Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2-dagers, søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, søndag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 2 april 2017

N-åpen

1 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Isak AndersenNydalen skiklubb34:3630:21
0Sereina SnerthammerKristiansand OK37:30+2:5432:53
0Ole Magnus Repstad StormyrIL Hauken24:4821:45
0Adeline SlettebøeKristiansand OK26:2023:05

D -10

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1:31:1438:00
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK39:4116:32

D 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1:12:1330:05

D 13-14

3 020 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb30:3510:07
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn34:36+4:0111:27
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK39:44+9:0913:09
4Maria StødleKristiansand OK40:13+9:3813:19
5Martine SkjelsvikLillehammer OK40:17+9:4213:20
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44:25+13:5014:42
7Maria KostølKristiansand OK56:20+25:4518:39
8Tina BoothKristiansand OK1:00:27+29:5220:00
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubbbrutt

D 13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)54:5522:52
Ida Smeland NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert

D 15-16

3 590 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin HaugeHisøy OK38:3410:44
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK43:20+4:4612:04
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45:44+7:1012:44
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL45:55+7:2112:47
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)48:19+9:4513:27
6Solveig LetmolieEiker OL49:36+11:0213:48
7Karoline BjørnerødOK Moss50:09+11:3513:58
8Sigrid EkelandOddersjaa SSK53:57+15:2315:01
9Ida MonsenEgersund OK55:34+17:0015:28
10Christine HoenEiker OL55:54+17:2015:34
11Tomine Lysaker SandenEiker OL1:05:00+26:2618:06
12Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1:05:13+26:3918:09
13Silje MorlandstøEiker OL1:07:58+29:2418:55
14Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1:22:49+44:1523:04
Silje KregnesKristiansand OKdiskvalifisert

D 17-A kort

3 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Isnes TyseEiker OL55:3615:29
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK57:51+2:1516:06
3Ingrid LetmolieEiker OL1:10:22+14:4619:36

D 17-B

3 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK44:5814:53
2Anne Marie EkelandOddersjaa SSK49:30+4:3216:23
3Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL54:56+9:5818:11
4May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK1:05:53+20:5521:48
5Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL1:32:10+47:1230:31

D 17-C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering41:5717:28
2Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart47:28+5:3119:46
Solveig SchouOK Sørdiskvalifisert

D 35-

4 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara MathisenPorsgrunn OL58:5713:23
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:10:46+11:4916:05
3Trude HansenBerger og Svelvik OL1:11:49+12:5216:19

D 45-

3 590 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Lerche RaadalHalden SK43:2212:04
2Kari ChristiansenSandefjord OK46:14+2:5212:52
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)46:26+3:0412:56
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering49:35+6:1313:48
5Hilde VassendPorsgrunn OL51:15+7:5314:16
6Inger Tone NygårdEgersund OK51:19+7:5714:17
7Tove HeimdalKonnerud IL51:46+8:2414:25
8Marianne HaugeHisøy OK51:55+8:3314:27
9Christina WhiteSøgne og Songdalen OK51:57+8:3514:28
10Solveig SikkelandIL Tyrving53:55+10:3315:01
11Rine HanssenByåsen IL55:00+11:3815:19
12Aud Ellen BrevikSturla, IF55:21+11:5915:25
13Lenka WestinPorsgrunn OL1:05:26+22:0418:13
14Arnhild U. BråtenVegårshei IL1:07:06+23:4418:41
15Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL1:08:24+25:0219:03
16Gun Irene MonsenEgersund OK1:11:54+28:3220:01
17Stine ArntzenSandefjord OK1:12:57+29:3520:19
18Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:13:50+30:2820:33
19Toini SkyttersæterKonnerud IL1:15:54+32:3221:08
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 55-

3 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL51:0814:14
2Runa SkyttersæterHeming Orientering59:38+8:3016:36
3Siri ØkstadOddersjaa SSK1:05:17+14:0918:11

D 65-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1:08:0723:24

D 70-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås42:4714:42

D 75-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør1:07:2723:10

H -10

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars KostølKristiansand OK44:3018:32

H 11-12

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik PyttenKristiansand OK38:1715:57
2Henrik R. StoremyrIL Hauken47:39+9:2219:51

H 13-14

3 020 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK29:059:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Brage TakleKristiansand OK29:16+0:119:41
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb37:00+7:5512:15
4Alfred BjørnerødOK Moss38:19+9:1412:41
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)43:17+14:1214:19
6Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)45:19+16:1415:00
7Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)46:58+17:5315:33
8Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)52:24+23:1917:21
9Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)55:28+26:2318:21
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1:02:52+33:4720:49
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haakon Smith EidetIL Vindbjart41:3817:20

H 15-16

4 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1David RundeKristiansand OK38:128:40
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL42:48+4:369:43
3Anders VestølVegårshei IL45:05+6:5310:14
4Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1:01:30+23:1813:58
5Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1:12:54+34:4216:34
6Erlend Odd BergeKristiansand OK1:14:13+36:0116:52
Odd-Anton HermansenKristiansand OKdiskvalifisert
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Egil FrydenlundSturla, IFdiskvalifisert

H 17-A kort

4 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even FossumIK Grane Arendal Orientering49:1211:10
2Ole KostølKristiansand OK49:30+0:1811:14
3Kristian NyhusBirkenes IL50:09+0:5711:23
4Morten TangenOK Moss56:14+7:0212:46
5Jonas MyhreKristiansand OK58:47+9:3513:21
6Sigurd Svaland AasBirkenes IL59:53+10:4113:36
7Guttorm NyhusBirkenes IL1:08:04+18:5215:28
8Anund NyhusBirkenes IL1:28:25+39:1320:05
9Svein EidetIL Vindbjart1:29:44+40:3220:23
10Oskar KaaløySandefjord OK1:45:15+56:0323:55

H 17-B

3 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Sverre SkåraEgersund OK39:2213:02
2Ove KjetsåOtra IL42:01+2:3913:54
3Tony HalsallOtra IL45:38+6:1615:06 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Åge AashamarFlosta IL1:04:41+25:1921:25
Øivind StenstadOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 35-

5 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1:00:5610:54
2Svein SundeSøgne og Songdalen OK1:07:26+6:3012:03
3Henning Bratland CarlsenOK Moss1:08:20+7:2412:13
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 45-

5 590 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF50:499:05
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)51:45+0:569:15
3Odd StrandKongsberg OL55:00+4:119:50
4Per Olav NærestadIF Trauma55:06+4:179:51
5Tore NymarkAskøy OL55:40+4:519:57
6Sten Åge NygårdseterVegårshei IL56:05+5:1610:01
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb57:04+6:1510:12
8Martin ØhmanGjø-Vard OL1:00:10+9:2110:45
9Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1:00:16+9:2710:46
10Juha VienaRingerike OL1:00:26+9:3710:48
11Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1:01:05+10:1610:55
12Terje UrfjellIL Imås1:01:31+10:4211:00
13Per Olav GulbrandsenLarvik OK1:03:07+12:1811:17
14Hans Christian MeenPorsgrunn OL1:03:14+12:2511:18
15Jan GatevoldPorsgrunn OL1:03:33+12:4411:22
16Tore BjørnerødOK Moss1:05:25+14:3611:42
17Stein H. HagenFossum IF1:07:17+16:2812:02
18Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1:07:59+17:1012:09
19Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1:10:22+19:3312:35
20Frode HaugskottOL Trollelg1:11:12+20:2312:44
21Geir BråtenVegårshei IL1:12:22+21:3312:56
22Bjørn Idar SætranIF Trauma1:13:13+22:2413:05
23Lasse ArnesenHeming Orientering1:16:10+25:2113:37
24Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1:16:23+25:3413:39
25Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1:19:47+28:5814:16
26Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:21:04+30:1514:30
27Geir Arne LodgaardByåsen IL1:21:07+30:1814:30
28Bjørn HaavengenKongsberg OL1:21:12+30:2314:31
29Ole Petter VestølVegårshei IL1:29:28+38:3916:00
Lars Erik GjeinFossum IFbrutt

H 55-

4 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kim Farnes HansenLierbygda OL43:269:52
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL44:22+0:5610:04
3Kjell WestinPorsgrunn OL45:19+1:5310:17
4Steinar AasBirkenes IL46:40+3:1410:36
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF48:30+5:0411:01
6Svein WigemyrOddersjaa SSK52:11+8:4511:51
7Egil Wickstrand IversenHeming Orientering52:34+9:0811:56
8Paul Terje HaarrGanddal IL52:46+9:2011:59
9Lars HjermstadFossum IF52:52+9:2612:00
10Roar TønnessenKongsberg OL53:07+9:4112:04
11Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK53:20+9:5412:07
12Per W. TorgersenOddersjaa SSK56:34+13:0812:51
13John HansenKristiansand OK56:48+13:2212:54
14Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1:00:43+17:1713:47
15Bjørn StormoenBirkenes IL1:03:16+19:5014:22
16Magne Reier JørgensenKristiansand OK1:13:45+30:1916:45
Nils HæstadFossum IFdiskvalifisert
Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)brutt

H 65-

3 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein S JacobsenIL Tyrving43:5012:12
2Stein CowardOK Sør45:03+1:1312:32
3Jostein KorsvikOK Sør49:21+5:3113:44
4Frank Glad BalchenOddersjaa SSK52:00+8:1014:29
5Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering55:37+11:4715:29
6Dagfinn HaarrOddersjaa SSK59:18+15:2816:31
7Hans Jakob KløvstadIL Express1:02:31+18:4117:24
Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert

H 70-

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Martin GjeinStokke IL47:5116:26
2Bjørn A. SchouOK Sør51:15+3:2417:36
3Magne MoyOK Sør58:11+10:2019:59

H 75-

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjævelandGanddal IL42:3714:38
2Arild TelstøIL Vindbjart57:45+15:0819:50
3Einar JørundlandOK Sør1:03:48+21:1121:55

H 10-12N

1 140 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Henrik HodnemyrKristiansand OK19:3617:11
0Kasper HottKristiansand OK19:3517:10
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13:2511:46

Direkte A

4 400 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalen skiklubb33:107:32
2Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK37:11+4:018:27
3Jostein MoeTorridal IL40:11+7:019:07
4Elisabeth IngvaldsenNydalen skiklubb41:45+8:359:29
5Sondre Sande GullordNydalen skiklubb43:50+10:409:57
6Eskil GullordBækkelaget44:54+11:4410:12
7Øystein HoloFossum IF45:04+11:5410:14
8Tor ÅmdalKristiansand OK45:38+12:2810:22
9Bjørn BakkevikHeming Orientering47:20+14:1010:45
10Bjørnar LynumFreidig49:41+16:3111:17
11Håkon LøvliAsker Skiklubb53:22+20:1212:07
12Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering56:10+23:0012:45
13Ernst PyttenKristiansand OK56:27+23:1712:49
14Mona LomeHamar OK59:14+26:0413:27
15Trond BrevikFossum IF1:00:00+26:5013:38
16Øystein GrøvlenNidarøst1:03:35+30:2514:27
17Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb1:03:42+30:3214:28
18Eirik NordhagenÅs - NMBU1:05:20+32:1014:50
19Snorre FrydenlundSturla, IF1:07:36+34:2615:21
20Julie ChristiansenKristiansand OK1:13:24+40:1416:40
Mikal Brastad LarsenNydalen skiklubbdiskvalifisert
Paul C JensenBirkenes ILdiskvalifisert
Håvard NilsenVegårshei ILdiskvalifisert

Direkte B

3 020 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein MelbyVang OL37:0112:15
2Marianne F ChristiansenOL Tønsberg og omegn38:20+1:1912:41
3Heidi Fidje AndersenOK Sør45:51+8:5015:10
4Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen53:41+16:4017:46
5Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)54:00+16:5917:52
6Ingrid Elise VingerhagenKristiansand OK54:19+17:1817:59
7Sigmund SalthaugKristiansand OK55:50+18:4918:29
8Sille WinsnesÅs - NMBU57:21+20:2018:59
9Gro EllegaardVang OL58:08+21:0719:14
10Ingvild AukanFlosta IL59:20+22:1919:38
11Lise PettersenTorridal IL1:18:39+41:3826:02

Direkte C

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute SkjelsvikLillehammer OK35:1514:41
2Fredrik SkovlyIL Vindbjart40:37+5:2216:55
3Pernille Lytskjold BakkevigHeming Orientering1:07:06+31:5127:57
Ragnhild NerstenFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor