Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ultralang
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 20 august 2017

D 17-18

11 040 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1:36:128:42
2Ragnhild EideByåsen IL1:42:25+6:139:16
3Hanne VassendPorsgrunn OL1:48:56+12:449:52
4Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:52:37+16:2510:12
5Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1:55:08+18:5610:25
6Ane DyrkornEiker OL1:55:20+19:0810:26
7Pernille KatlaFossum IF1:56:36+20:2410:33
8Åsne Naadland HoloFossum IF1:57:07+20:5510:36
9Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1:59:31+23:1910:49
10Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK2:02:04+25:5211:03
11Lene Berg HanssenByåsen IL2:02:05+25:5311:03
12Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK2:02:16+26:0411:04
13Vilde Årøen LykkeEmblem IL2:03:19+27:0711:10
14Ingrid G. KvålsgardFossum IF2:03:40+27:2811:12
15Ella Arentz HagenSandefjord OK2:04:02+27:5011:14
16Marlin HaavengenKongsberg OL2:05:03+28:5111:19
17Synne StrandAsker Skiklubb2:05:14+29:0211:20
18Aurora GjølsjøOK Moss2:05:27+29:1511:21
19Thea DyrkornEiker OL2:05:36+29:2411:22
20Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK2:06:53+30:4111:29
21Helene EgerKongsberg OL2:07:18+31:0611:31
22Oda Marie ColquhounLillomarka OL2:08:21+32:0911:37
23Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering2:10:15+34:0311:47
24Kristina VollHaugesund IL Orientering2:11:33+35:2111:54
25Eli KolstadMo OK2:12:09+35:5711:58
26Hedda Raadal BjørloHalden SK2:13:10+36:5812:03
27Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss2:13:35+37:2312:05
28Karoline AuneHalden SK2:16:00+39:4812:19
29Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL2:21:12+45:0012:47
30Dina ReitanFreidig2:21:22+45:1012:48
31Hedda SkatvedtRaumar Orientering2:22:06+45:5412:52
32Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL2:23:58+47:4613:02
33Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK2:24:21+48:0913:04
34Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular2:24:44+48:3213:06
35Ingvil AhlsandNydalens SK2:26:16+50:0413:14
36Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering2:28:35+52:2313:27
37Maria Rørvik HaverLillomarka OL2:30:36+54:2413:38
38Anna MeenPorsgrunn OL2:31:11+54:5913:41
39Agnethe HasliGjø-Vard OL2:33:42+57:3013:55
40Hanne DaltveitFana IL2:38:27+1:02:1514:21
41Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL2:48:07+1:11:5515:13
42Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK3:12:46+1:36:3417:27
43Sofie HallemVerdal OK3:17:55+1:41:4317:55
44Sarah WølloKongsberg OL3:18:53+1:42:4118:00
Ingunn Torød BusetGneist, ILikke startet
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILikke startet
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet

D 19-20

12 790 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LundanesEmblem IL1:56:089:04
2Ingeborg EideByåsen IL1:57:09+1:019:09
3Marie OlaussenFredrikstad SK1:59:32+3:249:20
4Maiken Økern HågårdKonnerud IL2:05:01+8:539:46
5Oda J SikkelandIL Tyrving2:05:30+9:229:48
6Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb2:07:11+11:039:56
7Åshild KolstadFreidig2:08:39+12:3110:03
8Malin SandstadFreidig2:16:54+20:4610:42
9Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)2:17:08+21:0010:43
10Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK2:20:51+24:4311:00
11Margrethe WisløffAsker Skiklubb2:21:48+25:4011:05
12Marit Melby JacobsenLardal OL2:22:54+26:4611:10
13Åse BerganNydalens SK2:38:16+42:0812:22
14Ida Johanne AadlandSamnanger IL2:54:10+58:0213:37
15Emilie WestinPorsgrunn OL3:02:54+1:06:4614:18
16Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett3:23:37+1:27:2915:55
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLbrutt
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrettbrutt
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Vilde MalmeiNTNUIikke startet

D 21-

15 980 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK2:12:228:16
2Ingjerd MyhreKongsberg OL2:25:07+12:459:04
3Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett2:29:10+16:489:20
4Delphine PoirotLillomarka OL2:31:18+18:569:28
5Maren Jansson HaverstadNTNUI2:32:53+20:319:34
6Eva JurenikovaHalden SK2:33:00+20:389:34
7Ragnhild HjermstadFossum IF2:34:27+22:059:39
8Anine AhlsandNTNUI2:38:52+26:309:56
9Kristine FjellangerNTNUI2:41:09+28:4710:05
10Kristine BergliaEiker OL2:42:08+29:4610:08
11Eirin Svanøe-HafstadFrol IL2:44:06+31:4410:16
12Karen Oline KolstadNTNUI2:49:13+36:5110:35
13Christiane TrösseVaregg Fleridrett2:50:55+38:3310:41
14Emilie Westli AndersenLøten o-lag2:52:48+40:2610:48
15Marthe GløersenBækkelagets SK2:54:04+41:4210:53
16Evine Westli AndersenLøten o-lag3:02:44+50:2211:26
17Ingunn Egeberg VáriNTNUI3:11:13+58:5111:57
18Mariann ScheiTIF Viking3:17:50+1:05:2812:22
19Maren GrandeFrol IL3:23:48+1:11:2612:45
20Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett3:42:30+1:30:0813:55
21Dagrun Daltveit SlettebøFana IL3:59:14+1:46:5214:58
22Mariell ArntzenGneist, IL3:59:27+1:47:0514:59
23Stine BjørkevollOdda OL4:18:50+2:06:2816:11
24Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL4:27:28+2:15:0616:44
Lisbeth VollNydalens SKbrutt

H 17-18

13 600 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK1:35:277:01
2Kasper FosserHeming Orientering1:40:24+4:577:22
3Lukas LilandNydalens SK1:40:51+5:247:24
4Einar MelsomFossum IF1:42:45+7:187:33
5Marius AurebekkKristiansand OK1:43:45+8:187:37
6Sebastian DalandKristiansand OK1:44:34+9:077:41
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:46:27+11:007:49
8Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1:46:41+11:147:50
8Jørgen BaklidKonnerud IL1:46:41+11:147:50
10Erling HjermstadFossum IF1:52:34+17:078:16
11Aslak HeimdalKonnerud IL1:53:14+17:478:19
12Mats EidsmoFreidig1:53:47+18:208:21
13Øyvind HjermstadFossum IF1:54:12+18:458:23
14Einar EkelandOddersjaa SSK1:55:56+20:298:31
15Anders HaugskottOL Trollelg1:56:33+21:068:34
16Axel HoveidAsker Skiklubb1:58:34+23:078:43
17Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:59:13+23:468:45
18Even-Johan KaspersenMo OK1:59:22+23:558:46
19Audun BerganNydalens SK2:01:44+26:178:57
20Håkon LundKongsberg OL2:01:48+26:218:57
21Joar GjerdahlKonnerud IL2:02:27+27:009:00
22Oskar Spets StorhovFreidig2:03:13+27:469:03
23Even LindaasVang OL2:06:51+31:249:19
24Stian RykkjeVaregg Fleridrett2:07:18+31:519:21
25Kristian Fredrik LynumFreidig2:08:24+32:579:26
26Sindre R HoltHedrum OL2:08:32+33:059:27
27Mathias HermstadFreidig2:08:49+33:229:28
28Njaal Ellegaard MelbyVang OL2:09:04+33:379:29
29Styrk Hundseid KamsvågFossum IF2:11:02+35:359:38
30Per Clemet WisløffAsker Skiklubb2:11:11+35:449:38
31Mathias VindalFreidig2:11:44+36:179:41
32Kristian PyttenKristiansand OK2:12:12+36:459:43
33Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering2:16:11+40:4410:00
34Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF2:16:33+41:0610:02
35Jostein Svaland DaleVang OL2:18:58+43:3110:13
36Scott JuvikIL Gular2:20:16+44:4910:18 Last ned GPS-spor i gpx-format
37Elias Skjolden SørensenLillomarka OL2:22:08+46:4110:27
38Petter Astrup ArnesenHeming Orientering2:23:57+48:3010:35
39Trym B IslandOL Tønsberg og omegn2:26:38+51:1110:46
40Skjalg NysæterSkien OK2:27:12+51:4510:49
41Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering2:30:46+55:1911:05
42Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering2:33:27+58:0011:16
43Mathias RosenlundVaregg Fleridrett2:35:07+59:4011:24
44Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL2:36:16+1:00:4911:29
45Audun Melby JacobsenLardal OL2:37:12+1:01:4511:33
46Knut KyrkjebøTIF Viking2:38:47+1:03:2011:40
47Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK2:44:38+1:09:1112:06
48Elias ØhmanGjø-Vard OL2:52:37+1:17:1012:41
49Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3:09:41+1:34:1413:56
50Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3:14:41+1:39:1414:18
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettbrutt
Håkon KornmoPorsgrunn OLbrutt
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringbrutt
Eskil FrøislandVang OLbrutt
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILikke startet
Rasmus MathisenPorsgrunn OLikke startet
Eirik Høst FossgardLillomarka OLikke startet
Niels Christian HellerudHalden SKikke startet
Jørgen WulfsbergNydalens SKikke startet
Erlend BrendstuenHalden SKikke startet
Jens Johan BrekkeLillomarka OLikke startet

H 19-20

17 510 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK2:11:247:30
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK2:18:08+6:447:53
3Audun HeimdalKonnerud IL2:20:59+9:358:03
4Håvard EidsmoFreidig2:23:11+11:478:10
5Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb2:28:43+17:198:29
6Erlend Nilsen SandnesEmblem IL2:30:35+19:118:35
7Kristian Nilsen SandnesEmblem IL2:31:00+19:368:37
8Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering2:31:49+20:258:40
9Håkon Raadal BjørloHalden SK2:34:34+23:108:49
10Olav Andreas RemmenOL Trollelg2:35:57+24:338:54
11Vegard MyklemyrEiker OL2:43:02+31:389:18
12Adrian OpheimFreidig2:44:00+32:369:21
13Tobias KristensenLarvik OK2:49:34+38:109:41
14Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn2:49:52+38:289:42
15Olav Milian Schmitt GranHalden SK2:53:14+41:509:53
16Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3:02:14+50:5010:24
17Lars SolliMo OK3:26:07+1:14:4311:46
18Sander H. RogndokkenNydalens SK3:28:47+1:17:2311:55
19Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3:47:40+1:36:1613:00
20Thomas TubbehaugenOK Moss4:21:04+2:09:4014:54
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettbrutt
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettbrutt
Knut AasheimHalden SKbrutt
Marius PyttenKristiansand OKikke startet

H 21-

21 980 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar LundanesEmblem IL2:38:257:12
2Anders NordbergNydalens SK2:41:45+3:207:21
3Håvard HagaNydalens SK2:43:48+5:237:27
4Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK2:44:57+6:327:30
5Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart2:45:22+6:577:31
6Andreas SølbergOL Trollelg2:47:33+9:087:37
7Alan CherryNydalens SK2:48:05+9:407:38
8Eirik Kamstrup HovindHalden SK2:48:14+9:497:39
9Emil AhlbäckFossum IF2:49:59+11:347:44
10Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett2:50:37+12:127:45
11Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett2:51:14+12:497:47
12Håvard LucasenFredrikstad SK2:52:33+14:087:51
13Rasmus Rørholt TheisenNTNUI2:52:54+14:297:51
14Fredrik EliassonHalden SK2:53:43+15:187:54
15Sindre Østgulen DeiszNTNUI2:54:57+16:327:57
16Dag BlandkjennKristiansand OK2:56:07+17:428:00
17Øyvind HelgerudHalden SK3:02:54+24:298:19
18Espen Hultgreen WeltzienIL Tyrving3:03:13+24:488:20
19Gaute FriestadKristiansand OK3:11:00+32:358:41
20Oskar RøenVaregg Fleridrett3:12:34+34:098:45
21Rune NygaardIL Gular3:14:28+36:038:50
22Steinar KollerudLillomarka OL3:17:39+39:148:59
23Bjarthe WesterheimStord Orientering3:17:57+39:329:00
24Mattis HoltFreidig3:20:00+41:359:05
25Dag Steinar RagvinBø OL3:20:35+42:109:07
26Andreas G. PoldenGneist, IL3:24:31+46:069:18
27Petter Marki ErichsenKristiansand OK3:25:38+47:139:21
28Helge HaugenIL Gular3:25:57+47:329:22
29Emil JönssonIL Tyrving3:32:32+54:079:40
30Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3:34:30+56:059:45
31Erlend GjestemoenBergens TF3:40:21+1:01:5610:01 Last ned GPS-spor i gpx-format
32Fredrik SandalGanddal IL3:53:55+1:15:3010:38
33Kenneth WesterheimStord Orientering3:55:27+1:17:0210:42
34Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett3:59:39+1:21:1410:54
35Espen RognsvågOs Orienteringsklubb4:02:05+1:23:4011:00
36Anders Tønnessen RødFana IL4:02:51+1:24:2611:02
37Bjart Are HellenTIF Viking4:05:12+1:26:4711:09
38Eirik BjørkevollOdda OL4:20:51+1:42:2611:52
39Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL4:33:44+1:55:1912:27
Kjetil DammTIF Vikingdiskvalifisert
Trygve BuanesTIF Vikingdiskvalifisert
Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettbrutt
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettbrutt
Magne KnudsenGneist, ILbrutt
Anders DaltveitFana ILikke startet
Helge NysæterBergens TFikke startet
Martin FemsteinevikVaregg Fleridrettikke startet
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet
Bjørn EkebergIL Tyrvingikke startet
Jo Forseth IndgaardFrol ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor