Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O # 7 løp felles start

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O # 7 løp felles start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 8 mars 2016

H17-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Göran Winblad Rehns BK 16:57
2 Buanes Trygve TIF Viking 16:59
3 Lars Røttingen IL Gular 17:33
4 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 17:53
5 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 19:10
6 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 19:41
7 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 20:15
8 Gard E. Jørgensen Varegg Fleridrett 22:10
9 Knut Utne Fana IL 23:57

D17-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siri Kollerud Lillomarka OL 20:49
2 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 23:58
3 Synnøve Sævdal Vikne BSI - Orientering 37:49
4 Grete Sævdal Vikne BSI - Orientering 37:50

H-16

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 19:27
2 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 19:47
3 Aksel Mjelstad TIF Viking 20:43
4 Ulrik Hellen TIF Viking 20:47
5 Erik Bohne Varegg Fleridrett 20:58
6 Eirik Bjerke Otterå TIF Viking 22:13
7 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 22:57
8 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 22:59
9 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 23:49
10 Kanzler Knut Varegg Fleridrett 23:55

D-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Strømme Lid TIF Viking 22:12
2 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 24:07
3 Sofie Ystebø TIF Viking 27:42
4 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 27:44

H40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 19:32
2 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 21:18
3 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 22:16
4 Kjetil Damm TIF Viking 23:56
5 Stig Mjelstad TIF Viking 27:42

D40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karianne Strømme TIF Viking 24:07
2 Mette Rogne Varegg Fleridrett 32:57
3 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 38:24
Anne Westergård Varegg Fleridrett diskvalifisert

H60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erling Strand Bergens TF 32:14

HN

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bendik Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 17:50
2 Gabriel Skintveit Mikkelson Varegg Fleridrett 18:39
3 Jonas Bracke TIF Viking 18:42
4 Skaar Jakub Varegg Fleridrett 18:48
5 Davusen Hans Varegg Fleridrett 18:52
6 Guibert Marius TIF Viking 19:39
7 Downing Erik Varegg Fleridrett 19:58
8 Fredbo Matteo Varegg Fleridrett 24:34
9 Greve Ulrik Varegg Fleridrett 24:35
10 Meling Lars Kristian Varegg Fleridrett 27:01
Askeland Johannes TIF Viking aktiv

DN

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 May-lill Damm TIF Viking 18:26
2 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 22:10
Johanna Mjelstad TIF Viking diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor