Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 1
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: onsdag 20 april 2016

N-åpen

1 100 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Inger Anne Braarud Halden SK 12:42 11:32
Johan Fredrik Braarud Halden SK 12:00 10:54
Joel Bronebakk Johansson Halden SK 13:28 12:14
Marte Bjørnstad Eriksen Gimle IF 16:55 15:22
Vetle Fosdal Gimle IF 10:48 9:49
Tuva Fossaas Gimle IF 16:31 15:00
Sigrid Schmitt Gran Halden SK 10:12 9:16
Elise Hauge Sarpsborg OL 19:03 17:19
Alf Kristian Helle Halden SK 7:37 6:55
Ella Elise Henning Olsen Halden SK 15:29 14:04
Agnes Steffensen Johansen Gimle IF 16:55 15:22
Millie Johanne Jonsdatter Halden SK 12:43 11:33
Martin Kindem Gimle IF 16:11 14:42
Signe Kvalheim Halden SK 22:28 20:25
Thea Kvalheim Halden SK 14:01 12:44
Simon Myklevold-Bøen Halden SK 10:19 9:22
Minna Sofie Wingstedt Halden SK 17:17 15:42
Ville Emil Wingstedt Halden SK 10:32 9:34
Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL diskvalifisert
Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL diskvalifisert

D 11-12

1 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Helene Olsen Halden SK 18:09 16:30
2 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 19:46 +1:37 17:58
3 Josefin Eylertsen Halden SK 20:06 +1:57 18:16
4 Mathilde Fossaas Gimle IF 21:21 +3:12 19:24
5 Maren Henriksen Halden SK 22:21 +4:12 20:19
6 Kristine Ryland Halden SK 22:22 +4:13 20:19
7 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 24:35 +6:26 22:20
8 Julie Brenås Varteig OL 26:33 +8:24 24:08
9 Helle Kvalheim Halden SK 43:03 +24:54 39:08
Marie Lien Backstrøm Halden SK diskvalifisert

D 13-16C

1 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Bohlin Jønsberg Gimle IF 14:59 13:37
2 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 16:40 +1:41 15:09
3 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 19:09 +4:10 17:24
4 Synne Marie Jenssen Halden SK 23:14 +8:15 21:07
5 Sylvia Dannevig Halden SK 37:15 +22:16 33:51

D 17-

1 100 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Torgersen Halden SK 15:47 14:20
2 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 15:58 +0:11 14:30
3 Runa Lien Backstrøm Halden SK 16:25 +0:38 14:55
4 Hanne Lerche Raadal Halden SK 16:39 +0:52 15:08
5 Karoline Aune Halden SK 17:04 +1:17 15:30
6 Heidi Stokseth Halden SK 17:07 +1:20 15:33
7 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 17:18 +1:31 15:43
8 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 18:37 +2:50 16:55
9 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 18:51 +3:04 17:08
10 Synne Malene Brække Halden SK 19:35 +3:48 17:48
11 Helena Åsberg Sarpsborg OL 19:49 +4:02 18:00
12 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 19:53 +4:06 18:04
13 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 21:17 +5:30 19:20
14 Linn-Mari Kaspersen Trøsken IL 25:09 +9:22 22:51
15 Tina Hæren Trøsken IL 25:33 +9:46 23:13
16 Siri Pedersen Sarpsborg OL 27:16 +11:29 24:47
17 Hilde Poppe Fredrikstad SK 29:21 +13:34 26:40
17 Camilla Imrik Fredrikstad SK 29:21 +13:34 26:40
19 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 39:46 +23:59 36:09

D 50-

1 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 24:44 22:29
2 Bente Line Indre Østfold OK 25:42 +0:58 23:21
3 Heidi Børstad Sarpsborg OL 28:10 +3:26 25:36

H 11-12

1 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ladim OK Moss 12:41 11:31
2 Herman Lien Backstrøm Halden SK 13:02 +0:21 11:50
3 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 14:17 +1:36 12:59
4 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 16:55 +4:14 15:22
5 Jonas Olaussen Halden SK 17:34 +4:53 15:58
6 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 20:43 +8:02 18:50
7 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 28:51 +16:10 26:13
8 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 29:04 +16:23 26:25

H 13-16C

1 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 12:56 11:45
2 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 21:41 +8:45 19:42
3 Marius Selmer Olsen Halden SK 36:16 +23:20 32:58

H 17-

1 100 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Stokseth Halden SK 13:43 12:28
2 Pål Backstrøm Halden SK 13:47 +0:04 12:31
3 Alex Carcas Halden SK 15:41 +1:58 14:15
4 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 16:01 +2:18 14:33
5 Erlend Brendstuen Halden SK 16:13 +2:30 14:44
6 Rune Blågestad Indre Østfold OK 16:37 +2:54 15:06
7 Per Olav Andersen Halden SK 16:40 +2:57 15:09
8 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 18:09 +4:26 16:30
9 Magne Sæther Fredrikstad SK 18:45 +5:02 17:02
10 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 19:44 +6:01 17:56
11 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 21:32 +7:49 19:34
12 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 21:54 +8:11 19:54
13 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 22:33 +8:50 20:29
14 Bjørn Brække Halden SK 23:38 +9:55 21:29
15 Pål Angvoll Fredrikstad SK 24:19 +10:36 22:06
16 Rune Nygård Indre Østfold OK 24:42 +10:59 22:27
Jørgen Vister Halden SK diskvalifisert

H 50-

1 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Jensen Sarpsborg OL 16:50 15:18
2 Tormod Jensen Sarpsborg OL 17:02 +0:12 15:29
3 Dag Brenås Varteig OL 17:08 +0:18 15:34
4 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 19:44 +2:54 17:56
5 Dag Syversen Sarpsborg OL 19:56 +3:06 18:07
6 Tor Ragnar Andersen Halden SK 23:42 +6:52 21:32
7 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 23:53 +7:03 21:42
8 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 25:27 +8:37 23:08
9 Tore Sandem Indre Østfold OK 27:35 +10:45 25:04
10 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 30:54 +14:04 28:05
11 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 34:51 +18:01 31:40

D -16

1 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 16:07 14:39
2 Lisa Jenssen Halden SK 20:21 +4:14 18:30
3 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 21:30 +5:23 19:32
4 Marie Hansen Sarpsborg OL 22:57 +6:50 20:51
5 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 24:10 +8:03 21:58
6 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 24:43 +8:36 22:28
7 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 29:20 +13:13 26:39
8 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 35:39 +19:32 32:24
Nina Pedersen Sarpsborg OL diskvalifisert

H -16

1 100 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 12:54 11:43
2 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 15:43 +2:49 14:17
3 Eirik Imrik Fredrikstad SK 15:52 +2:58 14:25
4 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 16:01 +3:07 14:33
5 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 17:34 +4:40 15:58
6 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 19:34 +6:40 17:47
7 Ole Øivind Norsted Halden SK 20:08 +7:14 18:18
8 Jonatan Aune Halden SK 20:13 +7:19 18:22
9 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 21:19 +8:25 19:22
10 Christopher Ladim OK Moss 21:42 +8:48 19:43
11 Sivert Poppe Fredrikstad SK 22:43 +9:49 20:39
12 Vegar Skinne Indre Østfold OK 23:37 +10:43 21:28
13 Odin Sæther Fredrikstad SK 24:55 +12:01 22:39
14 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 28:44 +15:50 26:07
Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor