Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 3
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 25 mai 2016

N-åpen

1 490 m, 77 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Andreas Aglen Alsos Wing OK 18:38 12:30
Erik Aglen Alsos Wing OK 17:53 12:00
Jens Anton Andresen Malvik IL 30:28 20:26
Eystein Aske Freidig 23:29 15:45
Agnes Austerheim Freidig 21:15 14:15
Aslak Endreseth Baasland Freidig 18:46 12:35
Simen Martinsen Bekkvik OL Trollelg 22:53 15:21
Emilie Aune Benjaminsen Nidarøst OK 32:35 21:52
Anders Berge Mjølhus OL Trollelg 14:11 9:31
Torvin Bergh-Hansen Byåsen IL 21:30 14:25
Benjamin Braathen OL Trollelg 24:05 16:09
Nathaniel Braathen OL Trollelg 23:28 15:44
Finn Einar Brandsen Malvik IL 30:02 20:09
Helmer Brodtkorp Freidig 18:30 12:24
Unni Margrete Buhaug Nidarøst OK 19:26 13:02
Sven Sigurd Klæbo Drevdal Wing OK 21:00 14:05
Mathilde Dyrkorn Malvik IL 24:17 16:17
Annika Lund Eikrem Freidig 19:06 12:49
Sigurd Elvebakk Byåsen IL 15:51 10:38
Julia Erlandsen-Sem Freidig 21:06 14:09
FRid Fageri Freidig 19:15 12:55
Hedda Rise Fjærtoft Freidig 22:38 15:11
Ida Størdal Fjøsne OL Trollelg 29:04 19:30
Sivert Folgerø Freidig 19:55 13:22
Eira Forsbak Asplem Freidig 24:34 16:29
Silja Fuglem Malvik IL 20:40 13:52
Marie Furuhaug Byåsen IL 16:36 11:08
Oliver Furuhaug Byåsen IL 15:50 10:37
Bernhard Gilde Freidig 16:46 11:15
Wilmer Granlund Byåsen IL 14:19 9:36
Stina Gåsø OL Trollelg 21:04 14:08
Marius W. Hammern OL Trollelg 22:48 15:18
Therese Hatlen Freidig 15:04 10:06
Karoline B. Hjelmen OL Trollelg 19:52 13:20
Frida Holmqvist Byåsen IL 16:39 11:10
Sigrid Hægstad Byåsen IL 16:39 11:10
Emil Eidsmo Johansen Freidig 22:55 15:22
Sondre Furmyr Johansen Wing OK 13:19 8:56
Delina Kiflay Rediet Freidig 18:06 12:08
Maja Sæterhaug Knudsen Freidig 17:28 11:43
Ingeborg Kolstad Wing OK 12:52 8:38
Jonas Fuglem Korsvold Wing OK 12:21 8:17
Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL 16:38 11:09
Mathias Leroyer Freidig 18:06 12:08
Oline H Lind Wing OK 30:29 20:27
Sofus H Lind Wing OK 11:13 7:31
Kristoffer Lodgaard Byåsen IL 20:42 13:53
Anna Emilie Lona Wing OK 17:57 12:02
Mikkel Lothe Kjøl Freidig 20:19 13:38
Selma Lund Eikrem Freidig 21:26 14:23
Frida Luther OL Trollelg 18:35 12:28
Klara Luther OL Trollelg 19:29 13:04
Martin Melhuus Wing OK 23:26 15:43
Eivind Mjaaland Nidarøst OK 45:07 30:16
Sven Nevin Freidig 18:58 12:43
Emil Aleksander Nolte Freidig 16:35 11:07
Nora Rossvold Otterlei Byåsen IL 19:57 13:23
Maia Ruano Strand Wing OK 18:09 12:10
Frida Skumsvoll Malvik IL 25:25 17:03
Kornelia Skumsvoll Malvik IL 25:38 17:12
Emilie Skurdal Melhus IL 30:29 20:27
Irene Snøfugl Freidig 22:04 14:48
Marit Snøfugl Freidig 22:11 14:53
Fredrik Hals Stensrud OL Trollelg 29:06 19:31
Louise Hals Stensrud OL Trollelg 28:42 19:15
Dagfinn Stenvik Byåsen IL 22:41 15:13
Hannah Marie Strand Freidig 19:37 13:09
Ole Ulseth Sylte Freidig 12:21 8:17
Sondre Holås Sødring OL Trollelg 26:59 18:06
Johanna Søraas Wing OK 17:57 12:02
Laurits Sørumgård Freidig 16:34 11:07
Marius Torsethaugen Wing OK 16:13 10:53
Thomas Trøite Freidig 18:34 12:27
Oliver Vatterholm Jernberg Freidig 18:43 12:33
Berit Bjelland Vormeland Freidig 17:11 11:31
Jakob Jøsang With Wing OK 16:48 11:16
Sondre Østhus Freidig 20:20 13:38

D -10

1 550 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Eir Sverresdotter Ekseth Freidig 16:10 10:25
Nora Halvorsen Freidig 15:20 9:53
Nora Hansen Byåsen IL 16:40 10:45
Vilde R Solli OL Trollelg 33:13 21:25
Linnea Skaufel Simensen Freidig 27:49 17:56
Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 26:36 17:09
Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 21:47 14:03
Agnes Vatterholm Jernberg Freidig 19:19 12:27
Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 16:50 10:51
Marie Wollan Benum Byåsen IL 27:07 17:29

D 11-12

2 320 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 14:43 6:20
2 Una Kittilsen Freidig 17:23 +2:40 7:29
3 Solveig Louise Nissen Freidig 19:35 +4:52 8:26
4 Tora Kittilsen Freidig 19:49 +5:06 8:32
5 Maria Strømdal Wik Freidig 20:56 +6:13 9:01
6 Ella Fiskum Ness Freidig 21:04 +6:21 9:04
7 Marita Aske Freidig 21:30 +6:47 9:16
8 Silje Skaufel Simensen Freidig 21:54 +7:11 9:26
9 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 24:25 +9:42 10:31
10 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 26:17 +11:34 11:19
11 Lina Storler Snøfugl Freidig 26:18 +11:35 11:20
12 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 30:14 +15:31 13:01
13 Thea Eilertsen Byåsen IL 30:51 +16:08 13:17
14 Ingrid Myhr Amundsen Wing OK 31:16 +16:33 13:28
15 Stine Gilje Hageler Byåsen IL 31:44 +17:01 13:40
16 Juni Pape Skjærvold Freidig 32:55 +18:12 14:11

D 11-12N

1 880 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 14:49 7:52
2 Eira Ausen Fossmark Freidig 15:04 +0:15 8:00
3 Marion Dyrseth Stangnes Byåsen IL 16:46 +1:57 8:55
4 Leah Korsnes Vinje Nidarøst OK 24:01 +9:12 12:46
5 Amelie Maia Alperstein Freidig 28:03 +13:14 14:55
6 Tiril Søberg Mjaaland Nidarøst OK 44:33 +29:44 23:41

D 13-14

3 240 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Lereim Storli Freidig 28:18 8:44
2 Tale Tannvik Skei Freidig 31:43 +3:25 9:47
3 Ane Malene Kolstad Freidig 33:39 +5:21 10:23
4 Mari Eidsmo Freidig 33:43 +5:25 10:24
5 Tuva Grøtte Wing OK 36:20 +8:02 11:12
6 Frida Haugskott OL Trollelg 39:03 +10:45 12:03
7 Maren Viken Byåsen IL 41:08 +12:50 12:41
8 Mabel Ovedie Herskedal Amundsen Freidig 42:27 +14:09 13:06
9 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 46:28 +18:10 14:20
10 Frid Sverresdotter Ekseth Freidig 59:38 +31:20 18:24
11 Silje Marie Nissen Freidig 1:06:05 +37:47 20:23
12 Stine Aune Nidarøst OK 1:07:04 +38:46 20:41

D 13-16C

2 320 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thea Walseth Malvik IL 30:02 12:56
2 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 30:23 +0:21 13:05
3 Anna Christensen Freidig 34:27 +4:25 14:50

D 13-16N

2 720 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma B. Hjelmen OL Trollelg 36:55 13:34

D 15-16

3 770 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 34:21 9:06
2 Dina Reitan Freidig 40:10 +5:49 10:39
3 Solveig Sæternes Byåsen IL 55:23 +21:02 14:41
4 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 1:03:28 +29:07 16:50
5 Synne Kvamme Wing OK 1:05:20 +30:59 17:19
6 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 1:10:17 +35:56 18:38

D 15-20B

3 240 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Gjersvold Haug Freidig 35:19 10:54
2 Marte Myhr Amundsen Wing OK 45:12 +9:53 13:57

D 17-20

3 770 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Arnesen Byåsen IL 31:09 8:15
2 Anine Alsand Nydalens SK 32:58 +1:49 8:44
3 Ragnhild Eide Byåsen IL 34:19 +3:10 9:06
4 Vera Melkild Freidig 36:40 +5:31 9:43
5 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 37:46 +6:37 10:01
6 Andrine Viken Byåsen IL 42:38 +11:29 11:18
7 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 48:07 +16:58 12:45
8 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 52:30 +21:21 13:55
9 Eldrid Bratsberg Wing OK 56:15 +25:06 14:55

H -10

1 550 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 24:50 16:01
Hallvard Hellevik Freidig 14:02 9:03
Alf Petter Lynum Freidig 12:54 8:19
Jørgen Moseid Ulven Freidig 15:52 10:14
Ludvik Storler Snøfugl Freidig 13:54 8:58

H 11-12

2 320 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 12:55 5:34
2 Iver Dalsaune Thun Freidig 15:55 +3:00 6:51
3 Emil Leroyer Freidig 16:22 +3:27 7:03
4 Sverre Hellevik Freidig 20:31 +7:36 8:50
5 Magne Guttvik Wing OK 23:03 +10:08 9:56
6 Kristoffer Lerli Melhus IL 23:09 +10:14 9:58
7 Erling Austrheim Freidig 23:26 +10:31 10:06
8 Jørgen Aune Byåsen IL 23:33 +10:38 10:09
9 Emil Grønli Freidig 23:50 +10:55 10:16
10 Alfred Gilje Sanne Freidig 25:01 +12:06 10:46
11 Martin Moseid Ulven Freidig 25:18 +12:23 10:54
12 Johannes Tryggestad Freidig 27:16 +14:21 11:45
13 Vegard Lereim Storli Freidig 27:20 +14:25 11:46
14 Tristan Halvorsen Freidig 28:09 +15:14 12:08
15 Aksel Viken Byåsen IL 28:22 +15:27 12:13
16 Jakob Lundgren Meland Wing OK 30:50 +17:55 13:17
17 Tobias Eid-Johansen Nidarøst OK 33:49 +20:54 14:34
18 Johannes Halvorsrud Melhus IL 34:36 +21:41 14:54
19 Johan Bjørkan Byåsen IL 39:51 +26:56 17:10
20 Kasper Lodgaard Byåsen IL 48:57 +36:02 21:05
21 Tord Romundstad Nidarøst OK 53:42 +40:47 23:08
Isak Liljedal Freidig brutt

H 11-12N

1 880 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Isachsen Meling Nidarøst OK 15:18 8:08
2 Ruben Aune Benjaminsen Nidarøst OK 16:32 +1:14 8:47
3 Borgar Stavrum Wing OK 16:37 +1:19 8:50
4 Wilhelm Hatlen Freidig 17:30 +2:12 9:18
5 Lars Endreseth Baasland Freidig 17:31 +2:13 9:19
6 Simon Parelius Havik Freidig 23:01 +7:43 12:14
7 Trygve Buhaug Nidarøst OK 25:50 +10:32 13:44
8 Amund Buhaug Nidarøst OK 25:52 +10:34 13:45
9 Dennis Indgjerd Holm Nidarøst OK 28:41 +13:23 15:15
10 Odin Gåsvik Nidarøst OK 52:29 +37:11 27:55

H 13-14

3 240 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mikkel Holt Freidig 26:57 8:19
2 Vemund Mølnvik Freidig 33:31 +6:34 10:20
3 Håkon Sæternes Byåsen IL 35:08 +8:11 10:50
4 Einar Eide Byåsen IL 35:29 +8:32 10:57
5 Tormod Kristian Geving Freidig 36:48 +9:51 11:21
6 Petter Andreas Lona Wing OK 37:16 +10:19 11:30
7 Edvard Sørby Freidig 39:40 +12:43 12:14
8 Erlend Aune Byåsen IL 40:29 +13:32 12:29
9 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 44:12 +17:15 13:38
10 Håvard Singsaas Freidig 46:26 +19:29 14:19
11 Jostein Rø Freidig 50:03 +23:06 15:26
12 Vegard Ulseth Sylte Freidig 51:42 +24:45 15:57
13 Brage Asplem Freidig 52:10 +25:13 16:06
14 William P Walseth Malvik IL 52:47 +25:50 16:17
15 Antonius Herskedal Amundsen Freidig 1:02:06 +35:09 19:10
16 Vetle Grønvik Ekra Freidig 1:04:08 +37:11 19:47
17 Nikolai Renolen Wing OK 1:09:01 +42:04 21:18
18 Håkon Høyem Olsen Freidig 1:14:36 +47:39 23:01
Oskar Tangvold Freidig diskvalifisert
Mathias Enebak Iversen Freidig diskvalifisert
Jens Husby Malvik IL diskvalifisert

H 13-16C

2 320 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olaf Gilje Sanne Freidig 21:16 9:10
2 Peter Prytz Jensen Melhus IL 29:44 +8:28 12:48
3 Ola Garstad Pettersen Freidig 30:08 +8:52 12:59
3 Andreas Aagensen Melhus IL 30:08 +8:52 12:59
5 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 35:16 +14:00 15:12
6 Oskar Storler Melhus IL 37:08 +15:52 16:00

H 13-16N

2 720 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 August Hopstad Nykvist Wing OK 21:11 7:47
2 Ørjan Sæter Melhus IL 26:52 +5:41 9:52
3 Joakim Solberg Qvenild Melhus IL 28:33 +7:22 10:29
4 Erik Tofte jr Melhus IL 30:28 +9:17 11:12
5 Eirik Skurdal Melhus IL 30:37 +9:26 11:15
6 Martin Aune Melhus IL 41:27 +20:16 15:14

H 15-16

5 150 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Kittilsen Freidig 38:34 7:29
2 Lars Sandstad Freidig 40:38 +2:04 7:53
3 Simen Spets Storhov Freidig 40:43 +2:09 7:54
4 Kristian Fredrik Lynum Freidig 44:43 +6:09 8:40
5 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 45:03 +6:29 8:44
6 Jo Even Kolstad Freidig 45:26 +6:52 8:49
7 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 46:10 +7:36 8:57
8 Are Lodgaard Byåsen IL 46:56 +8:22 9:06
9 Matias Nissen Freidig 47:44 +9:10 9:16
10 Mats Eidsmo Freidig 49:34 +11:00 9:37
11 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 54:38 +16:04 10:36
12 Jonas Grønli Freidig 55:07 +16:33 10:42
13 Hallvard Dahle Wing OK 58:09 +19:35 11:17
14 Håkon Holstad Freidig 1:03:27 +24:53 12:19
15 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1:06:19 +27:45 12:52
16 Øystein Moltumyr Malvik IL 1:12:34 +34:00 14:05
17 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 1:15:38 +37:04 14:41
18 Kenneth Kjelaas Malvik IL 1:19:07 +40:33 15:21
19 Jonas Vindal Wing OK 1:24:25 +45:51 16:23
Erik Hagen Berg Wing OK diskvalifisert
Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK diskvalifisert

H 15-20B

3 240 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Sandmo Melhus IL 56:20 17:23
Trygve Tegnander Wing OK diskvalifisert

H 17-20

5 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Haugskott OL Trollelg 40:53 7:56
2 Ole Wanvik Haugen Freidig 41:50 +0:57 8:07
3 Arvid Lyngstad Wing OK 48:59 +8:06 9:30
4 Johannes K. Midtbø Wing OK 49:18 +8:25 9:34
5 Asbjørn Midtbø Wing OK 53:22 +12:29 10:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor