Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, wRE-sprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

D 21-

3 700 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maja Alm Dansk Orienterings-Forbund 15:32 4:11
2 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 16:15 +0:43 4:23
3 Kristine Fjellanger NTNUI 16:42 +1:10 4:30
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 16:48 +1:16 4:32
5 Sigrid Alexandersen Fossum IF 16:49 +1:17 4:32
6 Mathilde Rundhaug Frol IL 17:06 +1:34 4:37
7 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 17:18 +1:46 4:40
8 Karen Oline Kolstad Freidig 18:02 +2:30 4:52
9 Julie Størmer NTNUI 18:17 +2:45 4:56
9 Mai Elin Watson NTNUI 18:17 +2:45 4:56
11 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 18:21 +2:49 4:57
12 Guro Torpe Frol IL 18:39 +3:07 5:02
13 Kristine Fjeldbo NTNUI 19:28 +3:56 5:15
14 Sara Profors Frol IL 19:33 +4:01 5:17
15 Maiki Jäädmaa OK Võru 19:46 +4:14 5:20
16 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 20:19 +4:47 5:29
17 Kari Svingheim Frol IL 20:37 +5:05 5:34
18 Aurora Fossøy NTNUI 20:55 +5:23 5:39
19 Gunhild Rogne Halland NTNUI 21:03 +5:31 5:41
20 Camilla Öhman NTNUI 21:05 +5:33 5:41
21 Johanne Rakner NTNUI 21:51 +6:19 5:54
22 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 22:06 +6:34 5:58
23 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 22:31 +6:59 6:05
24 Karoline Dahl Fosby NTNUI 22:40 +7:08 6:07
25 Hildegunn Heggøy NTNUI 23:42 +8:10 6:24
26 Heidi Jensen NTNUI 23:53 +8:21 6:27
27 Ingunn Sandbakk NTNUI 23:59 +8:27 6:28
28 Karine Hagesæther Foss NTNUI 24:55 +9:23 6:44
29 Merill Mägi OK Kape 26:23 +10:51 7:07
30 Maria Dahl Fosby NTNUI 31:53 +16:21 8:37
31 Gry Granstedt NTNUI 40:27 +24:55 10:55
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL ikke startet

H 21-

4 300 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tim Robertson Fossum IF 15:28 3:35
2 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 15:33 +0:05 3:36
3 Carl Petter Lyngen Frol IL 15:47 +0:19 3:40
3 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 15:47 +0:19 3:40
5 Chris Smithard Deeside 16:07 +0:39 3:44
6 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 16:11 +0:43 3:45
6 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 16:11 +0:43 3:45
8 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 16:15 +0:47 3:46
9 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 16:26 +0:58 3:49
10 Emil Ahlbäck Fossum IF 16:29 +1:01 3:50
11 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 16:31 +1:03 3:50
12 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 16:34 +1:06 3:51
13 Yngve Skogstad Frol IL 16:36 +1:08 3:51
14 Sindre Johannessen Freidig 16:44 +1:16 3:53
15 Per Melander Often NTNUI 16:45 +1:17 3:53
16 Vegard Ruttenborg NTNUI 16:52 +1:24 3:55
17 Jonas Klausen Espedal NTNUI 16:55 +1:27 3:56
18 Terje Maroni Byåsen IL 16:56 +1:28 3:56
19 Bjørn Lundanes NTNUI 17:02 +1:34 3:57
20 Gaute Friestad Kristiansand OK 17:15 +1:47 4:00
21 Ove Baardsgaard OL Trollelg 17:20 +1:52 4:01
22 Eivind Høydal NTNUI 17:31 +2:03 4:04
23 Tue Lassen OK Pan Århus 17:33 +2:05 4:04
24 Paul Sirum Frol IL 17:36 +2:08 4:05
25 Sverre Turter Sandvold NTNUI 18:03 +2:35 4:11
26 Gustav Fiskum NTNUI 18:18 +2:50 4:15
27 Christian Hohl Wing OK 18:23 +2:55 4:16
28 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 18:41 +3:13 4:20
29 Isak Bergset NTNUI 18:42 +3:14 4:20
30 Øystein Haug Frol IL 19:14 +3:46 4:28
31 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 19:20 +3:52 4:29
32 Sigurd Stenvik Byåsen IL 19:23 +3:55 4:30
33 Gunnar A Fiskum NTNUI 19:24 +3:56 4:30
34 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 19:32 +4:04 4:32
35 Niklas Profors NTNUI 19:34 +4:06 4:33
36 Håvard Krey Hansen OK Silsand 19:59 +4:31 4:38
37 Eirik Aal NTNUI 20:11 +4:43 4:41
38 Sondre Kongsgård NTNUI 20:34 +5:06 4:46
39 Tim Uteng OK Silsand 21:19 +5:51 4:57
40 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 21:27 +5:59 4:59
41 Roar Skulbørstad OL Trollelg 21:45 +6:17 5:03
42 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 22:18 +6:50 5:11
43 Ola Keiserås IL Leik 22:57 +7:29 5:20
44 Arne Johannes Løkken NTNUI 23:18 +7:50 5:25
45 Bruno Nazário Kristiansand OK 24:27 +8:59 5:41
46 Svein Harald Hansen OK Silsand 30:25 +14:57 7:04
Harald Kalager NTNUI diskvalifisert
Ruben Olsen OK Silsand ikke startet

D 17-20

3 700 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 17:49 4:48
2 Marte Hoff Hagen NTNUI 17:51 +0:02 4:49
3 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 18:02 +0:13 4:52
4 Tonje Vassend Fossum IF 18:11 +0:22 4:54
5 Vera Melkild Freidig 18:12 +0:23 4:55
6 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 18:28 +0:39 4:59
7 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 18:30 +0:41 5:00
8 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 18:35 +0:46 5:01
9 Ingeborg Eide Byåsen IL 18:49 +1:00 5:05
10 Ragnhild Eide Byåsen IL 18:55 +1:06 5:06
11 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 19:02 +1:13 5:08
12 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 19:08 +1:19 5:10
13 Maren Grande Frol IL 19:16 +1:27 5:12
14 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 19:24 +1:35 5:14
15 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 19:25 +1:36 5:14
16 Julie Hjortland Larvik OK 19:31 +1:42 5:16
17 Malin Sandstad Freidig 19:38 +1:49 5:18
18 Nina Asheim Birkeland Halden SK 19:49 +2:00 5:21
19 Åshild Kolstad Freidig 19:54 +2:05 5:22
20 Heidi Therese Wiest Vang OL 19:58 +2:09 5:23
21 Helene Omdal NTNUI 20:26 +2:37 5:31
21 Emma Arnesen Byåsen IL 20:26 +2:37 5:31
23 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 20:28 +2:39 5:31
24 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 20:43 +2:54 5:35
25 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 20:45 +2:56 5:36
26 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 20:52 +3:03 5:38
27 Silje Arntzen NTNUI 21:25 +3:36 5:47
28 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 21:41 +3:52 5:51
29 Kristine Ausen NTNUI 21:47 +3:58 5:53
30 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 22:08 +4:19 5:58
31 Camilla Kalenius Mo OK 23:02 +5:13 6:13
31 Marie Dale Steinkjer OK 23:02 +5:13 6:13
33 Maria Ulseth Sylte Freidig 23:36 +5:47 6:22
34 Marie Bakken Sørensen Freidig 23:52 +6:03 6:27
35 Idun Bækken Os IL 24:07 +6:18 6:31
36 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 24:52 +7:03 6:43
37 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 25:21 +7:32 6:51
38 Andrine Viken Byåsen IL 27:10 +9:21 7:20
Synne Fossøy NTNUI diskvalifisert
Ella Eriksen Kongsvik Wing OK ikke startet
Ingvild Wang Lillomarka OL ikke startet

H 17-20

4 300 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Eidsmo Freidig 16:55 3:56
2 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 17:00 +0:05 3:57
3 Oskar Størmer Fossum IF 17:05 +0:10 3:58
4 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 17:10 +0:15 3:59
5 Oskar Spets Storhov Freidig 17:15 +0:20 4:00
6 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 17:18 +0:23 4:01
7 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 17:23 +0:28 4:02
8 Einar Melsom Fossum IF 17:26 +0:31 4:03
9 Sebastian Daland Kristiansand OK 17:52 +0:57 4:09
10 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 18:00 +1:05 4:11
11 Oscar Lyngen Frol IL 18:02 +1:07 4:11
12 Øyvind Wiggen Byåsen IL 18:05 +1:10 4:12
13 Erling Hjermstad Fossum IF 18:15 +1:20 4:14
14 Mathias Hermstad Freidig 18:19 +1:24 4:15
15 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 18:23 +1:28 4:16
16 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 18:26 +1:31 4:17
16 Steinar Kollerud Lillomarka OL 18:26 +1:31 4:17
18 Marius Pytten Kristiansand OK 18:32 +1:37 4:18
19 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 18:38 +1:43 4:20
19 Martin Borge Heir Fossum IF 18:38 +1:43 4:20
21 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 18:42 +1:47 4:20
22 Kjetil Mølnvik Freidig 19:01 +2:06 4:25
23 Mathias Vindal Freidig 19:15 +2:20 4:28
23 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 19:15 +2:20 4:28
25 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 19:16 +2:21 4:28
26 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 19:39 +2:44 4:34
27 Olivier Meyer OLG Murten 19:41 +2:46 4:34
28 Joar Gjerdahl Konnerud IL 19:51 +2:56 4:36
29 Even-Johan Kaspersen Mo OK 19:53 +2:58 4:37
30 Jørgen Baklid Konnerud IL 19:54 +2:59 4:37
31 Anders Haugskott OL Trollelg 19:55 +3:00 4:37
32 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 19:57 +3:02 4:38
33 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 20:24 +3:29 4:44
34 Johannes K. Midtbø Wing OK 20:32 +3:37 4:46
35 Trygve Lægran Steinkjer OK 20:49 +3:54 4:50
36 John Runde Kristiansand OK 21:08 +4:13 4:54
37 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 21:36 +4:41 5:01
38 Adrian Opheim Freidig 22:09 +5:14 5:09
39 Håkon Grande Verdal OK 22:31 +5:36 5:14
Kasper Fosser Heming Orientering diskvalifisert
Ole Kostøl Kristiansand OK ikke startet
Henrik Upsal NTNUI ikke startet

D 13-16

3 700 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dina Reitan Freidig 19:10 5:10
2 Jenny Baklid Konnerud IL 19:20 +0:10 5:13
3 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 19:54 +0:44 5:22
4 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 20:07 +0:57 5:26
5 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 20:27 +1:17 5:31
6 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 21:23 +2:13 5:46
7 Andrea Ranvik Konnerud IL 21:56 +2:46 5:55
8 Vilde Lereim Storli Freidig 22:05 +2:55 5:58
9 Frida Haugskott OL Trollelg 22:36 +3:26 6:06
10 Jorun Bækken Os IL 23:22 +4:12 6:18
11 Eli Kolstad Mo OK 23:26 +4:16 6:20
12 Anniken Ranvik Konnerud IL 23:51 +4:41 6:26
13 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 24:16 +5:06 6:33
14 Thea Land Konnerud IL 24:59 +5:49 6:45
15 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 26:28 +7:18 7:09
16 Ane Malene Kolstad Freidig 26:30 +7:20 7:09
17 Maren Viken Byåsen IL 27:00 +7:50 7:17
18 Anna Renolen Wing OK 30:51 +11:41 8:20
Mari Eidsmo Freidig ikke startet
Kristin Lundanes Emblem IL ikke startet
Tale Tannvik Skei Freidig ikke startet

H 13-16

4 300 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 18:24 4:16
2 Even Lindaas Vang OL 19:44 +1:20 4:35
3 Mats Eidsmo Freidig 19:49 +1:25 4:36
4 Simen Spets Storhov Freidig 19:56 +1:32 4:38
5 Vegard Kittilsen Freidig 20:07 +1:43 4:40
6 Kristian Pytten Kristiansand OK 20:36 +2:12 4:47
7 Kristian Fredrik Lynum Freidig 20:55 +2:31 4:51
8 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 21:14 +2:50 4:56
9 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 21:31 +3:07 5:00
10 Elias Bergset IL Veten 21:59 +3:35 5:06
11 David Runde Kristiansand OK 22:06 +3:42 5:08
12 Jonas Grønli Freidig 22:08 +3:44 5:08
13 Are Lodgaard Byåsen IL 22:30 +4:06 5:13
14 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 22:56 +4:32 5:20
15 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 23:19 +4:55 5:25
16 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 24:17 +5:53 5:38
17 Tobias Alstad Frol IL 24:31 +6:07 5:42
18 Nicolai Harvik Konnerud IL 25:22 +6:58 5:53
19 Jostein Rø Freidig 25:37 +7:13 5:57
20 Håkon Holstad Freidig 25:43 +7:19 5:58
21 Vemund Mølnvik Freidig 26:09 +7:45 6:04
22 Petter Andreas Lona Wing OK 28:09 +9:45 6:32
23 Nikolai Renolen Wing OK 28:12 +9:48 6:33
24 Matias Nissen Freidig 29:31 +11:07 6:51
25 Kenneth Kjelaas Malvik IL 31:36 +13:12 7:20
26 Kasper Ramlo Os IL 32:29 +14:05 7:33
27 Vegard Ulseth Sylte Freidig 32:38 +14:14 7:35
28 Mats Lindaas Elverum OK 33:39 +15:15 7:49
29 William P Walseth Malvik IL 35:37 +17:13 8:16
Mikkel Holt Freidig ikke startet
Jo Even Kolstad Freidig ikke startet
August Maske Freidig ikke startet
Alexander Repstad Storemyr IL Hauken ikke startet

D 40-

3 700 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn Spets Storhov Freidig 20:04 5:25
2 Gøril Eide Byåsen IL 20:35 +0:31 5:33
3 Rine Hanssen Byåsen IL 22:16 +2:12 6:01
4 Margot Bolstad Lynum Freidig 22:32 +2:28 6:05
5 Isa Heggedal Konnerud IL 23:13 +3:09 6:16
6 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 23:17 +3:13 6:17
7 Doris Stien Kaspersen Mo OK 23:35 +3:31 6:22
8 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 24:15 +4:11 6:33
9 Marita Hernandez OL Toten-Troll 24:17 +4:13 6:33
10 Tone Almås IL Leik 25:06 +5:02 6:47
11 Hilde Forbord Malvik IL 26:03 +5:59 7:02
12 Heidi Østli Raumar Orientering 28:06 +8:02 7:35
13 Gro Ellegaard Vang OL 35:49 +15:45 9:40
Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) ikke startet

H 40-

4 300 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomas Eidsmo Freidig 17:52 4:09
2 Pål Kittilsen Freidig 19:11 +1:19 4:27
3 Jens Even Storhov Freidig 21:36 +3:44 5:01
4 Øyvind Schjelderup Freidig 23:34 +5:42 5:28
5 Tore Kolstad Mo OK 24:08 +6:16 5:36
6 Kjell Maroni Byåsen IL 24:09 +6:17 5:36
7 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 24:15 +6:23 5:38
8 Terje Melsom Fossum IF 24:20 +6:28 5:39
9 Haakon Arnesen Byåsen IL 24:31 +6:39 5:42
10 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 24:54 +7:02 5:47
11 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 25:01 +7:09 5:49
12 Øystein Wiggen Byåsen IL 25:27 +7:35 5:55
13 Arild Heggeset Freidig 27:11 +9:19 6:19
14 Morten Engebretsen Raumar Orientering 38:59 +21:07 9:03
Lauri Lahtmäe OK Kape diskvalifisert

H 60-

4 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnulf Villmo Korgen IL 28:51 6:42
2 Roar Forbord Malvik IL 30:00 +1:09 6:58
3 Magnus Landstad Freidig 33:35 +4:44 7:48
4 Nils Olav Vennevik Freidig 36:14 +7:23 8:25
5 Robert Strøm Wing OK 44:51 +16:00 10:25
Bjørn Berger Byåsen IL diskvalifisert
Svein Endre Hove Byåsen IL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor