Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammensløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammensløpet
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: søndag 14 august 2016

N-åpen

1 900 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering 26:26 13:54
0 Sofie M. Pahr Haare Konnerud IL 37:52 +2:28 19:55
0 Frida Hope Modum OL 32:44 17:13
0 Oskar Hope Modum OL 41:59 +6:35 22:05
0 Oskar Knutheim Sturla, IF 32:52 17:17
0 Sivert Knutheim Sturla, IF 32:54 17:18
0 Ulla Lunøe Akselsen Nydalens SK 44:36 +9:12 23:28
0 Filip Molenaar Modum OL 29:26 15:29
0 Una Nastad Asker Skiklubb 20:15 10:39
0 Eline Maudal Pettersen Kongsberg OL 31:28 16:33
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 16:40 8:46
0 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 19:08 10:04
0 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 23:25 12:19
0 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 46:16 +10:52 24:21
0 Jens Wold Sturla, IF 24:57 13:07
0 Julie Wold Sturla, IF 44:40 +9:16 23:30
0 Håkon Øverby Kongsberg OL 30:33 16:04
0 Ingar Aavik-Hansen Sturla, IF 32:55 17:19
0 Amalie Birkeland Asker Skiklubb 35:24 18:37
0 Lars Wirum Bøen Sturla, IF 40:40 +5:16 21:24
0 Sanna Wirum Bøen Sturla, IF 40:07 +4:43 21:06
0 Aksel Klausen Sturla, IF 43:59 +8:35 23:08
0 Annika Næss-Ulseth Nydalens SK 42:37 +7:13 22:25
0 Oscar Wilhelmsen Sturla, IF 43:46 +8:22 23:02

D -10

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 56:19 25:35
0 Anita Langeggen Kongsberg OL 29:34 13:26
0 Sofia Øhlckers IL Tyrving 21:32 9:47

D 11-12

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kseniya Mironova Eridan 18:54 8:35
2 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 23:24 +4:30 10:38
3 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 26:03 +7:09 11:50
4 Ylva Klausen Sturla, IF 27:37 +8:43 12:33
5 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 28:22 +9:28 12:53

D 13-14 FELLES

3 800 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 32:15 8:29
2 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 34:22 +2:07 9:02
3 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 34:26 +2:11 9:03
4 Malene Instanes Sturla, IF 34:28 +2:13 9:04
5 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 38:05 +5:50 10:01
6 Mari Øverby Kongsberg OL 41:25 +9:10 10:53
7 Konstanse Moholth Kongsberg OL 41:28 +9:13 10:54
8 Eline Schjerven Lardal OL 41:35 +9:20 10:56
9 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 42:45 +10:30 11:15
10 Ine Instanes Sturla, IF 44:14 +11:59 11:38
11 Emma Engehult Notodden OL 44:37 +12:22 11:44
12 Kristin Nordgård Notodden OL 54:02 +21:47 14:13
13 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 59:30 +27:15 15:39

D 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Støren Bø OL 30:53 14:02

D 15-16 FELLES

4 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marlin Haavengen Kongsberg OL 33:09 8:05
2 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 33:35 +0:26 8:11
3 Helene Eger Kongsberg OL 34:04 +0:55 8:18
4 Tale Strand Kongsberg OL 34:30 +1:21 8:24
5 Lotte Myklemyr Eiker OL 35:23 +2:14 8:37
6 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 36:26 +3:17 8:53
7 Christine Hoen Eiker OL 46:58 +13:49 11:27
8 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 1:00:52 +27:43 14:50
9 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:00:56 +27:47 14:51
10 Solveig Letmolie Eiker OL 1:01:03 +27:54 14:53
Sarah Wøllo Kongsberg OL diskvalifisert

D 17-C

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Maudal Kongsberg OL 32:38 13:35
2 Mia Engehult Notodden OL 44:55 +12:17 18:42
3 Anne Kathrine Akselsen Nydalens SK 45:02 +12:24 18:45
4 Ellen Sofie Ruud Eiker OL 52:03 +19:25 21:41
Sonja Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert
Gro Jetsmar NOTEAM diskvalifisert
Liv Irene Kinneberg IL Tyrving diskvalifisert

D 17 FELLES

7 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Therese Haare Konnerud IL 1:02:57 8:51
2 Monica Berglund Ringerike OL 1:20:59 +18:02 11:24
3 Britta Fismen Fossum IF 1:24:54 +21:57 11:57
Anne Marthe Peveri Eiker OL diskvalifisert

D 17 IND

4 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hannele Tonna Hankasalmen Hanka 45:16 11:02
2 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 45:33 +0:17 11:06
3 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 47:00 +1:44 11:27
4 Marit Wenseth Kure Nydalens SK 48:17 +3:01 11:46
5 Sølvi Fossøy Eiker OL 48:51 +3:35 11:54
6 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 49:56 +4:40 12:10
7 Anikken Gjerde Alnæs Raumar Orientering 53:16 +8:00 12:59
8 Hilde Molenaar Modum OL 55:35 +10:19 13:33
9 Marianne Solheim Sandberg Modum OL 1:00:13 +14:57 14:41
10 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1:02:02 +16:46 15:07
11 Marita Lilja Grønhovd Modum OL 1:02:46 +17:30 15:18

D 40-

3 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mone Nastad Notodden OL 36:59 9:43
2 Milda Øhlckers IL Tyrving 44:35 +7:36 11:43
3 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 46:29 +9:30 12:13
4 Kari Strand Kongsberg OL 48:59 +12:00 12:53
5 Liv Schjerven Lardal OL 53:45 +16:46 14:08
6 Kristin Eger Kongsberg OL 57:56 +20:57 15:14
7 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 1:19:20 +42:21 20:52
8 Linda Fredh Måren OK 1:35:07 +58:08 25:01
Marit Inngjerdingen Heming Orientering diskvalifisert

D 45-

3 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 41:31 11:51
2 Nora Skauen IL Tyrving 41:39 +0:08 11:54
3 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 41:44 +0:13 11:55
4 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 42:08 +0:37 12:02
5 Heidi Myklemyr Eiker OL 50:56 +9:25 14:33
6 May Ingela Hope Modum OL 51:22 +9:51 14:40
7 Anne Mia Olsen Modum OL 54:17 +12:46 15:30
8 Stine Arntzen Sandefjord OK 57:35 +16:04 16:27
9 Solveig Kongsrud Modum OL 59:17 +17:46 16:56
10 Irene Langeggen Kongsberg OL 1:24:27 +42:56 24:07

D 50-

3 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 42:48 12:13
2 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 44:03 +1:15 12:35
3 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 46:10 +3:22 13:11
4 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 51:19 +8:31 14:39
5 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 52:06 +9:18 14:53
6 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 53:53 +11:05 15:23
7 Else Grandal IL Tyrving 55:50 +13:02 15:57
8 Eva Syversen Røyken OL 1:00:44 +17:56 17:21
9 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:02:00 +19:12 17:42
10 Jane Rødder Kongsberg OL 1:16:32 +33:44 21:52

D 55-

3 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Hennum Lierbygda OL 43:49 12:31
2 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 44:52 +1:03 12:49
3 Berit Danielsen IL Tyrving 45:46 +1:57 13:04
4 Kjersti Skantze IL Tyrving 46:53 +3:04 13:23
5 Åshild Bergstøl Kongsberg OL 51:18 +7:29 14:39
6 Berit Berge IL Tyrving 54:09 +10:20 15:28
7 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 57:46 +13:57 16:30
8 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 1:01:35 +17:46 17:35
9 Laila Spångmyr IK Jarl Rättvik 1:03:36 +19:47 18:10
10 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1:06:28 +22:39 18:59

D 60-

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sirpa Lilja Modum OL 34:16 10:42
2 Randi Nilstad IL Tyrving 42:49 +8:33 13:22
3 Marianne Spanli Lierbygda OL 44:34 +10:18 13:55
4 Inger Nergaard Stokke IL 1:04:54 +30:38 20:16
Aud Kjemperud Eiker OL diskvalifisert

D 65-

3 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Grosvold Eiker OL 1:02:22 19:29

D 70-

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Tho Stabæk IF 42:22 13:14
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 47:00 +4:38 14:41
3 Hanne Bræck Kongsberg OL 1:04:27 +22:05 20:08

D 75-

3 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 1:07:49 21:11

H -10

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 34:23 15:37
0 Rasmus Engehult Notodden OL 30:18 13:46
0 Emil S Molenaar Modum OL 21:47 9:54
0 Jon Strand Kongsberg OL 31:24 14:16

H 11-12

2 200 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Løken Kongsberg OL 16:36 7:32
2 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 18:51 +2:15 8:34
3 Rasmus Berglund Ringerike OL 19:26 +2:50 8:50
4 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 19:30 +2:54 8:51
5 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 21:14 +4:38 9:39
6 Anders Næss-Ulseth Heming Orientering 22:14 +5:38 10:06
7 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 22:55 +6:19 10:24
8 Andreas Eriksen Asker Skiklubb 23:56 +7:20 10:52
9 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 24:00 +7:24 10:54
10 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 24:46 +8:10 11:15
11 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 25:16 +8:40 11:29
12 Mats Olsen Bye Modum OL 25:38 +9:02 11:39
13 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 25:41 +9:05 11:40
14 Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF 25:55 +9:19 11:46
15 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 26:26 +9:50 12:00
16 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 32:50 +16:14 14:55
Lage Røhnebæk Kongsrud Modum OL diskvalifisert

H 13-14 FELLES

3 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vetle Drage Kongsberg OL 29:30 7:45
2 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 29:39 +0:09 7:48
3 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 29:40 +0:10 7:48
4 Lukas Klausen Sturla, IF 33:50 +4:20 8:54
5 Martin Birkelund Asker Skiklubb 34:59 +5:29 9:12
6 Mikkel Berglund Ringerike OL 38:15 +8:45 10:03
7 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 43:35 +14:05 11:28
8 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 46:28 +16:58 12:13
9 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 47:24 +17:54 12:28
10 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 51:14 +21:44 13:28

H 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 19:38 8:55

H 15-16 FELLES

4 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 43:10 9:35
2 Even-Andre Thorbjørnsen Notodden OL 43:13 +0:03 9:36
3 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 43:46 +0:36 9:43
4 Sølve Drage Kongsberg OL 46:16 +3:06 10:16
5 Egil Frydenlund Sturla, IF 48:45 +5:35 10:50
6 Sverre Graffer Ringerike OL 1:06:34 +23:24 14:47

H 17 FELLES

9 700 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Eijzink Nydalens SK 1:12:11 7:26
2 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 1:15:25 +3:14 7:46
3 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:16:41 +4:30 7:54
4 Sindre R Holt Hedrum OL 1:17:15 +5:04 7:57
5 Tord Strand Kongsberg OL 1:21:14 +9:03 8:22
6 Vegard Myklemyr Eiker OL 1:21:18 +9:07 8:22
7 Erik Feyling Haare Konnerud IL 1:23:58 +11:47 8:39
8 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:26:35 +14:24 8:55
9 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 1:26:46 +14:35 8:56
10 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:27:47 +15:36 9:02
11 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:34:33 +22:22 9:44
12 Lars Berglund Ringerike OL 1:52:03 +39:52 11:33

H 17-C

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Heggelund Lierbygda OL 18:26 7:40
2 Øyvind Kinneberg IL Tyrving 23:00 +4:34 9:35
3 Ragnar Storhaug Måren OK 29:31 +11:05 12:17
4 Jan Lazor Modum OL 55:04 +36:38 22:56
Lars  Bakkom Ringebu-Fåvang diskvalifisert
Haakon Kinneberg IL Tyrving diskvalifisert

H 17 IND

4 600 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Taraldsten Brunes Modum OL 36:06 7:50
2 Martin Hoset Nydalens SK 36:53 +0:47 8:01
3 Gard Lindseth Nydalens SK 39:20 +3:14 8:33
4 Martin Østberg Sturla, IF 42:52 +6:46 9:19
5 Erik S Molenaar Modum OL 43:06 +7:00 9:22
6 Martin Sørensen Eiker OL 50:00 +13:54 10:52
7 Morten Tangen Måren OK 55:14 +19:08 12:00
8 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 57:30 +21:24 12:30
9 Vebjørn Røtvold Kongsberg OL 1:07:00 +30:54 14:33

H 40-

4 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Snorre Veggan Oppsal Orientering 40:46 9:56
2 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 47:26 +6:40 11:34
3 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 54:48 +14:02 13:21

H 45-

4 100 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odd Strand Kongsberg OL 34:11 8:20
2 Stig Melling Ringerike OL 38:01 +3:50 9:16
3 Anders Kristian Holt Hedrum OL 42:04 +7:53 10:15
4 Rune Engehult Notodden OL 42:36 +8:25 10:23
5 Bjørnar Olsrød Stokke IL 43:24 +9:13 10:35
6 Per Erik Larsen Sandefjord OK 45:30 +11:19 11:05
7 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 45:50 +11:39 11:10
8 Hans Otto Øverby Kongsberg OL 46:13 +12:02 11:16
9 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 46:25 +12:14 11:19
10 Peter Carlsen Røyken OL 48:25 +14:14 11:48
11 Per Jogeir Karlsbakk Konnerud IL 48:44 +14:33 11:53
12 Atle Wøllo Kongsberg OL 52:34 +18:23 12:49
13 Øyvind Støren Bø OL 56:19 +22:08 13:44
14 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 1:04:35 +30:24 15:45
15 Trond Foss Sandefjord OK 1:19:18 +45:07 19:20

H 50-

3 800 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjermund Røren Eiker OL 30:16 7:57
2 Øyvind Drage Kongsberg OL 31:14 +0:58 8:13
3 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 31:55 +1:39 8:23
4 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 32:22 +2:06 8:31
5 Stein-Arne Alnæs Raumar Orientering 32:48 +2:32 8:37
6 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 34:11 +3:55 8:59
7 Gunnar Hope Modum OL 38:28 +8:12 10:07
8 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 38:47 +8:31 10:12
9 Jan Sølvberg Fossum IF 40:11 +9:55 10:34
10 Roar Bye Modum OL 43:10 +12:54 11:21
11 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 43:32 +13:16 11:27
12 Lars Heggelund Lierbygda OL 47:30 +17:14 12:30
13 Rune Røed Stokke IL 58:14 +27:58 15:19
14 Helge Graffer Ringerike OL 58:51 +28:35 15:29
Roger Andre Vanebo Kongsberg OL diskvalifisert

H 55-

3 800 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 33:51 8:54
2 Tore Kjølseth Nydalens SK 35:12 +1:21 9:15
3 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 38:02 +4:11 10:00
4 Inge Glittum OK Skeidi 41:48 +7:57 11:00
5 Per Schanche Asker Skiklubb 42:43 +8:52 11:14
6 Peer Stiansen Nydalens SK 45:09 +11:18 11:52
7 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 45:50 +11:59 12:03
8 Roy Gjerding OK Moss 50:31 +16:40 13:17
9 Åge-Geir Skatter Notodden OL 52:21 +18:30 13:46
10 Lars Spångmyr IK Jarl Rättvik 54:58 +21:07 14:27
11 Donald Skantze IL Tyrving 57:35 +23:44 15:09
12 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 1:05:31 +31:40 17:14
Arne Fossheim Asker Skiklubb diskvalifisert

H 60-

3 500 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arve Glittum OK Skeidi 30:24 8:41
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 33:23 +2:59 9:32
3 Torgeir Strandhagen Røyken OL 34:36 +4:12 9:53
4 Reidar Fossum Asker Skiklubb 36:03 +5:39 10:18
5 Hugo Christensen Notodden OL 42:11 +11:47 12:03
6 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 43:09 +12:45 12:19
7 Morten Johannessen Røyken OL 44:36 +14:12 12:44
8 Alf Pettersen IL Tyrving 45:17 +14:53 12:56
9 Olav Nipen IL Tyrving 47:12 +16:48 13:29
10 Vidar Elvekrok Eiker OL 48:14 +17:50 13:46
11 Jan Bøhle OL Trollo 49:32 +19:08 14:09
12 Rolf Lunde Eiker OL 53:48 +23:24 15:22
13 Even Tore Steinsholt Lardal OL 1:00:06 +29:42 17:10
14 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:04:47 +34:23 18:30

H 65-

3 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åmund Tonna Eiker OL 41:43 11:55
2 Runar Kittilsen Stokke IL 46:14 +4:31 13:12
3 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 48:15 +6:32 13:47
4 Finn Bjørtuft Kongsberg OL 50:05 +8:22 14:18
5 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 51:40 +9:57 14:45
6 Dag Rønning Jensen OL Trollo 53:10 +11:27 15:11
7 Christian Bugge Røyken OL 55:58 +14:15 15:59
8 Hans Lyder Haare Konnerud IL 59:06 +17:23 16:53
9 Per Øhlckers IL Tyrving 59:54 +18:11 17:06
10 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:05:54 +24:11 18:49

H 70-

3 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Sørensen Eiker OL 36:26 11:23
2 Kjell Grønhovd Modum OL 38:22 +1:56 11:59
3 Erik Johan Grorud Haslum IL 39:54 +3:28 12:28
4 Paul Biseth Kongsberg OL 42:14 +5:48 13:11
5 Ragnar Hillestad Lardal OL 42:15 +5:49 13:12
6 Per Dalheim Konnerud IL 46:36 +10:10 14:33
7 Henning Gaarder Konnerud IL 57:44 +21:18 18:02
8 Roar Løken Sandefjord OK 1:03:13 +26:47 19:45

H 75-

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Øystein Andersen Larvik OK 40:14 12:34
2 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 48:30 +8:16 15:09
3 Helge Tvedten Larvik OK 55:22 +15:08 17:18

D 21-B

3 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Mogstad Bosness NOTEAM 53:47 15:22
2 Lene Flesseberg Kongsberg OL 1:01:20 +7:33 17:31
3 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 1:02:51 +9:04 17:57

H 21-B

3 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Pahr Haare Konnerud IL 35:45 10:12
2 Torleif Galteland Asker Skiklubb 45:11 +9:26 12:54
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 49:01 +13:16 14:00
4 Rolf Magnus Justad IF Hellas 53:27 +17:42 15:16
5 Tom André Alstadsæther Eiker OL 55:34 +19:49 15:52
6 Marius Bull-Tornøe Bjørkli Ringerike OL 1:32:08 +56:23 26:19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor