Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp #4 free challenge

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp #4 free challenge
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 26 januar 2016

H17-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 23:37
2 Jonathan Albon Varegg Fleridrett 31:09
3 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 33:06
4 Knut Utne Fana IL 38:24
Håkon Reikvam IL Gular diskvalifisert
Lars Røttingen IL Gular diskvalifisert

D17-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 35:08
2 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 35:20
3 Gunhild Forland Askøy OL 37:52
4 Louise Marie Johnsen Varegg Fleridrett 1:02:17
Henriette Albon Varegg Fleridrett diskvalifisert

H-16

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ulrik Hellen TIF Viking 31:46
2 Knut Kyrkjebø TIF Viking 32:22
3 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 36:17
4 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 39:23
5 Johan Eikanger IL Gular 41:26
Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert
Martin Krokeide Ottesen TIF Viking diskvalifisert
Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett diskvalifisert

D-16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Strømme Lid TIF Viking 37:55
2 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 43:07
3 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 43:13
4 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 44:10
5 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 51:29
Sofie Ystebø TIF Viking diskvalifisert

H40-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tom Eirik Eikanger IL Gular 28:58
2 Per Arne Aadland Samnanger IL 29:35
3 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 29:55
4 Lars H Smedsrud Varegg Fleridrett 31:48
5 Bjart Are Hellen TIF Viking 34:00
6 Tore Nymark Askøy OL 34:16
7 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 34:52
8 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 34:56
9 Ketil Malde IL Gular 35:14
10 Kjetil Damm TIF Viking 38:25
11 Arne Johannesen IL Gular 42:50
12 Stig Mjelstad TIF Viking 43:34
Michael Gunnarson Varegg Fleridrett diskvalifisert
Pål Thomassen Varegg Fleridrett diskvalifisert

D40-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Westergård Varegg Fleridrett 1:04:51
Lisbeth Aadland Samnanger IL diskvalifisert
Karianne Strømme TIF Viking diskvalifisert

H60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erling Strand Bergens TF 53:56
Jan Olav Ormberg Fana IL diskvalifisert
Per Olaf Tangen Fana IL diskvalifisert

D60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Bjørg Kocbach Bergens TF diskvalifisert

HN

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leonard Skaar Varegg Fleridrett 33:39
2 Vgerad Moen Varegg Fleridrett 33:42
3 Magnus Dale Varegg Fleridrett 34:13
4 Gulbrand Brekkhus Varegg Fleridrett 34:15
5 Gard Wilhelmsen Varegg Fleridrett 34:54
6 Marius Guibert TIF Viking 39:00
7 Dan Jørgen Sørheim IL Gular 39:35
8 Tarjei Tronstad Varegg Fleridrett 41:00
9 Nikolai Viken Varegg Fleridrett 41:03
10 Magnus Irgens Varegg Fleridrett 53:49
11 Sverre Pihl Varegg Fleridrett 53:53
Einar Ellingsen Varegg Fleridrett diskvalifisert
Bendik Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett diskvalifisert

DN

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Johanna Mjelstad TIF Viking 38:33
2 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 39:22
3 Maren Krokeide Ottesen TIF Viking 39:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor