Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup 3
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: torsdag 21 april 2016

Rekrutt

1 790 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ingar Aarvik-Hansen Sturla, IF 31:02 17:20
Oskar Baklid Konnerud IL 14:09 7:54
Isabel Heitmann Konnerud IL 16:43 9:20
Alva Alise Herlo Konnerud IL 23:49 13:18
Oskar Knutheim Sturla, IF 30:53 17:15
Sivert Knutheim Sturla, IF 31:14 17:26
Martin Kristensen Konnerud IL 15:03 8:24
Andreas Melheim Sturla, IF 31:54 17:49
Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 33:25 18:40
Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 23:49 13:18
Hanna Spangberg Konnerud IL 17:40 9:52
Johanne Storhaug Konnerud IL 19:52 11:05
Sigrid Kinck Rannem Fossum IF diskvalifisert

D -16

2 480 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marlin Haavengen Kongsberg OL 15:17 6:09
2 Helene Eger Kongsberg OL 15:30 +0:13 6:15
3 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 15:52 +0:35 6:23
4 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 16:05 +0:48 6:29
5 Åsne Holo Fossum IF 16:19 +1:02 6:34
6 Andrea Ranvik Konnerud IL 16:25 +1:08 6:37
7 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 16:41 +1:24 6:43
8 Åsne Haavengen Kongsberg OL 17:00 +1:43 6:51
9 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 17:19 +2:02 6:58
10 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 17:54 +2:37 7:13
11 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 18:03 +2:46 7:16
12 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 18:05 +2:48 7:17
13 Mille Jægtvik Konnerud IL 18:56 +3:39 7:38
14 Thea Land Konnerud IL 19:08 +3:51 7:42
15 Lotte Myklemyr Eiker OL 19:17 +4:00 7:46
16 Christine Hoen Eiker OL 19:52 +4:35 8:00
17 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 20:12 +4:55 8:08
18 Silje Carlsen Røyken OL 20:20 +5:03 8:11
19 Solveig Letmolie Eiker OL 20:21 +5:04 8:12
20 Hedda Spangberg Konnerud IL 20:43 +5:26 8:21
21 Malene Instanes Sturla, IF 21:02 +5:45 8:28
22 Silje Morlandstø Eiker OL 21:13 +5:56 8:33
23 Tessa Verinder Sturla, IF 22:02 +6:45 8:53
24 Konstanse Moholth Kongsberg OL 22:12 +6:55 8:57
25 Ingeborg Kvarme Røyken OL 23:28 +8:11 9:27
26 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 30:08 +14:51 12:09
27 Elin Heitmann Konnerud IL 30:33 +15:16 12:19
Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL ikke startet
Karen Hoel Jomaas Fossum IF ikke startet
Anniken Ranvik Konnerud IL ikke startet
Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb ikke startet
Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL ikke startet
Sarah Wøllo Kongsberg OL ikke startet

H -16

2 480 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 13:20 5:22
2 Aslak Heimdal Konnerud IL 13:34 +0:14 5:28
3 Peter Gisholt Fossum IF 14:34 +1:14 5:52
4 Sivert Sande Kverme Fossum IF 14:54 +1:34 6:00
5 Sølve Drage Kongsberg OL 15:03 +1:43 6:04
6 Vegard Løvli Asker Skiklubb 15:23 +2:03 6:12
7 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 16:02 +2:42 6:27
8 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 16:23 +3:03 6:36
9 Mikkel Katla Fossum IF 16:48 +3:28 6:46
10 Frerdinand Fremminge Heming Orientering 16:51 +3:31 6:47
11 Henrik Reusch Heming Orientering 17:17 +3:57 6:58
12 Eivind Berner Myhre Fossum IF 17:28 +4:08 7:02
13 Vetle Drage Kongsberg OL 17:34 +4:14 7:05
14 Mikkel Berglund Ringerike OL 17:43 +4:23 7:08
15 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 17:52 +4:32 7:12
16 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 18:15 +4:55 7:21
17 Erlend Børli Fossum IF 18:24 +5:04 7:25
18 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 20:10 +6:50 8:07
19 Birk Felland Sætnan Fossum IF 22:53 +9:33 9:13
20 Olav Melheim Sturla, IF 24:15 +10:55 9:46
21 Daniel Nystuen Røyken OL 25:56 +12:36 10:27
22 Simen Kolbergsrud Røyken OL 27:31 +14:11 11:05
23 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 35:11 +21:51 14:11
Andreas Lerø Fossum IF ikke startet
Oscar Melheim Sturla, IF ikke startet
Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL ikke startet

D 17-

2 870 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Dyrkorn Eiker OL 20:39 7:11
2 Thea Dyrkorn Eiker OL 20:59 +0:20 7:18
3 Aurora Moholth Kongsberg OL 22:16 +1:37 7:45
4 Ingrid Tronshaug Stokke IL 22:36 +1:57 7:52
5 Gunhild Hennum Lierbygda OL 22:52 +2:13 7:58
6 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 23:38 +2:59 8:14
7 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 24:05 +3:26 8:23
8 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 24:06 +3:27 8:23
9 Hanne Løver Thon Modum OL 24:17 +3:38 8:27
10 Siri Moholth Kongsberg OL 24:37 +3:58 8:34
11 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 25:57 +5:18 9:02
12 Sirpa Lilja Modum OL 26:16 +5:37 9:09
13 Synnøve Nybø Konnerud IL 26:41 +6:02 9:17
14 Tanja Instanes Sturla, IF 27:06 +6:27 9:26
15 Tove Heimdal Konnerud IL 28:14 +7:35 9:50
16 Charlotte Skourup Sturla, IF 28:21 +7:42 9:52
17 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 29:23 +8:44 10:14
18 Line Nordhaug Konnerud IL 29:25 +8:46 10:14
19 Toini Skyttersæter Konnerud IL 29:44 +9:05 10:21
20 Heidi Myklemyr Eiker OL 30:13 +9:34 10:31
21 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 30:14 +9:35 10:32
22 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 30:41 +10:02 10:41
23 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 31:02 +10:23 10:48
24 Anni Saarela Konnerud IL 31:50 +11:11 11:05
25 Idunn Haavengen Kongsberg OL 32:27 +11:48 11:18
26 Merete Undeland Sturla, IF 32:43 +12:04 11:23
27 Mette Spangberg Konnerud IL 33:18 +12:39 11:36
28 Marianne Reusch Heming Orientering 33:45 +13:06 11:45
29 Lise Hørtvedt Kongsberg OL 50:41 +30:02 17:39
Marita Lilja Grønhovd Modum OL diskvalifisert
Linda Verde Sturla, IF diskvalifisert
Annemarie Ranvik Konnerud IL diskvalifisert
Kristin Eger Kongsberg OL ikke startet
Maren Kopland Modum OL ikke startet
Jane Rødder Kongsberg OL ikke startet

H 17-

2 870 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 14:56 5:12
2 Mathias Drage Kongsberg OL 16:31 +1:35 5:45
3 Audun Heimdal Konnerud IL 16:42 +1:46 5:49
4 Vegard Myklemyr Eiker OL 16:54 +1:58 5:53
5 Erik Feyling Haare Konnerud IL 16:57 +2:01 5:54
6 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 17:17 +2:21 6:01
7 Sturla Frydenlund Sturla, IF 17:33 +2:37 6:06
8 Joar Gjerdahl Konnerud IL 18:19 +3:23 6:22
9 Arild Andresen Fossum IF 19:28 +4:32 6:46
10 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 19:53 +4:57 6:55
11 Harald Thon Sturla, IF 20:00 +5:04 6:58
12 Knut Aas Ringerike OL 20:10 +5:14 7:01
13 Lars Baklid Konnerud IL 20:26 +5:30 7:07
14 Jarl Homme Sturla, IF 20:40 +5:44 7:12
15 Trond Myhre Fossum IF 20:45 +5:49 7:13
16 Jørgen Baklid Konnerud IL 20:55 +5:59 7:17
17 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 21:06 +6:10 7:21
18 Lars Berglund Ringerike OL 21:11 +6:15 7:22
19 André Jægtvik Konnerud IL 21:16 +6:20 7:24
20 Christian Reusch Heming Orientering 21:22 +6:26 7:26
21 Peter Carlsen Røyken OL 21:25 +6:29 7:27
22 Geir Thomas Knutheim Sturla, IF 21:46 +6:50 7:35
23 Øystein Rognebakke Sturla, IF 21:48 +6:52 7:35
24 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 21:51 +6:55 7:36
25 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 22:15 +7:19 7:45
26 Per Jogeir Karlsbakk Konnerud IL 22:31 +7:35 7:50
27 Jan Morten Andersen Sturla, IF 23:00 +8:04 8:00
28 Jon Erik Kvarme Røyken OL 23:10 +8:14 8:04
29 Njål Svingheim Konnerud IL 23:20 +8:24 8:07
30 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 23:42 +8:46 8:15
31 Bjørn Baklid Konnerud IL 23:59 +9:03 8:21
32 Ole Johnny Petersen Eiker OL 24:20 +9:24 8:28
33 Snorre Frydenlund Sturla, IF 24:26 +9:30 8:30
34 Kjell Eiken Norges Bank BIL 24:56 +10:00 8:41
35 Arno Lilja Grønhovd Modum OL 25:18 +10:22 8:48
36 Håkon Børli Fossum IF 25:37 +10:41 8:55
37 Rune Sørensen Sturla, IF 25:45 +10:49 8:58
38 Anton Plaian Asker Skiklubb 25:49 +10:53 8:59
39 Terje Linløkken Østmarka OK 25:55 +10:59 9:01
40 Bjørn Bendiktsen Konnerud IL 29:45 +14:49 10:21
41 Tore Deinboll Sturla, IF 31:23 +16:27 10:56
42 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 33:45 +18:49 11:45
43 Vegard Bendiktsen Konnerud IL 35:52 +20:56 12:29
Torbjørn Bogen Sturla, IF diskvalifisert
Kaspar Lilja Modum OL diskvalifisert
Håvard Landro Svingheim Konnerud IL diskvalifisert
Ole Myklemyr Eiker OL diskvalifisert
Eirik Brynildsen Oppsal Orientering diskvalifisert
Christian Jomaas Fossum IF ikke startet
Trond Cato Martinsen Konnerud IL ikke startet
Martin Andresen Skotte Fossum IF ikke startet
Erik Trøen Modum OL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor