Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: lørdag 12 august 2017

H14

3 930 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK24:486:18
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø25:04+0:166:22
3Andreas DaleBergens TF25:59+1:116:36
4Kasper Bakken UlsethNydalens SK26:58+2:106:51
5Martin Vehus SkjerveVerdal OK26:59+2:116:51
6Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn27:13+2:256:55
7Tobias MathisenPorsgrunn OL27:15+2:276:56
8Sander Tonjer FingarsenElverum OK27:24+2:366:58
9Gaute BerganNydalens SK27:59+3:117:07
10Vegard RanestadHamar OK28:11+3:237:10
11Atle Nikolai WølloKongsberg OL28:20+3:327:12
12Jonas MyhrAsker Skiklubb28:24+3:367:13
13Sigurd Saxe SandvikHalden SK28:30+3:427:15
14Petter Andreas LonaWing OK29:11+4:237:25
15Sebastian Rød FeragenTynset IF29:14+4:267:26
16Trygve Børte NomelandKristiansand OK29:29+4:417:30
17Tord SølvbergIL Veten29:48+5:007:34
18Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering30:09+5:217:40
19Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering30:57+6:097:52
20Magnus Strømme LidTIF Viking31:07+6:197:55
21Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK31:11+6:237:56
22Tor Erling GjølsjøOK Moss31:25+6:377:59
23Anselm ReichenbachOppsal Orientering31:31+6:438:01
24Sivert PoppeFredrikstad SK31:36+6:488:02
25Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK31:37+6:498:02
26Mikkel BerglundRingerike OL31:56+7:088:07
27Fredrik MøllerSteinkjer OK32:03+7:158:09
28Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK32:11+7:238:11
29Brage TakleKristiansand OK32:13+7:258:11
30Vegard Ulseth SylteFreidig32:16+7:288:12
31Anders Håvard LarsenNydalens SK32:37+7:498:17
32Johan EgerKongsberg OL33:01+8:138:24
33August MaskeFreidig33:02+8:148:24
34Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL34:12+9:248:42
35Vegard Holm JohannesenKongsberg OL34:14+9:268:42
36Erlend LangeggenKongsberg OL34:23+9:358:44
37Arthur BrunborgNittedal OL35:44+10:569:05
38Sindre UlsakerHemsedal IL35:48+11:009:06
39Andreas Nybak UrdalGanddal IL35:53+11:059:07
40Jonas AarsethNydalens SK36:01+11:139:09
41Vetle Grønvik EkraFreidig36:20+11:329:14
42Birk Felland SætnanFossum IF36:54+12:069:23
43Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering37:29+12:419:32
44Rolf Andreas BergNydalens SK37:53+13:059:38
45Mats LindaasElverum OK38:03+13:159:40
46Daniel Azagra NæssNydalens SK38:18+13:309:44
47Elias StubberudNydalens SK38:47+13:599:52
48Vegard JermstadSteinkjer OK39:08+14:209:57
49Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig40:17+15:2910:15
50Thomas BlomkvistFredrikstad SK42:41+17:5310:51
51Henning StrandIL BUL-Tromsø42:48+18:0010:53
52Erlend AuneByåsen IL43:55+19:0711:10
53Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK45:01+20:1311:27
54Sindre Skeie PettersonEgersund OK45:47+20:5911:38
55Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL46:03+21:1511:43
56Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering46:50+22:0211:55
57Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb47:06+22:1811:59
58Oskar StorlerMelhus IL52:24+27:3613:20
59Gaute LindaasElverum OK53:00+28:1213:29
60Lars Erik UglemsmoSelbu OK55:03+30:1514:00
61Paul Johan SlungaardHeming Orientering57:09+32:2114:32
62Hallgeir BrevikStokke IL57:40+32:5214:40
63Erik Tofte jrMelhus IL58:49+34:0114:57
64Per Ingvar TollehaugEiker OL1:00:55+36:0715:30
65Olav MelheimSturla, IF1:04:52+40:0416:30
66Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering1:05:55+41:0716:46
67Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1:06:45+41:5716:59
68Magnus JystadØstmarka OK1:08:27+43:3917:25
69Sondre BataldenFana IL1:12:00+47:1218:19
Lars-Børge StrømsvikMeløy OKdiskvalifisert
Lukas KlausenSturla, IFdiskvalifisert
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Vemund MølnvikFreidigikke startet

D14

3 670 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK25:457:00
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb28:55+3:107:52
3Une HoltermannPorsgrunn OL29:05+3:207:55
4Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL29:36+3:518:03
5Mari EidsmoFreidig30:02+4:178:11
6Eline SchjervenLardal OL30:07+4:228:12
7Kristin Melby JacobsenLardal OL30:13+4:288:14
8Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK30:47+5:028:23
9Martine SkjelsvikLillehammer OK30:57+5:128:25
10Selma HøivoldKongsberg OL31:40+5:558:37
10Johanna Sofie LongfjeldModum OL31:40+5:558:37
12Serine Skogeng ReitenEmblem IL32:24+6:398:49
13Ane Malene KolstadFreidig32:37+6:528:53
14Emma Bangstad BergersenHamar OK32:45+7:008:55
15Konstanse MoholthKongsberg OL33:21+7:369:05
16Elida Sagli GudimIndre Østfold OK33:34+7:499:08
17Marie Roll-TørnqvistFana IL34:34+8:499:25
18Kristin LundanesEmblem IL34:50+9:059:29
19Ida SolliMo OK35:32+9:479:40
20Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering35:39+9:549:42
21Ragnhild Mathea HelmersenFet OL35:44+9:599:44
22Astrid RognstadHadeland OL35:52+10:079:46
23Silje Marie NissenFreidig36:04+10:199:49
24Mari BrendeFossum IF36:10+10:259:51
25Netta Bar-NathanLillomarka OL36:15+10:309:52
26Janna Sofie TellesbøØstmarka OK36:37+10:529:58
27Emma EngehultNotodden OL36:48+11:0310:01
28June MunkebyFrol IL36:50+11:0510:02
29Ingeborg Rygg EikelandBergens TF37:29+11:4410:12
30Kristine Bog VikaneFana IL37:52+12:0710:19
31Linnea MunkebyFrol IL37:53+12:0810:19
32Anna ChristensenFreidig38:05+12:2010:22
33Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL38:17+12:3210:25
34Elise Wærp HaugeNydalens SK38:20+12:3510:26
35Noor Dirro-HeluMåren OK38:21+12:3610:26
36Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering38:29+12:4410:29
37Ida Marie FlågenHeming Orientering38:36+12:5110:31
38Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering39:13+13:2810:41
39Helene Bjørkvold JendalFossum IF39:20+13:3510:43
40Hedda SpangbergKonnerud IL40:25+14:4011:00
41Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK42:45+17:0011:38
42Ingrid MobråthenBotne SK42:48+17:0311:39
43Mari Grøtli SvergjaKvikne IL44:23+18:3812:05
44Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn45:17+19:3212:20
45Ella BerstadHeming Orientering45:58+20:1312:31
46Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL46:31+20:4612:40
47Luciana Maria SvadsMåren OK47:27+21:4212:55
48Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb49:03+23:1813:21
49Nora Marie EnerhaugenRingerike OL49:41+23:5613:32
50Frida SolsrudNydalens SK51:32+25:4714:02
51Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1:10:31+44:4619:12
52Emilie SchärerKvikne IL1:17:40+51:5521:09
Embla ØvretveitFredrikstad SKdiskvalifisert
Mari ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Trude MarkhusVerdal OKbrutt
Mina Borgejordet SimonesNotodden OLbrutt

H15

5 350 m, 91 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb35:516:42
2Ådne SkjærsteinIL Tyrving37:51+2:007:04
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK38:14+2:237:08
4Vebjørn Blom-HagenFossum IF39:42+3:517:25
5Nils TveiteÅs-NMBU Orientering40:01+4:107:28
6Jørgen SchjølbergTynset IF41:53+6:027:49
7Simen FritznerNittedal OL42:37+6:467:57
8Trym Nergård RønningOK Skøynar42:38+6:477:58
9Mikkel HoltFreidig42:43+6:527:59
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering42:50+6:598:00
11Grunde IsaksætreGrue IL43:19+7:288:05
12Viljan van RaaijHedrum OL43:33+7:428:08
13Ole Jakob FrankrigNydalens SK43:48+7:578:11
14Tobias EspedalNydalens SK43:53+8:028:12
15Iver RingheimLarvik OK44:01+8:108:13
16Vetle DrageKongsberg OL44:14+8:238:16
17Birk Bell LysakerFana IL45:03+9:128:25
18Cornelius BjørkSandefjord OK45:09+9:188:26
19Einar EideByåsen IL45:11+9:208:26
20Rolf Trygve HaugKongsberg OL45:43+9:528:32
21Ferdinand FremmingHeming Orientering45:47+9:568:33
22Gard FrostAlta OL46:03+10:128:36
22Henrik ReuschHeming Orientering46:03+10:128:36
24Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering46:47+10:568:44
25Erik BohneVaregg Fleridrett47:04+11:138:47
26August Syrdal ØenHeming Orientering47:05+11:148:48
27Eskil FrischknechtAlta OL47:09+11:188:48
28Halvor RudningenHemsedal IL47:48+11:578:56
29Felix FinsrudAsker Skiklubb47:50+11:598:56
30Aksel VeskeOK Skøynar48:07+12:168:59
31Mikkel KatlaFossum IF48:08+12:178:59
32Åsmund SlokvikNotodden OL48:14+12:239:00
33Sven Bergset LangvikIL Veten48:38+12:479:05
34Even BordalRingsaker OK49:45+13:549:17
35Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett50:07+14:169:22
36Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK51:02+15:119:32
37Kristian ØstermannHeming Orientering51:26+15:359:36
38Henrik R HoltHedrum OL52:07+16:169:44
39Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn52:18+16:279:46
40Jon MarcussenHarstad OL52:26+16:359:48
41Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb53:06+17:159:55
42Sondre Zahl HagenFossum IF53:21+17:309:58
43Halvard KornmoPorsgrunn OL53:28+17:379:59
44Christopher LadimOK Moss53:34+17:4310:00
45Tore Herman KirkebøenHalden SK53:40+17:4910:01
46Erlend BørliFossum IF53:48+17:5710:03
46Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett53:48+17:5710:03
48Markus Andreas BreivoldGanddal IL54:16+18:2510:08
49Sigurd KvammeOL Toten-Troll54:41+18:5010:13
50Tage RosenlundVaregg Fleridrett55:23+19:3210:21
51Tobias RøddeGanddal IL55:39+19:4810:24
52Håkon SæternesByåsen IL56:47+20:5610:36
53Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering57:49+21:5810:48
54Håvard VeieOK Skøynar58:06+22:1510:51
55Olav Kristian LundKongsberg OL58:07+22:1610:51
56Jens Øien KlosterFitjar IL58:14+22:2310:53
57Odin SætherFredrikstad SK59:05+23:1411:02
58Jostein RøFreidig59:08+23:1711:03
59Tobias AlstadFrol IL59:55+24:0411:11
60Ulrik HellenTIF Viking1:00:27+24:3611:17
61Gaute FosstveitRaumar Orientering1:01:30+25:3911:29
62Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1:01:37+25:4611:31
63Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1:01:49+25:5811:33
64Leif-Inge JevnlidIL Veten1:02:03+26:1211:35
65Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL1:03:00+27:0911:46
66Hallvar HallanOK Skøynar1:03:40+27:4911:54
67Theodor LierIndre Østfold OK1:03:47+27:5611:55
68Emil Wilfred JensenAlta OL1:04:30+28:3912:03
69Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL1:05:36+29:4512:15
70Henrik BraathenWing OK1:05:54+30:0312:19 Last ned GPS-spor i gpx-format
71Ole Kristian TaksdalGanddal IL1:09:17+33:2612:57
72Nikolai RenolenWing OK1:09:36+33:4513:00
73Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL1:09:37+33:4613:00
74Marius BakkeFossum IF1:11:57+36:0613:26
75Eilev KvaaleAsker Skiklubb1:12:18+36:2713:30
76Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF1:12:45+36:5413:35
77Gabriel CallananWing OK1:14:07+38:1613:51
78Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1:14:26+38:3513:54
79John OtterleiØstmarka OK1:14:37+38:4613:56
80Erling Eide HustvedtWing OK1:15:51+40:0014:10
81Henrik GudimØstmarka OK1:17:27+41:3614:28
82Jonas EikåsSandefjord OK1:20:02+44:1114:57
83Jakob TorgersenHalden SK1:20:16+44:2515:00
84Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1:20:33+44:4215:03
85Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1:23:19+47:2815:34
86Kristoffer FjæreHedrum OL1:26:36+50:4516:11
87Erlend Odd BergeKristiansand OK1:30:56+55:0516:59
88Adam KristiansenOK Moss1:33:04+57:1317:23
89Lars Øderud VatneBækkelagets SK1:38:11+1:02:2018:21
Martin BrækkeHalden SKdiskvalifisert
Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OKdiskvalifisert
Joachim Sandor KnudsenSturla, IFikke startet

D15

4 140 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL31:357:37
2Oda ScheeleNydalens SK31:43+0:087:39
3Marte Madslien BakkenNydalens SK32:52+1:177:56
4Frida HaugskottOL Trollelg32:54+1:197:56
5Tale Tannvik SkeiFreidig34:55+3:208:26
6Åsne HaavengenKongsberg OL36:05+4:308:42
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK36:55+5:208:55
8Alexandra LinløkkenØstmarka OK38:45+7:109:21
9Vilde Lereim StorliFreidig38:56+7:219:24
10Marieluise Schmitt GranHalden SK39:09+7:349:27
11Live ØstvoldHeming Orientering40:07+8:329:41
12Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular40:09+8:349:41
13Ina MartiniAsker Skiklubb41:22+9:479:59
14Tina KallesonOppsal Orientering41:44+10:0910:04
15Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering42:08+10:3310:10
16Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL42:55+11:2010:21
17Malene JebsenHeming Orientering43:00+11:2510:23
18Amélie AamodtOppsal Orientering43:29+11:5410:30
19Anna Jacobsen-GaskiBardu IL43:30+11:5510:30
20Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44:27+12:5210:44
21Ingrid BlindheimLillomarka OL44:44+13:0910:48
22Maya ArnesenHeming Orientering45:47+14:1211:03
23Mina SchjervenLardal OL46:07+14:3211:08
24Ingrid LamarkGanddal IL46:14+14:3911:10
25Ea LunøeNydalens SK46:32+14:5711:14
26Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering46:34+14:5911:14
27Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering47:02+15:2711:21
28Karoline TorøKongsberg OL47:37+16:0211:30
29Louise RonglanOK Skøynar49:01+17:2611:50
30Ida Sofie HjortlandLarvik OK50:44+19:0912:15
31Ine InstanesSturla, IF50:58+19:2312:18
32Malene InstanesSturla, IF52:37+21:0212:42
33Iselin SørensenSturla, IF53:32+21:5712:55
34Stella HolmboeIL Tyrving55:26+23:5113:23
35Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL57:15+25:4013:49
36Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn57:46+26:1113:57
37Maren VikenByåsen IL59:16+27:4114:18
38Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL59:17+27:4214:19
39Nina PedersenSarpsborg OL59:19+27:4414:19
40Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1:00:52+29:1714:42
41Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL1:02:24+30:4915:04
42Petra HoveidAsker Skiklubb1:03:04+31:2915:14
43Berthe TesloHadeland OL1:08:39+37:0416:34
44Alexandra AngvollFredrikstad SK1:08:41+37:0616:35
45Silje SlungaardIL Tyrving1:09:31+37:5616:47
46Iris HolstIL Tyrving1:10:15+38:4016:58
47Caroline EideGjø-Vard OL1:10:22+38:4716:59
48Oda Isnes TyseEiker OL1:10:39+39:0417:03
49Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1:10:43+39:0817:04
50Alvilde Lysaker SandenEiker OL1:14:15+42:4017:56
51Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK1:15:58+44:2318:20
52Synne Marie JenssenHalden SK1:38:38+1:07:0323:49
53Nora Småge HilsenKonnerud IL1:44:26+1:12:5125:13
54Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1:45:54+1:14:1925:34
Stine AuneNidarøst OKdiskvalifisert
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKbrutt

H16

6 670 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig41:386:14
2David RundeKristiansand OK42:53+1:156:25
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK43:56+2:186:35
4Simen Spets StorhovFreidig44:40+3:026:41
5Isak JonssonNydalens SK45:03+3:256:45
6Lars Young VikNydalens SK45:39+4:016:50
7Gaute Kvittum NytrøenTynset IF46:20+4:426:56
8Petter Liabakk EriksenByåsen IL47:47+6:097:09
9Lars SandstadFreidig49:23+7:457:24
9Bendik EliassenFredrikstad SK49:23+7:457:24
11Jo Even KolstadFreidig49:43+8:057:27
12Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK49:48+8:107:27
13Eirik BlågestadIndre Østfold OK50:16+8:387:32
14Johan Kristian UndelandSturla, IF51:42+10:047:45
15Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering52:01+10:237:47
16Matias NissenFreidig52:09+10:317:49
17Anders VestølVegårshei IL52:39+11:017:53
18Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø53:34+11:568:01
19Marius MøllerSteinkjer OK54:19+12:418:08
20Sivert Sande KvermeFossum IF54:20+12:428:08
20Eirik ImrikFredrikstad SK54:20+12:428:08
22Eivind Berner MyhreFossum IF55:09+13:318:16
23Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering55:54+14:168:22
24Håkon HolstadFreidig56:03+14:258:24
25Jonas GrønliFreidig56:17+14:398:26
26Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL56:46+15:088:30
27Sondre OttesenFredrikstad SK57:27+15:498:36
28Anders HorveiRaumar Orientering57:59+16:218:41
29Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering58:10+16:328:43
30Vegard StangnesOK Silsand59:07+17:298:51
31Andreas NysæterBergens TF59:53+18:158:58
32Runar Saur ModahlFredrikstad SK1:00:14+18:369:01
33Elias BergsetIL Veten1:01:03+19:259:09
34Jakob MoOL Toten-Troll1:01:05+19:279:09
35Jonatan AuneHalden SK1:01:13+19:359:10
36Jonas VindalWing OK1:01:44+20:069:15
37Magnus MosfjellBirkenes IL1:02:07+20:299:18
38Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1:03:56+22:189:35
39Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1:04:02+22:249:36
40Sigve Rygg EikelandBergens TF1:05:43+24:059:51
41Even GravningenStokke IL1:05:48+24:109:51
42Nicolai HarvikKonnerud IL1:06:47+25:0910:00
43Audun BrevikStokke IL1:07:44+26:0610:09
44Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1:07:52+26:1410:10
45Herman BrunborgNittedal OL1:07:59+26:2110:11
46Egil FrydenlundSturla, IF1:08:36+26:5810:17
47Mads Jørgen SkageGneist, IL1:10:41+29:0310:35
48Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering1:10:57+29:1910:38
49Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK1:13:22+31:4410:59
50Olav Hammersland GarnesGneist, IL1:13:55+32:1711:04
51Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1:15:01+33:2311:14
52Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1:17:46+36:0811:39
53Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1:23:22+41:4412:29
54Odd-Anton HermansenKristiansand OK1:25:26+43:4812:48
55Jon William HammerBergens TF1:26:58+45:2013:02
56Kristian Juel JohannessenHedrum OL1:44:16+1:02:3815:37
57Christian BrynildsenHalden SK1:55:55+1:14:1717:22
Brage IversenBergens TFdiskvalifisert
Ole Øivind NorstedHalden SKdiskvalifisert
Trygve Nummedal OsFørde ILdiskvalifisert
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILdiskvalifisert
Tore MarkhusVerdal OKbrutt
Halvor Fetveit SundalFana ILbrutt
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Jakob Schia LøeNotodden OLikke startet

D16

5 440 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL42:397:50
2Malin HaugeHisøy OK45:40+3:018:23
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL46:42+4:038:35
4Mari Kilskar GrevskottFrol IL47:43+5:048:46
5Tuva Aas StræteRingerike OL48:33+5:548:55
6Ane Sofie KroghOppsal Orientering48:52+6:138:58
7Marie LilandNydalens SK49:30+6:519:05
8Mari Landro SvingheimKonnerud IL49:37+6:589:07
9Kristine Eide RappRaumar Orientering49:42+7:039:08
10Karen Hoel JomaasFossum IF50:21+7:429:15
11Anna Vangen LunåsmoTynset IF50:39+8:009:18
12Tale StrandKongsberg OL50:50+8:119:20
13Ingvild LangeggenKongsberg OL50:56+8:179:21
14Hanne Eide RappRaumar Orientering51:26+8:479:27
15Mari Strømme LidTIF Viking51:56+9:179:32
16Matilde MunkebyFrol IL52:43+10:049:41
17Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering52:44+10:059:41
18Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK52:48+10:099:42
19Ida MonsenEgersund OK52:55+10:169:43
20Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett53:51+11:129:53
21Ada WulfsbergNydalens SK53:55+11:169:54
22Mina JørgensenIL Tyrving54:16+11:379:58
23Andrea RanvikKonnerud IL55:13+12:3410:09
24Elise AusenPorsgrunn OL55:33+12:5410:12
25Tora Aasheim NymarkTIF Viking57:16+14:3710:31
26Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb58:29+15:5010:45
27Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)59:31+16:5210:56
28Emma DanevadFredrikstad SK59:32+16:5310:56
29Silje MorlandstøEiker OL1:00:16+17:3711:04
30Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1:00:18+17:3911:05
31Hedda Hoff HagenByåsen IL1:01:22+18:4311:16
32Ingeborg RognstadHadeland OL1:01:46+19:0711:21
33Kaisa AntonsenFredrikstad SK1:01:47+19:0811:21
34Christine HoenEiker OL1:02:01+19:2211:24
35Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL1:02:15+19:3611:26
36Karoline BjørnerødOK Moss1:02:28+19:4911:28
37Kamilla LomeHamar OK1:03:45+21:0611:43
38Carmen DirroMåren OK1:04:31+21:5211:51
39Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1:06:27+23:4812:12
40Silje Marie VågeAsker Skiklubb1:08:50+26:1112:39
41Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1:09:20+26:4112:44
42Annie MyhreStord Orientering1:09:58+27:1912:51
43Ingeborg KvarmeSturla, IF1:10:00+27:2112:52
44Tomine Lysaker SandenEiker OL1:12:28+29:4913:19
45Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF1:13:36+30:5713:31
46Silje CarlsenSturla, IF1:13:42+31:0313:32
47Thea LandKonnerud IL1:17:42+35:0314:16
48Monica BrevikØstmarka OK1:19:06+36:2714:32
49Sigrid Kinck RannemFossum IF1:21:36+38:5715:00
50Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:21:51+39:1215:02
51Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1:32:02+49:2316:55
52Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1:40:49+58:1018:31
Ingrid Lund HovdenIL Tyrvingdiskvalifisert
Marte Karine LarsenKongsberg OLdiskvalifisert
Solveig LetmolieEiker OLdiskvalifisert
Sigrid EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Anniken RanvikKonnerud ILdiskvalifisert
Idunn StrandIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Tonje-Malin RhrichKonnerud ILdiskvalifisert
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet
Frida DalerStokke ILikke startet
Silje KregnesKristiansand OKikke startet

H14-16 C

3 610 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik BelboSteinkjer OK33:349:17
2Even Amundsen BjørkliRingerike OL36:26+2:5210:05
3Iver Gjedrem LundVerdal OK47:29+13:5513:09
4Sindre TusetSteinkjer OK50:34+17:0014:00
5Martin AusenPorsgrunn OL1:00:02+26:2816:37
6Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering1:07:36+34:0218:43
7Theo Ring GiskeNydalens SK1:08:34+35:0018:59
8Alexander HorpestadEgersund OK1:09:24+35:5019:13
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OKbrutt
Håvard GjestvangOL Toten-Trollikke startet

D14-16 C

3 610 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine JægtvikKonnerud IL33:449:20
2Julie BerntzenFet OL35:02+1:189:42
3Hanna RehnKolbotn og Skimt OL35:41+1:579:53
4Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering37:36+3:5210:24
5Hege HallanOK Skøynar38:19+4:3510:36
6Oda Kjellevold MaldeIL Gular46:12+12:2812:47
7Julie PuntervoldEgersund OK48:41+14:5713:29
8Guro HjerpaasenAsker Skiklubb50:35+16:5114:00
9Andrea H. RogndokkenFet OL52:41+18:5714:35
10Celina Iversen ÅseEgersund OK56:03+22:1915:31
11Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1:00:34+26:5016:46
12Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering1:03:32+29:4817:35
13Vilde Wikevand NormannTverlandet IL1:16:31+42:4721:11
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Lise BakkejordIL Gularbrutt
Selma Tørudbakken JendalFossum IFikke startet
Tiril HolenKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor