Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 2
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: torsdag 19 mai 2016

N-åpen

42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Torvin Bergh-Hansen Byåsen IL 14:02
Jens Anton Andresen Malvik IL 15:12
Eistein Aske Freidig 16:26
Erik Bakk Melhus IL 11:29
Simen Martinsen Bekkvik OL Trollelg 19:38
Emilie Aune Benjaminsen Nidarøst OK 19:41
Even Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 14:49
Lars Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 11:18
Nathaniel Braathen OL Trollelg 19:17
Finn Einar Brandsen Malvik IL 14:55
Benjamin Callanan Wing OK 12:36
Mathilde Dyrkorn Malvik IL 17:41
Martin Grigornis Melhus IL 26:38
Erlend Grønli Freidig 10:41
Nora Halvorsen Freidig 11:39
Karoline B. Hjelmen OL Trollelg 12:33
Synnøve Iversen Hoseth Malvik IL 12:22
Maja Sæterhaug Knudsen Freidig 16:02
Ingeborg Kolstad Wing OK 10:05
Martin Klevberg Leirfall Stjørdals-Blink Orientering 13:15
Lea Lerseth OL Trollelg 19:36
Martin Sæther Levin Freidig 16:09
Mathias Leintrø Lian Melhus IL 17:51
Kristoffer Lodgaard Byåsen IL 11:42
Martin Melhuus Wing OK 21:13
Anders Berge Mjølhus OL Trollelg 10:22
Leo Benjamin Morgan Malvik IL 14:27
Lily Alexandra Morgan Malvik IL 20:45
Kristin Petersen OL Trollelg 13:30
Eline Sandnes OL Trollelg 12:50
Borgar Stavrum Wing OK 10:04
Tormod Stavrum Wing OK 10:49
Inger Stokke Wing OK 14:28
Mia Stormo OL Trollelg 16:17
Maia Ruano Strand Wing OK 15:17
Tobias Sund OL Trollelg 19:07
Hedda Sæbø Nidarøst OK 14:38
Sondre Holås Sødring OL Trollelg 14:52
Marius Torsethaugen Wing OK 12:50
Tina Uglemsmo Selbu OK 16:58
Kari Johanne Vaskinn Melhus IL 26:44
Eivind Mjaaland Nidarøst OK diskvalifisert
Erik Aglen Alsos Wing OK ikke startet
Elias W. Bjørgmo OL Trollelg ikke startet
Stina Gåsø OL Trollelg ikke startet
Johannes Lerli Melhus IL ikke startet
Sebastian Isachsen Meling Nidarøst OK ikke startet
Benjamin Moreno OL Trollelg ikke startet

D -10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 14:59
Marie Wollan Benum Byåsen IL 14:14
Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL 21:14
Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 19:41

D 11-12

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Una Kittilsen Freidig 12:12
2 Anna Aurora Nolte Freidig 14:16 +2:04
3 Mathea Spets Storhov Freidig 15:40 +3:28
4 Ella Fiskum Ness Freidig 16:14 +4:02
5 Marita Aske Freidig 18:52 +6:40
6 Solveig Louise Nissen Freidig 19:30 +7:18
7 Eline Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 23:54 +11:42
8 Ella Sandstad Freidig 24:37 +12:25
9 Stine Gilje Hageler Byåsen IL 24:55 +12:43
10 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 25:20 +13:08
11 Maria Strømdal Wik Freidig 26:12 +14:00
12 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 27:11 +14:59
13 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 27:36 +15:24
14 Tora Kittilsen Freidig 27:57 +15:45
15 Maia Ølmheim Wing OK 29:41 +17:29

D 11-12N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 8:31
2 Sandra Skogstad Danielsen Nidarøst OK 16:08 +7:37
3 Tiril Søberg Mjaaland Nidarøst OK 19:56 +11:25
4 Leah Korsnes Vinje Nidarøst OK 21:42 +13:11

D 13-14

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vilde Lereim Storli Freidig 20:04
2 Tale Tannvik Skei Freidig 21:47 +1:43
3 Frida Haugskott OL Trollelg 22:03 +1:59
4 Mari Eidsmo Freidig 27:56 +7:52
5 Maren Viken Byåsen IL 28:36 +8:32
6 Ane Malene Kolstad Freidig 29:09 +9:05
7 Tuva Grøtte Wing OK 30:19 +10:15
8 Silje Marie Nissen Freidig 38:55 +18:51
9 Mabel Ovedie Herskedal Amundsen Freidig 48:05 +28:01
Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering brutt
Guro Harbak Musum OL Trollelg ikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stine Aune Nidarøst OK 21:05
2 Thea Walseth Malvik IL 27:28 +6:23

D 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emma B. Hjelmen OL Trollelg 31:53
Maja Lerseth OL Trollelg ikke startet

D 15-16

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dina Reitan Freidig 23:48
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 26:52 +3:04
3 Solveig Sæternes Byåsen IL 32:19 +8:31
4 Synne Kvamme Wing OK 33:42 +9:54
5 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 41:29 +17:41
6 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 54:18 +30:30
Sarah Brynhildsen Wing OK brutt
Kristine Gjersvold Haug Freidig ikke startet
Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK ikke startet
Anna Renolen Wing OK ikke startet

D 17-20

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vera Melkild Freidig 24:52
2 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 28:45 +3:53
3 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 30:09 +5:17
4 Andrine Viken Byåsen IL 32:38 +7:46
5 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 33:50 +8:58
6 Eldrid Bratsberg Wing OK 45:35 +20:43

H -10

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Vebjørn Berg-Hansen Byåsen IL 16:50
Iver Lund Gjerde Byåsen IL 13:58
Hallvard Hellevik Freidig 33:51
Sivert Sæther Levin Freidig 36:16
Alf Petter Lynum Freidig 13:00
Jørgen Moseid Ulven Freidig 10:56
Ludvik Snøfugl Storler Freidig diskvalifisert

H 11-12

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Iver Dalsaune Thun Freidig 15:03
2 Kristoffer Lerli Melhus IL 15:05 +0:02
3 Jørgen Aune Byåsen IL 18:18 +3:15
4 Vegard Lereim Storli Freidig 18:52 +3:49
5 Magne Guttvik Wing OK 19:05 +4:02
6 Tord Romundstad Nidarøst OK 20:21 +5:18
7 Sigurd Braathen Wing OK 23:43 +8:40
8 Emil Grønli Freidig 25:42 +10:39
9 Sverre Hellevik Freidig 25:56 +10:53
10 Tristan Halvorsen Freidig 31:04 +16:01
11 Oliver Andreas Gjærum Stjørdals-Blink Orientering 33:46 +18:43
12 Aksel Viken Byåsen IL 34:04 +19:01
13 Emil Leroyer Freidig 35:50 +20:47
14 Odin Gåsvik Nidarøst OK 50:15 +35:12
15 Alfred Gilje Sanne Freidig 57:05 +42:02
Kristoffer Strømdal Wik Freidig diskvalifisert
Vegard Fjeldstad OL Trollelg brutt
Kasper Lodgaard Byåsen IL ikke startet

H 11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ruben Aune Benjaminsen Nidarøst OK 13:01
2 Kristoffer Isachsen Meling Nidarøst OK 15:34 +2:33
3 Tobias Eid-Johansen Nidarøst OK 29:00 +15:59
Leon Dahl Larsen Wing OK ikke startet

H 13-14

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jostein Rø Freidig 21:00
2 Einar Eide Byåsen IL 23:02 +2:02
3 Albert Odin Klæbo Drevdal Wing OK 28:56 +7:56
4 Vemund Mølnvik Freidig 31:04 +10:04
5 Erlend Aune Byåsen IL 31:34 +10:34
6 Håkon Høyem Olsen Freidig 32:53 +11:53
7 Henrik Braathen Wing OK 34:23 +13:23
8 Vetle Grønvik Ekra Freidig 35:10 +14:10
9 Petter Andreas Lona Wing OK 37:17 +16:17
10 Jens Husby Malvik IL 40:06 +19:06
11 Håkon Sæternes Byåsen IL 40:23 +19:23
12 Gabriel Callanan Wing OK 43:26 +22:26
13 Antonius Herskedal Amundsen Freidig 45:06 +24:06
14 Eskil Ellefsen Freidig 46:04 +25:04
15 William P Walseth Malvik IL 46:49 +25:49
16 Mathias Enebak Iversen Freidig 47:20 +26:20
17 Lars Erik Uglemsmo Selbu OK 48:36 +27:36
18 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 49:21 +28:21
19 Nikolai Renolen Wing OK 52:14 +31:14
20 Amund Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 56:01 +35:01
21 Edvin Skauby grønning Selbu OK 1:09:08 +48:08
Brage Asplem Freidig diskvalifisert
Mikkel Holt Freidig diskvalifisert
Tormod Kristian Geving Freidig ikke startet
August Maske Freidig ikke startet

H 13-16C

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Peter Prytz Jensen Melhus IL 17:53
2 Oskar Storler Melhus IL 21:53 +4:00
3 Elias Iversen Hoseth Malvik IL 26:40 +8:47
4 Andreas Aagensen Melhus IL 29:05 +11:12
5 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 39:39 +21:46
Espen Karlsen Melhus IL diskvalifisert
Olaf Gilje Sanne Freidig ikke startet

H 13-16N

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirik Skurdal Melhus IL 14:17
1 Ørjan Sæter Melhus IL 14:17
3 Joakim Solberg Qvenild Melhus IL 14:32 +0:15
4 Erik Tofte jr Melhus IL 17:32 +3:15
5 Aleksander Danielsen OL Trollelg 18:28 +4:11
6 Michael Olsen Melhus IL 20:45 +6:28
7 August Hopstad Nykvist Wing OK 23:17 +9:00
8 Martin Aune Melhus IL 24:50 +10:33

H 15-16

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Spets Storhov Freidig 20:18
2 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 21:39 +1:21
3 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 21:46 +1:28
4 Vegard Kittilsen Freidig 22:08 +1:50
5 Jo Even Kolstad Freidig 22:47 +2:29
6 Lars Sandstad Freidig 23:01 +2:43
7 Are Lodgaard Byåsen IL 23:26 +3:08
8 Jonas Grønli Freidig 23:29 +3:11
9 Matias Nissen Freidig 24:08 +3:50
10 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 24:20 +4:02
11 Mats Eidsmo Freidig 24:28 +4:10
12 Kristian Fredrik Lynum Freidig 24:47 +4:29
13 Hallvard Dahle Wing OK 27:16 +6:58
14 Håkon Holstad Freidig 29:07 +8:49
15 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 29:41 +9:23
16 Jonas Vindal Wing OK 29:42 +9:24
17 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 30:07 +9:49
18 Kenneth Kjelaas Malvik IL 33:56 +13:38
19 Martin Selmer Freidig 45:42 +25:24
20 Øystein Moltumyr Malvik IL 47:39 +27:21
Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL ikke startet

H 17-20

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Haugskott OL Trollelg 19:42
2 Arvid Lyngstad Wing OK 21:25 +1:43
Asbjørn Midtbø Wing OK ikke startet
Johannes K. Midtbø Wing OK ikke startet

D 15-20B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martine Klock Fleten Wing OK 31:29
2 Marte Myhr Amundsen Wing OK 52:09 +20:40
Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK diskvalifisert

H 15-20B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Filip Hoseth Melhus IL 21:27
Sander Sandmo Melhus IL diskvalifisert
Trygve Tegnander Wing OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor