Offisiell resultatliste for NM lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM lang
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: torsdag 7 september 2017

D 21- E

9 390 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK1:16:378:09
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK1:18:24+1:478:20
3Andrine BenjaminsenLillomarka OL1:21:07+4:308:38
4Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1:22:37+6:008:47
5Sigrid AlexandersenNTNUI1:23:29+6:528:53
6Marte NarumNydalens SK1:23:46+7:098:55
7Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering1:25:49+9:129:08
8Hollie OrrHalden SK1:27:32+10:559:19
9Emma JohanssonFredrikstad SK1:28:17+11:409:24
10Kristine BergliaEiker OL1:28:53+12:169:27
11Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1:30:00+13:239:35
12Eva JurenikovaHalden SK1:31:47+15:109:46
13Hanne SandstadFreidig1:32:29+15:529:50
14Anine AhlsandNTNUI1:33:19+16:429:56
15Ingjerd MyhreKongsberg OL1:33:58+17:2110:00
16Marion HuberNydalens SK1:35:25+18:4810:09
17Ingrid GulbrandsenNTNUI1:36:50+20:1310:18
18Jo ShepherdHalden SK1:37:50+21:1310:25
19Agnes LeoHalden SK1:38:26+21:4910:28
20Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1:38:46+22:0910:31
21Iliana IlievaHalden SK1:40:38+24:0110:43
22Line SundsvikFrol IL1:41:31+24:5410:48
23Mathilde RundhaugFrol IL1:41:44+25:0710:50
24Ingunn Egeberg VáriNTNUI1:42:50+26:1310:57
25Lone BrochmannBækkelagets SK1:43:46+27:0911:03
26Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:44:16+27:3911:06
27Ragnhild HjermstadFossum IF1:45:28+28:5111:13
28Evine Westli AndersenLøten o-lag1:45:31+28:5411:14
29Emilie Westli AndersenLøten o-lag1:45:47+29:1011:15
30Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:46:53+30:1611:22
31Karen Oline KolstadNTNUI1:48:44+32:0711:34
32Siri KollerudLillomarka OL2:01:30+44:5312:56
33Ingvild BrekkeNTNUI2:23:16+1:06:3915:15
34Karoline Dahl FosbyNTNUI2:46:51+1:30:1417:46
35Hildegunn HeggøyNTNUI2:48:55+1:32:1817:59
Aurora FossøyNTNUIbrutt
Marthe GløersenBækkelagets SKbrutt
Silje ArntzenNTNUIbrutt
Maren GrandeFrol ILikke startet
Live Bredholt JørgensenNTNUIikke startet
Kamilla OlaussenFredrikstad SKikke startet
Anna UlvensøenNTNUIikke startet
Maren Jansson HaverstadNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor