Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 8 september 2017

H21E Heat 2

3 410 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering21:45
1Markus HolterHalden SK21:45
3Torgeir NørbechIL Tyrving22:11+0:26
4Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett22:36+0:51
5Magne DæhliHalden SK22:37+0:52
6Eirik Kamstrup HovindHalden SK22:44+0:59
7Carl Petter LyngenFrol IL22:49+1:04
8Emil GranqvistNTNUI22:54+1:09
9Alan CherryNydalens SK22:59+1:14
10Rasmus Rørholt TheisenNTNUI23:02+1:17
11Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett23:22+1:37
12Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK23:46+2:01
13Thomas Natvig ÅrstadHalden SK23:48+2:03
14Olai Stensland LillevoldNTNUI24:14+2:29
15Magne JutulstadBækkelagets SK24:24+2:39
16Magnus SvingheimRaumar Orientering24:29+2:44
17Damien RenardKongsberg OL25:18+3:33
18Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK25:59+4:14
19Christian VogelsangNydalens SK26:09+4:24
20Gunnar A FiskumIL Tyrving28:16+6:31
21Emil AhlbäckFossum IF28:36+6:51
22Matias Hodne HanischKristiansand OK28:37+6:52
23Erik GustafssonNTNUI28:53+7:08
24Thomas RuudSarpsborg OL29:55+8:10
25Mathias DrageKongsberg OL30:57+9:12
26Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø31:05+9:20
27Jørgen FrøydLarvik OK32:10+10:25
28Øyvind WatterdalHadeland OL32:11+10:26
29Øyvind WiggenByåsen IL32:12+10:27
30Marius WikstrømRingsaker OK32:55+11:10
31Jørgen FiskumFrol IL33:44+11:59
32Marius ØieLøten o-lag34:09+12:24
33Markus GladEmblem IL37:39+15:54
34Erling SommerfeldtAsker Skiklubb39:06+17:21
35Tommy SchmidOL Trollelg51:49+30:04
Isak BergsetNTNUIbrutt
Christian SchiveOK Mossikke startet
Steinar KollerudLillomarka OLikke startet
Vetle ChristiansenBækkelagets SKikke startet
Nicholas OskarssonLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor