Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint løp 1
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: tirsdag 12 april 2016

D 11-12

1 540 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Hegstad OK Skøynar 20:39 13:24
Rebekka Veie OK Skøynar ikke startet

D 13-14

2 040 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Louise Ronglan OK Skøynar 14:31 7:06
2 Trude Markhus Verdal OK 18:03 +3:32 8:50
3 Linnea Munkeby Frol IL 18:11 +3:40 8:54
4 Iselina Myhr Imsland Frol IL 19:53 +5:22 9:44
5 Hege Hallan OK Skøynar 24:04 +9:33 11:47
6 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 26:10 +11:39 12:49
7 Linnea Sandvik Frol IL 27:27 +12:56 13:27
Ingvild Reinaas Bjørshol Frol IL diskvalifisert

D 15-16

2 040 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 15:06 7:24
2 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 15:19 +0:13 7:30
3 Ane Marte Vatn Frol IL 16:47 +1:41 8:13
4 Ragne Munkeby Frol IL 16:52 +1:46 8:16
5 Sofie Hallem Verdal OK 17:41 +2:35 8:40
6 Kristel Haltbrekken Steinkjer OK 18:26 +3:20 9:02
7 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 18:58 +3:52 9:17

H 11-12

1 540 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Alstad Frol IL 11:01 7:09
2 Sigurd Vatn Frol IL 11:26 +0:25 7:25
3 Oliver Andreas Gjærum Stjørdals-Blink Orientering 18:27 +7:26 11:58

H 13-14

2 040 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 12:54 6:19
2 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 14:43 +1:49 7:12
3 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 15:24 +2:30 7:32
4 Hallvar Hallan OK Skøynar 18:00 +5:06 8:49
5 Martin Wold Stavrum Frol IL 18:23 +5:29 9:00
6 Vegard Jermstad Steinkjer OK 18:49 +5:55 9:13
7 Håvard Veie OK Skøynar 19:26 +6:32 9:31
Martin Vehus Skjerve Verdal OK diskvalifisert
Aksel Veske OK Skøynar diskvalifisert
Simen Hegstad OK Skøynar ikke startet

H 15-16

2 040 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 12:23 6:04
2 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 12:24 +0:01 6:04
3 Morten Svendgård OK Skøynar 12:49 +0:26 6:16
4 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 13:08 +0:45 6:26
5 Marius Møller Steinkjer OK 13:14 +0:51 6:29
6 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 13:18 +0:55 6:31
7 Kristian Veie OK Skøynar 13:48 +1:25 6:45
8 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 14:13 +1:50 6:58
9 Andreas Ronglan OK Skøynar 14:27 +2:04 7:05
10 Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering 14:46 +2:23 7:14
11 Lars Hovdal OK Skøynar 16:24 +4:01 8:02
Tore Markhus Verdal OK ikke startet

Åpen 1,5

1 540 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Gjedrem Lund Verdal OK 11:38 7:33
2 Iver Gjedrem Lund Verdal OK 12:39 +1:01 8:12
3 Fredrikke Baglo Bjørkeng Verdal OK 12:50 +1:12 8:20
4 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 12:58 +1:20 8:25
5 Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 14:26 +2:48 9:22
6 Jonas Alstad Frol IL 15:43 +4:05 10:12
6 Lena Lyngsaunet Alstad Frol IL 15:43 +4:05 10:12
8 Karita Møller Steinkjer OK 16:13 +4:35 10:31
9 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 16:19 +4:41 10:35
10 Mateo Henderson Steinkjer OK 16:30 +4:52 10:42
11 Nikoline Munkeby Frol IL 16:35 +4:57 10:46
12 Idun Aaen Stjørdals-Blink Orientering 17:13 +5:35 11:10
13 Mathea Baglo Bjørkeng Verdal OK 17:34 +5:56 11:24
14 Noelle Henderson Steinkjer OK 20:39 +9:01 13:24
15 Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar 23:12 +11:34 15:03
16 Ole Andreas Veske OK Skøynar 28:06 +16:28 18:14
17 Emilie Nubdal Frøseth Verdal OK 29:03 +17:25 18:51
18 Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 29:19 +17:41 19:02
19 Martine Nubdal Frøseth Verdal OK 30:35 +18:57 19:51
20 Gunnar Kvaal Verdal OK 31:46 +20:08 20:37
Håkon Hallan OK Skøynar ikke startet
Torstein Gjedrem Lund Verdal OK ikke startet

Åpen 2,0

2 040 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Noah Henderson Steinkjer OK 14:33 7:07
2 Tanja Henderson Steinkjer OK 18:27 +3:54 9:02
3 Hege Hegstad OK Skøynar 18:56 +4:23 9:16
4 Kristian Midthjell Verdal OK 23:20 +8:47 11:26
5 Randi Johanne Skjerve Frol IL 24:42 +10:09 12:06
6 Lars Stavran Inderøy IL 26:23 +11:50 12:55
7 Johannes Sollid Verdal OK 27:14 +12:41 13:20
8 Ivar Reinås Frol IL 27:46 +13:13 13:36
9 Anne Margrethe Kvam Frol IL 29:27 +14:54 14:26
10 Ingvild Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 30:39 +16:06 15:01
Jan Petter Jermstad Steinkjer OK ikke startet

Åpen 2,5

2 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 12:52 5:08
2 Oscar Lyngen Frol IL 13:49 +0:57 5:31
3 Trygve Lægran Steinkjer OK 15:28 +2:36 6:11
4 Atle Dengerud Steinkjer OK 15:49 +2:57 6:19
5 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 16:26 +3:34 6:34
6 Maren Grande Frol IL 16:29 +3:37 6:35
7 Lars Eric Sæther Steinkjer OK 16:55 +4:03 6:46
8 Arne Grevskott Frol IL 17:05 +4:13 6:50
9 John-Ola Hovdal OK Skøynar 18:13 +5:21 7:17
10 Joar Svendgård OK Skøynar 18:20 +5:28 7:20
11 Sigve Lundsaunet Verdal OK 18:40 +5:48 7:28
12 Tor Ove Hallem Verdal OK 19:08 +6:16 7:39
13 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering 19:16 +6:24 7:42
14 Randi Jensen Frol IL 19:53 +7:01 7:57
15 Pål Wærum Steinkjer OK 20:13 +7:21 8:05
16 Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering 20:36 +7:44 8:14
17 Marie Dale Steinkjer OK 20:42 +7:50 8:16
18 Elin H. Sikkeland Verdal OK 20:52 +8:00 8:20
19 Randi Wold Stavrum Frol IL 23:35 +10:43 9:26
20 Åse Kvaal Verdal OK 34:39 +21:47 13:51
Marius Enes Verdal OK diskvalifisert
Kari Bugge Verdal OK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor