Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2-dagers, lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, lørdag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 1 april 2017

N-åpen

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK26:2516:30
Sanna Aasum NilsenNOTEAM1:02:5139:16
Sondre Aasum NilsenNOTEAM1:03:1039:28
Ole Magnus R StoremyrIL Hauken25:5216:10

D -10

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK56:3223:51

D 11-12

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1:05:5427:48

D 13-14

2 850 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn33:0211:35
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb33:28+0:2611:44
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering37:04+4:0213:00
4Martine SkjelsvikLillehammer OK37:50+4:4813:16
5Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering43:40+10:3815:19
6Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK43:46+10:4415:21
7Maria StødleKristiansand OK44:38+11:3615:39
8Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44:58+11:5615:46
9Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb52:15+19:1318:20

D 13-16C

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BoothKristiansand OK50:5121:27
2Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)1:03:58+13:0726:59

D 15-16

3 240 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL31:399:46
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK34:37+2:5810:41
3Malin HaugeHisøy OK36:34+4:5511:17
4Karoline BjørnerødOK Moss38:08+6:2911:46
5Silje KregnesKristiansand OK39:10+7:3112:05
6Christine HoenEiker OL41:01+9:2212:39
7Solveig LetmolieEiker OL41:08+9:2912:41
8Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb41:40+10:0112:51
9Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)42:02+10:2312:58
10Tomine Lysaker SandenEiker OL43:38+11:5913:28
11Sigrid EkelandOddersjaa SSK43:47+12:0813:30
12Ida MonsenEgersund OK44:23+12:4413:41
13Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL44:54+13:1513:51
14Silje MorlandstøEiker OL49:24+17:4515:14

D 15-16B

2 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK51:1017:57

D 17-A kort

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LetmolieEiker OL44:3213:44
2Anna Isnes TyseEiker OL51:15+6:4315:49

D 17-B

2 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK39:4713:57
2Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1:03:58+24:1122:26
3Nina Sjursen RuudIL Vindbjart1:42:29+1:02:4235:57

D 17-C

2 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering38:1516:08
2Solveig SchouOK Sør45:41+7:2619:16
3Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart47:39+9:2420:06

D 17-20

3 240 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane DyrkornEiker OL28:478:53
2Ingeborg EideByåsen IL28:57+0:108:56
2Anine LomeHamar OK28:57+0:108:56
4Oda J SikkelandIL Tyrving29:56+1:099:14
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF30:23+1:369:22
6Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb31:14+2:279:38
7Thea DyrkornEiker OL32:03+3:169:53
8Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK32:09+3:229:55
9Malin SandstadFreidig32:40+3:5310:04
10Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering32:47+4:0010:07
10Åshild KolstadFreidig32:47+4:0010:07
12Lene Berg HanssenByåsen IL32:52+4:0510:08
13Anne Willkommen EikenKongsberg OL33:36+4:4910:22
14Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)33:58+5:1110:29
15Karine VestølVegårshei IL34:04+5:1710:30
16Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK34:07+5:2010:31
17Ingrid G. KvålsgardFossum IF34:35+5:4810:40
18Synne StrandAsker Skiklubb34:44+5:5710:43
19Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL34:47+6:0010:44
20Thea Sildnes BaklidKonnerud IL34:55+6:0810:46
21Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering35:11+6:2410:51
22Margrethe WisløffAsker Skiklubb35:15+6:2810:52
23Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)35:18+6:3110:53
24Helene EgerKongsberg OL35:26+6:3910:56
25Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering35:48+7:0111:02
26Tonje Aasheim NymarkAskøy OL36:11+7:2411:10
27Åse BerganNydalens SK36:13+7:2611:10
28Lotte MyklemyrEiker OL36:26+7:3911:14
29Kristina VollHaugesund IL Orientering36:36+7:4911:17
30Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb36:48+8:0111:21
31Heidi Therese WiestVang OL37:39+8:5211:37
32Ella Arentz HagenSandefjord OK38:12+9:2511:47
32Maria PrestbøenSandefjord OK38:12+9:2511:47
34Vilde MalmeiNTNUI39:06+10:1912:04
35Maiken Økern HågårdKonnerud IL39:34+10:4712:12
36Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK40:49+12:0212:35
37Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)41:08+12:2112:41
38Aurora GjølsjøOK Moss41:09+12:2212:42
39Ingvild C. FleisjeLillomarka OL41:52+13:0512:55
40Eli KolstadMo OK42:38+13:5113:09
41Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering42:43+13:5613:11
42Anna MeenPorsgrunn OL42:49+14:0213:12
43Hedda Raadal BjørloHalden SK43:07+14:2013:18
44Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss43:15+14:2813:20
45Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL43:35+14:4813:27
46Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering45:31+16:4414:02
47Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL46:03+17:1614:12
48Emilie Liabakk EriksenByåsen IL47:58+19:1114:48
49Marlin HaavengenKongsberg OL49:05+20:1815:08
50Inga Vestøl StødleKristiansand OK51:50+23:0315:59
51Idunn HaavengenKongsberg OL52:33+23:4616:13
52Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK56:00+27:1317:17
53Agnethe HasliGjø-Vard OL58:22+29:3518:00
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubbdiskvalifisert
Emilie WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 21-

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AlexandersenNTNUI37:209:20
2Anine AhlsandNTNUI39:58+2:389:59
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering40:38+3:1810:09
4Louise OramBækkelagets SK41:19+3:5910:19
5Ragnhild HjermstadFossum IF42:39+5:1910:39
6Ingjerd MyhreKongsberg OL45:33+8:1311:23
7Ingrid GulbrandsenNTNUI48:52+11:3212:13
8Christiane TrösseVaregg Fleridrett49:31+12:1112:22
9Marianne DæhliHalden SK1:05:00+27:4016:15

D 35-

3 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara MathisenPorsgrunn OL39:2512:09
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK40:26+1:0112:28
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb43:02+3:3713:16

D 45-

3 240 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro HarstadHeming Orientering34:2510:37
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK35:56+1:3111:05
3Hanne Lerche RaadalHalden SK36:40+2:1511:19
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering36:53+2:2811:23
5Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)37:14+2:4911:29
6Solveig SikkelandIL Tyrving38:38+4:1311:55
7Inger Tone NygårdEgersund OK39:02+4:3712:02
8Hilde VassendPorsgrunn OL39:14+4:4912:06
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL39:47+5:2212:16
10Mai Britt BjørkSandefjord OK39:51+5:2612:17
11Tove HeimdalKonnerud IL43:14+8:4913:20
12Marianne HaugeHisøy OK44:11+9:4613:38
13Aud Ellen BrevikSturla, IF45:18+10:5313:58
14Toini SkyttersæterKonnerud IL50:28+16:0315:34
15Lenka WestinPorsgrunn OL51:28+17:0315:53
16Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering54:07+19:4216:42
17Stine ArntzenSandefjord OK54:55+20:3016:56
18Gun Irene MonsenEgersund OK56:32+22:0717:26
19Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL58:18+23:5317:59
20Kristin NilssenMo OK1:07:48+33:2320:55
Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert

D 55-

2 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL27:5012:28
2Runa SkyttersæterHeming Orientering31:23+3:3314:04
3Siri ØkstadOddersjaa SSK36:21+8:3116:18

D 65-

2 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Karin StigemoIL Imås46:1520:44
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK48:45+2:3021:51

D 70-

2 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås35:0615:44
2Liv HorntvedtIL Imås1:02:24+27:1827:58
3Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:51:50+1:16:4450:08

D 75-

2 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør50:1622:32

H -10

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars KostølKristiansand OK55:1323:17

H 11-12

2 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK37:3315:50
2Fredrik PyttenKristiansand OK38:05+0:3216:04
3Henrik R StoremyrIL Hauken56:08+18:3523:41

H 13-14

2 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK26:389:20
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb30:00+3:2210:31
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK30:30+3:5210:42
4Markus RichterSandnes IL (Rogaland)34:39+8:0112:09
5Alfred BjørnerødOK Moss36:52+10:1412:56
6Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)38:41+12:0313:34
7Theodor BjørkSandefjord OK40:56+14:1814:21
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)43:24+16:4615:13
9Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)46:55+20:1716:27
10Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)50:31+23:5317:43
11Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)52:33+25:5518:26
12Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1:00:46+34:0821:19
13Henrik Andreas TømtIL Imås1:02:15+35:3721:50

H 13-16C

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon Smith EidetIL Vindbjart37:3115:49

H 15-16

3 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK25:037:43
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL29:11+4:089:00
3Anders VestølVegårshei IL29:35+4:329:07
4Cornelius BjørkSandefjord OK30:17+5:149:20
5Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK34:01+8:5810:29
6Egil FrydenlundSturla, IF35:41+10:3811:00
7Odd-Anton HermansenKristiansand OK37:42+12:3911:38
8Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering47:04+22:0114:31
9Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL51:03+26:0015:45
10Erlend Odd BergeKristiansand OK1:09:21+44:1821:24
Sander LindevikKristiansand OKdiskvalifisert

H 15-16B

2 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guttorm RosendahlIL Vindbjart1:24:2929:38

H 17-A kort

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole KostølKristiansand OK32:149:56
2Steinar SundeSøgne og Songdalen OK53:20+21:0616:27

H 17-B

2 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraEgersund OK37:3313:10
2Morten CowardOK Sør40:24+2:5114:10
3Olaf RosendahlIL Vindbjart1:06:52+29:1923:27

H 17-20

4 000 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL29:077:16
2Kasper FosserHeming Orientering29:55+0:487:28
3Sindre R HoltHedrum OL31:34+2:277:53
4Tobias KristensenLarvik OK31:35+2:287:53
5Håvard EidsmoFreidig32:51+3:448:12
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering33:49+4:428:27
7Oskar Spets StorhovFreidig33:50+4:438:27
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK34:12+5:058:33
9Vegard MyklemyrEiker OL34:14+5:078:33
10Trygve MyhrAsker Skiklubb35:26+6:198:51
11Hallvard Arntzen FossSandefjord OK36:01+6:549:00
12Erling HjermstadFossum IF36:23+7:169:05
13Kristian RykkjeVaregg Fleridrett36:45+7:389:11
14Mathias HermstadFreidig37:13+8:069:18
15Oscar LyngenFreidig37:31+8:249:22
16Olav Milian Schmitt GranHalden SK37:33+8:269:23
17Jørgen BaklidKonnerud IL37:37+8:309:24
18Sander ArntzenAsker Skiklubb37:38+8:319:24
19Kristian PyttenKristiansand OK37:50+8:439:27
20Aslak HeimdalKonnerud IL38:08+9:019:32
21Trym B IslandOL Tønsberg og omegn38:46+9:399:41
22Einar MelsomFossum IF39:02+9:559:45
22Per Ivar StoklandGanddal IL39:02+9:559:45
24Are LodgaardByåsen IL39:07+10:009:46
25Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn39:15+10:089:48
26Stian RykkjeVaregg Fleridrett39:16+10:099:49
26Anders HaugskottOL Trollelg39:16+10:099:49
28Håkon LundKongsberg OL39:25+10:189:51
29Erlend BrendstuenHalden SK39:35+10:289:53
30Håkon Raadal BjørloHalden SK39:48+10:419:57
31Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK39:58+10:519:59
32Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering39:59+10:529:59
33Bjørn Anders FlågenHeming Orientering40:09+11:0210:02
34Tord StrandKongsberg OL40:16+11:0910:04
35Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb40:38+11:3110:09
36Øyvind HjermstadFossum IF40:40+11:3310:10
37Mathias RosenlundVaregg Fleridrett40:57+11:5010:14
38Jostein Svaland DaleVang OL41:05+11:5810:16
39Sturla FrydenlundSturla, IF41:10+12:0310:17
40Njaal Ellegaard MelbyVang OL41:12+12:0510:18
41Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering41:32+12:2510:23
42Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL42:01+12:5410:30
43Mats EidsmoFreidig42:23+13:1610:35
44Kristian Fredrik LynumFreidig42:30+13:2310:37
45Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett42:40+13:3310:40
46Erik Hæstad BjørnstadFossum IF43:22+14:1510:50
47Sigurd Svaland AasBirkenes IL43:57+14:5010:59
48Adrian OpheimFreidig43:59+14:5210:59
49Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF44:13+15:0611:03
50Ole Wanvik HaugenFreidig44:18+15:1111:04
51Audun BerganNydalens SK44:31+15:2411:07
52Per Clemet WisløffAsker Skiklubb44:51+15:4411:12
53Audun Melby JacobsenLardal OL44:52+15:4511:13
54Håkon KornmoPorsgrunn OL45:05+15:5811:16
55Eskil FrøislandVang OL45:14+16:0711:18
56Lars SolliMo OK45:30+16:2311:22
57Tarjei HoloFossum IF45:31+16:2411:22
58Marius PyttenKristiansand OK45:36+16:2911:24
59Sverre NarumVang OL45:38+16:3111:24
60Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering46:05+16:5811:31
61Even FossumIK Grane Arendal Orientering46:07+17:0011:31
62Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb46:30+17:2311:37
63John RundeKristiansand OK48:05+18:5812:01
64Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn48:54+19:4712:13
65Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø48:55+19:4812:13
66Peter GisholtFossum IF49:02+19:5512:15
67Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK49:57+20:5012:29
68Rasmus MathisenPorsgrunn OL50:41+21:3412:40
69Sander H. RogndokkenNydalens SK51:15+22:0812:48
70Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb51:22+22:1512:50
71Elias ØhmanGjø-Vard OL53:36+24:2913:24
72Axel HoveidAsker Skiklubb1:16:58+47:5119:14
Jonas MyhreKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

4 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Forseth IndgaardFrol IL37:187:46
2Mikkel SørensenNTNUI38:04+0:467:55
3Philipp von ArxNTNUI40:31+3:138:26
4Petter Marki ErichsenKristiansand OK41:15+3:578:35
5Sergej PopovKristiansand OK42:35+5:178:52
6Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett43:51+6:339:08
7Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI45:04+7:469:23
8Filip WadstenHalden SK45:48+8:309:32
9Andreas SølbergOL Trollelg45:50+8:329:32
10Eirik Kamstrup HovindHalden SK45:54+8:369:33
11Dag BlandkjennKristiansand OK47:25+10:079:52
12Espen FiskumHalden SK48:09+10:5110:01
13Ørjan Svaland AasKristiansand OK49:58+12:4010:24
14Kristian Frafjord HaarrGanddal IL50:04+12:4610:25
15Marius ØieLøten o-lag50:15+12:5710:28
16Henning Bratland CarlsenOK Moss51:51+14:3310:48
17Øyvind WiggenByåsen IL52:07+14:4910:51
18Anders Felde OlaussenNTNUI54:10+16:5211:17
19Bjørn HaavengenKongsberg OL57:15+19:5711:55
20Morten TangenOK Moss58:27+21:0912:10
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 35-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett32:578:14
2Jostein MoeTorridal IL35:19+2:228:49
3Tomas EidsmoFreidig35:55+2:588:58
4Kim RichterSandnes IL (Rogaland)38:56+5:599:44
5Svein SundeSøgne og Songdalen OK48:14+15:1712:03

H 45-

3 240 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif StørmerFossum IF26:018:01
2Gisle NysæterSkien OK26:32+0:318:11
3Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)27:33+1:328:30
4Odd StrandKongsberg OL27:57+1:568:37
5Per Olav NærestadIF Trauma28:34+2:338:49
6Arne BujordetKristiansand OK29:00+2:598:57
7Tore NymarkAskøy OL29:01+3:008:57
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb29:40+3:399:09
9Tore BjørnerødOK Moss30:15+4:149:20
10Martin ØhmanGjø-Vard OL30:34+4:339:26
11Juha VienaRingerike OL31:04+5:039:35
12Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)31:25+5:249:41
13Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering31:30+5:299:43
14Tor ÅmdalKristiansand OK31:35+5:349:44
15Jan GatevoldPorsgrunn OL31:52+5:519:50
16Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)31:58+5:579:51
17Frode HaugskottOL Trollelg32:20+6:199:58
18Sven Arne GylterudFossum IF32:28+6:2710:01
19Terje UrfjellIL Imås32:40+6:3910:04
20Ole IngesenSarpsborg OL32:48+6:4710:07
21Anders Kristian HoltHedrum OL32:53+6:5210:08
22Bjørn Idar SætranIF Trauma33:47+7:4610:25
23Per Olav GulbrandsenLarvik OK34:35+8:3410:40
23Jon SkriubakkenPorsgrunn OL34:35+8:3410:40
25Idar TveitOtra IL35:16+9:1510:53
26Lars Erik GjeinFossum IF35:26+9:2510:56
27Per Kristian TømtIL Imås36:50+10:4911:22
28Jon Terje EkelandOddersjaa SSK37:19+11:1811:31
29Stein H. HagenFossum IF37:33+11:3211:35
30Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb37:49+11:4811:40
31Ole Petter VestølVegårshei IL37:55+11:5411:42
32Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL38:45+12:4411:57
33Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK39:01+13:0012:02
34Geir Arne LodgaardByåsen IL41:27+15:2612:47
35Lasse ArnesenHeming Orientering44:11+18:1013:38
36Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering44:43+18:4213:48
37Ove KjetsåOtra IL56:21+30:2017:23
38Svein EidetIL Vindbjart1:02:39+36:3819:20
39Martin RuudIL Vindbjart1:05:43+39:4220:16

H 55-

3 240 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL30:409:27
2Kim Farnes HansenLierbygda OL31:20+0:409:40
3Kjell WestinPorsgrunn OL31:46+1:069:48
4Nils HæstadFossum IF33:57+3:1710:28
5Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK34:05+3:2510:31
6Steinar AasBirkenes IL34:06+3:2610:31
7Egil Wickstrand IversenHeming Orientering34:09+3:2910:32
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF34:19+3:3910:35
9Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)34:42+4:0210:42
10Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering35:36+4:5610:59
11Svein WigemyrOddersjaa SSK36:01+5:2111:06
12John HansenKristiansand OK36:06+5:2611:08
13Paul Terje HaarrGanddal IL36:11+5:3111:10
14Håkon LøvliAsker Skiklubb36:37+5:5711:18
15Lars HjermstadFossum IF38:40+8:0011:56
16Bjørn Victor LarsenKongsberg OL42:43+12:0313:11
17Ove OalandGanddal IL45:40+15:0014:05
18Per W. TorgersenOddersjaa SSK46:16+15:3614:16
19Roar TønnessenKongsberg OL52:02+21:2216:03

H 65-

2 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein S JacobsenIL Tyrving24:4111:04
2Jostein KorsvikOK Sør26:28+1:4711:52
3Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering27:05+2:2412:08
4Stein CowardOK Sør27:41+3:0012:24
5Frank Glad BalchenOddersjaa SSK28:30+3:4912:46
6Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering29:09+4:2813:04
7Øyvin SimonsenIL Imås29:45+5:0413:20
8Hans Jakob KløvstadIL Express31:46+7:0514:14
9Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen33:57+9:1615:13
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 70-

2 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Petter LaugenIL Imås32:4014:38
2Lars Martin GjeinStokke IL38:45+6:0517:22
3Bjørn A. SchouOK Sør40:32+7:5218:10
4Tor Svein LangåsOddersjaa SSK47:56+15:1621:29
5Magne MoyOK Sør49:53+17:1322:22

H 75-

2 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjævelandGanddal IL34:0715:17
2Arild TelstøIL Vindbjart47:55+13:4821:29
3Einar JørundlandOK Sør47:59+13:5221:31
4Peter RosendahlIL Vindbjart1:07:14+33:0730:08
5Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:35:47+1:01:4042:57

D 10-12N

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tori RosendahlIL Vindbjart31:00+7:5619:22
0Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK23:0414:25
0Sandra Sofie TømtIL Imås30:29+7:2519:03
0Adeline SlettebøeKristiansand OK27:20+4:1617:05
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 10-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kasper HottKristiansand OK26:5116:46
0|Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb15:189:33

Direkte A

4 000 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein AndersenNydalens SK32:448:11
2Eskil GullordBækkelagets SK35:39+2:558:54
3Olav RemmenOL Trollelg39:39+6:559:54
4Bjørn BakkevigHeming Orientering40:21+7:3710:05
5Andreas RambergØstmarka OK41:27+8:4310:21
6Martin Borge HeinFossum IF41:38+8:5410:24
7Sondre Sande GullordNydalens SK42:04+9:2010:31
8Elisabeth IngvaldsenNydalens SK43:39+10:5510:54
9Marthe GløersenBækkelagets SK44:08+11:2411:02
10Øystein HoloFossum IF45:16+12:3211:19
11Ernst PyttenKristiansand OK45:46+13:0211:26
12Tibor WariSturla, IF48:51+16:0712:12
13Terje MelsomFossum IF50:30+17:4612:37
14Mona LomeHamar OK52:49+20:0513:12
15Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering56:04+23:2014:01
16Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb1:00:05+27:2115:01
17Trond BrevikFossum IF1:00:21+27:3715:05
18Snorre FrydenlundSturla, IF1:03:07+30:2315:46
19Inge RambyØstmarka OK1:04:29+31:4516:07
20Oda FossumFreidig1:06:27+33:4316:36
Arne DirdalLarvik OKdiskvalifisert
Hege H LundeOK Sørdiskvalifisert
Maria Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert
Hans Petter MathisenFredrikstad SKdiskvalifisert

Direkte B

2 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FrøislandVang OL32:2511:22
2Øystein MelbyVang OL38:37+6:1213:32
3Inger SvalandOL Vallset/Stange49:08+16:4317:14
4Erik Broers DamsgaardHisøy OK52:31+20:0618:25
5Gro EllegaardVang OL1:02:40+30:1521:59

Direkte C

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute SkjelsvikLillehammer OK30:1512:45
2Fredrik SkovlyIL Vindbjart38:24+8:0916:12
3Hans Gøran BjørkSandefjord OK43:11+12:5618:13
4Ragnhild NerstenFossum IF1:28:24+58:0937:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor