Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp #3 fellesstart.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp #3 fellesstart.
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 12 januar 2016

H17-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 16:46
2 Alan Cherry Varegg Fleridrett 16:47
3 Øyvind Macody Lund Varegg Fleridrett 18:03
4 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 19:28
5 Oskar Røen Varegg Fleridrett 19:43
6 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 20:35
7 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 20:38
8 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 21:35
9 Øyvind Johannessen Gneist, IL 21:39
10 Lars Røttingen IL Gular 24:45
Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett diskvalifisert
Knut Utne Fana IL diskvalifisert
Dan Jørgen Sørheim IL Gular ikke startet

D17-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siri Kollerud Lillomarka OL 22:33
2 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 25:23
Synnøve Sævdal Vikne BSI - Orientering ikke startet
Christiane Trösse Varegg Fleridrett ikke startet
Grete Sævdal Vikne BSI - Orientering ikke startet

H-16

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 17:13
2 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 21:42
3 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 22:28
4 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 22:55
5 Erik Bohne Varegg Fleridrett 23:17
6 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 27:26
7 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 29:41
8 Eirik Bjerke Otterå TIF Viking 35:00
Ulrik Hellen TIF Viking diskvalifisert
Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett ikke startet
Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett ikke startet
Aksel Mjelstad TIF Viking ikke startet

D-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 23:07
2 Mari Strømme Lid TIF Viking 23:30
3 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 26:48
4 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 27:31
Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett ikke startet
Sofie Ystebø TIF Viking ikke startet

H40-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 19:04
2 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 20:40
3 Tom Johannessen Gneist, IL 22:09
4 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 22:30
5 Kjetil Damm TIF Viking 22:36
6 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 25:08
7 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 26:52
8 Bjørn Steinhaug Varegg Fleridrett 31:19
9 Sindre Ekrheim Bergens TF 45:22

D40-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Goga Bergens TF 23:24
2 Karianne Strømme TIF Viking 23:55
3 Tove Aasheim Askøy OL 30:08

H60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett 26:49
2 Erling Strand Bergens TF 39:45
3 Jan Olav Ormberg Fana IL 56:43
Magne Raadal Fana IL diskvalifisert
Otto Grahl-Nielsen Bergens TF ikke startet

HN

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ulrick Kobbeltvedt TIF Viking 32:46
2 Marius Guibert TIF Viking 33:24
2 Nicklas A Kobbeltvedt TIF Viking 33:24
4 Johannes Askeland TIF Viking 33:32

DN

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 23:01
Johanna Mjelstad TIF Viking ikke startet
Marie Thomassen Varegg Fleridrett ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor