Offisiell resultatliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 9 september 2017

D 17-18 E

3 030 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK25:298:24
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF26:27+0:588:43
3Synne StrandAsker Skiklubb28:15+2:469:19
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK28:37+3:089:26
5Åsne Naadland HoloFossum IF29:11+3:429:37
6Ane DyrkornEiker OL29:20+3:519:40
7Hedda Raadal BjørloHalden SK30:12+4:439:58
8Lene Berg HanssenByåsen IL30:36+5:0710:05
9Ingrid G. KvålsgardFossum IF30:40+5:1110:07
10Pernille KatlaFossum IF31:03+5:3410:14
11Marlin HaavengenKongsberg OL31:13+5:4410:18
12Aurora GjølsjøOK Moss31:28+5:5910:23
13Thea DyrkornEiker OL32:25+6:5610:41
14Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK32:54+7:2510:51
15Hanne VassendPorsgrunn OL33:21+7:5211:00
16Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss33:27+7:5811:02
17Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK33:41+8:1211:06
18Karoline AuneHalden SK34:32+9:0311:23
19Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering34:41+9:1211:26
20Helene EgerKongsberg OL35:08+9:3911:35
21Heidi Therese WiestVang OL35:20+9:5111:39
22Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb35:23+9:5411:40
23Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL35:40+10:1111:46
24Agnethe HasliGjø-Vard OL35:59+10:3011:52
25Ingvil AhlsandNydalens SK36:45+11:1612:07
26Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK37:09+11:4012:15
27Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK37:18+11:4912:18
28Eli KolstadMo OK37:22+11:5312:19
29Anna MeenPorsgrunn OL38:12+12:4312:36
30Tora IndregardIL BUL-Tromsø38:18+12:4912:38
31Linn Mei WaalerMåren OK38:19+12:5012:38
32Thea Sildnes BaklidKonnerud IL38:24+12:5512:40
33Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular38:56+13:2712:50
34Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL40:20+14:5113:18
35Ella Arentz HagenSandefjord OK40:22+14:5313:19
36Kristina VollHaugesund IL Orientering40:34+15:0513:23
37Ragnhild EideByåsen IL40:55+15:2613:30
38Marie HansenSarpsborg OL42:09+16:4013:54
39Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL42:34+17:0514:02
40Dina ReitanFreidig44:23+18:5414:38
41Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL44:34+19:0514:42
42Inga Vestøl StødleKristiansand OK45:41+20:1215:04
43Synne SkjærsteinIL Tyrving46:51+21:2215:27
44Hanna Lye MoumHalden SK47:31+22:0215:40
45Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK47:32+22:0315:41
46Solveig Eline BergIL Tyrving47:44+22:1515:45
47Frida Bakken UlsethNydalens SK48:32+23:0316:01
48Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK48:58+23:2916:09
49Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK49:23+23:5416:17
50Ragne MunkebyFrol IL51:19+25:5016:56
51Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering51:38+26:0917:02
52Lisa JenssenHalden SK55:56+30:2718:27
53Andrine Harriet FremstadLarvik OK56:50+31:2118:45
54Kathinka RogstadKongsberg OL57:14+31:4518:53
55Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø59:50+34:2119:44
56Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1:03:27+37:5820:56
57Sofie HallemVerdal OK1:10:39+45:1023:19
Vera MelkildFreidigikke startet
Aurora MoholthKongsberg OLikke startet
Elisabeth BrækkeHalden SKikke startet
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet

D 19-20 E

3 120 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK25:398:13
2Ingrid LundanesEmblem IL25:44+0:058:14
3Åshild KolstadFreidig28:24+2:459:06
4Maiken Økern HågårdKonnerud IL28:51+3:129:14
5Malin SandstadFreidig29:37+3:589:29
6Oda J SikkelandIL Tyrving30:11+4:329:40
7Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK30:51+5:129:53
8Ingeborg EideByåsen IL31:21+5:4210:02
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb32:08+6:2910:17
10Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb32:20+6:4110:21
11Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb32:22+6:4310:22
12Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL32:24+6:4510:23
13Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering33:03+7:2410:35
14Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)34:48+9:0911:09
15Åse BerganNydalens SK34:53+9:1411:10
16Anne Willkommen EikenKongsberg OL35:43+10:0411:26
16Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)35:43+10:0411:26
18Emilie WestinPorsgrunn OL35:50+10:1111:29
19Karine VestølVegårshei IL36:09+10:3011:35
20Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering38:07+12:2812:13
21Line SølbergOL Trollelg38:17+12:3812:16
22Oda Q FossumFreidig38:35+12:5612:21
23Vilde MalmeiNTNUI40:36+14:5713:00
24Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett41:03+15:2413:09
25Marit Melby JacobsenLardal OL41:45+16:0613:22
26Emilie Liabakk EriksenByåsen IL44:35+18:5614:17
27Idunn HaavengenKongsberg OL47:04+21:2515:05
28Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK49:06+23:2715:44
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-18 E

3 760 m, 84 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK24:466:35
2Jørgen BaklidKonnerud IL25:42+0:566:50
3Sebastian DalandKristiansand OK25:48+1:026:51
4Kasper FosserHeming Orientering26:29+1:437:02
5Sander ArntzenAsker Skiklubb27:01+2:157:11
6Aslak HeimdalKonnerud IL27:06+2:207:12
7Erling HjermstadFossum IF27:07+2:217:12
8Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb27:10+2:247:13
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF27:19+2:337:15
10Øyvind HjermstadFossum IF27:30+2:447:18
11Marius AurebekkKristiansand OK27:52+3:067:24
12Oskar Spets StorhovFreidig28:24+3:387:33
13Lukas LilandNydalens SK28:31+3:457:35
14Jørgen WulfsbergNydalens SK29:05+4:197:44
15Sindre R HoltHedrum OL29:26+4:407:49
16Einar MelsomFossum IF29:38+4:527:52
17Mats EidsmoFreidig29:55+5:097:57
18Anders HaugskottOL Trollelg30:02+5:167:59
19Jens Johan BrekkeLillomarka OL30:05+5:198:00
20Styrk Hundseid KamsvågFossum IF30:32+5:468:07
21Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb30:33+5:478:07
22Even-Johan KaspersenMo OK31:03+6:178:15
23Niels Christian HellerudHalden SK31:05+6:198:16
24Oscar LyngenFreidig31:06+6:208:16
25Tord StrandKongsberg OL31:19+6:338:19
26Bjørn Anders FlågenHeming Orientering31:23+6:378:20
27Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31:49+7:038:27
27Einar EkelandOddersjaa SSK31:49+7:038:27
29Even LindaasVang OL32:07+7:218:32
30Mathias VindalFreidig32:11+7:258:33
31Håkon KornmoPorsgrunn OL32:13+7:278:34
32Axel HoveidAsker Skiklubb32:15+7:298:34
33Håkon LundKongsberg OL32:58+8:128:46
34Petter Astrup ArnesenHeming Orientering33:34+8:488:55
35Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF33:40+8:548:57
36Joar GjerdahlKonnerud IL33:45+8:598:58
37Njaal Ellegaard MelbyVang OL33:56+9:109:01
38Audun BerganNydalens SK34:04+9:189:03
39Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb34:18+9:329:07
40Erlend BrendstuenHalden SK34:24+9:389:08
41Mathias HermstadFreidig34:36+9:509:12
42Sverre NarumVang OL34:48+10:029:15
43Elias ØhmanGjø-Vard OL35:08+10:229:20
44Emil StørmerFossum IF35:19+10:339:23
45Per Clemet WisløffAsker Skiklubb35:23+10:379:24
46Lavran ThorstensenOppsal Orientering35:27+10:419:25
47Kristian RykkjeVaregg Fleridrett35:36+10:509:28
48Jostein Svaland DaleVang OL36:05+11:199:35
49Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering36:11+11:259:37
50Stian RykkjeVaregg Fleridrett36:19+11:339:39
51Rasmus MathisenPorsgrunn OL36:20+11:349:39
52Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular36:43+11:579:45
53Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL36:52+12:069:48
54Knut KyrkjebøTIF Viking37:49+13:0310:03
55Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering38:09+13:2310:08
56Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF38:12+13:2610:09
57August Asheim BirkelandHalden SK38:17+13:3110:10
58Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn38:21+13:3510:11
59Andreas RambergØstmarka OK38:22+13:3610:12
60Skjalg NysæterSkien OK38:24+13:3810:12
61Simen BallangrudRaufoss IL Orientering38:37+13:5110:16
62Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK38:43+13:5710:17
63Audun Melby JacobsenLardal OL38:57+14:1110:21
64Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL39:11+14:2510:25
65Kristian Fredrik LynumFreidig39:25+14:3910:28
66Sølve DrageKongsberg OL41:29+16:4311:01
67Peter GisholtFossum IF41:33+16:4711:03
68Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering41:40+16:5411:04
69Per Ivar StoklandGanddal IL42:03+17:1711:11
70Trygve MyhrAsker Skiklubb42:17+17:3111:14
71Vegard LøvliAsker Skiklubb42:23+17:3711:16
72Kristian PyttenKristiansand OK43:07+18:2111:28
73Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK44:15+19:2911:46
74Linus OlhansÅs-NMBU44:20+19:3411:47
75Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL45:47+21:0112:10
76Even FossumIK Grane Arendal Orientering46:24+21:3812:20
77Ole Johan BråtenVang OL48:26+23:4012:52
78Alexander Skaug YtterbølHalden SK51:05+26:1913:35
79Fredrik SveenVang OL52:02+27:1613:50
80Håvard RokkanMo OK58:07+33:2115:27
81Eirik Høst FossgardLillomarka OL1:01:09+36:2316:15
82Martin Andresen SkotteFossum IF1:03:21+38:3516:50
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Eskil FrøislandVang OLikke startet

H 19-20 E

3 900 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK26:206:45
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb26:55+0:356:54
3Knut AasheimHalden SK26:59+0:396:55
4Håkon Raadal BjørloHalden SK27:11+0:516:58
5Audun HeimdalKonnerud IL27:14+0:546:58
6Marius PyttenKristiansand OK27:35+1:157:04
7Anders HagaRaumar Orientering27:55+1:357:09
8Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering28:36+2:167:20
9Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK28:39+2:197:20
10Håvard EidsmoFreidig28:55+2:357:24
11Johannes Bakke AashamarKristiansand OK29:55+3:357:40
12Erlend Nilsen SandnesEmblem IL30:13+3:537:44
13Martin Borge HeirFossum IF30:44+4:247:52
14Jonas UnsgårdIL Leik31:44+5:248:08
15Kristian Nilsen SandnesEmblem IL31:48+5:288:09
16Adrian OpheimFreidig32:18+5:588:16
17Olav Andreas RemmenOL Trollelg32:36+6:168:21
18Peter NordbrødenHalden SK32:41+6:218:22
19Are WigaardOppsal Orientering33:20+7:008:32
20Olav Milian Schmitt GranHalden SK33:53+7:338:41
21Trygve HeggedalKongsberg OL34:28+8:088:50
22Lars SolliMo OK35:37+9:179:07
23Erlend Kvittum NytrøenTynset IF36:42+10:229:24
24Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering37:01+10:419:29
25Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn37:46+11:269:41
26Ludvig RødnesOppsal Orientering38:10+11:509:47
27Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn38:13+11:539:47
28Tobias KristensenLarvik OK39:14+12:5410:03
29Sander H. RogndokkenNydalens SK40:46+14:2610:27
30Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb41:46+15:2610:42
31Ole Martin EdstrømOppsal Orientering44:13+17:5311:20
32Bjørnar LøvliAsker Skiklubb45:07+18:4711:34
33Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett52:17+25:5713:24
34Peter Martinus Freyborg UranNTNUI53:58+27:3813:50
35Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø56:27+30:0714:28
Sturla FrydenlundSturla, IFikke startet
Jostein TandbergNydalens SKikke startet
Brage JørumByåsen ILikke startet
Kjetil MølnvikFreidigikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet

D21 B Finale

3 640 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine BergliaEiker OL29:238:04
2Ida TiltnesIL Tyrving30:17+0:548:19
3Agnes LeoHalden SK31:29+2:068:38
4Hollie OrrHalden SK31:51+2:288:45
5Line SundsvikFrol IL32:31+3:088:55
6Mari Jevne ArnesenIL Tyrving33:04+3:419:05
7Arntraut GötschIL BUL-Tromsø33:43+4:209:15
8Christiane TrösseVaregg Fleridrett34:48+5:259:33
9Marion HuberNydalens SK35:04+5:419:38
10Evine Westli AndersenLøten O-Lag35:50+6:279:50
11Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø36:17+6:549:58
12Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL36:37+7:1410:03
13Aurora FossøyNTNUI39:42+10:1910:54
14Ingvild TorgersenNTNUI40:34+11:1111:08
15Camilla ÖhmanNTNUI43:04+13:4111:49
16Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering45:03+15:4012:22
17Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL45:41+16:1812:33
18Live Bredholt JørgensenNTNUI50:16+20:5313:48
19Marit SchmidOL Trollelg51:43+22:2014:12
20Helen MartinsenIL Gular56:02+26:3915:23
21Hildegunn HeggøyNTNUI57:07+27:4415:41
22Vibeke ØyeIL Gular1:16:39+47:1621:03
Maren GrandeFrol ILikke startet
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelgikke startet
Silje ArntzenNTNUIikke startet
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet
Kristine FjeldboIL Tyrvingikke startet
Anna UlvensøenNTNUIikke startet
Maria Dahl FosbyNTNUIikke startet
Karoline Dahl FosbyNTNUIikke startet
Marte Hoff HagenNTNUIikke startet
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SKikke startet
Ingvild BrekkeNTNUIikke startet
Nina SmestadLøten O-Lagikke startet
Synne FossøyNTNUIikke startet
Siri KollerudLillomarka OLikke startet
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUIikke startet
Guro VassendPorsgrunn OLikke startet
Nicole RagvinNydalens SKikke startet
Pernille Ibsen LervågVelledalen Ilikke startet
Vigdis HobølOppsal Orienteringikke startet

H21 B Finale

4 330 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak BergsetNTNUI28:096:30
2Bojan BlumensteinNydalens SK29:02+0:536:42
3Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett29:24+1:156:47
4Emil AhlbäckFossum IF29:45+1:366:52
5Sverre Waaler KaasNydalens SK30:05+1:566:56
6Jonas Madslien BakkenNTNUI30:13+2:046:58
7Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett30:30+2:217:02
8Anders Felde OlaussenNTNUI30:34+2:257:03
9Oskar RøenVaregg Fleridrett31:06+2:577:10
10Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering31:50+3:417:21
11Damien RenardKongsberg OL32:16+4:077:27
12Matias Hodne HanischKristiansand OK32:45+4:367:33
13Asgeir Bakken RognstadEmblem IL33:04+4:557:38
14Lars OwrenNTNUI33:31+5:227:44
15Henry McnultyNTNUI33:35+5:267:45
15Mathias DrageKongsberg OL33:35+5:267:45
17Stian SundsvikFrol IL33:37+5:287:45
18Marius WikstrømRingsaker Ok33:56+5:477:50
19Christian VogelsangNydalens SK33:57+5:487:50
20Nicholas OskarssonLillomarka OL34:14+6:057:54
21Rune NygaardIL Gular34:17+6:087:55
22Marius ØieLøten O-Lag34:31+6:227:58
23Andreas Svingheim MagerøyFrol IL34:44+6:358:01
24Ola KeiseråsIL Leik35:03+6:548:05
25Jan SchmidOL Trollelg35:06+6:578:06
26Sindre RønningNydalens SK35:08+6:598:06
27Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett35:30+7:218:11
28Jan KocbachFana Il36:04+7:558:19
29Bjørn LundanesNTNUI36:07+7:588:20
30Magnus SvingheimRaumar Orientering36:58+8:498:32
31Lars Sandstad SkjesetFrol IL37:05+8:568:33
32Martin SchälliBækkelagets SK37:31+9:228:39
33Andreas G. PoldenGneist, Il37:38+9:298:41
34Thore KornmoPorsgrunn OL38:36+10:278:54
35Håvard Mo VaadalNTNUI39:46+11:379:11
36Erling SommerfeldtAsker Skiklubb40:00+11:519:14
37Thomas Natvig ÅrstadHalden SK40:27+12:189:20
38Tommy SchmidOL Trollelg41:35+13:269:36
39Erik GustafssonNTNUI41:36+13:279:36
40Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering41:44+13:359:38
41Øyvind WiggenByåsen IL41:45+13:369:38
42Espen FiskumHalden SK42:00+13:519:41
43Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø42:20+14:119:46
44Henrik UpsalNTNUI42:57+14:489:55
45Kristian Skjerve BredesenFrol IL43:10+15:019:58
46Jørgen FiskumFrol IL43:13+15:049:58
46Kjell Erik RøislandSøgne Og Songdalen Ok43:13+15:049:58
48Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø43:20+15:1110:00
49Rapahel FerrandBækkelagets SK46:31+18:2210:44
50Markus GladEmblem IL46:44+18:3510:47
51Mattis HoltFreidig47:52+19:4311:03
52Dag Steinar RagvinBø Ol50:47+22:3811:43
53Arne Johannes LøkkenNTNUI52:34+24:2512:08
Espen JakobsenIL Tyrvingikke startet
Vetle ChristiansenBækkelagets SKikke startet
Christian SchiveOK Mossikke startet
Steinar KollerudLillomarka OLikke startet
Matthew SpeakeLillomarka OLikke startet
Sigur HeggedalNydalens SKikke startet
Halvor SaunesNydalens SKikke startet
Håkon GjerdeIndre Østfold Okikke startet
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIikke startet
Harald KalagerNTNUIikke startet
Håvard BergetFredrikstad SKikke startet
Simen Eid NielsenNTNUIikke startet
Sondre Ruud BråtenNydalens SKikke startet
Jakob Kalvig SkoganNTNUIikke startet
Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet
Bjørn Tore MathisenIL Tyrvingikke startet
Leif StørmerFossum IFikke startet
Øyvind WatterdalHadeland Olikke startet
Jørgen FrøydLarvik OKikke startet
Gustav FiskumNTNUIikke startet
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIikke startet
Thomas RuudSarpsborg OLikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Leiv-Terje ArnevikSøgne Og Songdalen Okikke startet
Gunnar A FiskumIL Tyrvingikke startet
Yngve VoldenLøten O-Lagikke startet
Sigve VågsnesOppsal Orienteringikke startet
Morten JørgensenKristiansand OKikke startet
Dag BlandkjennKristiansand OKikke startet
Magne JutulstadBækkelagets SKikke startet
Olai Stensland LillevoldNTNUIikke startet

D21E A Finale

4 440 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK31:097:00
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK31:39+0:307:07
3Ida Marie Næss BjørgulHalden SK33:36+2:277:34
4Andrine BenjaminsenLillomarka OL33:46+2:377:36
5Marte NarumNydalens SK34:02+2:537:39
6Maren Jansson HaverstadNTNUI34:27+3:187:45
7Ingjerd MyhreKongsberg OL35:38+4:298:01
8Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett35:41+4:328:02
9Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering35:42+4:338:02
10Siri UlvestadNydalens SK36:16+5:078:10
11Eva JurenikovaHalden SK36:54+5:458:18
12Kine Hallan SteiwerHalden SK37:28+6:198:26
13Karen Oline KolstadNTNUI37:32+6:238:27
14Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK37:44+6:358:29
15Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK38:56+7:478:46
16Anine AhlsandNTNUI39:01+7:528:47
17Marthe GløersenBækkelagets SK39:34+8:258:54
18Jo ShepherdHalden SK39:36+8:278:55
18Emma JohanssonFredrikstad SK39:36+8:278:55
20Eirin Svanøe-HafstadFrol IL39:37+8:288:55
21Audhild Bakken RognstadNTNUI39:47+8:388:57
22Lone BrochmannBækkelagets SK39:52+8:438:58
23Runa FremstadLarvik OK39:56+8:478:59
24Iliana IlievaHalden SK41:06+9:579:15
25Julie StørmerFossum IF41:24+10:159:19
26Sigrid AlexandersenNTNUI41:26+10:179:19
27Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering41:28+10:199:20
28Mathilde RundhaugFrol IL41:45+10:369:24
29Ingrid GulbrandsenNTNUI42:16+11:079:31
30Ingunn Egeberg VáriNTNUI42:21+11:129:32
31Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering43:21+12:129:45
32Mari FastingByåsen IL43:53+12:449:53
33Emilie Westli AndersenLøten O-Lag44:06+12:579:55
34Linda SolbergFredrikstad SK46:00+14:5110:21
35Linn HokholtIL Tyrving47:15+16:0610:38
36Ragnhild HjermstadFossum IF50:09+19:0011:17

H21E A Finale

5 490 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK31:535:48
2Anders NordbergNydalens SK32:25+0:325:54
3Paul SirumFrol IL33:23+1:306:04
4Ralph StreetNydalens SK33:27+1:346:05
5Bjørn EkebergIL Tyrving33:29+1:366:05
6Magne DæhliHalden SK33:31+1:386:06
7Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering33:51+1:586:09
8Eirik Kamstrup HovindHalden SK34:08+2:156:13
9Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett34:20+2:276:15
10Vegard DanielsenKristiansand OK34:35+2:426:17
11Anders VisterNydalens SK34:38+2:456:18
12Yngve SkogstadFrol IL34:49+2:566:20
13Martin VisterFrol IL34:59+3:066:22
14Jon Aukrust OsmoenNTNUI35:03+3:106:23
15Torgeir NørbechIL Tyrving35:08+3:156:23
16Gaute FriestadKristiansand OK35:15+3:226:25
17Mattias KarlssonFredrikstad SK35:34+3:416:28
18Carl Petter LyngenFrol IL35:46+3:536:30
19Alan CherryNydalens SK36:10+4:176:35
20Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett36:14+4:216:35
21Håvard HagaNydalens SK36:23+4:306:37
22Anders TiltnesIL Tyrving36:37+4:446:40
23Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL36:39+4:466:40
24Ulf Forseth IndgaardFrol IL37:14+5:216:46
25Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK37:32+5:396:50
26Emil GranqvistNTNUI37:48+5:556:53
27Ivar LundanesEmblem IL38:08+6:156:56
28Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK38:24+6:316:59
29Sindre JohannessenFreidig38:28+6:357:00
30Hans Petter MathisenFredrikstad SK38:32+6:397:01
31Rasmus Rørholt TheisenNTNUI38:55+7:027:05
32Andreas SølbergOL Trollelg39:37+7:447:12
33Mats NordbrødenHalden SK40:55+9:027:27
34Sindre Østgulen DeiszNTNUI41:49+9:567:37
35Håvard IrgensKristiansand OK41:54+10:017:37
Markus HolterHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor