Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 september 2017

D 17

56 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 12:04:42
1. Kine Hallan Steiwer41:113+0:2841:113+0:28
2. Hollie Orr37:4211:18:531-2
3. Ida Marie Næss Bjørgul45:493+2:222:04:42100:00
2NTNUI 12:07:16+2:34
1. Anine Ahlsand41:125+0:2941:125+0:29
2. Maren Jansson Haverstad40:243+2:421:21:363-2+2:43+2:14
3. Sigrid Alexandersen45:402+2:132:07:162-1+2:34-0:09
3IL Tyrving 12:08:37+3:55
1. Mari Jevne Arnesen41:113+0:2841:113+0:28
2. Linn Hokholt43:5912+6:171:25:108+5+6:17+5:49
3. Betty Ann Bjerkreim Nilsen43:2712:08:373-5+3:55
4Nydalens SK 12:10:51+6:09
1. Siri Ulvestad40:43140:431
2. Marte Narum41:467+4:041:22:294+3+3:36+3:36
3. Anne M Hausken Nordberg48:225+4:552:10:5140+6:09+2:33
5NTNUI 22:14:46+10:04
1. Audhild Bakken Rognstad42:269+1:4342:269+1:43
2. Karen Oline Kolstad42:189+4:361:24:446-3+5:51+4:08
3. Ingrid Gulbrandsen50:0211+6:352:14:465-1+10:04+4:13
6Fredrikstad SK 12:15:49+11:07
1. Heidi Østlid Bagstevold40:452+0:0240:452+0:02
2. Marie Olaussen40:222+2:401:21:0720+2:14+2:12
3. Emma Johansson54:4218+11:152:15:496+4+11:07+8:53
7Fossum IF 12:17:00+12:18
1. Pernille Katla43:4114+2:5843:4114+2:58
2. Ragnhild Hjermstad41:456+4:031:25:269-5+6:33+3:35
3. Victoria Hæstad Bjørnstad51:3412+8:072:17:007-2+12:18+5:45
8Eiker OL 12:17:35+12:53
1. Ane Dyrkorn42:4312+2:0042:4312+2:00
2. Thea Dyrkorn46:1617+8:341:28:5913+1+10:06+8:06
3. Kristine Berglia48:367+5:092:17:358-5+12:53+2:47
9Fredrikstad SK 22:18:32+13:50
1. Marit Kahrs44:0022+3:1744:0022+3:17
2. Linda Solberg46:4918+9:071:30:4920-2+11:56+8:39
3. Marianne Riddervold Kahrs47:434+4:162:18:329-11+13:50+1:54
10Frol IL 12:19:36+14:54
1. Line Sundsvik48:2131+7:3848:2131+7:38
2. Mathilde Rundhaug41:508+4:081:30:1117-14+11:18+3:40
3. Eirin Svanøe-Hafstad49:259+5:582:19:3610-7+14:54+3:36
11Freidig 12:19:42+15:00
1. Hanne Sandstad41:136+0:3041:136+0:30
2. Malin Sandstad48:3121+10:491:29:4416+10+10:51+10:21
3. Åshild Kolstad49:5810+6:312:19:4211-5+15:00+4:09
12Halden SK 22:20:32+15:50
1. Agnes Leo41:147+0:3141:147+0:31
2. Eva Jurenikova42:3810+4:561:23:525-2+4:59+4:28
3. Jo Shepherd56:4023+13:132:20:3212+7+15:50+10:51
13Larvik OK 12:20:47+16:05
1. Runa Fremstad43:4216+2:5943:4216+2:59
2. Andrine Harriet Fremstad45:1615+7:341:28:5812-4+10:05+7:06
3. Ingrid Undstad51:4913+8:222:20:4713+1+16:05+6:00
14Byåsen IL 12:23:24+18:42
1. Ragnhild Eide49:2538+8:4249:2538+8:42
2. Mari Fasting41:095+3:271:30:3418-20+11:41+2:59
3. Ingeborg Eide52:5016+9:232:23:2414-4+18:42+7:01
15Nydalens SK 22:24:10+19:28
1. Nicole Ragvin44:0525+3:2244:0525+3:22
2. Ragne Wiklund40:544+3:121:24:597-18+6:06+2:44
3. Marion Huber59:1127+15:442:24:1015+8+19:28+13:22
16Halden SK 32:24:17+19:35
1. Idun Kristine Felde Olaussen42:4111+1:5842:4111+1:58
2. Karoline Aune48:3121+10:491:31:1221+10+12:19+10:21
3. Iliana Ilieva53:0517+9:382:24:1716-5+19:35+7:16
17Fossum IF 22:24:40+19:58
1. Åsne Naadland Holo45:2528+4:4245:2528+4:42
2. Julie Størmer43:3411+5:521:28:5913-15+10:06+5:24
3. Ingrid G. Kvålsgard55:4120+12:142:24:4017+4+19:58+9:52
18Asker Skiklubb 12:24:52+20:10
1. Tilla Farnes Hennum44:3827+3:5544:3827+3:55
2. Lotte Jauhojärvi Markussen44:1413+6:321:28:5211-16+9:59+6:04
3. Synne Strand56:0022+12:332:24:5218+7+20:10+10:11
19Bækkelagets SK 22:26:47+22:05
1. Lene Godager Kaas43:4718+3:0443:4718+3:04
2. Line Hagman47:0119+9:191:30:4819+1+11:55+8:51
3. Anniken Eriksrud Karlsen55:5921+12:322:26:47190+22:05+10:10
20IL Tyrving 22:26:48+22:06
1. Kristine Fjeldbo43:4919+3:0643:4919+3:06
2. Oda J Sikkeland44:5514+7:131:28:4410-9+9:51+6:45
3. Ida Tiltnes58:0425+14:372:26:4820+10+22:06+12:15
21Kongsberg OL 12:27:20+22:38
1. Marlin Haavengen44:1426+3:3144:1426+3:31
2. Helene Eger54:4428+17:021:38:5825-1+20:05+16:34
3. Ingjerd Myhre48:225+4:552:27:2021-4+22:38+2:33
22Varegg Fleridrett 12:30:37+25:55
1. Christiane Trösse47:1929+6:3647:1929+6:36
2. Kårhild Husby Nordstad54:2827+16:461:41:47290+22:54+16:18
3. Kristin Löfgren Johansen48:508+5:232:30:3722-7+25:55+3:01
23Bækkelagets SK 12:31:38+26:56
1. Lone Brochmann43:0713+2:2443:0713+2:24
2. Marthe Gløersen56:2432+18:421:39:3126+13+20:38+18:14
3. Nikoline Ekeberg Schjerve52:0714+8:402:31:3823-3+26:56+6:18
24NTNUI 32:32:12+27:30
1. Anna Ulvensøen43:5020+3:0743:5020+3:07
2. Ingunn Egeberg Vári45:1916+7:371:29:0915-5+10:16+7:09
3. Aurora Fossøy1:03:0332+19:362:32:1224+9+27:30+17:14
25Sandefjord OK 12:42:43+38:01
1. Signe Bredholt Jørgensen43:4317+3:0043:4317+3:00
2. Maria Prestbøen57:3135+19:491:41:1428+11+22:21+19:21
3. Ella Arentz Hagen1:01:2929+18:022:42:4325-3+38:01+15:40
26Løten o-lag 12:44:43+40:01
1. Evine Westli Andersen44:0324+3:2044:0324+3:20
2. Nina Smestad1:07:5641+30:141:51:5937+13+33:06+29:46
3. Emilie Westli Andersen52:4415+9:172:44:4326-11+40:01+6:55
27Porsgrunn OL 12:46:00+41:18
1. Hanne Vassend48:2432+7:4148:2432+7:41
2. Guro Vassend54:2226+16:401:42:4630-2+23:53+16:12
3. Emilie Westin1:03:1433+19:472:46:0027-3+41:18+17:25
28Asker Skiklubb 22:46:05+41:23
1. Nora Synnøve Woxholth48:0630+7:2348:0630+7:23
2. Margrethe Wisløff48:1920+10:371:36:2524-6+17:32+10:09
3. Marit Isachsen1:09:4039+26:132:46:0528+4+41:23+23:51
29Byåsen IL 22:46:13+41:31
1. Lene Berg Hanssen44:0022+3:1744:0022+3:17
2. Helen Palmer50:5323+13:111:34:53220+16:00+12:43
3. Rine Hanssen1:11:2041+27:532:46:1329+7+41:31+25:31
30Nydalens SK 32:47:24+42:42
1. Ingvil Ahlsand43:5821+3:1543:5821+3:15
2. Frida Bakken Ulseth1:08:0942+30:271:52:0739+18+33:14+29:59
3. Maria Jonsson55:1719+11:502:47:2430-9+42:42+9:28
31Haugesund IL Orientering 12:47:25+42:43
1. Lisbeth Voll48:5636+8:1348:5636+8:13
2. Kristina Voll1:00:2136+22:391:49:1735-1+30:24+22:11
3. Ingvild Paulsen Vie58:0826+14:412:47:2531-4+42:43+12:19
32Ås-NMBU Orientering 12:48:13+43:31
1. Kaja Winsnes Nordhagen43:4114+2:5843:4114+2:58
2. Ina Catharina Storrønning1:01:3337+23:511:45:1432+18+26:21+23:23
3. Ingvild Maalen-Johansen1:02:5931+19:322:48:13320+43:31+17:10
33IL BUL-Tromsø 12:48:51+44:09
1. Arntraut Götsch42:269+1:4342:269+1:43
2. Tora Indregard1:02:5438+25:121:45:2033+24+26:27+24:44
3. Mathilde Korvald Skaare1:03:3134+20:042:48:51330+44:09+17:42
34Sandnes IL (Rogaland) 12:51:29+46:47
1. Sunniva Omdal48:3534+7:5248:3534+7:52
2. Marie Line Furland56:2231+18:401:44:5731-3+26:04+18:12
3. Marit Haavardsholm1:06:3236+23:052:51:2934+3+46:47+20:43
35IL Tyrving 32:56:19+51:37
1. Åsa Franzen48:5035+8:0748:5035+8:07
2. Marianne Njåstein56:5233+19:101:45:4234-1+26:49+18:42
3. Karoline Andersen1:10:3740+27:102:56:1935+1+51:37+24:48
36NTNUI 42:58:54+54:12
1. Camilla Öhman56:4841+16:0556:4841+16:05
2. Hildegunn Heggøy55:1630+17:341:52:0438-3+33:11+17:06
3. Ingvild Brekke1:06:5037+23:232:58:5436-2+54:12+21:01
37Freidig 23:02:38+57:56
1. Dina Reitan57:0942+16:2657:0942+16:26
2. Oda Q Fossum1:07:4540+30:032:04:54420+46:01+29:35
3. Gro Sandstad Eidsmo57:4424+14:173:02:3837-5+57:56+11:55
38Raumar Orientering 13:08:14+1:03:32
1. Silje Ekroll Jahren41:238+0:4041:238+0:40
2. Anne Larsson Hovind54:5729+17:151:36:2023+15+17:27+16:47
3. Turid Kamstrup Hovind1:31:5447+48:273:08:1438+15+1:03:32+46:05
39Kongsberg OL 23:11:08+1:06:26
1. Kjersti Tønnessen Bergstøl1:01:3048+20:471:01:3048+20:47
2. Anne Willkommen Eiken53:5825+16:161:55:2840-8+36:35+15:48
3. Rikke Hjelseth Larsen1:15:4045+32:133:11:0839-1+1:06:26+29:51
40Modum OL 13:14:43+1:10:01
1. Agnes Irene Longfjeld48:5737+8:1448:5737+8:14
2. Tine Hansen1:21:4949+44:072:10:4645+8+51:53+43:39
3. Heidi Mårtensson1:03:5735+20:303:14:4340-5+1:10:01+18:08
41Porsgrunn OL 23:16:07+1:11:25
1. Camilla L. Rosenvold57:1944+16:3657:1944+16:36
2. Anna Meen1:04:4839+27:062:02:0741-3+43:14+26:38
3. Kjersti Adéla Westin1:14:0042+30:333:16:07410+1:11:25+28:11
42Konnerud IL 13:17:35+1:12:53
1. Thea Sildnes Baklid59:2947+18:4659:2947+18:46
2. Annette Bjørnås Krogstie1:16:2347+38:412:15:52470+56:59+38:13
3. Maiken Økern Hågård1:01:4330+18:163:17:3542-5+1:12:53+15:54
43IL Tyrving 43:17:55+1:13:13
1. Solveig Eline Berg57:2345+16:4057:2345+16:40
2. Synne Skjærstein1:11:1744+33:352:08:4043-2+49:47+33:07
3. Astrid Fiskum1:09:1538+25:483:17:55430+1:13:13+23:26
44IL Gular 13:25:25+1:20:43
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen57:2446+16:4157:2446+16:41
2. Vibeke Øye1:13:0045+35:182:10:2444-2+51:31+34:50
3. Helen Martinsen1:15:0143+31:343:25:25440+1:20:43+29:12
45NTNUI 53:35:09+1:30:27
1. Karoline Dahl Fosby1:14:5251+34:091:14:5251+34:09
2. Marte Hoff Hagen1:20:4848+43:062:35:4050-1+1:16:47+42:38
3. Ingeborg Ellegaard Melby59:2928+16:023:35:0945-5+1:30:27+13:40
46Røyken OL 13:36:08+1:31:26
1. Line Drange Ruud1:11:3350+30:501:11:3350+30:50
2. Sanna Antell1:09:2943+31:472:21:0248-2+1:02:09+31:19
3. Hege Holth Rekaa1:15:0644+31:393:36:0846-2+1:31:26+29:17
47OK Moss 13:38:25+1:33:43
1. Aurora Gjølsjø54:1739+13:3454:1739+13:34
2. Johanne Bratland Tjernshaugen57:2334+19:411:51:4036-3+32:47+19:13
3. Selma Kristiansen1:46:4549+1:03:183:38:2547+11+1:33:43+1:00:56
48Bækkelagets SK 33:44:14+1:39:32
1. Mariann Ulvestad48:3133+7:4848:3133+7:48
2. Louise Oram52:3624+14:541:41:0727-6+22:14+14:26
3. Elena Grand2:03:0751+1:19:403:44:1448+21+1:39:32+1:17:18
49Heming Orientering 14:03:08+1:58:26
1. Sofie Skyttersæter Iversen1:05:2049+24:371:05:2049+24:37
2. Rikke Skyttersæter Iversen1:23:5950+46:172:29:19490+1:10:26+45:49
3. Pia Skyttersæter Iversen1:33:4948+50:224:03:08490+1:58:26+48:00
50Steinkjer OK 14:04:48+2:00:06
1. Kjersti Kvistad Dengerud57:1643+16:3357:1643+16:33
2. Vibeke Kvistad Dengerud1:15:2046+37:382:12:3646+3+53:43+37:10
3. Lina Kvitvang Benan1:52:1250+1:08:454:04:4850+4+2:00:06+1:06:23
51Halden SK 44:11:44+2:07:02
1. Ane Sofie Næss Bjørgul55:3540+14:5255:3540+14:52
2. Elisabeth Brekke1:50:0751+1:12:252:45:4251+11+1:26:49+1:11:57
3. Hanna Lye Moum1:26:0246+42:354:11:44510+2:07:02+40:13
NTNUI 6diskvalifisert
1. Solveig Blandkjenndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Maria Dahl Fosbydiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
Frol IL 2brutt
1. Elen Katrine Skjerve Bredesenbruttbrutt
2. Ragne Munkebybruttbrutt
3. Maren Grandebruttbrutt
Gjø-Vard OL 1brutt
1. Agnethe Haslibruttbrutt
2. Kristine Haanes Strandliebruttbrutt
3. Lone Malmgrenbruttbrutt
Kongsberg OL 3brutt
1. Idunn Haavengenbruttbrutt
2. Kathinka Rogstadbruttbrutt
3. Anita Sørensen Dragebruttbrutt
Lillomarka OL 1brutt
1. Delphine Poirotbruttbrutt
2. Siri Kollerudbruttbrutt
3. Andrine Benjaminsenbruttbrutt

H 17

91 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 11:59:55
1. Eirik Kamstrup Hovind41:3012+2:0541:3012+2:05
2. Magne Dæhli36:1711:17:471-11
3. Olav Lundanes42:0811:59:5510
2Nydalens SK 12:03:00+3:05
1. Anders Nordberg39:293+0:0439:293+0:04
2. Elias Jonsson38:302+2:131:17:592-1+0:12+0:08
3. Ralph Street45:019+2:532:03:0020+3:05+2:53
3Halden SK 22:03:06+3:11
1. Håkon Raadal Bjørlo39:25139:251
2. Markus Holter39:464+3:291:19:113+2+1:24+1:24
3. Thomas Natvig Årstad43:555+1:472:03:0630+3:11+1:47
4IL Tyrving 12:03:17+3:22
1. Torgeir Nørbech39:25139:251
2. Anders Tiltnes40:288+4:111:19:534+3+2:06+2:06
3. Bjørn Ekeberg43:244+1:162:03:1740+3:22+1:16
5Frol IL 12:03:56+4:01
1. Ulf Forseth Indgaard40:366+1:1140:366+1:11
2. Yngve Skogstad39:213+3:041:19:575-1+2:10+0:59
3. Paul Sirum43:596+1:512:03:5650+4:01+1:51
6Varegg Fleridrett 12:07:02+7:07
1. Morten Jarvis Westergård43:1121+3:4643:1121+3:46
2. Vegard Jarvis Westergård41:1413+4:571:24:2510-11+6:38+2:52
3. Håkon Jarvis Westergård42:373+0:292:07:026-4+7:07+0:29
7Lillomarka OL 12:07:06+7:11
1. Matthew Speake43:4329+4:1843:4329+4:18
2. Nicholas Oskarsson40:4910+4:321:24:3212-17+6:45+2:27
3. Gaute Hallan Steiwer42:342+0:262:07:067-5+7:11+0:26
8NTNUI 12:07:27+7:32
1. Rasmus Rørholt Theisen40:428+1:1740:428+1:17
2. Emil Granqvist41:4815+5:311:22:3080+4:43+3:26
3. Jon Aukrust Osmoen44:578+2:492:07:2780+7:32+2:49
9Nydalens SK 22:07:40+7:45
1. Lukas Liland40:509+1:2540:509+1:25
2. Håvard Haga40:247+4:071:21:147-2+3:27+2:02
3. Alan Cherry46:2614+4:182:07:409+2+7:45+4:18
10Frol IL 22:10:56+11:01
1. Carl Petter Lyngen40:314+1:0640:314+1:06
2. Martin Vister39:575+3:401:20:286+2+2:41+1:35
3. Jo Forseth Indgaard50:2825+8:202:10:5610+4+11:01+8:20
11Raumar Orientering 12:11:18+11:23
1. Magnus Svingheim46:5937+7:3446:5937+7:34
2. Anders Haga39:586+3:411:26:5716-21+9:10+1:36
3. Vetle Ruud Bråten44:217+2:132:11:1811-5+11:23+2:13
12Fredrikstad SK 12:11:21+11:26
1. Hans Petter Mathisen44:1034+4:4544:1034+4:45
2. Mattias Karlsson41:1514+4:581:25:2513-21+7:38+2:53
3. Håvard Lucasen45:5610+3:482:11:2112-1+11:26+3:48
13NTNUI 32:13:46+13:51
1. Olai Stensland Lillevold41:2811+2:0341:2811+2:03
2. Elias T. Mølnvik42:2016+6:031:23:489-2+6:01+3:58
3. Vegard Blomseth Johnsen49:5824+7:502:13:4613+4+13:51+7:50
14Fossum IF 12:15:05+15:10
1. Einar Melsom42:5517+3:3042:5517+3:30
2. Emil Ahlbäck42:3117+6:141:25:2614-3+7:39+4:09
3. Erling Hjermstad49:3923+7:312:15:05140+15:10+7:31
15Nydalens SK 32:15:20+15:25
1. Bojan Blumenstein41:2610+2:0141:2610+2:01
2. Sverre Waaler Kaas47:3832+11:211:29:0421+11+11:17+9:16
3. Anders Vister46:1612+4:082:15:2015-6+15:25+4:08
16Asker Skiklubb 12:16:32+16:37
1. Sander Arntzen41:3313+2:0841:3313+2:08
2. Henrik Fredriksen Aas46:5028+10:331:28:2319+6+10:36+8:28
3. Vegard Gulbrandsen48:0918+6:012:16:3216-3+16:37+6:01
17Fredrikstad SK 22:16:53+16:58
1. Herman Ryen Martinsen42:5618+3:3142:5618+3:31
2. Christian Riddervold Kahrs42:4618+6:291:25:4215-3+7:55+4:24
3. Audun Bjerkreim Nilsen51:1128+9:032:16:5317+2+16:58+9:03
18Konnerud IL 12:16:54+16:59
1. Aslak Heimdal48:1045+8:4548:1045+8:45
2. Jørgen Baklid41:0812+4:511:29:1822-23+11:31+2:46
3. Audun Heimdal47:3615+5:282:16:5418-4+16:59+5:28
19Kristiansand OK 12:18:02+18:07
1. Håvard Irgens49:2851+10:0349:2851+10:03
2. Gaute Friestad40:399+4:221:30:0726-25+12:20+2:17
3. Vegard Danielsen47:5517+5:472:18:0219-7+18:07+5:47
20Fredrikstad SK 32:19:37+19:42
1. Andreas Høye43:3427+4:0943:3427+4:09
2. Sindre Østhagen40:5211+4:351:24:2611-16+6:39+2:30
3. Henrik Ottesen55:1143+13:032:19:3720+9+19:42+13:03
21Halden SK 32:20:01+20:06
1. Espen Nordbrøden Fiskum42:5316+3:2842:5316+3:28
2. Peter Nordbrøden50:4744+14:301:33:4031+15+15:53+12:25
3. Emil Wingstedt46:2113+4:132:20:0121-10+20:06+4:13
22OL Trollelg 12:20:03+20:08
1. Trond Einar Moen Pedersli41:3614+2:1141:3614+2:11
2. Jan Schmid50:4744+14:301:32:2328+14+14:36+12:25
3. Andreas Sølberg47:4016+5:322:20:0322-6+20:08+5:32
23Emblem IL 12:20:11+20:16
1. Asgeir Bakken Rognstad43:4430+4:1943:4430+4:19
2. Erlend Nilsen Sandnes44:1020+7:531:27:5417-13+10:07+5:48
3. Kristian Nilsen Sandnes52:1732+10:092:20:1123+6+20:16+10:09
24Kristiansand OK 22:21:00+21:05
1. Marius Aurebekk46:0535+6:4046:0535+6:40
2. Sebastian Daland44:0119+7:441:30:0625-10+12:19+5:39
3. Johannes Bakke Aashamar50:5426+8:462:21:0024-1+21:05+8:46
25NTNUI 22:21:12+21:17
1. Anders Felde Olaussen43:1322+3:4843:1322+3:48
2. Jonas Madslien Bakken49:1439+12:571:32:2729+7+14:40+10:52
3. Sindre Østgulen Deisz48:4520+6:372:21:1225-4+21:17+6:37
26Bækkelagets SK 12:21:19+21:24
1. Karl Fremstad47:1838+7:5347:1838+7:53
2. Rune Olsen47:4834+11:311:35:0634-4+17:19+9:26
3. Øystein Kvaal Østerbø46:1311+4:052:21:1926-8+21:24+4:05
27Frol IL 32:21:37+21:42
1. Stian Sundsvik40:325+1:0740:325+1:07
2. Lars Sandstad Skjeset48:0035+11:431:28:3220+15+10:45+9:38
3. Andreas Svingheim Magerøy53:0534+10:572:21:3727+7+21:42+10:57
28Oppsal Orientering 12:22:56+23:01
1. Kristoffer Fiane Pedersen43:2724+4:0243:2724+4:02
2. Sigve Vågsnes46:0426+9:471:29:31240+11:44+7:42
3. Olav Johannes Deelstra53:2536+11:172:22:5628+4+23:01+11:17
29Freidig 22:23:16+23:21
1. Mats Eidsmo43:3628+4:1143:3628+4:11
2. Oscar Lyngen45:5324+9:361:29:2923-5+11:42+7:31
3. Mattis Holt53:4737+11:392:23:1629+6+23:21+11:39
30Varegg Fleridrett 22:23:29+23:34
1. Per Harald Löfgren Johansen47:2843+8:0347:2843+8:03
2. Vyacheslav Mukhidinov47:3530+11:181:35:0333-10+17:16+9:13
3. Oskar Røen48:2619+6:182:23:2930-3+23:34+6:18
31NTNUI 62:24:25+24:30
1. Henrik Upsal49:3052+10:0549:3052+10:05
2. Harald Kalager45:3722+9:201:35:0735-17+17:20+7:15
3. Bjørn Lundanes49:1822+7:102:24:2531-4+24:30+7:10
32Søgne og Songdalen OK 12:24:44+24:49
1. Kjell Erik Røisland44:0732+4:4244:0732+4:42
2. Jarl Magnus Berge46:2627+10:091:30:3327-5+12:46+8:04
3. Leiv-Terje Arnevik54:1140+12:032:24:4432+5+24:49+12:03
33Fossum IF 22:26:28+26:33
1. Erik Hæstad Bjørnstad40:366+1:1140:366+1:11
2. Oskar Størmer47:2229+11:051:27:5818+12+10:11+9:00
3. Øyvind Hjermstad58:3051+16:222:26:2833+15+26:33+16:22
34Heming Orientering 12:31:05+31:10
1. Harald Astrup Arnesen49:2750+10:0249:2750+10:02
2. Bjørn Anders Flågen52:2349+16:061:41:5048-2+24:03+14:01
3. Ulrik Astrup Arnesen49:1521+7:072:31:0534-14+31:10+7:07
35IL Leik 12:31:11+31:16
1. Jonas Unsgård47:2843+8:0347:2843+8:03
2. Ola Keiserås50:3641+14:191:38:0442-1+20:17+12:14
3. Oskar Andrén53:0735+10:592:31:1135-7+31:16+10:59
36Bækkelagets SK 32:31:19+31:24
1. Mathias Nipen47:2742+8:0247:2742+8:02
2. Thomas Nipen48:3436+12:171:36:0137-5+18:14+10:12
3. Felix Breitschädel55:1844+13:102:31:1936-1+31:24+13:10
37Løten o-lag 12:31:26+31:31
1. Marius Øie47:1940+7:5447:1940+7:54
2. Yngve Volden45:4323+9:261:33:0230-10+15:15+7:21
3. Ove Antvord Haugereid58:2450+16:162:31:2637+7+31:31+16:16
38Bækkelagets SK 22:31:30+31:35
1. Magne Jutulstad43:4731+4:2243:4731+4:22
2. Martin Schälli53:5051+17:331:37:3741+10+19:50+15:28
3. Håvard Myhre53:5338+11:452:31:3038-3+31:35+11:45
39Kristiansand OK 32:31:51+31:56
1. Matias H. Hanisch49:0946+9:4449:0946+9:44
2. Marianne Andersen46:0225+9:451:35:1136-10+17:24+7:40
3. Morten Jørgensen56:4049+14:322:31:5139+3+31:56+14:32
40Freidig 12:32:19+32:24
1. Håvard Eidsmo42:5618+3:3142:5618+3:31
2. Oskar Spets Storhov57:2261+21:051:40:1845+27+22:31+19:00
3. Sindre Johannessen52:0130+9:532:32:1940-5+32:24+9:53
41Fossum IF 32:33:17+33:22
1. Oscar Hæstad Bjørnstad49:2449+9:5949:2449+9:59
2. Styrk Hundseid Kamsvåg47:4333+11:261:37:0740-9+19:20+9:21
3. Martin Borge Heir56:1048+14:022:33:1741+1+33:22+14:02
42IL Tyrving 22:33:43+33:48
1. Espen Jakobsen42:3615+3:1142:3615+3:11
2. Emil Jönsson59:1565+22:581:41:5149+34+24:04+20:53
3. Jim Øystein Nybråten51:5229+9:442:33:4342-7+33:48+9:44
43Halden SK 42:34:02+34:07
1. Niels Christian Hellerud43:3226+4:0743:3226+4:07
2. Erlend Brendstuen55:2255+19:051:38:5443+17+21:07+17:00
3. Olav Milian Schmitt Gran55:0842+13:002:34:02430+34:07+13:00
44OL Trollelg 22:35:08+35:13
1. Anders Haugskott43:0920+3:4443:0920+3:44
2. Tommy Schmid57:4962+21:321:40:5846+26+23:11+19:27
3. Olav Andreas Remmen54:1039+12:022:35:0844-2+35:13+12:02
45Asker Skiklubb 22:36:41+36:46
1. Erling Sommerfeldt52:4361+13:1852:4361+13:18
2. Johan Teodor Westly48:3837+12:211:41:2147-14+23:34+10:16
3. Per Clemet Wisløff55:2045+13:122:36:4145-2+36:46+13:12
46Porsgrunn OL 12:36:48+36:53
1. Alexander Repstad Storemyr53:2263+13:5753:2263+13:57
2. Håkon Kornmo50:4342+14:261:44:0552-11+26:18+12:21
3. Thore Kornmo52:4333+10:352:36:4846-6+36:53+10:35
47Nydalens SK 42:37:02+37:07
1. Halvor Saunes54:0664+14:4154:0664+14:41
2. Jørgen Wulfsberg50:4643+14:291:44:5255-9+27:05+12:24
3. Sindre Rønning52:1031+10:022:37:0247-8+37:07+10:02
48Oppsal Orientering 22:37:03+37:08
1. Jan Andreas Edstrøm47:2241+7:5747:2241+7:57
2. Thor Mella49:3140+13:141:36:5338-3+19:06+11:09
3. Ola Marius Pedersen1:00:1054+18:022:37:0348+10+37:08+18:02
49Kongsberg OL 12:40:32+40:37
1. Mathias Drage51:2360+11:5851:2360+11:58
2. Damien Renard45:3421+9:171:36:5739-21+19:10+7:12
3. Tord Strand1:03:3558+21:272:40:3249+10+40:37+21:27
50NTNUI 52:42:55+43:00
1. Gustav Fiskum1:00:2575+21:001:00:2575+21:00
2. Erik Gustafson51:2647+15:091:51:5164-11+34:04+13:04
3. Simen Eid Nielsen51:0427+8:562:42:5550-14+43:00+8:56
51NTNUI 72:45:22+45:27
1. Håkon Fruseth Christiansen43:1523+3:5043:1523+3:50
2. Håvard Mo Vaadal1:01:3771+25:201:44:5255+32+27:05+23:15
3. Jakob Kalvig Skogan1:00:3056+18:222:45:2251-4+45:27+18:22
52Fredrikstad SK 42:46:28+46:33
1. Espen Danevad50:0455+10:3950:0455+10:39
2. Per Olaussen49:0738+12:501:39:1144-11+21:24+10:45
3. Håvard Berget1:07:1761+25:092:46:2852+8+46:33+25:09
53Freidig 32:47:04+47:09
1. Kristian Fredrik Lynum58:0971+18:4458:0971+18:44
2. Adrian Opheim54:1752+18:001:52:2665-6+34:39+15:55
3. Tomas Eidsmo54:3841+12:302:47:0453-12+47:09+12:30
54Nydalens SK 52:49:50+49:55
1. Mikal Brastad Larsen47:1838+7:5347:1838+7:53
2. Sondre Ruud Bråten54:4553+18:281:42:0350+12+24:16+16:23
3. Sander H. Rogndokken1:07:4763+25:392:49:5054+4+49:55+25:39
55Asker Skiklubb 32:50:02+50:07
1. Trygve Myhr57:5967+18:3457:5967+18:34
2. Axel Hoveid51:3048+15:131:49:2961-6+31:42+13:08
3. Per Wiréhn1:00:3357+18:252:50:0255-6+50:07+18:25
56Indre Østfold OK 12:50:25+50:30
1. Bjørn Erik Glomsrud49:1948+9:5449:1948+9:54
2. Håkon Gjerde54:5054+18:331:44:0954+6+26:22+16:28
3. Thomas Bedin1:06:1660+24:082:50:2556+2+50:30+24:08
57Varegg Fleridrett 32:51:13+51:18
1. Kristian Rykkje59:2374+19:5859:2374+19:58
2. Stian Rykkje55:5456+19:371:55:1768-6+37:30+17:32
3. Markus Kjærner-Semb55:5646+13:482:51:1357-11+51:18+13:48
58Kristiansand OK 42:53:00+53:05
1. Kristian Pytten46:0636+6:4146:0636+6:41
2. Holger Hott47:3631+11:191:33:4232-4+15:55+9:14
3. Jan Blandkjenn1:19:1874+37:102:53:0058+26+53:05+37:10
59IL Gular 12:54:32+54:37
1. Rune Nygaard44:0933+4:4444:0933+4:44
2. Eyvind Kjellevold Malde59:5969+23:421:44:0853+20+26:21+21:37
3. Scott Juvik1:10:2467+28:162:54:3259+6+54:37+28:16
60Oppsal Orientering 32:54:43+54:48
1. Bent Erik Skaug50:4556+11:2050:4556+11:20
2. Ludvig Rødnes1:03:3473+27:171:54:1967+11+36:32+25:12
3. Erik Persson1:00:2455+18:162:54:4360-7+54:48+18:16
61Lillomarka OL 22:54:49+54:54
1. Jens Johan Brekke50:0354+10:3850:0354+10:38
2. Elias Skjolden Sørensen57:0360+20:461:47:0658+4+29:19+18:41
3. Kristian Markhus Brekke1:07:4362+25:352:54:4961+3+54:54+25:35
62Bø OL 12:54:54+54:59
1. Lars Steinar Hefre50:5257+11:2750:5257+11:27
2. Sigve Botnen1:04:4075+28:231:55:3269+12+37:45+26:18
3. Dag Steinar Ragvin59:2252+17:142:54:5462-7+54:59+17:14
63Kongsberg OL 22:56:05+56:10
1. Håkon Lund51:0658+11:4151:0658+11:41
2. Sølve Drage1:05:0976+28:521:56:1570+12+38:28+26:47
3. Trygve Heggedal59:5053+17:422:56:0563-7+56:10+17:42
64Oppsal Orientering 42:56:18+56:23
1. Are Wigaard50:0253+10:3750:0253+10:37
2. Lavran Thorstensen57:0159+20:441:47:0357+4+29:16+18:39
3. Ole Martin Edstrøm1:09:1564+27:072:56:1864+7+56:23+27:07
65Fossum IF 42:56:38+56:43
1. Emil Størmer57:4966+18:2457:4966+18:24
2. Peter Gisholt1:02:5072+26:332:00:3974+8+42:52+24:28
3. Leif Størmer55:5947+13:512:56:3865-9+56:43+13:51
66IL Tyrving 42:58:05+58:10
1. Gunnar A Fiskum51:2159+11:5651:2159+11:56
2. Are Kristiansen56:2358+20:061:47:44590+29:57+18:01
3. Bjørn Tore Mathisen1:10:2166+28:132:58:0566+7+58:10+28:13
67OK Moss 13:01:13+1:01:18
1. Tore Bjørnerød53:0862+13:4353:0862+13:43
2. Henning Bratland Carlsen58:0763+21:501:51:1563+1+33:28+19:45
3. Torgeir Snilsberg1:09:5865+27:503:01:1367+4+1:01:18+27:50
68Mo OK 13:01:30+1:01:35
1. Even-Johan Kaspersen43:3125+4:0643:3125+4:06
2. Lars Solli59:2866+23:111:42:5951+26+25:12+21:06
3. Håvard Rokkan1:18:3173+36:233:01:3068+17+1:01:35+36:23
69Vang OL 13:06:47+1:06:52
1. Even Lindaas58:0268+18:3758:0268+18:37
2. Sverre Narum1:04:2874+28:112:02:3075+7+44:43+26:06
3. Njaal Ellegaard Melby1:04:1759+22:093:06:4769-6+1:06:52+22:09
70Asker Skiklubb 43:09:45+1:09:50
1. Bjørnar Løvli58:0469+18:3958:0469+18:39
2. Eivind Øfsthus Gravir55:5557+19:381:53:5966-3+36:12+17:33
3. Tommy Jauhojärvi1:15:4672+33:383:09:4570+4+1:09:50+33:38
71Sturla, IF 13:09:53+1:09:58
1. Ole Jørgen Bogen Arenth58:0870+18:4358:0870+18:43
2. Sturla Frydenlund59:5268+23:351:58:0072+2+40:13+21:30
3. Tibor Vári1:11:5368+29:453:09:5371-1+1:09:58+29:45
72Larvik OK 13:10:24+1:10:29
1. Tobias Kristensen49:1347+9:4849:1347+9:48
2. Jørgen Frøyd59:4267+23:251:48:5560+13+31:08+21:20
3. Anders Bjørningstad Kristoffersen1:21:2975+39:213:10:2472+12+1:10:29+39:21
73Porsgrunn OL 23:11:21+1:11:26
1. Dag Ausen55:5665+16:3155:5665+16:31
2. Kjell Westin1:01:1570+24:581:57:1171+6+39:24+22:53
3. Hans Christian Meen1:14:1070+32:023:11:2173+2+1:11:26+32:02
74Lillomarka OL 33:17:17+1:17:22
1. Brynjar Fredheim58:2173+18:5658:2173+18:56
2. Arne Dybdahl1:06:4477+30:272:05:0576+3+47:18+28:22
3. Vidar Benjaminsen1:12:1269+30:043:17:1774-2+1:17:22+30:04
75OK Moss 33:20:51+1:20:56
1. Hallvard Koren1:12:4177+33:161:12:4177+33:16
2. Øystein Olsen53:1050+16:532:05:51770+48:04+14:48
3. Thomas Tubbehaugen1:15:0071+32:523:20:5175-2+1:20:56+32:52
76OK Moss 23:22:15+1:22:20
1. Øyvind Løken1:00:3076+21:051:00:3076+21:05
2. Thomas Roskifte58:2664+22:091:58:5673-3+41:09+20:04
3. Erik Rytter Jakobsen1:23:1976+41:113:22:1576+3+1:22:20+41:11
77Bodø og Omegn IF Orientering 13:29:11+1:29:16
1. Trygve Kongsbakk58:0971+18:4458:0971+18:44
2. Espen Samuelsen Skiri51:2146+15:041:49:3062-9+31:43+12:59
3. Torkel Irgens1:39:4177+57:333:29:1177+15+1:29:16+57:33
78OL Tønsberg og omegn 13:09:47+1:09:52
1. Mathias Gløersen1:10:3681+31:111:10:3681+31:11
2. Trym B Island1:00:5578+24:382:11:3178-3+53:44+22:33
3. Øystein Fruseth Christiansen58:1678+16:083:09:47780+1:09:52+16:08
79Nydalens SK 63:43:19+1:43:24
1. Torstein Hole1:08:5580+29:301:08:5580+29:30
2. Børge Pedersen1:26:2981+50:122:35:2481+1+1:17:37+48:07
3. Kyongsa Ri1:07:5579+25:473:43:1979-2+1:43:24+25:47
80Raumar Orientering 23:58:16+1:58:21
1. Ståle Sønsterudbråten58:3579+19:1058:3579+19:10
2. Robin Larsson1:14:0180+37:442:12:36790+54:49+35:39
3. Tron Erik Hovind1:45:4081+1:03:323:58:1680+1+1:58:21+1:03:32
81Vang OL 24:11:31+2:11:36
1. Jostein Svaland Dale54:1178+14:4654:1178+14:46
2. Fredrik Sveen1:58:4582+1:22:282:52:5682+4+1:35:09+1:20:23
3. Ole Johan Bråten1:18:3580+36:274:11:3181-1+2:11:36+36:27
82NTNUI 84:21:00+2:21:05
1. Arne Johannes Løkken1:15:0982+35:441:15:0982+35:44
2. Peter Martinus Freyborg Uran1:11:5779+35:402:27:0680-2+1:09:19+33:35
3. Espen Stornes1:53:5482+1:11:464:21:0082+2+2:21:05+1:11:46
Bækkelagets SK 4diskvalifisert
1. Eirik Watterdaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Raphael Ferranddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kristian Ruuddiskvalifisertdiskvalifisert
Emblem IL 2diskvalifisert
1. Kjetil Okkenhaugdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingrid Lundanesdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Markus Gladdiskvalifisertdiskvalifisert
IL Tyrving 3diskvalifisert
1. Vegard Ruttenborgdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Stensland Lillevolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Torbjørn Sagbergdiskvalifisertdiskvalifisert
Skien OK 1diskvalifisert
1. Gisle Nysæterdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Skjalg Nysæterdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Frode Nysæterdiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 4brutt
1. Mathias Vindalbruttbrutt
2. Mathias Hermstadbruttbrutt
3. bruttbrutt
Halden SK 5brutt
1. Sigurd Myhre Andreassenbruttbrutt
2. Magnus Nordbrødenbruttbrutt
3. Alexander Skaug Ytterbølbruttbrutt
IL BUL-Tromsø 1brutt
1. Hallvard Nordbrødenbruttbrutt
2. Jan-Hugo Hanssenbruttbrutt
3. Vegard Vaeng Bernhardsenbruttbrutt
NTNUI 4brutt
1. Henry McNultybruttbrutt
2. Sverre Turter Sandvoldbruttbrutt
3. Lars Owrenbruttbrutt
Oppsal Orientering 5brutt
1. Truls Hestengenbruttbrutt
2. Ola Diltbruttbrutt
3. William Resvoll Skaugbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor