Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O #5
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 9 februar 2016

H17-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trygve Buanes TIF Viking 19:36
2 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 19:48
3 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 21:54
4 Lars Røttingen IL Gular 22:08
5 Håkon Reikvam IL Gular 22:32
6 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 22:55
7 Einar Marius Hjellestad Martinsen Vikebygd IL 23:22
8 Thomas Åsheim Storsteinnes IL 24:14
9 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 24:50
10 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 25:46
11 Knut Utne Fana IL 29:14
12 Lars Kristian Eidsheim Askøy OL 35:27

D17-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 24:10
2 Gunhild Forland Askøy OL 27:34
3 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 31:16
4 Runa Almeland Fana IL 33:27
5 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 33:43

H-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 24:57
2 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 25:06
3 Erik Bohne Varegg Fleridrett 26:23
4 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 32:18

D-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 33:45

H40-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 25:19
2 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 27:16
3 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 27:30
4 Lars H Smedsrud Varegg Fleridrett 29:34
5 Helge Emhjellen IL Gular 31:22
6 Lars Fjellanger Fana IL 41:20
Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett diskvalifisert
Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert
Helge Rosenlund Varegg Fleridrett diskvalifisert

D40-

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Mette Rogne Varegg Fleridrett ikke startet

H60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Raadal Fana IL 35:37

D60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 34:31
2 Siren Greve Bergens TF 40:04

DN

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 25:15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor