Offisiell resultatliste for O-idol og Norgescup finale sr-jr

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup finale sr-jr
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: lørdag 23 september 2017

Asker Skiklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Synne StrandD 17-18 (59)33:3210:38
2Vegard GulbrandsenH 19-20 (34)36:11+0:087:52
5Tilla Farnes HennumD 19-20 (24)41:26+6:2711:08
7Axel HoveidH 17-18 (70)35:47+4:198:55
9Margrethe WisløffD 19-20 (24)47:57+12:5812:53
11Henrik Fredriksen AasH 17-18 (70)36:57+5:299:12
17Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-18 (59)42:05+8:3313:21
25Per Clemet WisløffH 17-18 (70)39:49+8:219:55
30Bjørnar LøvliH 19-20 (34)1:04:32+28:2914:03
Sander ArntzenH 17-18 (70)diskvalifisert
Vegard LøvliH 17-18 (70)ikke startet
Eivind Øfsthus GravirH 19-20 (34)ikke startet
Anna Øfsthus GravirD16 (23)ikke startet

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Tonje Aasheim NymarkD 19-20 (24)56:58+21:5915:18

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Andreas NysæterH16 (24)1:07:11+24:0711:55

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Oda GjerdahlD16 Utfordrer (13)2:00:17+57:0524:48

Birkenes IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Magnus MosfjellH16 Utfordrer (15)1:01:49+9:0210:58
11Asgeir Reiersen JensenH16 (24)53:40+10:369:31

Bodø og Omegn IF Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kaja Samuelsen SkiriD16 (23)56:08+5:4011:34
20Espen Samuelsen SkiriH 19-20 (34)47:58+11:5510:27
47Marius Ekrem FinstadH 17-18 (70)53:15+21:4713:16
47Nora Marie Wedege IrgensD 17-18 (59)58:05+24:3318:26
53Trygve KongsbakkH 17-18 (70)55:56+24:2813:56

Byåsen IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingeborg EideD 19-20 (24)36:36+1:379:50
7Ragnhild EideD 17-18 (59)37:13+3:4111:48
9Petter Liabakk EriksenH16 (24)51:50+8:469:12
15Marte Lien JohnsenD 17-18 (59)41:13+7:4113:05
16Lene Berg HanssenD 17-18 (59)41:41+8:0913:13
20Emilie Liabakk EriksenD 19-20 (24)1:03:34+28:3517:05
20Hedda Hoff HagenD16 (23)1:10:38+20:1014:33
26Brage JørumH 19-20 (34)52:37+16:3411:27
39Øyvind WiggenH 21- (52)49:49+15:1510:10
45Are LodgaardH 17-18 (70)50:48+19:2012:40
51Andrine VikenD 17-18 (59)1:02:38+29:0619:53

Bækkelagets SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Nikoline Ekeberg SchjerveD 21- (45)43:56+4:3110:08
11Lone BrochmannD 21- (45)45:03+5:3810:24
16Marthe GløersenD 21- (45)47:33+8:0810:58
34Vetle ChristiansenH 21- (52)47:33+12:599:42
36Håvard MyhreH 21- (52)48:04+13:309:48
Karl FremstadH 21- (52)diskvalifisert
Anniken Eriksrud KarlsenD 19-20 (24)diskvalifisert

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Ida MonsenD16 (23)1:02:24+11:5612:51

Eiker OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ane DyrkornD 17-18 (59)35:02+1:3011:07
6Solveig LetmolieD16 Utfordrer (13)1:10:17+7:0514:29
6Thea DyrkornD 17-18 (59)36:26+2:5411:33
7Silje MorlandstøD16 Utfordrer (13)1:26:08+22:5617:45
8Christine HoenD16 Utfordrer (13)1:26:58+23:4617:55
28Vegard MyklemyrH 19-20 (34)58:20+22:1712:42
54Lotte MyklemyrD 17-18 (59)1:08:25+34:5321:43

Emblem IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingrid LundanesD 19-20 (24)37:03+2:049:57
5Kristian Nilsen SandnesH 19-20 (34)38:14+2:118:19
8Erlend Nilsen SandnesH 19-20 (34)40:22+4:198:47
20Vilde Årøen LykkeD 17-18 (59)43:02+9:3013:39
Lars R LundanesDirekte Kort (13)diskvalifisert

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Hanne DaltveitD 17-18 (59)56:06+22:3417:48

Fossum IF

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Erling HjermstadH 17-18 (70)34:07+2:398:30
5Morten HeirDirekte Lang (10)1:02:08+10:1912:48
5Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 (59)35:25+1:5311:14
6Jan Erik NaessH 19-20 (34)39:25+3:228:35
8Åsne Naadland HoloD 17-18 (59)37:22+3:5011:51
10Martin Borge HeirH 19-20 (34)41:08+5:058:57
10Einar MelsomH 17-18 (70)36:32+5:049:06
10Ingrid G. KvålsgardD 17-18 (59)38:54+5:2212:20
12Sivert Sande KvermeH16 Utfordrer (15)1:08:54+16:0712:14
12Øyvind HjermstadH 17-18 (70)37:06+5:389:15
13Ragnhild HjermstadD 21- (45)45:34+6:0910:31
13Erik Hæstad BjørnstadH 17-18 (70)37:15+5:479:17
16Eivind Berner MyhreH16 (24)1:02:14+19:1011:03
18Tarjei HoloH 19-20 (34)46:40+10:3710:10
26Emil AhlbäckH 21- (52)43:09+8:358:48
35Pernille KatlaD 17-18 (59)47:58+14:2615:13
38Tonje Rognerud BøeD 17-18 (59)50:15+16:4315:57
46Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18 (70)52:19+20:5113:02
48Oskar StørmerH 21- (52)1:02:36+28:0212:46
54Peter GisholtH 17-18 (70)57:05+25:3714:14
Karen Hoel JomaasD16 (23)diskvalifisert
Leif StørmerH 21- (52)ikke startet
Emil StørmerH 17-18 (70)ikke startet

Fredrikstad SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenD 19-20 (24)34:599:24
6Sondre OttesenH16 Utfordrer (15)1:01:37+8:5010:56
8Emma JohanssonD 21- (45)43:55+4:3010:08
11Runar Saur ModahlH16 Utfordrer (15)1:04:58+12:1111:32
14Hans Petter MathisenH 21- (52)38:50+4:167:55
18Eirik ImrikH16 (24)1:03:50+20:4611:20
40Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 (59)54:52+21:2017:25
52Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 (59)1:02:45+29:1319:55
Herman Ryen MartinsenH 19-20 (34)diskvalifisert
Bendik EliassenH16 (24)brutt
Mia Mathisen BekhusD 17-18 (59)ikke startet

Freidig

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovDirekte Lang (10)51:4910:41
1Jo Even KolstadH16 Utfordrer (15)52:479:22
1Håvard EidsmoH 19-20 (34)36:037:51
2Jon HolstadDirekte Lang (10)58:36+6:4712:04
2Jonas GrønliH16 Utfordrer (15)53:16+0:299:27
2Vegard KittilsenH16 (24)43:40+0:367:45
3Håkon HolstadH16 Utfordrer (15)55:54+3:079:55
4Mari EidsmoDirekte Kort (13)49:52+13:0910:16
4Malin SandstadD 19-20 (24)41:11+6:1211:04
4Simen Spets StorhovH16 (24)45:47+2:438:07
6Arild Holm KlausenDirekte Lang (10)1:08:53+17:0414:12
6Oskar Spets StorhovH 17-18 (70)35:17+3:498:47
8Lars SandstadH16 (24)50:00+6:568:52
9Torunn Spets StorhovDirekte Kort (13)56:52+20:0911:43
14Matias NissenH16 Utfordrer (15)1:24:17+31:3014:58
15Adrian OpheimH 19-20 (34)44:33+8:309:42
18Oda Q FossumD 19-20 (24)55:55+20:5615:01
19Mats EidsmoH 17-18 (70)38:26+6:589:35
21Vera MelkildD 17-18 (59)44:05+10:3313:59
22Sindre JohannessenH 21- (52)41:29+6:558:27
33Mathias HermstadH 17-18 (70)42:48+11:2010:40
34Kristian Fredrik LynumH 17-18 (70)42:54+11:2610:41
36Mathias VindalH 17-18 (70)44:12+12:4411:01
38Oscar LyngenH 17-18 (70)45:22+13:5411:18
45Mattis HoltH 21- (52)54:57+20:2311:12
50Aleksander SkoglundH 17-18 (70)54:30+23:0213:35
53Maria Ulseth SylteD 17-18 (59)1:08:17+34:4521:40
Nils Ola KvamH 19-20 (34)ikke startet
Dina ReitanD 17-18 (59)ikke startet

Frol IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ulf Forseth IndgaardH 21- (52)34:347:03
2Jo Forseth IndgaardH 21- (52)34:57+0:237:07
8Paul SirumH 21- (52)38:19+3:457:49
11Carl Petter LyngenH 21- (52)38:44+4:107:54
12Mari Kilskar GrevskottD16 (23)1:02:23+11:5512:51
14Eirin Svanøe-HafstadD 21- (45)46:12+6:4710:40
16Matilde MunkebyD16 (23)1:06:10+15:4213:38
21Stian SundsvikH 21- (52)40:44+6:108:18
23Line SundsvikD 21- (45)55:16+15:5112:45
31Sara ProforsD 21- (45)1:05:02+25:3715:01
35Maren GrandeD 21- (45)1:10:02+30:3716:10
43Ragne MunkebyD 17-18 (59)56:49+23:1718:02
Johan Asphjell BjørnaasH 21- (52)ikke startet
Øystein HaugH 21- (52)ikke startet
Mathilde RundhaugD 21- (45)ikke startet
Martin VisterH 21- (52)ikke startet

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Janne Tjørhom AasheimD16 (23)51:54+1:2610:42

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Agnethe HasliD 17-18 (59)46:47+13:1514:51

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Ingeborg RognstadD16 (23)1:08:05+17:3714:02

Halden SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (59)34:43+1:1111:01
4Markus HolterH 21- (52)35:57+1:237:20
10Jonatan AuneH16 Utfordrer (15)1:04:26+11:3911:26
12Eirik Kamstrup HovindH 21- (52)38:45+4:117:54
13Peter NordbrødenH 19-20 (34)42:18+6:159:12
16Olav Milian Schmitt GranH 19-20 (34)44:52+8:499:46
18Karoline AuneD 17-18 (59)42:20+8:4813:26
19Håkon Raadal BjørloH 19-20 (34)47:16+11:1310:17
20Niels Christian HellerudH 17-18 (70)38:38+7:109:38
26August Asheim BirkelandH 17-18 (70)40:00+8:329:58
35Erlend BrendstuenH 17-18 (70)43:20+11:5210:48
56Hanna Lye MoumD 17-18 (59)1:19:14+45:4225:09
Alexander Skaug YtterbølH 17-18 (70)diskvalifisert
Knut AasheimH 19-20 (34)ikke startet

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Sigurd Paulsen VieH16 (24)52:02+8:589:14
62Ruben KobbeltvedtH 17-18 (70)1:04:38+33:1016:07

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Sindre R HoltH 17-18 (70)37:55+6:279:27

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 17-18 (70)31:287:50
4Ulrik Astrup ArnesenH 19-20 (34)36:40+0:377:59
21Bjørn Anders FlågenH 17-18 (70)39:25+7:579:49
42Petter Astrup ArnesenH 17-18 (70)48:12+16:4412:01

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Malin HaugeD16 (23)52:42+2:1410:51
Silje HaugeD 19-20 (24)ikke startet

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Jonatan GraversenH16 (24)55:21+12:179:49
19Idunn StrandD16 (23)1:10:23+19:5514:30
22Tora IndregardD 17-18 (59)44:28+10:5614:06
46Ane-Marte Borg HanssenD 17-18 (59)57:28+23:5618:14

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 (59)58:59+25:2718:43

IL Leik

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Tone AlmåsDirekte Lang (10)1:14:24+22:3515:20
12Mai-Iren AlmåsDirekte Kort (13)1:10:33+33:5014:32
22Jonas UnsgårdH 19-20 (34)50:12+14:0910:56
38Ola KeiseråsH 21- (52)49:18+14:4410:03

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Svein JacobsenDirekte Kort (13)39:17+2:348:05
3Solveig SikkelandDirekte Kort (13)42:05+5:228:40
7Oda J SikkelandD 19-20 (24)46:17+11:1812:26
24Solveig Eline BergD 17-18 (59)44:43+11:1114:11
33Mathias Stensland LillevoldH 21- (52)46:17+11:439:26
Synne SkjærsteinD 17-18 (59)diskvalifisert

IL Veten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Elias BergsetH16 (24)1:02:16+19:1211:03

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Eirik BlågestadH16 (24)56:13+13:099:59

Kongsberg OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingjerd MyhreD 21- (45)39:52+0:279:12
9Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 (59)37:31+3:5911:54
11Marlin HaavengenD 17-18 (59)40:12+6:4012:45
14Tord StrandH 17-18 (70)37:16+5:489:17
16Anne Willkommen EikenD 19-20 (24)53:23+18:2414:21
17Ingvild LangeggenD16 (23)1:06:16+15:4813:39
21Idunn HaavengenD 19-20 (24)1:09:35+34:3618:42
22Håkon LundH 17-18 (70)39:31+8:039:51
27Aurora MoholthD 17-18 (59)46:01+12:2914:36
36Helene EgerD 17-18 (59)48:32+15:0015:24
37Andrea VaneboD 17-18 (59)49:23+15:5115:40
44Kathinka RogstadD 17-18 (59)57:08+23:3618:08
50Rikke Hjelseth LarsenD 17-18 (59)1:01:51+28:1919:38
59Sølve DrageH 17-18 (70)1:00:35+29:0715:06
Tale StrandD16 (23)brutt
Trygve HeggedalH 19-20 (34)ikke startet

Konnerud IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anniken RanvikD16 Utfordrer (13)1:03:1213:01
1Jenny BaklidD16 (23)50:2810:24
3Audun HeimdalH 19-20 (34)36:20+0:177:54
4Jørgen BaklidH 17-18 (70)34:36+3:088:37
5Amanda Skyttersæter SaugerudD16 Utfordrer (13)1:09:39+6:2714:21
5Mari Landro SvingheimD16 (23)55:41+5:1311:28
6Andrea RanvikD16 (23)55:49+5:2111:30
8Maiken Økern HågårdD 19-20 (24)47:05+12:0612:39
9Nicolai HarvikH16 Utfordrer (15)1:03:54+11:0711:20
28Aslak HeimdalH 17-18 (70)40:53+9:2510:11
32Thea Sildnes BaklidD 17-18 (59)47:19+13:4715:01
42Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 (59)56:39+23:0717:59
48Joar GjerdahlH 17-18 (70)54:14+22:4613:31
57Nikolai NordhaugH 17-18 (70)59:19+27:5114:47
Thea LandD16 Utfordrer (13)diskvalifisert
Tonje-Malin RhrichD16 Utfordrer (13)diskvalifisert

Kristiansand OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenD 21- (45)39:259:06
9Sebastian DalandH 17-18 (70)36:29+5:019:05
10Gaute FriestadH 21- (52)38:43+4:097:54
11Marius PyttenH 19-20 (34)41:52+5:499:07
19Dag BlandkjennH 21- (52)40:32+5:588:16
22Christiane Ruud BøckmanD16 (23)1:32:37+42:0919:05
23Morten JørgensenH 21- (52)41:36+7:028:29
28Håvard IrgensH 21- (52)43:16+8:428:49
31Matias Hodne HanischH 21- (52)44:56+10:229:10
55Inga Vestøl StødleD 17-18 (59)1:15:04+41:3223:49
Kristian PyttenH 17-18 (70)diskvalifisert
Marius AurebekkH 17-18 (70)diskvalifisert
David RundeH16 (24)diskvalifisert
Johannes Bakke AashamarH 19-20 (34)ikke startet

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Marit Melby JacobsenD 19-20 (24)49:08+14:0913:12

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Tobias KristensenH 19-20 (34)39:39+3:368:38
32Anders Bjørningstad KristoffersenH 19-20 (34)1:10:33+34:3015:22
33Jens Didrik BergH 19-20 (34)1:20:32+44:2917:32

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Ane Holm GrønengD 17-18 (59)52:53+19:2116:47

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Kristin BrekkeD 19-20 (24)49:51+14:5213:24
13Mathias Pedersen VoldH16 Utfordrer (15)1:14:10+21:2313:10
27Elias Skjolden SørensenH 17-18 (70)40:32+9:0410:06
29Karoline SønsterudbråtenD 21- (45)56:41+17:1613:05
32Steinar KollerudH 21- (52)45:45+11:119:20
43Mathias BenjaminsenH 21- (52)53:15+18:4110:52
44Eirik Høst FossgardH 17-18 (70)49:34+18:0612:21

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Evine Westli AndersenD 21- (45)48:51+9:2611:16
22Emilie Westli AndersenD 21- (45)55:04+15:3912:43
49Marius ØieH 21- (52)1:14:11+39:3715:08

Malvik IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Sunniva MorganD 21- (45)54:41+15:1612:37
60Ludvig Williams StrømsnesH 17-18 (70)1:01:03+29:3515:13

Mo OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Even-Johan KaspersenH 17-18 (70)38:24+6:569:34
24Lars SolliH 19-20 (34)51:17+15:1411:10
42Doris Stien KaspersenD 21- (45)1:35:16+55:5122:00
Eli KolstadD 17-18 (59)ikke startet

Modum OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Heidi MårtenssonD 21- (45)ikke startet

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Carmen DirroD16 Utfordrer (13)1:08:37+5:2514:08
30Linn Mei WaalerD 17-18 (59)46:39+13:0714:48

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Stine AuneDirekte Kort (13)50:14+13:3110:21
9Hanne Helmine RogstadD16 Utfordrer (13)1:28:19+25:0718:12

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Simon JohansonDirekte Kort (13)53:21+16:3811:00

NTNUI

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jon Aukrust OsmoenH 21- (52)35:07+0:337:10
5Maren Jansson HaverstadD 21- (45)41:58+2:339:41
6Ingrid GulbrandsenD 21- (45)42:56+3:319:54
7Elias T. MølnvikH 21- (52)38:18+3:447:48
7Sigrid AlexandersenD 21- (45)43:27+4:0210:02
10Sonja MellbergD 19-20 (24)48:42+13:4313:05
12Karen Oline KolstadD 21- (45)45:09+5:4410:25
15Isak BergsetH 21- (52)39:00+4:267:57
15Anine AhlsandD 21- (45)47:11+7:4610:53
16Sindre Østgulen DeiszH 21- (52)39:29+4:558:03
17Sverre Bang StøengH 19-20 (34)46:07+10:0410:02
18Ingunn Egeberg VáriD 21- (45)49:18+9:5311:23
18Olai Stensland LillevoldH 21- (52)40:02+5:288:10
19Marta UlvensøenD 21- (45)50:43+11:1811:42
20Anna UlvensøenD 21- (45)53:38+14:1312:23
20Vegard Blomseth JohnsenH 21- (52)40:43+6:098:18
24Live Bredholt JørgensenD 21- (45)55:53+16:2812:54
24Anders Felde OlaussenH 21- (52)42:14+7:408:37
25Aurora FossøyD 21- (45)55:55+16:3012:54
26Åsne Skram TrømborgD 21- (45)55:56+16:3112:55
28Kristine FjellangerD 21- (45)56:27+17:0213:02
29Lars OwrenH 21- (52)43:26+8:528:51
30Silje ArntzenD 21- (45)1:01:13+21:4814:08
30Jonas Madslien BakkenH 21- (52)44:51+10:179:09
32Ingvild WangD 21- (45)1:06:40+27:1515:23
34Marte Hoff HagenD 21- (45)1:08:39+29:1415:51
35Simen Eid NielsenH 21- (52)47:39+13:059:43
36Helene OmdalD 21- (45)1:10:13+30:4816:12
37Kajsa Stina SandstadD 21- (45)1:17:02+37:3717:47
38Una BratlieD 21- (45)1:19:23+39:5818:20
39Ingvild BrekkeD 21- (45)1:21:12+41:4718:45
40Karoline Dahl FosbyD 21- (45)1:22:19+42:5419:00
40Malthe GaarsdalH 21- (52)50:05+15:3110:13
41Kristine AusenD 21- (45)1:25:05+45:4019:38
41Erik GustafssonH 21- (52)51:04+16:3010:25
42Håkon Fruseth ChristiansenH 21- (52)52:30+17:5610:42
44Adrian OpheimH 21- (52)54:05+19:3111:02
46Sebastian TorgersenH 21- (52)56:11+21:3711:27
47Jørund ValaH 21- (52)1:01:51+27:1712:37
50Bjørn LundanesH 21- (52)1:33:13+58:3919:01
Synne FossøyD 21- (45)diskvalifisert
Lovise FremstadD 21- (45)diskvalifisert
Camilla ÖhmanD 21- (45)diskvalifisert
Jakob Kalvig SkoganH 21- (52)diskvalifisert
Vilde MalmeiD 19-20 (24)diskvalifisert
Ingeborg Ellegaard MelbyD 21- (45)brutt
Solveig BlindheimD 21- (45)ikke startet
Ingrid OkkenhaugD 21- (45)ikke startet
Rasmus Rørholt TheisenH 21- (52)ikke startet
Siri StensgårdD 21- (45)ikke startet

Nydalens SK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenH16 (24)43:047:38
2Marte NarumD 21- (45)39:45+0:209:10
3Lukas LilandH 17-18 (70)34:17+2:498:32
3Lars Young VikH16 (24)44:58+1:547:59
4Anne M Hausken NordbergD 21- (45)40:52+1:279:26
5Anders NordbergH 21- (52)37:28+2:547:38
6Ellen OlsvikDirekte Kort (13)50:24+13:4110:23
6Anders VisterH 21- (52)38:16+3:427:48
6Isak JonssonH16 (24)46:38+3:348:16
8Elias JonssonH 17-18 (70)36:25+4:579:04
10Siri UlvestadD 21- (45)44:25+5:0010:15
13Håvard HagaH 21- (52)38:47+4:137:54
14Ingvil AhlsandD 17-18 (59)40:42+7:1012:55
14Marie LilandD16 (23)1:02:33+12:0512:53
14Eirik Langedal BreivikH 19-20 (34)43:40+7:379:30
21Sander H. RogndokkenH 19-20 (34)48:11+12:0810:29
23Jørgen WulfsbergH 17-18 (70)39:42+8:149:54
24Audun BerganH 17-18 (70)39:45+8:179:54
25Sigur HeggedalH 21- (52)42:29+7:558:40
29Karianne Olsvik DengerudD 17-18 (59)46:28+12:5614:45
Jostein TandbergH 19-20 (34)ikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenH 19-20 (34)ikke startet

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sigrid EkelandD16 Utfordrer (13)1:08:29+5:1714:07
15Einar EkelandH 17-18 (70)37:31+6:039:21

OK Moss

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Henning CarlsenDirekte Lang (10)1:01:05+9:1612:35
15Karoline BjørnerødD16 (23)1:03:51+13:2313:09
22Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 (59)44:28+10:5614:06
25Aurora GjølsjøD 17-18 (59)45:06+11:3414:19

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Rolf Pettersen MoDirekte Lang (10)1:01:37+9:4812:42
22Jakob MoH16 (24)1:12:37+29:3312:53

OL Trollelg

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottDirekte Kort (13)36:437:34
5Anders HaugskottH 17-18 (70)34:46+3:188:40
9Andreas SølbergH 21- (52)38:38+4:047:53
9Olav Andreas RemmenH 19-20 (34)41:06+5:038:57
10Frida HaugskottDirekte Kort (13)1:03:58+27:1513:11
11Per LøvaasDirekte Kort (13)1:08:04+31:2114:02
12Hallvard Seim GrøvlenH 19-20 (34)41:56+5:539:08
13Line SølbergD 19-20 (24)51:23+16:2413:48
27Ove BaardsgaardH 21- (52)43:11+8:378:48

OL Tønsberg og omegn

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jakob HjelsethH16 Utfordrer (15)1:01:07+8:2010:51
15Morten Krona HaflanH16 (24)58:46+15:4210:26
25Anders Krona HaflanH 19-20 (34)51:37+15:3411:14
27Mathias GløersenH 19-20 (34)57:09+21:0612:27
43Trym B IslandH 17-18 (70)48:22+16:5412:03
56Olav Aasmundtveit HoffH 17-18 (70)58:30+27:0214:35
Øystein Fruseth ChristiansenH 19-20 (34)brutt
Julie EikelandD16 (23)brutt

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ane Sofie KroghD16 (23)53:44+3:1611:04
23Ole Martin EdstrømH 19-20 (34)50:24+14:2110:58
31Ludvig RødnesH 19-20 (34)1:07:23+31:2014:40
49Lavran ThorstensenH 17-18 (70)54:19+22:5113:32
64William Resvoll SkaugH 17-18 (70)1:20:55+49:2720:10

Porsgrunn OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hanne VassendD 17-18 (59)34:18+0:4610:53
14Emilie WestinD 19-20 (24)51:33+16:3413:51
19Camilla L. RosenvoldD 17-18 (59)42:41+9:0913:33
21Elise AusenD16 (23)1:13:03+22:3515:03
34Anna MeenD 17-18 (59)47:38+14:0615:07
37Rasmus MathisenH 17-18 (70)45:00+13:3211:13
41Alexander Repstad StoremyrH 17-18 (70)47:19+15:5111:47
Håkon KornmoH 17-18 (70)ikke startet

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Øistein Fagerli NæssH16 Utfordrer (15)58:15+5:2810:20
8Anders HorveiH16 Utfordrer (15)1:03:46+10:5911:19
8Kristine Eide RappD16 (23)56:56+6:2811:44
9Hanne Eide RappD16 (23)57:58+7:3011:57
48Hedda SkatvedtD 17-18 (59)58:37+25:0518:36
63Emil Bjørnstad StrandH 17-18 (70)1:13:40+42:1218:22

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Tuva Aas StræteD16 (23)58:54+8:2612:08

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Morten Aleksander HarkinnH16 (24)1:05:01+21:5711:32

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Signe Bredholt JørgensenD 17-18 (59)45:25+11:5314:25
Ella Arentz HagenD 17-18 (59)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Sunniva OmdalD 19-20 (24)52:15+17:1614:02
17Marie Line FurlandD 19-20 (24)54:05+19:0614:32

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Skjalg NysæterH 17-18 (70)41:09+9:4110:15

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Magnus Christie ØrkreDirekte Lang (10)1:17:33+25:4415:59
10Elisabeth Christie ØrkreDirekte Lang (10)1:57:31+1:05:4224:13
58Johan Christie ØrkeH 17-18 (70)59:34+28:0614:51

Stjørdals-Blink Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Henrik KraftH16 (24)1:17:33+34:2913:46
39Audun Wanvik HaugenH 17-18 (70)45:38+14:1011:22
Ane Nielsen SolbergD 17-18 (59)diskvalifisert

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Even GravningenH16 Utfordrer (15)1:27:21+34:3415:30

Sturla, IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ingeborg KvarmeD16 Utfordrer (13)1:29:26+26:1418:26
19Johan Kristian UndelandH16 (24)1:04:26+21:2211:26
29Sturla FrydenlundH 19-20 (34)1:01:30+25:2713:23
55Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-18 (70)57:16+25:4814:16

TIF Viking

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tora Aasheim NymarkD16 Utfordrer (13)1:08:29+5:1714:07
11Mari Strømme LidD16 (23)59:54+9:2612:21

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Erling SommerfeldtH 21- (52)48:21+13:479:52

Tynset IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Gaute Kvittum NytrøenH16 (24)46:25+3:218:14
7Eldbjørg KalbekkenDirekte Kort (13)53:09+16:2610:57
13Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 (59)40:35+7:0312:53

Vang OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Eskil FrøislandH 17-18 (70)38:16+6:489:32
30Njaal Ellegaard MelbyH 17-18 (70)41:51+10:2310:26
31Even LindaasH 17-18 (70)42:02+10:3410:28
40Jostein Svaland DaleH 17-18 (70)45:47+14:1911:25
51Ole Johan BråtenH 17-18 (70)55:05+23:3713:44
61Sverre NarumH 17-18 (70)1:01:51+30:2315:25

Varegg Fleridrett

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Vyacheslav MukhidinovH 21- (52)39:56+5:228:08
32Stian RykkjeH 17-18 (70)42:22+10:5410:33
33Ingunn MartinsenD 21- (45)1:08:18+28:5315:46
Kristian RykkjeH 17-18 (70)diskvalifisert
Magnus GjerstadH 17-18 (70)diskvalifisert
Kårhild Husby NordstadD 19-20 (24)diskvalifisert

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Karine VestølD 19-20 (24)42:58+7:5911:33
7Anders VestølH16 (24)49:57+6:538:52

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Sigrid Vehus SkjerveD 17-18 (59)40:24+6:5212:49
14Fredrik Vehus SkjerveH16 (24)56:16+13:129:59
45Sofie HallemD 17-18 (59)57:11+23:3918:09

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jostein AlvestadDirekte Lang (10)1:09:01+17:1214:13
33Synne Marie KvammeD 17-18 (59)47:22+13:5015:02

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 (59)46:13+12:4114:40
52Andreas RambergH 17-18 (70)55:51+24:2313:55
Hans Kristian Stubban HygenH 17-18 (70)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Kaja Winsnes NordhagenD 21- (45)56:07+16:4212:57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor