Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 8 september 2017

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Erling SommerfeldtH21E Heat 2 (35)39:06+17:2111:27

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Marte Fallbakken BergeD21E Heat 3 (24)36:11+14:4813:18

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Mari FastingD21E Heat 2 (24)25:18+2:259:20
29Øyvind WiggenH21E Heat 2 (35)32:12+10:279:26

Bækkelagets SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lone BrochmannD21E Heat 3 (24)23:21+1:588:35
7Marthe GløersenD21E Heat 3 (24)23:43+2:208:43
10Nikoline Ekeberg SchjerveD21E Heat 3 (24)24:23+3:008:57
10Øystein Kvaal ØsterbøH21E Heat 3 (37)23:25+3:066:48
15Magne JutulstadH21E Heat 2 (35)24:24+2:397:09
27Martin SchälliH21E Heat 3 (37)28:53+8:348:23
30Rapahel FerrandH21E Heat 3 (37)29:41+9:228:37
Vetle ChristiansenH21E Heat 2 (35)ikke startet

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Dag Steinar RagvinH21E Heat 1 (38)27:17+6:017:57

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Kristine BergliaD21E Heat 3 (24)28:11+6:4810:21

Emblem IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Ivar LundanesH21E Heat 3 (37)23:19+3:006:46
26Asgeir Bakken RognstadH21E Heat 1 (38)25:42+4:267:29
33Markus GladH21E Heat 2 (35)37:39+15:5411:02

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Jan KocbachH21E Heat 1 (38)26:13+4:577:38

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ragnhild HjermstadD21E Heat 1 (19)24:35+2:329:00
7Julie StørmerD21E Heat 2 (24)24:00+1:078:51
21Emil AhlbäckH21E Heat 2 (35)28:36+6:518:23
23Oskar StørmerH21E Heat 1 (38)25:36+4:207:27
28Leif StørmerH21E Heat 1 (38)27:14+5:587:56

Fredrikstad SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Emma JohanssonD21E Heat 3 (24)21:54+0:318:03
6Hans Petter MathisenH21E Heat 3 (37)22:37+2:186:34
8Heidi Østlid BagstevoldD21E Heat 1 (19)25:01+2:589:09
11Mattias KarlssonH21E Heat 3 (37)23:38+3:196:52
11Linda SolbergD21E Heat 1 (19)26:36+4:339:44
12Christian Riddervold KahrsH21E Heat 2 (35)23:46+2:016:58
21Marianne Riddervold KahrsD21E Heat 2 (24)33:53+11:0012:30
34Håvard BergetH21E Heat 1 (38)29:55+8:398:43

Freidig

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Sindre JohannessenH21E Heat 1 (38)22:08+0:526:27
24Mattis HoltH21E Heat 3 (37)27:22+7:037:57

Frol IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Yngve SkogstadH21E Heat 3 (37)21:49+1:306:20
3Mathilde RundhaugD21E Heat 2 (24)22:57+0:048:28
3Ulf Forseth IndgaardH21E Heat 1 (38)21:26+0:106:14
5Martin VisterH21E Heat 3 (37)22:11+1:526:26
5Paul SirumH21E Heat 1 (38)21:50+0:346:21
7Carl Petter LyngenH21E Heat 2 (35)22:49+1:046:41
9Eirin Svanøe-HafstadD21E Heat 2 (24)24:47+1:549:08
15Stian SundsvikH21E Heat 1 (38)23:09+1:536:44
15Lars Sandstad SkjesetH21E Heat 3 (37)24:41+4:227:10
16Andreas Svingheim MagerøyH21E Heat 3 (37)25:19+5:007:21
18Elen Katrine Skjerve BredesenD21E Heat 3 (24)28:14+6:5110:22
31Jørgen FiskumH21E Heat 2 (35)33:44+11:599:53
35Kristian Skjerve BredesenH21E Heat 3 (37)34:21+14:029:59
Line SundsvikD21E Heat 1 (19)brutt
Maren GrandeD21E Heat 1 (19)ikke startet

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Andreas G. PoldenH21E Heat 3 (37)29:18+8:598:31

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Øyvind WatterdalH21E Heat 2 (35)32:11+10:269:26

Halden SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Olav LundanesH21E Heat 3 (37)20:195:54
1Markus HolterH21E Heat 2 (35)21:456:22
2Ida Marie Næss BjørgulD21E Heat 1 (19)22:42+0:398:18
3Kine Hallan SteiwerD21E Heat 1 (19)23:20+1:178:32
4Eva JurenikovaD21E Heat 1 (19)24:20+2:178:54
5Magne DæhliH21E Heat 2 (35)22:37+0:526:37
6Eirik Kamstrup HovindH21E Heat 2 (35)22:44+0:596:40
9Iliana IlievaD21E Heat 1 (19)25:28+3:259:19
12Jo ShepherdD21E Heat 1 (19)28:47+6:4410:32
12Mats NordbrødenH21E Heat 3 (37)23:57+3:386:57
13Hollie OrrD21E Heat 2 (24)27:21+4:2810:05
13Thomas Natvig ÅrstadH21E Heat 2 (35)23:48+2:036:58
19Espen FiskumH21E Heat 1 (38)24:18+3:027:05
Agnes LeoD21E Heat 1 (19)brutt

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Harald Astrup ArnesenH21E Heat 1 (38)29:04+7:488:28

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Christine MikkelsenD21E Heat 2 (24)26:51+3:589:54

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Arntraut GötschD21E Heat 3 (24)26:11+4:489:37
19Mathilde Korvald SkaareD21E Heat 2 (24)31:24+8:3111:35
26Hallvard NordbrødenH21E Heat 2 (35)31:05+9:209:06
37Jan-Hugo HanssenH21E Heat 1 (38)42:14+20:5812:18

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Rune NygaardH21E Heat 1 (38)25:07+3:517:19
23Vibeke ØyeD21E Heat 2 (24)42:35+19:4215:42
Helen MartinsenD21E Heat 1 (19)brutt

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Ola KeiseråsH21E Heat 1 (38)27:46+6:308:05

IL Tyrving

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Torgeir NørbechH21E Heat 2 (35)22:11+0:266:30
4Bjørn EkebergH21E Heat 3 (37)22:06+1:476:25
9Anders TiltnesH21E Heat 1 (38)22:31+1:156:33
11Linn HokholtD21E Heat 3 (24)25:35+4:129:24
16Mari Jevne ArnesenD21E Heat 2 (24)29:11+6:1810:46
17Ida TiltnesD21E Heat 2 (24)30:43+7:5011:20
20Gunnar A FiskumH21E Heat 2 (35)28:16+6:318:17
31Bjørn Tore MathisenH21E Heat 3 (37)30:32+10:138:52
Espen JakobsenH21E Heat 1 (38)ikke startet
Kristine FjeldboD21E Heat 3 (24)ikke startet

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Håkon GjerdeH21E Heat 3 (37)38:27+18:0811:10

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ingjerd MyhreD21E Heat 2 (24)23:20+0:278:36
17Damien RenardH21E Heat 2 (35)25:18+3:337:25
25Mathias DrageH21E Heat 2 (35)30:57+9:129:04

Kristiansand OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne AndersenD21E Heat 2 (24)22:538:26
7Gaute FriestadH21E Heat 3 (37)22:54+2:356:39
8Vegard DanielsenH21E Heat 1 (38)22:17+1:016:29
10Håvard IrgensH21E Heat 1 (38)22:45+1:296:37
17Dag BlandkjennH21E Heat 1 (38)23:35+2:196:52
18Morten JørgensenH21E Heat 3 (37)25:42+5:237:28
22Matias Hodne HanischH21E Heat 2 (35)28:37+6:528:23

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Runa FremstadD21E Heat 1 (19)26:28+4:259:41
27Jørgen FrøydH21E Heat 2 (35)32:10+10:259:25

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andrine BenjaminsenD21E Heat 3 (24)21:32+0:097:55
8Gaute Hallan SteiwerH21E Heat 3 (37)23:07+2:486:43
18Siri KollerudD21E Heat 2 (24)31:02+8:0911:27
Steinar KollerudH21E Heat 2 (35)ikke startet
Karoline SønsterudbråtenD21E Heat 3 (24)ikke startet
Matthew SpeakeH21E Heat 3 (37)ikke startet
Nicholas OskarssonH21E Heat 2 (35)ikke startet

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Emilie Westli AndersenD21E Heat 2 (24)26:11+3:189:39
13Evine Westli AndersenD21E Heat 3 (24)26:04+4:419:35
19Nina SmestadD21E Heat 1 (19)42:32+20:2915:34
20Yngve VoldenH21E Heat 3 (37)26:02+5:437:34
32Marius ØieH21E Heat 2 (35)34:09+12:2410:00

NTNUI

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jon Aukrust OsmoenH21E Heat 1 (38)21:17+0:016:12
4Anine AhlsandD21E Heat 2 (24)23:14+0:218:34
5Karen Oline KolstadD21E Heat 1 (19)24:21+2:188:55
6Ingrid GulbrandsenD21E Heat 3 (24)23:25+2:028:36
7Maren Jansson HaverstadD21E Heat 1 (19)24:50+2:479:05
8Emil GranqvistH21E Heat 2 (35)22:54+1:096:42
8Sigrid AlexandersenD21E Heat 3 (24)24:07+2:448:51
8Audhild Bakken RognstadD21E Heat 2 (24)24:24+1:319:00
8Ingunn Egeberg VáriD21E Heat 3 (24)24:07+2:448:51
10Rasmus Rørholt TheisenH21E Heat 2 (35)23:02+1:176:45
12Sindre Østgulen DeiszH21E Heat 1 (38)22:51+1:356:39
13Jonas Madslien BakkenH21E Heat 1 (38)22:54+1:386:40
14Olai Stensland LillevoldH21E Heat 2 (35)24:14+2:297:06
14Anders Felde OlaussenH21E Heat 1 (38)22:59+1:436:42
15Ingvild TorgersenD21E Heat 1 (19)30:58+8:5511:20
16Hildegunn HeggøyD21E Heat 1 (19)36:37+14:3413:24
17Ingeborg Ellegaard MelbyD21E Heat 1 (19)37:05+15:0213:35
18Synne FossøyD21E Heat 1 (19)42:25+20:2215:32
19Aurora FossøyD21E Heat 3 (24)31:40+10:1711:38
20Ingvild BrekkeD21E Heat 3 (24)33:47+12:2412:25
22Camilla ÖhmanD21E Heat 2 (24)34:46+11:5312:49
23Marte Hoff HagenD21E Heat 3 (24)36:34+15:1113:26
23Lars OwrenH21E Heat 3 (37)27:06+6:477:52
23Erik GustafssonH21E Heat 2 (35)28:53+7:088:28
24Karoline Dahl FosbyD21E Heat 3 (24)42:55+21:3215:46
24Maria Dahl FosbyD21E Heat 2 (24)53:10+30:1719:37
24Vegard Blomseth JohnsenH21E Heat 1 (38)25:39+4:237:28
25Gustav FiskumH21E Heat 3 (37)27:23+7:047:57
28Henrik UpsalH21E Heat 3 (37)29:08+8:498:28
32Simen Eid NielsenH21E Heat 1 (38)29:10+7:548:30
32Jakob Kalvig SkoganH21E Heat 3 (37)30:43+10:248:55
33Henry McNultyH21E Heat 3 (37)30:59+10:409:00
34Bjørn LundanesH21E Heat 3 (37)31:08+10:499:03
35Harald KalagerH21E Heat 1 (38)29:59+8:438:44
36Håkon Fruseth ChristiansenH21E Heat 3 (37)37:36+17:1710:55
36Håvard Mo VaadalH21E Heat 1 (38)35:59+14:4310:29
38Arne Johannes LøkkenH21E Heat 1 (38)48:58+27:4214:16
Isak BergsetH21E Heat 2 (35)brutt
Anna UlvensøenD21E Heat 1 (19)brutt
Live Bredholt JørgensenD21E Heat 1 (19)ikke startet
Silje ArntzenD21E Heat 2 (24)ikke startet

Nydalens SK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne M Hausken NordbergD21E Heat 1 (19)22:038:04
1Anders NordbergH21E Heat 1 (38)21:166:12
1Marte NarumD21E Heat 3 (24)21:237:51
2Ralph StreetH21E Heat 3 (37)21:13+0:546:10
4Anders VisterH21E Heat 1 (38)21:27+0:116:15
6Siri UlvestadD21E Heat 2 (24)23:46+0:538:46
9Alan CherryH21E Heat 2 (35)22:59+1:146:44
11Håvard HagaH21E Heat 1 (38)22:49+1:336:39
13Sverre Waaler KaasH21E Heat 3 (37)24:05+3:467:00
14Marion HuberD21E Heat 2 (24)28:01+5:0810:20
15Nicole RagvinD21E Heat 3 (24)26:24+5:019:42
18Sindre RønningH21E Heat 1 (38)24:14+2:587:03
19Christian VogelsangH21E Heat 2 (35)26:09+4:247:40
32Sondre Ruud BråtenH21E Heat 1 (38)29:10+7:548:30
Bojan BlumensteinH21E Heat 1 (38)brutt
Halvor SaunesH21E Heat 3 (37)ikke startet
Sigur HeggedalH21E Heat 3 (37)ikke startet

OK Moss

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Christian SchiveH21E Heat 2 (35)ikke startet

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Andreas SølbergH21E Heat 1 (38)22:15+0:596:29
20Marit SchmidD21E Heat 2 (24)32:22+9:2911:56
20Jan SchmidH21E Heat 1 (38)24:24+3:087:06
35Tommy SchmidH21E Heat 2 (35)51:49+30:0415:11
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD21E Heat 1 (19)ikke startet

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Vigdis HobølD21E Heat 1 (19)28:49+6:4610:33Last ned GPS-spor i gpx-format
17Olav Johannes DeelstraH21E Heat 3 (37)25:29+5:107:24
19Sigve VågsnesH21E Heat 3 (37)25:59+5:407:33
25Jan Andreas EdstrømH21E Heat 1 (38)25:40+4:247:28

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Guro VassendD21E Heat 3 (24)27:51+6:2810:14
21Thore KornmoH21E Heat 3 (37)26:23+6:047:40
22Kjersti Adéla WestinD21E Heat 3 (24)36:25+15:0213:23

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Silje Ekroll JahrenD21E Heat 2 (24)22:538:26
1Vetle Ruud BråtenH21E Heat 2 (35)21:456:22
16Magnus SvingheimH21E Heat 2 (35)24:29+2:447:10

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Marius WikstrømH21E Heat 2 (35)32:55+11:109:39

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Thomas RuudH21E Heat 2 (35)29:55+8:108:46

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Kjell Erik RøislandH21E Heat 2 (35)25:59+4:147:37
22Leiv-Terje ArnevikH21E Heat 3 (37)27:00+6:417:50

Varegg Fleridrett

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristin Löfgren JohansenD21E Heat 3 (24)21:56+0:338:03
4Håkon Jarvis WestergårdH21E Heat 2 (35)22:36+0:516:37
11Vegard Jarvis WestergårdH21E Heat 2 (35)23:22+1:376:51
14Morten Jarvis WestergårdH21E Heat 3 (37)24:26+4:077:06
15Christiane TrösseD21E Heat 2 (24)29:00+6:0710:42
16Per Harald Löfgren JohansenH21E Heat 1 (38)23:23+2:076:49
21Oskar RøenH21E Heat 1 (38)24:27+3:117:07
26Vyacheslav MukhidinovH21E Heat 3 (37)27:25+7:067:58

Velledalen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Pernille Ibsen LervågD21E Heat 1 (19)28:55+6:5210:35

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Kaja Winsnes NordhagenD21E Heat 3 (24)26:00+4:379:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor