Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint løp 4
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: tirsdag 3 mai 2016

Åpen 1,5 km

1 460 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 11:15 7:42
2 Ole Andreas Veske OK Skøynar 12:06 +0:51 8:17
3 Jonas Alstad Frol IL 12:07 +0:52 8:17
4 Julian Fei Benum Luong Steinkjer OK 13:01 +1:46 8:54
5 Karita Møller Steinkjer OK 13:46 +2:31 9:25
6 Rebekka Veie OK Skøynar 14:02 +2:47 9:36
7 Nikoline Munkeby Frol IL 15:35 +4:20 10:40
8 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 17:14 +5:59 11:48
9 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 19:42 +8:27 13:29
10 Mateo Henderson Steinkjer OK 27:23 +16:08 18:45
11 Noelle Henderson Steinkjer OK 27:58 +16:43 19:09
12 Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar 29:30 +18:15 20:12
Xin Adian Benum Luong Steinkjer OK ikke startet

Åpen 2,0 km

1 950 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Noah Henderson Steinkjer OK 14:44 7:33
2 Tanja Henderson Steinkjer OK 17:43 +2:59 9:05
3 Sverre Kristoffersen Verdal OK 21:30 +6:46 11:01
4 Ingvild Geving Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 22:54 +8:10 11:44
5 Johannes Sollid Verdal OK 30:18 +15:34 15:32
Lena Lyngsaunet Alstad Frol IL ikke startet

Åpen 2,5 km

2 490 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paul Sirum Frol IL 12:31 5:01
2 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 12:35 +0:04 5:03
3 Stian Sundsvik Frol IL 13:55 +1:24 5:35
4 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 15:04 +2:33 6:03
5 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 16:09 +3:38 6:29
6 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 16:31 +4:00 6:37
7 Vidar Skjerve Verdal OK 16:36 +4:05 6:39
8 Per Grande Verdal OK 17:11 +4:40 6:54
9 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 17:37 +5:06 7:04
10 Maren Grande Frol IL 17:48 +5:17 7:08
11 Arne Grevskott Frol IL 18:41 +6:10 7:30
12 Inge Hafstad Verdal OK 19:30 +6:59 7:49
13 Tor Ove Hallem Verdal OK 20:47 +8:16 8:20
14 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering 21:30 +8:59 8:38
15 Marius Enes Verdal OK 21:43 +9:12 8:43
16 Geir Paulsen OL Trollelg 25:01 +12:30 10:02
17 Håkon Grande Verdal OK 27:03 +14:32 10:51
18 Ingeborg Gurine Kraft Stjørdals-Blink Orientering 28:44 +16:13 11:32
Marie Dale Steinkjer OK diskvalifisert
Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK diskvalifisert
Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK ikke startet
Karl Aksel Jermstad Steinkjer OK ikke startet
Mari Ann Landsem Melhus Steinkjer OK ikke startet

H 11-12

1 460 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Alstad Frol IL 9:00 6:09
2 Sigurd Vatn Frol IL 10:09 +1:09 6:57
3 Oliver Andreas Gjærum Stjørdals-Blink Orientering 16:06 +7:06 11:01

D 13-14

1 950 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Louise Ronglan OK Skøynar 13:11 6:45
2 Iselina Myhr Imsland Frol IL 18:12 +5:01 9:20
3 Linnea Munkeby Frol IL 20:18 +7:07 10:24
4 Ingvild Reinaas Bjørshol Frol IL 21:36 +8:25 11:04
5 Hege Hallan OK Skøynar 22:26 +9:15 11:30
6 Trude Markhus Verdal OK 24:11 +11:00 12:24
7 Linnea Sandvik Frol IL 25:03 +11:52 12:50

H 13-14

1 950 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 11:48 6:03
2 Tobias Alstad Frol IL 11:55 +0:07 6:06
3 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 12:31 +0:43 6:25
4 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 13:18 +1:30 6:49
5 Håvard Veie OK Skøynar 13:36 +1:48 6:58
6 Hallvar Hallan OK Skøynar 14:25 +2:37 7:23
7 Martin Wold Stavrum Frol IL 18:15 +6:27 9:21
8 Aksel Veske OK Skøynar 26:00 +14:12 13:20
Vegard Jermstad Steinkjer OK ikke startet

D 15-16

1 950 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 13:13 6:46
2 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 14:03 +0:50 7:12
3 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 14:23 +1:10 7:22
4 Sofie Hallem Verdal OK 16:19 +3:06 8:22
5 Kristel Haltbrekken Steinkjer OK 18:01 +4:48 9:14
Ane Marte Vatn Frol IL ikke startet

H 15-16

1 950 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 11:13 5:45
1 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 11:13 5:45
3 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 11:39 +0:26 5:58
4 Tore Markhus Verdal OK 12:18 +1:05 6:18
5 Marius Møller Steinkjer OK 12:19 +1:06 6:18
6 Kristian Veie OK Skøynar 13:11 +1:58 6:45
7 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 14:02 +2:49 7:11
8 Andreas Ronglan OK Skøynar 14:16 +3:03 7:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor