Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bjørkspretten, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bjørkspretten
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 4 juni 2016 - søndag 5 juni 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 750 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Simon Blucher Östersunds OK fullført
Gunilla Halvarsson Östersunds OK fullført
Erik Hedström Östersunds OK fullført
Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK fullført

D -10

1 890 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 23:36 12:29

D 11-12

1 890 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Una Kittilsen Freidig 19:09 10:07
2 Asrid  Hedström Östersunds OK 21:19 +2:10 11:16
3 Gry Dahlgren Östersunds OK 21:52 +2:43 11:34
4 Tora Kittilsen Freidig 22:59 +3:50 12:09

D 13-14

2 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Eidsmo Freidig 24:29 12:14
2 Greta Blucher Östersunds OK 28:11 +3:42 14:05
3 Louise Ronglan OK Skøynar 29:04 +4:35 14:32
4 Trude Markhus Verdal OK 29:28 +4:59 14:44
5 Vilde Lereim Storli Freidig 31:36 +7:07 15:48
6 June Munkeby Frol IL 33:15 +8:46 16:37
7 Maren Viken Byåsen IL 37:17 +12:48 18:38
8 Hege Hallan OK Skøynar 38:03 +13:34 19:01
9 Linnea Munkeby Frol IL 41:36 +17:07 20:48

D 15-16

2 570 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 27:52 10:50
2 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 32:56 +5:04 12:48
3 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 36:48 +8:56 14:19
4 Dina Reitan Freidig 37:33 +9:41 14:36
5 Matilde Munkeby Frol IL 39:00 +11:08 15:10
6 Ragne Munkeby Frol IL 39:25 +11:33 15:20
7 Sofie Hallem Verdal OK 40:21 +12:29 15:42

D 17-20

3 130 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 38:01 12:08
2 Tua Dahlgren Östersunds OK 41:54 +3:53 13:23
3 Andrine Viken Byåsen IL 45:11 +7:10 14:26

D 21-

3 390 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gøril Rønning Sund Frol IL 34:55 10:17
2 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 41:14 +6:19 12:09
3 Sara Profors Frol IL 43:59 +9:04 12:58
4 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 51:20 +16:25 15:08
5 Randi Johanne Skjerve Frol IL 1:03:01 +28:06 18:35

D 40-

2 570 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 26:53 10:27
2 Heidi Arnesen Freidig 28:09 +1:16 10:57
3 Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering 34:51 +7:58 13:33
4 Inger Dahlgren Östersunds OK 36:35 +9:42 14:14
5 Anna  Hedström Ringvall Östersunds OK 37:23 +10:30 14:32
6 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 48:52 +21:59 19:00

D 50-

2 570 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rine Hanssen Byåsen IL 36:36 14:14
2 Gunhild Bredesen Verdal OK 37:23 +0:47 14:32
3 Hilde Forbord Malvik Il 37:52 +1:16 14:44
4 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 48:43 +12:07 18:57
5 Agneta Blucher Östersunds OK 1:04:46 +28:10 25:12

D 60-

2 050 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 33:35 16:22
2 Ingeborg Danielsson Östersunds OK 54:22 +20:47 26:31
3 Karin Walltin Östersunds OK 1:19:01 +45:26 38:32

H -10

1 890 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Håkon Hallan OK Skøynar 19:27 10:17

H 11-12

1 890 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Lerli Melhus IL 19:15 10:11
2 Vegard Lereim Storli Freidig 23:48 +4:33 12:35
3 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 26:48 +7:33 14:10
4 Jørgen Aune Byåsen IL 33:00 +13:45 17:27
5 Johannes Halvorsrud Melhus IL 37:12 +17:57 19:40

H 13-14

2 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 17:44 8:52
2 Petter Lynum Frol IL 22:53 +5:09 11:26
3 Martin Wold Stavrum Frol IL 25:01 +7:17 12:30
4 Axel Hedström Östersunds OK 25:11 +7:27 12:35
5 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 26:10 +8:26 13:05
6 Hallvar Hallan OK Skøynar 27:10 +9:26 13:35
7 Fredrik Møller Steinkjer OK 31:03 +13:19 15:31
8 Erlend Aune Byåsen IL 34:27 +16:43 17:13
9 Andreas Aagensen Melhus IL 1:06:26 +48:42 33:13
10 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 1:12:31 +54:47 36:15
11 Oskar Storler Melhus IL 1:17:57 +1:00:13 38:58
12 Peter Prytz Jensen Melhus IL 1:20:40 +1:02:56 40:20

H 13-16C

1 890 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Tofte jr Melhus IL 21:03 11:08
2 Ørjan Sæter Melhus IL 21:19 +0:16 11:16
3 Eirik Skurdal Melhus IL 23:01 +1:58 12:10
4 Espen Karlsen Melhus IL 27:09 +6:06 14:21
5 Eirik Håskoll Myhre Verdal OK 28:33 +7:30 15:06
Sindre Tuset Steinkjer OK diskvalifisert

H 13-16N

1 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Aune Melhus IL 29:32 16:52

H 15-16

3 130 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Kittilsen Freidig 25:37 8:11
2 Mats Eidsmo Freidig 28:08 +2:31 8:59
3 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 30:17 +4:40 9:40
4 Tore Markhus Verdal OK 30:49 +5:12 9:50
5 Lars Sandstad Freidig 31:14 +5:37 9:58
6 Marius Møller Steinkjer OK 32:23 +6:46 10:20
7 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 32:27 +6:50 10:22
8 Are Lodgaard Byåsen IL 32:42 +7:05 10:26
9 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 35:29 +9:52 11:20
10 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 36:39 +11:02 11:42

H 15-20B

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Sandmo Melhus IL 56:22 28:11

H 21-

4 490 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Vister Frol IL 31:44 7:04
2 Yngve Skogstad Frol IL 31:49 +0:05 7:05
3 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 32:22 +0:38 7:12
4 Paul Sirum Frol IL 32:37 +0:53 7:15
5 Carl Petter Lyngen Frol IL 33:01 +1:17 7:21
6 Kjetil Okkenhaug NTNUI 35:55 +4:11 7:59
7 Roar Skulbørstad OL Trollelg 39:31 +7:47 8:48
8 Jørgen Fiskum Frol IL 43:23 +11:39 9:39

H 40-

3 390 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Kittilsen Freidig 28:16 8:20
2 Johan Ivarsson Freidig 29:14 +0:58 8:37
3 Kurt Ove Melbye Verdal OK 32:30 +4:14 9:35
4 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 40:41 +12:25 12:00
5 Marcus Amrén Östersunds OK 41:03 +12:47 12:06
6 Atle Pedersen Melhus IL 44:34 +16:18 13:08
7 Lars Strøm OK Skøynar 45:44 +17:28 13:29
8 Kjell Rune Logan-Halvorsrud Melhus IL 47:00 +18:44 13:51

H 50-

3 130 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Grande Verdal OK 29:51 9:32
2 Vidar Skjerve Verdal OK 30:26 +0:35 9:43
3 Øyvind Schjelderup Freidig 33:36 +3:45 10:44
4 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 36:14 +6:23 11:34
5 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 36:30 +6:39 11:39
6 Anders Dahlgren Östersunds OK 47:40 +17:49 15:13
7 Erik Willén Östersunds OK 51:13 +21:22 16:21
8 John Lerli Melhus IL 53:52 +24:01 17:12
9 Geir Paulsen OL Trollelg 53:55 +24:04 17:13
10 Eric Lindberg Östersunds OK 1:06:57 +37:06 21:23
Arne Grevskott Frol IL diskvalifisert

H 60-

2 570 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakken Frol IL 34:09 13:17
2 Ola Lindgren Östersunds OK 34:38 +0:29 13:28
3 Steinar Aasvang Wing OK 47:31 +13:22 18:29
4 Tom Brantheim Östersunds OK 48:00 +13:51 18:40

H 70-

2 050 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kurt Halvarsson Östersunds OK 26:17 12:49
2 Gunnar Østerbø Freidig 32:20 +6:03 15:46
3 Rolf Karset Steinkjer OK 38:33 +12:16 18:48
4 Jardar Sandstad Selbu OK 39:26 +13:09 19:14
5 Lars Stavran Inderøy IL 39:33 +13:16 19:17

A-Åpen

3 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Aune Byåsen IL 35:19 10:25
2 Kari Solem Aune Byåsen IL 53:44 +18:25 15:51

H 80-

2 050 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Sollid Verdal OK 49:58 24:22

B-Åpen

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Katrine Austmo Møller Steinkjer OK 36:07 18:03
2 Svein Arnt Eklo Verdal OK 1:10:27 +34:20 35:13

C-Åpen

1 890 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Flægstad OK Skøynar 31:53 16:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor