Offisiell resultatliste for Norgescup sprint sr-jr

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup sprint sr-jr
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: fredag 22 september 2017

D 17-18

2 190 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12:225:38
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12:44+0:225:48
3Lene Berg HanssenByåsen IL12:57+0:355:54
3Hanne VassendPorsgrunn OL12:57+0:355:54
5Ingrid G. KvålsgardFossum IF13:15+0:536:03
6Marlin HaavengenKongsberg OL13:19+0:576:04
7Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb13:22+1:006:06
8Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13:24+1:026:07
9Agnethe HasliGjø-Vard OL13:29+1:076:09
10Aurora GjølsjøOK Moss13:30+1:086:09
11Helene EgerKongsberg OL13:32+1:106:10
12Pernille KatlaFossum IF13:39+1:176:13
13Hedda Raadal BjørloHalden SK13:42+1:206:15
14Thea DyrkornEiker OL13:44+1:226:16
15Ingvil AhlsandNydalens SK13:45+1:236:16
16Synne StrandAsker Skiklubb13:51+1:296:19
17Tora IndregardIL BUL-Tromsø14:01+1:396:24
18Vilde Årøen LykkeEmblem IL14:05+1:436:25
19Marte Lien JohnsenByåsen IL14:07+1:456:26
20Synne Marie KvammeWing OK14:13+1:516:29
21Karianne Olsvik DengerudNydalens SK14:21+1:596:33
22Åsne Naadland HoloFossum IF14:25+2:036:34
23Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø14:27+2:056:35
24Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK14:29+2:076:36
25Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK14:32+2:106:38
26Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL14:35+2:136:39
27Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK14:37+2:156:40
28Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL14:48+2:266:45
29Aurora MoholthKongsberg OL14:50+2:286:46
30Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering14:57+2:356:49
31Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss15:00+2:386:50
32Hanne DaltveitFana IL15:05+2:436:53
33Ane Holm GrønengLillehammer OK15:13+2:516:56
34Karoline AuneHalden SK15:17+2:556:58
35Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF15:24+3:027:01
35Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15:24+3:027:01
37Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL15:44+3:227:11
38Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering15:46+3:247:11
39Andrea VaneboKongsberg OL15:52+3:307:14
40Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL15:55+3:337:16
41Inga Vestøl StødleKristiansand OK15:59+3:377:17
42Linn Mei WaalerMåren OK16:03+3:417:19
43Maria Ulseth SylteFreidig16:24+4:027:29
44Anna MeenPorsgrunn OL17:15+4:537:52
45Sofie HallemVerdal OK17:18+4:567:53
46Hanna Lye MoumHalden SK17:29+5:077:58
47Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK18:04+5:428:14
48Lotte MyklemyrEiker OL19:36+7:148:56
Tonje Rognerud BøeFossum IFdiskvalifisert
Solveig Eline BergIL Tyrvingdiskvalifisert
Vera MelkildFreidigdiskvalifisert
Kathinka RogstadKongsberg OLdiskvalifisert
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Ane DyrkornEiker OLdiskvalifisert
Ella Eriksen KongsvikWing OKikke startet
Dina ReitanFreidigikke startet
Maren NorderudIL Tyrvingikke startet
Eli KolstadMo OKikke startet
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKikke startet
Ragnhild EideByåsen ILikke startet

D 19-20

2 270 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL12:415:35
2Ingrid LundanesEmblem IL12:45+0:045:37
3Marie OlaussenFredrikstad SK12:52+0:115:40
4Oda J SikkelandIL Tyrving13:31+0:505:57
5Malin SandstadFreidig13:49+1:086:05
6Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13:58+1:176:09
7Sonja MellbergNTNUI14:02+1:216:10
8Margrethe WisløffAsker Skiklubb14:05+1:246:12
9Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb14:06+1:256:12
10Anne Willkommen EikenKongsberg OL14:37+1:566:26
11Line SølbergOL Trollelg14:42+2:016:28
12Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)14:46+2:056:30
13Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK14:54+2:136:33
14Marit Melby JacobsenLardal OL15:02+2:216:37
15Tonje Aasheim NymarkAskøy OL15:16+2:356:43
16Vilde MalmeiNTNUI15:30+2:496:49
17Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett16:03+3:227:04
18Emilie WestinPorsgrunn OL16:32+3:517:17
19Emilie Liabakk EriksenByåsen IL16:46+4:057:23
20Idunn HaavengenKongsberg OL18:15+5:348:02
Oda Q FossumFreidigikke startet

D 21-

2 410 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AlexandersenNTNUI12:125:03
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK12:25+0:135:09
3Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK12:36+0:245:13
4Ingjerd MyhreKongsberg OL12:51+0:395:19
5Siri UlvestadNydalens SK13:01+0:495:24
6Marte NarumNydalens SK13:04+0:525:25
7Anine AhlsandNTNUI13:06+0:545:26
7Kristine FjellangerNTNUI13:06+0:545:26
9Emma JohanssonFredrikstad SK13:07+0:555:26
10Lone BrochmannBækkelagets SK13:26+1:145:34
11Mathilde RundhaugFrol IL13:30+1:185:36
12Maren Jansson HaverstadNTNUI13:34+1:225:37
13Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13:44+1:325:41
14Marthe GløersenBækkelagets SK13:57+1:455:47
15Emilie Westli AndersenLøten o-lag13:59+1:475:48
16Anna UlvensøenNTNUI14:01+1:495:48
16Karen Oline KolstadNTNUI14:01+1:495:48
18Ingrid GulbrandsenNTNUI14:07+1:555:51
19Ragnhild HjermstadFossum IF14:11+1:595:53
20Maren GrandeFrol IL14:13+2:015:53
21Evine Westli AndersenLøten o-lag14:17+2:055:55
22Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI14:40+2:286:05
23Marta UlvensøenNTNUI14:58+2:466:12
24Ingunn Egeberg VáriNTNUI15:09+2:576:17
25Live Bredholt JørgensenNTNUI15:16+3:046:20
26Aurora FossøyNTNUI15:52+3:406:35
27Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL15:55+3:436:36
28Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett16:29+4:176:50
29Marte Hoff HagenNTNUI16:54+4:427:00
30Julie ArnesenNTNUI17:02+4:507:04
31Camilla ÖhmanNTNUI19:22+7:108:02
Ingrid OkkenhaugNTNUIikke startet
Heidi MårtenssonModum OLikke startet
Triin JäädmaaOK Võruikke startet

H 17-18

2 830 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK12:264:23
2Einar MelsomFossum IF12:55+0:294:33
3Magnus GjerstadVaregg Fleridrett13:04+0:384:37
4Jørgen BaklidKonnerud IL13:20+0:544:42
5Sebastian DalandKristiansand OK13:34+1:084:47
6Lukas LilandNydalens SK13:41+1:154:50
7Oscar LyngenFreidig13:43+1:174:50
8Einar EkelandOddersjaa SSK13:44+1:184:51
9Niels Christian HellerudHalden SK13:45+1:194:51
10Oskar Spets StorhovFreidig13:52+1:264:53
11Mats EidsmoFreidig13:56+1:304:55
12Erling HjermstadFossum IF14:06+1:404:58
13Aslak HeimdalKonnerud IL14:10+1:445:00
14Erik Hæstad BjørnstadFossum IF14:13+1:475:01
15Kristian RykkjeVaregg Fleridrett14:15+1:495:02
16Marius AurebekkKristiansand OK14:17+1:515:02
17Anders HaugskottOL Trollelg14:20+1:545:03
18Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:24+1:585:05
19Mathias VindalFreidig14:27+2:015:06
20Stian RykkjeVaregg Fleridrett14:28+2:025:06
21Even LindaasVang OL14:31+2:055:07
22Sindre R HoltHedrum OL14:36+2:105:09
23Njaal Ellegaard MelbyVang OL14:40+2:145:10
24Øyvind HjermstadFossum IF14:43+2:175:12
25Skjalg NysæterSkien OK14:46+2:205:13
26Petter Astrup ArnesenHeming Orientering14:47+2:215:13
27Håkon KornmoPorsgrunn OL14:48+2:225:13
28Bjørn Anders FlågenHeming Orientering14:50+2:245:14
28Axel HoveidAsker Skiklubb14:50+2:245:14
30Elias Skjolden SørensenLillomarka OL14:51+2:255:14
31Jørgen WulfsbergNydalens SK14:54+2:285:15
32Mathias HermstadFreidig14:56+2:305:16
33Kristian Fredrik LynumFreidig14:57+2:315:16
34Even-Johan KaspersenMo OK14:59+2:335:17
35Joar GjerdahlKonnerud IL15:08+2:425:20
36Sander ArntzenAsker Skiklubb15:09+2:435:21
37Tord StrandKongsberg OL15:19+2:535:24
38Erlend BrendstuenHalden SK15:21+2:555:25
38Eskil FrøislandVang OL15:21+2:555:25
40Peter GisholtFossum IF15:23+2:575:26
40Håkon LundKongsberg OL15:23+2:575:26
42Jostein Svaland DaleVang OL15:33+3:075:29
43Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering15:37+3:115:31
44Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL15:46+3:205:34
45Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF15:57+3:315:38
46Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL16:08+3:425:42
46Kristian PyttenKristiansand OK16:08+3:425:42
48Rasmus MathisenPorsgrunn OL16:12+3:465:43
49Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF16:20+3:545:46
50Sverre NarumVang OL16:24+3:585:47
51Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering16:38+4:125:52
52Sølve DrageKongsberg OL16:56+4:305:59
53Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering16:57+4:315:59
53Eirik Høst FossgardLillomarka OL16:57+4:315:59
55Aleksander SkoglundFreidig16:59+4:336:00
56Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn17:04+4:386:01
57Audun BerganNydalens SK17:24+4:586:08
58Vegard LøvliAsker Skiklubb17:52+5:266:18
59Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering17:57+5:316:20
60Alexander Skaug YtterbølHalden SK18:42+6:166:36
61Ole Johan BråtenVang OL19:20+6:546:49
62Nikolai NordhaugKonnerud IL22:21+9:557:53
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFikke startet
Kasper FosserHeming Orienteringikke startet

H 19-20

2 870 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL13:114:35
2Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering13:15+0:044:37
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13:19+0:084:38
4Håvard EidsmoFreidig13:21+0:104:39
5Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13:26+0:154:40
6Håkon Raadal BjørloHalden SK13:28+0:174:41
7Marius PyttenKristiansand OK13:35+0:244:43
8Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn14:10+0:594:56
9Sverre Bang StøengNTNUI14:20+1:094:59
10Olav Andreas RemmenOL Trollelg14:31+1:205:03
11Peter NordbrødenHalden SK14:47+1:365:09
12Martin Borge HeirFossum IF14:48+1:375:09
13Tobias KristensenLarvik OK14:52+1:415:10
14Adrian OpheimFreidig14:58+1:475:12
15Olav Milian Schmitt GranHalden SK15:07+1:565:16
16Vegard MyklemyrEiker OL15:28+2:175:23
17Ole Martin EdstrømOppsal Orientering15:45+2:345:29
18Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn15:52+2:415:31
19Brage JørumByåsen IL15:55+2:445:32
19Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering15:55+2:445:32
21Lars SolliMo OK15:59+2:485:34
22Sturla FrydenlundSturla, IF16:18+3:075:40
23Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb16:44+3:335:49
24Bjørnar LøvliAsker Skiklubb17:33+4:226:06
Jan Erik NaessFossum IFdiskvalifisert
Sander H. RogndokkenNydalens SKdiskvalifisert
Jostein TandbergNydalens SKikke startet
Jonas UnsgårdIL Leikikke startet
Nils Ola KvamFreidigikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Eirik Langedal BreivikNydalens SKikke startet
Kristian Nilsen SandnesEmblem ILikke startet
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKikke startet

H 21-

3 030 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI13:164:22
2Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13:29+0:134:26
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL13:35+0:194:28
4Karl FremstadBækkelagets SK13:44+0:284:31
5Gaute FriestadKristiansand OK13:47+0:314:32
6Carl Petter LyngenFrol IL13:50+0:344:33
6Emil AhlbäckFossum IF13:50+0:344:33
8Anders VisterNydalens SK13:52+0:364:34
8Dag BlandkjennKristiansand OK13:52+0:364:34
10Anders NordbergNydalens SK13:56+0:404:35
11Sindre JohannessenFreidig14:03+0:474:38
12Håvard HagaNydalens SK14:04+0:484:38
13Olai Stensland LillevoldNTNUI14:06+0:504:39
13Andreas SølbergOL Trollelg14:06+0:504:39
15Elias T. MølnvikNTNUI14:11+0:554:40
16Martin VisterFrol IL14:14+0:584:41
17Mattis HoltFreidig14:18+1:024:43
17Paul SirumFrol IL14:18+1:024:43
17Hans Petter MathisenFredrikstad SK14:18+1:024:43
20Matias Hodne HanischKristiansand OK14:23+1:074:44
21Øyvind WiggenByåsen IL14:28+1:124:46
22Anders Felde OlaussenNTNUI14:34+1:184:48
23Malthe GaarsdalNTNUI14:46+1:304:52
24Håvard IrgensKristiansand OK14:51+1:354:54
25Ove BaardsgaardOL Trollelg14:54+1:384:55
26Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI15:01+1:454:57
27Sigur HeggedalNydalens SK15:02+1:464:57
28Morten JørgensenKristiansand OK15:13+1:575:01
29Vegard Blomseth JohnsenNTNUI15:16+2:005:02
30Sindre Østgulen DeiszNTNUI15:19+2:035:03
31Simen Eid NielsenNTNUI15:20+2:045:03
32Oskar StørmerFossum IF15:55+2:395:15
33Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett15:58+2:425:16
34Vetle ChristiansenBækkelagets SK16:00+2:445:16
35Steinar KollerudLillomarka OL16:22+3:065:24
36Erik GustafssonNTNUI16:31+3:155:27
37Jakob Kalvig SkoganNTNUI16:39+3:235:29
38Ola KeiseråsIL Leik16:41+3:255:30
39Mathias BenjaminsenLillomarka OL17:52+4:365:53
40Raphael MakMetropolitan Orienteering Club18:23+5:076:04
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Stian SundsvikFrol ILdiskvalifisert
Bjørn LundanesNTNUIdiskvalifisert
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIdiskvalifisert
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelgdiskvalifisert
Erlend NydalNTNUIikke startet
Øystein HaugFrol ILikke startet
Jo Forseth IndgaardFrol ILikke startet

H16

2 830 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK14:525:15
2Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø15:07+0:155:20
3Lars Young VikNydalens SK15:16+0:245:23
4Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL15:47+0:555:34
5Jonas GrønliFreidig15:51+0:595:36
6Anders VestølVegårshei IL15:55+1:035:37
7Sivert Sande KvermeFossum IF16:04+1:125:40
8Petter Liabakk EriksenByåsen IL16:24+1:325:47
9Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering16:53+2:015:57
10Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering17:03+2:116:01
11Johan Kristian UndelandSturla, IF17:16+2:246:06
12Jonatan AuneHalden SK17:20+2:286:07
13Anders HorveiRaumar Orientering17:28+2:366:10
14Eivind Berner MyhreFossum IF17:41+2:496:14
15Mathias Pedersen VoldLillomarka OL19:10+4:186:46
16Nicolai HarvikKonnerud IL20:18+5:267:10
17Magnus MosfjellBirkenes IL20:59+6:077:24
Andreas NysæterBergens TFdiskvalifisert
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OKikke startet

D16

2 190 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL12:455:49
2Karen Hoel JomaasFossum IF13:29+0:446:09
3Tuva Aas StræteRingerike OL13:36+0:516:12
4Mari Kilskar GrevskottFrol IL14:05+1:206:25
5Karoline BjørnerødOK Moss14:06+1:216:26
6Ane Sofie KroghOppsal Orientering14:16+1:316:30
7Tora Aasheim NymarkTIF Viking14:26+1:416:35
8Anniken RanvikKonnerud IL14:31+1:466:37
9Mari Strømme LidTIF Viking14:44+1:596:43
10Malin HaugeHisøy OK14:49+2:046:45
11Hedda Hoff HagenByåsen IL14:56+2:116:49
12Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK15:15+2:306:57
13Carmen DirroMåren OK15:16+2:316:58
14Ingvild LangeggenKongsberg OL15:23+2:387:01
15Sigrid EkelandOddersjaa SSK15:24+2:397:01
16Hanne Eide RappRaumar Orientering15:30+2:457:04
17Christine HoenEiker OL15:51+3:067:14
18Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL15:56+3:117:16
19Thea LandKonnerud IL16:01+3:167:18
20Solveig LetmolieEiker OL16:15+3:307:25
21Janne Tjørhom AasheimGanddal IL16:29+3:447:31
22Hanne Helmine RogstadNidarøst OK16:33+3:487:33
23Silje MorlandstøEiker OL18:16+5:318:20
24Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL19:22+6:378:50
25Tonje-Malin RhrichKonnerud IL19:24+6:398:51
Kristine Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Andrea RanvikKonnerud ILdiskvalifisert
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Idunn StrandIL BUL-Tromsøikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Elise AusenPorsgrunn OLikke startet
Tale StrandKongsberg OLikke startet
Ingeborg RognstadHadeland OLikke startet
Mari Landro SvingheimKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor