23:13 15:48
20 Trond Foss Sandefjord OK 1:03:11 +26:29 16:40
21 Wilson Antonio Culma Mancera Larvik OK 1:12:48 +36:06 19:12
Tone Stokland Sandefjord OK brutt
Helle Brathagen Larvik OK brutt
Bjørn Kristian Tvetene Larvik OK brutt
Elisabeth Hesselberg Larvik OK brutt
Antonette Hesselberg Larvik OK brutt

C-løype

2 610 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 42:08 16:08
2 Marthe Hansen Larvik OK 42:23 +0:15 16:14
3 Sigrid Bakken Hamre Larvik OK 45:54 +3:46 17:35
Peder Torhaug-Mollerud Larvik OK brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor