Offisiell resultatliste for NM lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM lang
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: torsdag 7 september 2017

D 17-18 E

6 330 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1:00:289:33
2Ragnhild EideByåsen IL1:03:17+2:499:59
3Synne StrandAsker Skiklubb1:03:28+3:0010:01
4Ane DyrkornEiker OL1:05:19+4:5110:19
5Ingrid G. KvålsgardFossum IF1:07:40+7:1210:41
6Åsne Naadland HoloFossum IF1:08:18+7:5010:47
7Pernille KatlaFossum IF1:08:21+7:5310:47
8Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:10:01+9:3311:03
9Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1:11:01+10:3311:13
10Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1:11:35+11:0711:18
11Aurora GjølsjøOK Moss1:12:38+12:1011:28
12Ragne WiklundNydalens SK1:12:42+12:1411:29
13Marlin HaavengenKongsberg OL1:12:51+12:2311:30
14Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1:15:40+15:1211:57
15Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:16:47+16:1912:07
16Hanne VassendPorsgrunn OL1:17:29+17:0112:14
17Thea DyrkornEiker OL1:17:44+17:1612:16
18Helene EgerKongsberg OL1:17:53+17:2512:18
19Lene Berg HanssenByåsen IL1:18:50+18:2212:27
20Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1:19:42+19:1412:35
21Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1:19:57+19:2912:37
22Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1:20:07+19:3912:39
23Heidi Therese WiestVang OL1:20:27+19:5912:42
24Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1:22:00+21:3212:57
25Karoline AuneHalden SK1:22:33+22:0513:02
26Kristina VollHaugesund IL Orientering1:24:32+24:0413:21
27Agnethe HasliGjø-Vard OL1:24:43+24:1513:23
28Hedda Raadal BjørloHalden SK1:27:44+27:1613:51
29Aurora MoholthKongsberg OL1:29:36+29:0814:09
30Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1:31:06+30:3814:23
31Dina ReitanFreidig1:31:32+31:0414:27
32Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1:31:34+31:0614:27
33Tora IndregardIL BUL-Tromsø1:31:44+31:1614:29
34Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1:32:06+31:3814:32
35Linn Mei WaalerMåren OK1:37:20+36:5215:22
36Solveig Eline BergIL Tyrving1:40:02+39:3415:48
37Anna MeenPorsgrunn OL1:41:27+40:5916:01
38Andrine Harriet FremstadLarvik OK1:41:29+41:0116:01
39Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:47:07+46:3916:55
40Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1:49:26+48:5817:17
41Eli KolstadMo OK1:49:39+49:1117:19
42Frida Bakken UlsethNydalens SK1:51:02+50:3417:32
43Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:53:09+52:4117:52
44Inga Vestøl StødleKristiansand OK1:56:19+55:5118:22
45Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1:58:46+58:1818:45
46Lisa JenssenHalden SK2:14:37+1:14:0921:15
47Sofie HallemVerdal OK2:17:45+1:17:1721:45
48Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK2:19:26+1:18:5822:01
Elisabeth BrækkeHalden SKbrutt
Ragne MunkebyFrol ILbrutt
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLbrutt
Ingvil AhlsandNydalens SKbrutt
Marie HansenSarpsborg OLikke startet
Vera MelkildFreidigikke startet
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OKikke startet
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet

D 19-20 E

6 660 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL1:04:069:37
2Marie OlaussenFredrikstad SK1:04:17+0:119:39
3Ingrid LundanesEmblem IL1:07:46+3:4010:10
4Åshild KolstadFreidig1:11:37+7:3110:45
5Oda J SikkelandIL Tyrving1:13:52+9:4611:05
6Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1:16:23+12:1711:28
7Maiken Økern HågårdKonnerud IL1:16:51+12:4511:32
8Malin SandstadFreidig1:17:37+13:3111:39
9Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1:19:05+14:5911:52
10Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1:21:01+16:5512:09
11Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK1:26:18+22:1212:57
12Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1:26:34+22:2812:59
13Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1:28:44+24:3813:19
14Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:30:16+26:1013:33
15Åse BerganNydalens SK1:31:08+27:0213:41
16Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:34:31+30:2514:11
17Emilie WestinPorsgrunn OL1:35:50+31:4414:23
18Margrethe WisløffAsker Skiklubb1:37:31+33:2514:38
19Line SølbergOL Trollelg1:44:15+40:0915:39
20Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1:49:06+45:0016:22
21Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1:52:30+48:2416:53
22Idunn HaavengenKongsberg OL2:02:02+57:5618:19
23Oda Q FossumFreidig2:11:51+1:07:4519:47
Anne Willkommen EikenKongsberg OLbrutt
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringbrutt
Linn Hege RosoLardal OLikke startet
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet
Vilde MalmeiNTNUIikke startet

D 21- E

9 390 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK1:16:378:09
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK1:18:24+1:478:20
3Andrine BenjaminsenLillomarka OL1:21:07+4:308:38
4Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1:22:37+6:008:47
5Sigrid AlexandersenNTNUI1:23:29+6:528:53
6Marte NarumNydalens SK1:23:46+7:098:55
7Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering1:25:49+9:129:08
8Hollie OrrHalden SK1:27:32+10:559:19
9Emma JohanssonFredrikstad SK1:28:17+11:409:24
10Kristine BergliaEiker OL1:28:53+12:169:27
11Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1:30:00+13:239:35
12Eva JurenikovaHalden SK1:31:47+15:109:46
13Hanne SandstadFreidig1:32:29+15:529:50
14Anine AhlsandNTNUI1:33:19+16:429:56
15Ingjerd MyhreKongsberg OL1:33:58+17:2110:00
16Marion HuberNydalens SK1:35:25+18:4810:09
17Ingrid GulbrandsenNTNUI1:36:50+20:1310:18
18Jo ShepherdHalden SK1:37:50+21:1310:25
19Agnes LeoHalden SK1:38:26+21:4910:28
20Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1:38:46+22:0910:31
21Iliana IlievaHalden SK1:40:38+24:0110:43
22Line SundsvikFrol IL1:41:31+24:5410:48
23Mathilde RundhaugFrol IL1:41:44+25:0710:50
24Ingunn Egeberg VáriNTNUI1:42:50+26:1310:57
25Lone BrochmannBækkelagets SK1:43:46+27:0911:03
26Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:44:16+27:3911:06
27Ragnhild HjermstadFossum IF1:45:28+28:5111:13
28Evine Westli AndersenLøten o-lag1:45:31+28:5411:14
29Emilie Westli AndersenLøten o-lag1:45:47+29:1011:15
30Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:46:53+30:1611:22
31Karen Oline KolstadNTNUI1:48:44+32:0711:34
32Siri KollerudLillomarka OL2:01:30+44:5312:56
33Ingvild BrekkeNTNUI2:23:16+1:06:3915:15
34Karoline Dahl FosbyNTNUI2:46:51+1:30:1417:46
35Hildegunn HeggøyNTNUI2:48:55+1:32:1817:59
Aurora FossøyNTNUIbrutt
Marthe GløersenBækkelagets SKbrutt
Silje ArntzenNTNUIbrutt
Maren GrandeFrol ILikke startet
Live Bredholt JørgensenNTNUIikke startet
Kamilla OlaussenFredrikstad SKikke startet
Anna UlvensøenNTNUIikke startet
Maren Jansson HaverstadNTNUIikke startet

H 17-18 E

7 790 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK54:377:00
2Lukas LilandNydalens SK56:53+2:167:18
3Einar MelsomFossum IF58:23+3:467:29
4Jørgen BaklidKonnerud IL58:40+4:037:31
5Sander ArntzenAsker Skiklubb59:38+5:017:39
6Marius AurebekkKristiansand OK1:00:38+6:017:47
7Erling HjermstadFossum IF1:01:10+6:337:51
8Sebastian DalandKristiansand OK1:01:57+7:207:57
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1:03:24+8:478:08
10Øyvind HjermstadFossum IF1:03:33+8:568:09
11Oskar Spets StorhovFreidig1:05:38+11:018:25
12Niels Christian HellerudHalden SK1:05:55+11:188:27
13Anders HaugskottOL Trollelg1:05:57+11:208:27
14Jørgen WulfsbergNydalens SK1:06:31+11:548:32
15Sindre R HoltHedrum OL1:06:36+11:598:32
16Aslak HeimdalKonnerud IL1:07:07+12:308:36
17Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1:07:49+13:128:42
18Einar EkelandOddersjaa SSK1:08:00+13:238:43
19Oscar LyngenFreidig1:08:53+14:168:50
20Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1:10:30+15:539:03
21Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1:10:50+16:139:05
22Mats EidsmoFreidig1:10:59+16:229:06
23Axel HoveidAsker Skiklubb1:12:57+18:209:21
24Even LindaasVang OL1:13:56+19:199:29
25Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1:14:31+19:549:33
26Even-Johan KaspersenMo OK1:14:37+20:009:34
27Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:14:50+20:139:36
28Erlend BrendstuenHalden SK1:14:55+20:189:37
29Tord StrandKongsberg OL1:15:19+20:429:40
30Jens Johan BrekkeLillomarka OL1:15:25+20:489:40
31Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1:16:11+21:349:46
32Stian RykkjeVaregg Fleridrett1:17:01+22:249:53
33Njaal Ellegaard MelbyVang OL1:18:37+24:0010:05
34Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:18:57+24:2010:08
35Joar GjerdahlKonnerud IL1:19:17+24:4010:10
36Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1:19:54+25:1710:15
37Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:20:01+25:2410:16
38Kristian PyttenKristiansand OK1:20:07+25:3010:17
39Jostein Svaland DaleVang OL1:20:19+25:4210:18
40Knut KyrkjebøTIF Viking1:20:25+25:4810:19
41Mathias VindalFreidig1:20:57+26:2010:23
42Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1:21:00+26:2310:23
43Håkon LundKongsberg OL1:21:13+26:3610:25
44Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:21:27+26:5010:27
45Per Ivar StoklandGanddal IL1:22:29+27:5210:35
46Audun BerganNydalens SK1:22:37+28:0010:36
47Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1:22:41+28:0410:36
48Peter GisholtFossum IF1:23:32+28:5510:43
49Sverre NarumVang OL1:24:12+29:3510:48
50Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1:24:51+30:1410:53
51Scott JuvikIL Gular1:25:30+30:5310:58
52Emil StørmerFossum IF1:26:05+31:2811:03
53Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1:27:09+32:3211:11
54Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1:27:59+33:2211:17
55Håkon KornmoPorsgrunn OL1:28:47+34:1011:23
56Mathias HermstadFreidig1:30:40+36:0311:38
57Skjalg NysæterSkien OK1:31:53+37:1611:47
58Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1:32:33+37:5611:52
59Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1:32:47+38:1011:54
60Eskil FrøislandVang OL1:33:48+39:1112:02
61Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1:37:48+43:1112:33
62Eirik Høst FossgardLillomarka OL1:42:09+47:3213:06
63Kristian Fredrik LynumFreidig1:43:12+48:3513:14
64Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1:52:15+57:3814:24
65Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular2:04:00+1:09:2315:55
66Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK2:21:20+1:26:4318:08
Alexander Skaug YtterbølHalden SKbrutt
Rasmus MathisenPorsgrunn OLikke startet
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFikke startet

H 19-20 E

10 720 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL1:24:317:53
2Anders HagaRaumar Orientering1:24:37+0:067:53
3Håkon Raadal BjørloHalden SK1:25:38+1:077:59
4Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1:27:16+2:458:08
5Håvard EidsmoFreidig1:28:29+3:588:15
6Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1:29:24+4:538:20
7Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:31:13+6:428:30
8Marius PyttenKristiansand OK1:31:43+7:128:33
9Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:31:45+7:148:33
10Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1:34:07+9:368:46
11Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1:34:29+9:588:48
12Olav Milian Schmitt GranHalden SK1:35:05+10:348:52
13Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1:37:20+12:499:04
14Peter NordbrødenHalden SK1:40:39+16:089:23
15Olav Andreas RemmenOL Trollelg1:41:13+16:429:26
16Tobias KristensenLarvik OK1:47:41+23:1010:02
17Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1:48:55+24:2410:09
18Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1:49:07+24:3610:10
19Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1:59:26+34:5511:08
20Lars SolliMo OK2:02:06+37:3511:23
21Adrian OpheimFreidig2:02:32+38:0111:25
22Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn2:10:43+46:1212:11
23Bjørnar LøvliAsker Skiklubb2:13:51+49:2012:29
24Trygve HeggedalKongsberg OL2:14:37+50:0612:33
25Sander H. RogndokkenNydalens SK2:18:32+54:0112:55
26Ole Martin EdstrømOppsal Orientering2:20:28+55:5713:06
27Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø2:58:51+1:34:2016:41
28Peter Martinus Freyborg UranNTNUI3:47:36+2:23:0521:13
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubbbrutt
Sturla FrydenlundSturla, IFbrutt
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettbrutt
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Jostein TandbergNydalens SKikke startet
Brage JørumByåsen ILikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Knut AasheimHalden SKikke startet

H 21- E

14 710 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK1:38:246:41
2Magne DæhliHalden SK1:41:03+2:396:52
3Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL1:42:13+3:496:56
4Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1:43:27+5:037:01
5Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering1:43:46+5:227:03
6Yngve SkogstadFrol IL1:44:11+5:477:04
7Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK1:44:27+6:037:06
8Jon Aukrust OsmoenNTNUI1:45:29+7:057:10
9Anders NordbergNydalens SK1:46:33+8:097:14
10Eirik Kamstrup HovindHalden SK1:46:36+8:127:14
11Paul SirumFrol IL1:49:04+10:407:24
12Torgeir NørbechIL Tyrving1:49:24+11:007:26
13Ulf Forseth IndgaardFrol IL1:49:33+11:097:26
14Jo Forseth IndgaardFrol IL1:50:15+11:517:29
15Andreas SølbergOL Trollelg1:51:00+12:367:32
16Alan CherryNydalens SK1:52:00+13:367:36
17Bjørn EkebergIL Tyrving1:52:20+13:567:38
18Håvard HagaNydalens SK1:52:29+14:057:38
19Markus HolterHalden SK1:52:37+14:137:39
20Emil GranqvistNTNUI1:52:49+14:257:40
21Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1:54:40+16:167:47
22Ivar LundanesEmblem IL1:55:03+16:397:49
23Dag BlandkjennKristiansand OK1:55:10+16:467:49
24Håvard LucasenFredrikstad SK1:55:43+17:197:51
25Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1:57:53+19:298:00
26Gaute FriestadKristiansand OK1:58:29+20:058:03
27Martin VisterFrol IL1:58:55+20:318:05
28Espen FiskumHalden SK2:01:58+23:348:17
29Sverre Waaler KaasNydalens SK2:02:29+24:058:19
30Vegard Blomseth JohnsenNTNUI2:03:40+25:168:24
31Håvard IrgensKristiansand OK2:04:09+25:458:26
32Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett2:04:29+26:058:27
33Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett2:04:30+26:068:27
34Elias T. MølnvikNTNUI2:04:37+26:138:28
35Jonas Madslien BakkenNTNUI2:04:51+26:278:29
36Henry McNultyNTNUI2:05:25+27:018:31
37Jan SchmidOL Trollelg2:05:37+27:138:32
38Magne JutulstadBækkelagets SK2:06:21+27:578:35
39Mattis HoltFreidig2:06:29+28:058:35
40Anders Felde OlaussenNTNUI2:08:09+29:458:42
41Espen JakobsenIL Tyrving2:10:00+31:368:50
42Thomas NipenBækkelagets SK2:10:37+32:138:52
43Magnus SvingheimRaumar Orientering2:11:10+32:468:55
44Lars-Inge ArnevikRingerike OL2:11:54+33:308:58
45Daniel MarstonBækkelagets SK2:12:53+34:299:02
46Sverre Turter SandvoldNTNUI2:13:38+35:149:05
47Simen Eid NielsenNTNUI2:16:30+38:069:16
48Erling SommerfeldtAsker Skiklubb2:17:26+39:029:20
49Yngve VoldenLøten o-lag2:19:15+40:519:27
50Lars OwrenNTNUI2:22:51+44:279:42
51Dag Steinar RagvinBø OL2:22:59+44:359:43
52Mathias NipenBækkelagets SK2:25:05+46:419:51
53Henning SpjelkavikIL Tyrving2:29:04+50:4010:08
54Erik GustafssonNTNUI2:29:14+50:5010:08
55Harald KalagerNTNUI2:30:35+52:1110:14
56Øyvind WiggenByåsen IL2:31:22+52:5810:17
57Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø2:31:44+53:2010:18
58Oskar RøenVaregg Fleridrett2:37:24+59:0010:42
59Andreas G. PoldenGneist, IL2:38:40+1:00:1610:47
60Ola KeiseråsIL Leik2:40:27+1:02:0310:54
61Jakob Kalvig SkoganNTNUI2:44:55+1:06:3111:12
62Håvard Mo VaadalNTNUI3:01:36+1:23:1212:20
Sindre Østgulen DeiszNTNUIdiskvalifisert
Sindre JohannessenFreidigbrutt
Johan SvedbergHeming Orienteringbrutt
Stian SundsvikFrol ILbrutt
Henrik UpsalNTNUIbrutt
Rune NygaardIL Gularbrutt
Carl Petter LyngenFrol ILbrutt
Jørgen FiskumFrol ILbrutt
Anders VisterNydalens SKbrutt
David GottfridssonLillomarka OLikke startet
Vetle ChristiansenBækkelagets SKikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Håvard TveiteÅs-NMBU Orienteringikke startet
Emil AhlbäckFossum IFikke startet
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor