Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8Serien løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8Serien løp 1
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: onsdag 27 april 2016

N-åpen

1 420 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Hanna Gurine Bergland Indre Østfold OK 31:59 22:31
Jenny Danevad Fredrikstad SK 17:18 12:10
Vilma Danevad Fredrikstad SK 37:23 26:19
Maren Emine Glomsrud Indre Østfold OK 28:43 20:13
Elise Hauge Sarpsborg OL 31:33 22:13
Sander Agnalt Heggenes Trøsken IL 39:32 27:50
Alf Kristian Helle Halden SK 13:31 9:31
Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 23:13 16:20
Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 23:16 16:23
Martin Malme Halden SK 34:01 23:57
Daniel mossing OK Moss 47:22 33:21
Marius Selmer Olsen Halden SK 21:51 15:23
Philip Orud Hovland Halden SK 27:28 19:20
Guro Ottesen Fredrikstad SK 24:46 17:26
Milla Skåland Trøsken IL 54:20 38:15
Elias Thoresen Halden SK 1:00:31 42:37
Andreas Tveter Halden SK 26:15 18:29
Ville Emil Wingstedt Halden SK 22:10 15:36
Adele Øen Skåland Trøsken IL 38:29 27:06

D -10

2 230 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Inger Anne Braarud Halden SK 48:44 21:51
Sigrid Schmitt Gran Halden SK 27:25 12:17
Millie Johanne Jonsdatter Halden SK 49:48 22:19
Erle Elise Wold OK Moss 33:28 15:00

D 11-12

2 150 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Lien Backstrøm Halden SK 22:50 10:37
2 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 26:23 +3:33 12:16
3 Emma Helene Olsen Halden SK 26:39 +3:49 12:23
4 Maren Henriksen Halden SK 29:22 +6:32 13:39
5 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 30:10 +7:20 14:01
6 Julie Brenås Varteig OL 32:08 +9:18 14:56
7 Kristine Ryland Halden SK 33:26 +10:36 15:33
8 Mathilde Fossaas Gimle IF 35:34 +12:44 16:32
9 Julie Sophie Wold OK Moss 43:34 +20:44 20:15

D 13-14

2 620 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Pedersen Sarpsborg OL 30:06 11:29
2 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 31:19 +1:13 11:57
3 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 32:07 +2:01 12:15
4 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 33:46 +3:40 12:53
5 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 35:34 +5:28 13:34
6 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 44:07 +14:01 16:50
7 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 44:33 +14:27 17:00
8 Eline Signore Myhrvold Indre Østfold OK 48:07 +18:01 18:21
9 Synne Marie Jenssen Halden SK 53:21 +23:15 20:21
10 Ada Gulliksen Indre Østfold OK 1:06:06 +36:00 25:13
11 Frøya Moen Halden SK 1:10:25 +40:19 26:52
Sylvia Dannevig Halden SK diskvalifisert

D 15-16

3 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 26:06 8:42
2 Marie Hansen Sarpsborg OL 32:12 +6:06 10:44
3 Aurora Gjølsjø OK Moss 33:29 +7:23 11:09
4 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 38:37 +12:31 12:52
5 Hanna Lye Moum Halden SK 38:38 +12:32 12:52
6 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 39:14 +13:08 13:04
7 Karoline Bjørnerød OK Moss 40:03 +13:57 13:21
8 Lisa Jenssen Halden SK 40:53 +14:47 13:37
9 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 41:10 +15:04 13:43
10 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 44:41 +18:35 14:53
11 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 47:22 +21:16 15:47

D 17-20

3 350 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 34:19 10:14
2 Nora Torgersen Halden SK 36:39 +2:20 10:56
3 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 37:31 +3:12 11:11
4 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 37:59 +3:40 11:20
5 Helena Åsberg Sarpsborg OL 40:37 +6:18 12:07
6 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 45:45 +11:26 13:39
7 Siri Pedersen Sarpsborg OL 1:04:51 +30:32 19:21

H -10

2 230 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 32:19 14:29
Abdir Bashir Hassam OK Moss 47:05 21:06
Selmer Løken OK Moss 39:41 17:47
Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 30:29 13:40

H 11-12

2 150 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ladim OK Moss 17:14 8:00
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 17:36 +0:22 8:11
3 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 17:39 +0:25 8:12
4 Herman Lien Backstrøm Halden SK 20:27 +3:13 9:30
5 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 21:23 +4:09 9:56
6 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 26:24 +9:10 12:16
7 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 28:03 +10:49 13:02
8 Ole Sivert Bergsland Varteig OL 30:19 +13:05 14:06
9 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 30:47 +13:33 14:19
10 Vetle Fosdal Gimle IF 33:25 +16:11 15:32
11 Ole Marius Glomsrud Indre Østfold OK 46:00 +28:46 21:23

H 13-14

2 620 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christopher Ladim OK Moss 18:50 7:11
2 Odin Sæther Fredrikstad SK 22:21 +3:31 8:31
3 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 24:36 +5:46 9:23
4 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 25:08 +6:18 9:35
5 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 26:14 +7:24 10:00
6 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 26:32 +7:42 10:07
7 Theodor Lier Indre Østfold OK 30:30 +11:40 11:38
8 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 30:51 +12:01 11:46
9 Sivert Poppe Fredrikstad SK 31:57 +13:07 12:11
10 Jonathan Eylertsen Halden SK 39:47 +20:57 15:11
11 Hans Matias Glomsrud Indre Østfold OK 42:25 +23:35 16:11

H 15-16

3 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 25:15 8:25
2 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 29:03 +3:48 9:41
3 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 29:26 +4:11 9:48
4 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 29:43 +4:28 9:54
5 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 30:07 +4:52 10:02
6 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 30:37 +5:22 10:12
7 Eirik Imrik Fredrikstad SK 31:02 +5:47 10:20
8 Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK 31:41 +6:26 10:33
9 Vegar Skinne Indre Østfold OK 36:18 +11:03 12:06
10 Ole Øivind Norsted Halden SK 39:38 +14:23 13:12
11 Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerød Halden SK 53:24 +28:09 17:48
Christian Brynildsen Halden SK diskvalifisert

H 17-20

3 350 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 30:32 9:06
Thomas Tubbehaugen OK Moss diskvalifisert

H 13-20C

2 230 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sebastian Austneberg Indre Østfold OK 16:36 7:26
2 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 28:06 +11:30 12:36
3 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 30:34 +13:58 13:42
4 Martin Kindem Gimle IF 32:45 +16:09 14:41
5 Simon Myklevold-Bøhn Halden SK 51:09 +34:33 22:56

D 13-20C

2 230 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Siggerud Sarpsborg OL 30:44 13:46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor