Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, lørdagsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

D 21-

3 080 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maja Alm Dansk Orienterings-Forbund 13:02 4:13
2 Kristine Fjellanger NTNUI 14:21 +1:19 4:39
3 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 14:22 +1:20 4:39
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 14:23 +1:21 4:40
5 Sigrid Alexandersen Fossum IF 15:03 +2:01 4:53
6 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 15:14 +2:12 4:56
7 Mai Elin Watson NTNUI 15:26 +2:24 5:00
8 Karen Oline Kolstad Freidig 15:37 +2:35 5:04
9 Julie Størmer NTNUI 15:44 +2:42 5:06
10 Sara Profors Frol IL 16:37 +3:35 5:23
11 Aurora Fossøy NTNUI 17:02 +4:00 5:31
12 Maiki Jäädmaa OK Võru 17:27 +4:25 5:39
13 Merill Mägi OK Kape 18:10 +5:08 5:53
14 Gunhild Rogne Halland NTNUI 18:16 +5:14 5:55
15 Camilla Öhman NTNUI 18:17 +5:15 5:56
16 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 18:26 +5:24 5:59
17 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 22:46 +9:44 7:23
Johanne Rakner NTNUI diskvalifisert
Gry Granstedt NTNUI ikke startet
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL ikke startet

H 21-

3 630 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tim Robertson Fossum IF 13:48 3:48
2 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 14:00 +0:12 3:51
3 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 14:08 +0:20 3:53
4 Carl Petter Lyngen Frol IL 14:10 +0:22 3:54
5 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 14:11 +0:23 3:54
5 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 14:11 +0:23 3:54
5 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 14:11 +0:23 3:54
8 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 14:12 +0:24 3:54
9 Tue Lassen OK Pan Århus 14:16 +0:28 3:55
10 Chris Smithard Deeside 14:23 +0:35 3:57
11 Emil Ahlbäck Fossum IF 14:33 +0:45 4:00
12 Sindre Johannessen Freidig 14:36 +0:48 4:01
13 Per Melander Often NTNUI 14:44 +0:56 4:03
14 Vegard Ruttenborg NTNUI 14:50 +1:02 4:05
15 Terje Maroni Byåsen IL 14:51 +1:03 4:05
16 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 14:52 +1:04 4:05
17 Eivind Høydal NTNUI 14:53 +1:05 4:06
18 Bjørn Lundanes NTNUI 15:00 +1:12 4:07
19 Sverre Turter Sandvold NTNUI 15:34 +1:46 4:17
19 Ove Baardsgaard OL Trollelg 15:34 +1:46 4:17
21 Jonas Klausen Espedal NTNUI 15:49 +2:01 4:21
22 Øystein Haug Frol IL 16:02 +2:14 4:25
23 Sigurd Stenvik Byåsen IL 17:14 +3:26 4:44
24 Eirik Aal NTNUI 17:35 +3:47 4:50
25 Roar Skulbørstad OL Trollelg 18:11 +4:23 5:00
26 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 19:19 +5:31 5:19
27 Bruno Nazário Kristiansand OK 20:15 +6:27 5:34
27 Håvard Krey Hansen OK Silsand 20:15 +6:27 5:34
29 Tim Uteng OK Silsand 20:29 +6:41 5:38
29 Arne Johannes Løkken NTNUI 20:29 +6:41 5:38
31 Ola Keiserås IL Leik 21:19 +7:31 5:52
32 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 22:05 +8:17 6:05
33 Svein Harald Hansen OK Silsand 26:01 +12:13 7:10
Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI diskvalifisert
Isak Bergset NTNUI diskvalifisert
Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL diskvalifisert
Jakob Kalvig Skogan NTNUI diskvalifisert
Ruben Olsen OK Silsand ikke startet
Paul Sirum Frol IL ikke startet
Yngve Skogstad Frol IL ikke startet

D 17-20

3 080 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 15:07 4:54
2 Marte Hoff Hagen NTNUI 15:09 +0:02 4:55
3 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 15:32 +0:25 5:02
4 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 15:44 +0:37 5:06
5 Tonje Vassend Fossum IF 15:55 +0:48 5:10
6 Malin Sandstad Freidig 16:06 +0:59 5:13
7 Åshild Kolstad Freidig 16:09 +1:02 5:14
8 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 16:15 +1:08 5:16
9 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 16:16 +1:09 5:16
10 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 16:35 +1:28 5:23
11 Vera Melkild Freidig 16:40 +1:33 5:24
12 Heidi Therese Wiest Vang OL 17:00 +1:53 5:31
13 Julie Hjortland Larvik OK 17:03 +1:56 5:32
14 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 17:05 +1:58 5:32
15 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 17:19 +2:12 5:37
16 Maren Grande Frol IL 17:24 +2:17 5:38
17 Helene Omdal NTNUI 17:36 +2:29 5:42
18 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 17:51 +2:44 5:47
19 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 18:05 +2:58 5:52
20 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 18:09 +3:02 5:53
21 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 18:33 +3:26 6:01
22 Ingvild Torgersen NTNUI 19:26 +4:19 6:18
23 Kristine Ausen NTNUI 20:01 +4:54 6:29
24 Camilla Kalenius Mo OK 20:14 +5:07 6:34
25 Maria Ulseth Sylte Freidig 20:21 +5:14 6:36
26 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 20:27 +5:20 6:38
27 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 20:30 +5:23 6:39
28 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 20:55 +5:48 6:47
29 Idun Bækken Os IL 20:58 +5:51 6:48
30 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 21:57 +6:50 7:07
31 Andrine Viken Byåsen IL 22:04 +6:57 7:09
32 Pernille Opheim Freidig 22:35 +7:28 7:19
33 Silje Arntzen NTNUI 27:50 +12:43 9:02
34 Evine Westli Andersen Løten o-lag 30:30 +15:23 9:54
Ingvild Wang Lillomarka OL diskvalifisert
Nina Asheim Birkeland Halden SK ikke startet
Marie Dale Steinkjer OK ikke startet
Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb ikke startet
Marie Bakken Sørensen Freidig ikke startet
Margrethe Wisløff Asker Skiklubb ikke startet

H 17-20

3 630 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Størmer Fossum IF 14:52 4:05
2 Håvard Eidsmo Freidig 14:54 +0:02 4:06
3 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 15:00 +0:08 4:07
4 Kasper Fosser Heming Orientering 15:04 +0:12 4:09
5 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 15:16 +0:24 4:12
6 Oskar Spets Storhov Freidig 15:21 +0:29 4:13
7 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 15:22 +0:30 4:13
8 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 15:24 +0:32 4:14
9 Oscar Lyngen Frol IL 15:32 +0:40 4:16
10 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 15:46 +0:54 4:20
11 Einar Melsom Fossum IF 15:54 +1:02 4:22
11 Sebastian Daland Kristiansand OK 15:54 +1:02 4:22
13 Øyvind Wiggen Byåsen IL 15:55 +1:03 4:23
14 Jørgen Baklid Konnerud IL 16:02 +1:10 4:25
15 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 16:08 +1:16 4:26
16 Even-Johan Kaspersen Mo OK 16:20 +1:28 4:29
17 Kjetil Mølnvik Freidig 16:25 +1:33 4:31
18 Mathias Hermstad Freidig 16:27 +1:35 4:31
19 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 16:29 +1:37 4:32
20 Erling Hjermstad Fossum IF 16:31 +1:39 4:33
20 Steinar Kollerud Lillomarka OL 16:31 +1:39 4:33
20 Marius Pytten Kristiansand OK 16:31 +1:39 4:33
23 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 16:47 +1:55 4:37
24 Olivier Meyer OLG Murten 17:04 +2:12 4:42
25 Anders Haugskott OL Trollelg 17:36 +2:44 4:50
26 Johannes K. Midtbø Wing OK 18:00 +3:08 4:57
27 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 18:46 +3:54 5:10
28 Brage Jørum Byåsen IL 19:06 +4:14 5:15
29 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 19:10 +4:18 5:16
30 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 19:22 +4:30 5:20
31 John Runde Kristiansand OK 19:27 +4:35 5:21
32 Joar Gjerdahl Konnerud IL 19:46 +4:54 5:26
33 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 20:05 +5:13 5:31
34 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 21:49 +6:57 6:00
35 Martin Borge Heir Fossum IF 22:01 +7:09 6:03
36 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 22:04 +7:12 6:04
Einar Ekeland Oddersjaa SSK diskvalifisert
Henrik Upsal NTNUI diskvalifisert
Mathias Vindal Freidig diskvalifisert
Håkon Grande Verdal OK ikke startet
Ole Kostøl Kristiansand OK ikke startet
Trygve Lægran Steinkjer OK ikke startet

D 13-16

3 080 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 15:44 5:06
2 Dina Reitan Freidig 17:14 +1:30 5:35
3 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 17:29 +1:45 5:40
4 Frida Haugskott OL Trollelg 17:31 +1:47 5:41
5 Anniken Ranvik Konnerud IL 17:50 +2:06 5:47
6 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 17:54 +2:10 5:48
7 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 18:39 +2:55 6:03
8 Andrea Ranvik Konnerud IL 18:54 +3:10 6:08
9 Jorun Bækken Os IL 19:19 +3:35 6:16
10 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 19:30 +3:46 6:19
11 Tale Tannvik Skei Freidig 20:05 +4:21 6:31
12 Vilde Lereim Storli Freidig 20:23 +4:39 6:37
13 Eli Kolstad Mo OK 20:54 +5:10 6:47
14 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 21:02 +5:18 6:49
15 Ane Malene Kolstad Freidig 21:42 +5:58 7:02
16 Maren Viken Byåsen IL 22:46 +7:02 7:23
17 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 24:59 +9:15 8:06
18 Anna Renolen Wing OK 25:47 +10:03 8:22
19 Thea Land Konnerud IL 31:58 +16:14 10:22
Mari Eidsmo Freidig ikke startet

H 13-16

3 630 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 16:28 4:32
2 Simen Spets Storhov Freidig 16:56 +0:28 4:39
3 Even Lindaas Vang OL 17:25 +0:57 4:47
4 Vegard Kittilsen Freidig 17:26 +0:58 4:48
5 Kristian Fredrik Lynum Freidig 18:34 +2:06 5:06
6 Kristian Pytten Kristiansand OK 18:41 +2:13 5:08
7 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 18:47 +2:19 5:10
8 Tobias Alstad Frol IL 18:55 +2:27 5:12
8 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 18:55 +2:27 5:12
10 David Runde Kristiansand OK 19:03 +2:35 5:14
10 Mats Eidsmo Freidig 19:03 +2:35 5:14
12 Elias Bergset IL Veten 19:48 +3:20 5:27
13 Jonas Grønli Freidig 20:22 +3:54 5:36
14 Are Lodgaard Byåsen IL 20:30 +4:02 5:38
15 Mikkel Holt Freidig 20:38 +4:10 5:41
16 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 20:39 +4:11 5:41
17 Jonas Vindal Wing OK 20:40 +4:12 5:41
18 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 21:47 +5:19 6:00
19 Håkon Holstad Freidig 22:09 +5:41 6:06
20 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 23:02 +6:34 6:20
21 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 25:03 +8:35 6:54
22 Jostein Rø Freidig 25:37 +9:09 7:03
23 Petter Andreas Lona Wing OK 27:11 +10:43 7:29
24 Kenneth Kjelaas Malvik IL 27:36 +11:08 7:36
25 Nicolai Harvik Konnerud IL 27:55 +11:27 7:41
26 Kasper Ramlo Os IL 29:34 +13:06 8:08
27 Mats Lindaas Elverum OK 31:33 +15:05 8:41
28 William P Walseth Malvik IL 35:12 +18:44 9:41
Matias Nissen Freidig diskvalifisert
Nikolai Renolen Wing OK diskvalifisert
Jo Even Kolstad Freidig ikke startet
August Maske Freidig ikke startet
Vemund Mølnvik Freidig ikke startet
Alexander Repstad Storemyr IL Hauken ikke startet

D 40-

3 080 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn Spets Storhov Freidig 17:58 5:50
2 Margot Bolstad Lynum Freidig 18:11 +0:13 5:54
3 Rine Hanssen Byåsen IL 18:32 +0:34 6:01
4 Isa Heggedal Konnerud IL 18:52 +0:54 6:07
5 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 19:20 +1:22 6:16
6 Tone Almås IL Leik 19:55 +1:57 6:27
6 Marita Hernandez OL Toten-Troll 19:55 +1:57 6:27
8 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 20:16 +2:18 6:34
9 Hilde Forbord Malvik IL 20:40 +2:42 6:42
10 Doris Stien Kaspersen Mo OK 22:48 +4:50 7:24
11 Heidi Østli Raumar Orientering 24:43 +6:45 8:01
12 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 27:59 +10:01 9:05
13 Gro Ellegaard Vang OL 33:46 +15:48 10:57
Susanna Brynhildsen Wing OK diskvalifisert

H 40-

3 630 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomas Eidsmo Freidig 16:06 4:26
2 Jens Even Storhov Freidig 18:14 +2:08 5:01
3 Øyvind Schjelderup Freidig 20:40 +4:34 5:41
4 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 21:34 +5:28 5:56
5 Eivind Lona Wing OK 21:41 +5:35 5:58
6 Terje Midtbø Wing OK 22:08 +6:02 6:05
7 Kjell Maroni Byåsen IL 22:42 +6:36 6:15
8 Øystein Wiggen Byåsen IL 22:44 +6:38 6:15
9 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 23:29 +7:23 6:28
10 Arild Heggeset Freidig 24:26 +8:20 6:43
11 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 24:51 +8:45 6:50
12 Stig Wiest Vang OL 30:26 +14:20 8:23
13 Morten Engebretsen Raumar Orientering 37:58 +21:52 10:27
Tore Kolstad Mo OK diskvalifisert
Lauri Lahtmäe OK Kape diskvalifisert

H 60-

3 630 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Endre Hove Byåsen IL 26:54 7:24
2 Arnulf Villmo Korgen IL 27:01 +0:07 7:26
3 Magnus Landstad Freidig 28:16 +1:22 7:47
4 Øistein Åsmul OL Trollelg 30:50 +3:56 8:29
5 Nils Olav Vennevik Freidig 31:29 +4:35 8:40
6 Robert Strøm Wing OK 32:20 +5:26 8:54
7 Roar Forbord Malvik IL 36:43 +9:49 10:06
Bjørn Berger Byåsen IL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor