Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Hordaland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: lørdag 16 april 2016

N-Åpen

1 540 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Selma Andresen Stord Orientering 13:36 8:49
0 Frida Kyvik Skard Stord Orientering 16:16 +2:40 10:33
0 Tonje Rykkje Stord Orientering 22:22 +8:46 14:31
0 Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 23:31 +9:55 15:16
0 Nora Rykkje Stord Orientering 17:08 +3:32 11:07
0 Erika Jæger Stord Orientering 22:30 +8:54 14:36

D/H-10

1 590 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 28:27 17:53

D13-15

2 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Strømme Lid TIF Viking 14:31 7:15
2 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 14:36 +0:05 7:18
3 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 15:30 +0:59 7:45
4 Annie Myhre Stord Orientering 17:25 +2:54 8:42
5 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 19:06 +4:35 9:33
6 Oda Kjellevold Malde IL Gular 20:54 +6:23 10:27
7 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 22:10 +7:39 11:05
8 Anny Patterson Møklebust Gneist, IL 22:24 +7:53 11:12
9 Andrea Skage Gneist, IL 25:44 +11:13 12:52

D16-18

2 170 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 14:16 6:34
2 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 14:54 +0:38 6:51
3 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 15:37 +1:21 7:11
4 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 16:22 +2:06 7:32
5 Hanne Daltveit Fana IL 16:32 +2:16 7:37
6 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 17:10 +2:54 7:54
7 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 17:28 +3:12 8:02
8 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 17:47 +3:31 8:11
9 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 17:57 +3:41 8:16
10 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 18:28 +4:12 8:30
11 Runa Almeland Fana IL 19:23 +5:07 8:55
12 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 20:50 +6:34 9:36

D19-

2 410 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 14:46 6:07
2 Helen Martinsen IL Gular 16:38 +1:52 6:54
3 Mariell Arntzen Gneist, IL 18:22 +3:36 7:37
4 Olena Strugalova Varegg Fleridrett 19:15 +4:29 7:59
5 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 19:40 +4:54 8:09
6 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 20:18 +5:32 8:25
7 Gunhild Forland Askøy OL 20:32 +5:46 8:31
8 Tove Aasheim Askøy OL 21:26 +6:40 8:53
9 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 22:01 +7:15 9:08
10 Marian Kjellevold IL Gular 22:40 +7:54 9:24
11 Hege Fjellbirkeland IL Gular 24:45 +9:59 10:16
12 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 25:16 +10:30 10:29
13 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 25:38 +10:52 10:38

D60-

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siren Greve Bergens TF 19:22 9:41
2 Astri Ese Hole Bergens TF 29:39 +10:17 14:49

H13-15

2 000 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 12:03 6:01
2 Birk Bell Lysaker Fana IL 13:39 +1:36 6:49
3 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 14:16 +2:13 7:08
4 Erik Bohne Varegg Fleridrett 14:36 +2:33 7:18
5 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 15:46 +3:43 7:53
6 Andreas Dale Bergens TF 17:01 +4:58 8:30
7 Andreas Nysæter Bergens TF 17:13 +5:10 8:36
8 Ulrik Hellen TIF Viking 17:30 +5:27 8:45
9 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 18:00 +5:57 9:00
10 Magnus Lehmann Varegg Fleridrett 18:02 +5:59 9:01
11 Ivan Krutikov Stord Orientering 18:52 +6:49 9:26
12 Halvor Fetveit Sundal Fana IL 18:55 +6:52 9:27
13 Lars Evensen Gneist, IL 19:18 +7:15 9:39
14 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 20:20 +8:17 10:10
15 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 21:26 +9:23 10:43
16 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 22:27 +10:24 11:13
17 Jørgen Westerheim Stord Orientering 26:00 +13:57 13:00
Sigve Rygg Eikeland Bergens TF diskvalifisert

H16-18

2 410 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 13:19 5:31
2 Stian Rykkje Stord Orientering 13:54 +0:35 5:46
3 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 15:43 +2:24 6:31
4 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 15:50 +2:31 6:34
5 Magnus Gjerstad Osterøy IL 15:54 +2:35 6:35
6 Magnus Aarbø Stord Orientering 16:39 +3:20 6:54
7 Jostein Baustad Haugesund IL Orientering 16:54 +3:35 7:00

H19-

2 680 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 13:24 5:00
2 Andreas G. Polden Gneist, IL 13:38 +0:14 5:05
3 Jonathan Albon Varegg Fleridrett 13:56 +0:32 5:11
4 Alan Cherry Varegg Fleridrett 14:05 +0:41 5:15
5 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 14:28 +1:04 5:23
6 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 15:03 +1:39 5:36
7 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 15:08 +1:44 5:38
8 Per Arne Aadland Samnanger IL 15:51 +2:27 5:54
9 Oskar Røen Varegg Fleridrett 15:54 +2:30 5:55
10 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 16:22 +2:58 6:06
11 Jarle Haugland Stord Orientering 17:04 +3:40 6:22
12 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 17:19 +3:55 6:27
13 Robert Fredriksen Notodden OL 18:00 +4:36 6:42
14 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 18:12 +4:48 6:47
15 Håkon Rykkje Stord Orientering 18:24 +5:00 6:51
16 Tom Johannessen Gneist, IL 18:46 +5:22 7:00
17 Martin Damm TIF Viking 19:01 +5:37 7:05
18 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 19:24 +6:00 7:14
19 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 19:27 +6:03 7:15
20 Ingvar Rafdal Stord Orientering 20:35 +7:11 7:40
21 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 20:48 +7:24 7:45
22 Kjetil Damm TIF Viking 20:53 +7:29 7:47
23 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 21:02 +7:38 7:50
24 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 22:49 +9:25 8:30
25 Øyvind Skålevik Fitjar IL 23:41 +10:17 8:50
26 Kjetil Fiskå Sveio OL - Orientering 24:38 +11:14 9:11
27 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 31:11 +17:47 11:38
Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

H60-

2 170 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 18:05 8:20
2 Dagfinn Hole Bergens TF 19:07 +1:02 8:48
3 Harald Westerheim Fitjar IL 19:49 +1:44 9:07
4 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 34:53 +16:48 16:04

C-Åpen

1 590 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Andersen Stord Orientering 19:59 12:34
2 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 33:44 +13:45 21:12
3 Torill Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 33:52 +13:53 21:17

A-Åpen

2 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torild Myrli TIF Viking 25:04 11:36
2 May-lill Damm TIF Viking 27:47 +2:43 12:51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor