Offisiell resultatliste for Norgescup sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 19 august 2017

D 17-18

3 010 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK16:465:34
2Ingvil AhlsandNydalens SK17:02+0:165:39
3Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF17:15+0:295:43
4Ane DyrkornEiker OL17:16+0:305:44
5Lene Berg HanssenByåsen IL17:29+0:435:48
6Aurora GjølsjøOK Moss17:31+0:455:49
7Thea Sildnes BaklidKonnerud IL17:32+0:465:49
8Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK17:52+1:065:56
9Pernille KatlaFossum IF17:53+1:075:56
10Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK18:02+1:165:59
11Maren NorderudIL Tyrving18:14+1:286:03
12Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK18:16+1:306:04
13Thea DyrkornEiker OL18:20+1:346:05
14Marlin HaavengenKongsberg OL18:23+1:376:06
15Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK18:57+2:116:17
16Ragnhild EideByåsen IL19:00+2:146:18
17Hanne VassendPorsgrunn OL19:05+2:196:20
18Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19:08+2:226:21
19Åsne Naadland HoloFossum IF19:16+2:306:24
20Helene EgerKongsberg OL19:18+2:326:24
21Ingunn Torød BusetGneist, IL19:20+2:346:25
21Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL19:20+2:346:25
23Maria Rørvik HaverLillomarka OL19:48+3:026:34
24Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL19:54+3:086:36
25Hanne DaltveitFana IL20:01+3:156:39
26Ingrid G. KvålsgardFossum IF20:17+3:316:44
27Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering20:25+3:396:46
28Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK20:33+3:476:49
29Dina ReitanFreidig20:41+3:556:52
29Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss20:41+3:556:52
31Ella Arentz HagenSandefjord OK21:12+4:267:02
32Karoline AuneHalden SK21:13+4:277:02
33Agnethe HasliGjø-Vard OL21:25+4:397:06
34Kristina VollHaugesund IL Orientering21:30+4:447:08
35Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK21:40+4:547:11
36Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular21:46+5:007:13
37Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering21:48+5:027:14
38Vilde Årøen LykkeEmblem IL21:57+5:117:17
39Anna MeenPorsgrunn OL22:13+5:277:22
40Andrea VaneboKongsberg OL22:18+5:327:24
41Hedda SkatvedtRaumar Orientering22:27+5:417:27
42Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL23:02+6:167:39
43Ragnhild BohneVaregg Fleridrett23:21+6:357:45
43Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL23:21+6:357:45
45Solveig Eline BergIL Tyrving23:28+6:427:47
46Sofie HallemVerdal OK25:09+8:238:21
47Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK28:33+11:479:29
48Sarah WølloKongsberg OL29:11+12:259:41
Oda Marie ColquhounLillomarka OLdiskvalifisert
Eli KolstadMo OKdiskvalifisert
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet
Synne StrandAsker Skiklubbikke startet

D 19-20

3 140 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL15:134:50
2Marie OlaussenFredrikstad SK15:32+0:194:56
3Ingrid LundanesEmblem IL15:43+0:305:00
4Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK16:12+0:595:09
5Oda J SikkelandIL Tyrving16:35+1:225:16
6Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb16:43+1:305:19
7Maiken Økern HågårdKonnerud IL16:50+1:375:21
8Malin SandstadFreidig16:51+1:385:21
9Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett17:31+2:185:34
10Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering17:38+2:255:36
11Vilde MalmeiNTNUI18:01+2:485:44
12Åshild KolstadFreidig18:12+2:595:47
13Margrethe WisløffAsker Skiklubb18:16+3:035:49
14Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)18:31+3:185:53
15Åse BerganNydalens SK18:50+3:375:59
16Marit Melby JacobsenLardal OL19:27+4:146:11
17Tonje Aasheim NymarkAskøy OL19:36+4:236:14
18Ida Johanne AadlandSamnanger IL20:37+5:246:33
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 21-

3 340 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK15:534:45
2Anine AhlsandNTNUI16:40+0:474:59
3Maren Jansson HaverstadNTNUI17:08+1:155:07
4Lone BrochmannBækkelagets SK17:28+1:355:13
5Anne M Hausken NordbergNydalens SK17:39+1:465:17
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag17:59+2:065:23
7Ingjerd MyhreKongsberg OL18:08+2:155:25
8Evine Westli AndersenLøten o-lag18:11+2:185:26
9Lone MalmgrenGjø-Vard OL18:23+2:305:30
10Siri KollerudLillomarka OL18:55+3:025:39
11Karen Oline KolstadNTNUI19:01+3:085:41
12Ragnhild HjermstadFossum IF19:10+3:175:44
13Christiane TrösseVaregg Fleridrett19:15+3:225:45
14Marthe GløersenBækkelagets SK19:29+3:365:50
15Delphine PoirotLillomarka OL19:38+3:455:52
16Mariell ArntzenGneist, IL19:56+4:035:58
17Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL20:07+4:146:01
18Maren GrandeFrol IL20:32+4:396:08
19Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett21:53+6:006:33
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILdiskvalifisert
Kristine FjellangerNTNUIdiskvalifisert
Ingunn Egeberg VáriNTNUIdiskvalifisert
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUIbrutt

H 17-18

3 470 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus GjerstadVaregg Fleridrett14:264:09
2Elias JonssonNydalens SK14:34+0:084:11
3Kasper FosserHeming Orientering14:45+0:194:15
4Lukas LilandNydalens SK15:11+0:454:22
5Oskar Spets StorhovFreidig15:39+1:134:30
6Aslak HeimdalKonnerud IL15:55+1:294:35
7Jørgen BaklidKonnerud IL15:56+1:304:35
8Erling HjermstadFossum IF15:57+1:314:35
9Marius AurebekkKristiansand OK15:58+1:324:36
10Sebastian DalandKristiansand OK16:15+1:494:40
11Mathias VindalFreidig16:18+1:524:41
11Even-Johan KaspersenMo OK16:18+1:524:41
11Einar EkelandOddersjaa SSK16:18+1:524:41
14Styrk Hundseid KamsvågFossum IF16:23+1:574:43
15Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb16:33+2:074:46
16Bjørn Anders FlågenHeming Orientering16:43+2:174:49
17Anders HaugskottOL Trollelg16:56+2:304:52
18Kristian RykkjeVaregg Fleridrett17:06+2:404:55
19Erik Hæstad BjørnstadFossum IF17:07+2:414:55
20Even LindaasVang OL17:18+2:524:59
21Eskil FrøislandVang OL17:24+2:585:00
21Håkon KornmoPorsgrunn OL17:24+2:585:00
23Petter Astrup ArnesenHeming Orientering17:26+3:005:01
24Peter GisholtFossum IF17:28+3:025:02
25Øyvind HjermstadFossum IF17:36+3:105:04
26Mathias HermstadFreidig17:48+3:225:07
27Elias Skjolden SørensenLillomarka OL17:54+3:285:09
28Audun BerganNydalens SK17:56+3:305:10
29Mathias RosenlundVaregg Fleridrett17:57+3:315:10
30Joar GjerdahlKonnerud IL18:07+3:415:13
31Mats EidsmoFreidig18:10+3:445:14
32Kristian PyttenKristiansand OK18:12+3:465:14
33Håkon LundKongsberg OL18:19+3:535:16
34Scott JuvikIL Gular18:22+3:565:17
35Sindre R HoltHedrum OL18:27+4:015:19
36Skjalg NysæterSkien OK18:31+4:055:20
37Trym B IslandOL Tønsberg og omegn18:33+4:075:20
38Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL18:34+4:085:21
39Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18:52+4:265:26
40Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF18:56+4:305:27
41Per Clemet WisløffAsker Skiklubb19:13+4:475:32
42Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL19:25+4:595:35
43Axel HoveidAsker Skiklubb19:26+5:005:36
44Kristian Fredrik LynumFreidig19:32+5:065:37
45Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering19:33+5:075:38
46Jostein Svaland DaleVang OL20:02+5:365:46
47Rasmus MathisenPorsgrunn OL20:27+6:015:53
48Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK20:43+6:175:58
49Elias ØhmanGjø-Vard OL20:58+6:326:02
50Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering22:58+8:326:37
Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Einar MelsomFossum IFdiskvalifisert
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILikke startet
Eirik Høst FossgardLillomarka OLikke startet
Niels Christian HellerudHalden SKikke startet
Erlend BrendstuenHalden SKikke startet
Jørgen WulfsbergNydalens SKikke startet
Jens Johan BrekkeLillomarka OLikke startet

H 19-20

3 560 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard EidsmoFreidig15:134:16
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK15:17+0:044:17
3Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15:26+0:134:20
4Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb15:48+0:354:26
5Audun HeimdalKonnerud IL16:04+0:514:30
6Eirik Langedal BreivikNydalens SK16:05+0:524:31
7Håkon Raadal BjørloHalden SK16:35+1:224:39
8Knut AasheimHalden SK16:42+1:294:41
9Kristian Nilsen SandnesEmblem IL16:45+1:324:42
10Johannes Bakke AashamarKristiansand OK16:57+1:444:45
11Tobias KristensenLarvik OK17:13+2:004:50
12Erlend Nilsen SandnesEmblem IL18:00+2:475:03
13Peter NordbrødenHalden SK18:51+3:385:17
14Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering19:07+3:545:22
15Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn19:18+4:055:25
16Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett19:22+4:095:26
17Sander H. RogndokkenNydalens SK19:23+4:105:26
18Olav Milian Schmitt GranHalden SK19:31+4:185:28
19Adrian OpheimFreidig19:42+4:295:32
20Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb20:40+5:275:48
21Thomas TubbehaugenOK Moss23:12+7:596:31
Lars SolliMo OKdiskvalifisert
Vegard MyklemyrEiker OLdiskvalifisert
Olav Andreas RemmenOL Trollelgdiskvalifisert
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrettikke startet
Kjetil MølnvikFreidigikke startet
Marius PyttenKristiansand OKikke startet

H 21-

3 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett15:334:05
2Emil AhlbäckFossum IF15:46+0:134:08
3Gaute FriestadKristiansand OK16:01+0:284:12
4Håvard HagaNydalens SK16:14+0:414:16
5Paul SirumFrol IL16:22+0:494:18
6Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK16:29+0:564:20
7Sindre Østgulen DeiszNTNUI16:40+1:074:23
8Eirik Kamstrup HovindHalden SK16:49+1:164:25
9Dag BlandkjennKristiansand OK17:00+1:274:28
10Andreas SølbergOL Trollelg17:26+1:534:35
11Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett17:29+1:564:36
12Mattis HoltFreidig17:42+2:094:39
13Rasmus Rørholt TheisenNTNUI17:44+2:114:40
13Alan CherryNydalens SK17:44+2:114:40
15Mathias BenjaminsenLillomarka OL19:38+4:055:10
16Øyvind WiggenByåsen IL20:38+5:055:25
17Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK21:13+5:405:35
18Sjur HoviKristiansand OK21:20+5:475:36
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
Magne KnudsenGneist, ILdiskvalifisert
Emil JönssonIL Tyrvingdiskvalifisert
Steinar KollerudLillomarka OLdiskvalifisert
Espen Hultgreen WeltzienJärla Orienteringdiskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettikke startet
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet
Jo Forseth IndgaardFrol ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor