Offisiell resultatliste for Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 11 august 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (var først til å svare)

H14

2 210 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK13:196:01
2Tobias MathisenPorsgrunn OL13:35+0:166:08
3Hans UrsetIL BUL-Tromsø13:38+0:196:10
4Jonas MyhrAsker Skiklubb14:19+1:006:28
5Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn14:34+1:156:35
6Brage TakleKristiansand OK14:40+1:216:38
7Andreas DaleBergens TF14:49+1:306:42
8Sindre UlsakerHemsedal IL14:58+1:396:46
9Petter Andreas LonaWing OK14:59+1:406:46
10Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering15:16+1:576:54
11Trygve Børte NomelandKristiansand OK15:23+2:046:57
12Vegard RanestadHamar OK15:24+2:056:58
13Stein Aas StræteRingerike OL15:27+2:086:59
13Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK15:27+2:086:59
15Kasper Bakken UlsethNydalens SK15:29+2:107:00
16Sander Tonjer FingarsenElverum OK15:32+2:137:01
17Martin Vehus SkjerveVerdal OK15:36+2:177:03
18Johan EgerKongsberg OL15:38+2:197:04
19Mikkel BerglundRingerike OL15:43+2:247:06
20Sivert PoppeFredrikstad SK15:44+2:257:07
21Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK15:51+2:327:10
22Arthur BrunborgNittedal OL15:56+2:377:12
23Gaute BerganNydalens SK16:06+2:477:17
24Daniel Azagra NæssNydalens SK16:36+3:177:30
25Erlend LangeggenKongsberg OL16:41+3:227:32
26Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering16:45+3:267:34
26Atle Nikolai WølloKongsberg OL16:45+3:267:34
28Mats LindaasElverum OK16:49+3:307:36
29Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK17:02+3:437:42
30Sigurd Saxe SandvikHalden SK17:04+3:457:43
31Anders Håvard LarsenNydalens SK17:07+3:487:44
32Anselm ReichenbachOppsal Orientering17:08+3:497:45
33Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17:15+3:567:48
34Fredrik MøllerSteinkjer OK17:24+4:057:52
35Jonas AarsethNydalens SK17:44+4:258:01
36Magnus Strømme LidTIF Viking17:50+4:318:04
37Vemund MølnvikFreidig17:51+4:328:04
38Birk Felland SætnanFossum IF18:00+4:418:08
39Tor Erling GjølsjøOK Moss18:22+5:038:18
40Vetle Grønvik EkraFreidig18:25+5:068:20
41Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK18:53+5:348:32
42Lukas KlausenSturla, IF18:56+5:378:34
43Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL19:07+5:488:39
43Iver Gjedrem LundVerdal OK19:07+5:488:39
45August MaskeFreidig19:12+5:538:41
46Tord SølvbergIL Veten19:20+6:018:44
46Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig19:20+6:018:44
48Sindre TusetSteinkjer OK19:26+6:078:47
49Elias StubberudNydalens SK19:27+6:088:48
50Vegard Ulseth SylteFreidig19:37+6:188:52
51Sebastian Rød FeragenTynset IF19:38+6:198:53
52Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb19:54+6:359:00
53Sindre Skeie PettersonEgersund OK19:57+6:389:01
54Thomas BlomkvistFredrikstad SK19:58+6:399:02
55Andreas Nybak UrdalGanddal IL20:03+6:449:04
56Vegard Holm JohannesenKongsberg OL20:12+6:539:08
57Henning StrandIL BUL-Tromsø20:53+7:349:26
58Per Ingvar TollehaugEiker OL21:05+7:469:32
59Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering21:18+7:599:38
60Erlend AuneByåsen IL21:43+8:249:49
61Lars-Børge StrømsvikMeløy OK21:47+8:289:51
62Rolf Andreas BergNydalens SK21:57+8:389:55
63Vegard JermstadSteinkjer OK22:03+8:449:58
64Paul Johan SlungaardHeming Orientering22:16+8:5710:04
65Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering22:34+9:1510:12
66Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL23:09+9:5010:28
67Gaute LindaasElverum OK23:14+9:5510:30
68Olav MelheimSturla, IF23:23+10:0410:34
69Hallgeir BrevikStokke IL23:37+10:1810:41
70Lars Erik UglemsmoSelbu OK24:29+11:1011:04
71Martin AusenPorsgrunn OL25:16+11:5711:25
72Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK26:04+12:4511:47
73Sondre BataldenFana IL26:54+13:3512:10
74Magnus JystadØstmarka OK27:22+14:0312:22
75Oskar StorlerMelhus IL30:13+16:5413:40
76Gustav Andresen SkotteFossum IF34:52+21:3315:46
Erik Tofte jrMelhus ILdiskvalifisert
Eivind EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D14

1 780 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK11:056:13
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12:31+1:267:01
3Mari EidsmoFreidig12:34+1:297:03
4Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK13:32+2:277:36
4Mari Grøtli SvergjaKvikne IL13:32+2:277:36
6Martine SkjelsvikLillehammer OK14:03+2:587:53
7Netta Bar-NathanLillomarka OL14:05+3:007:54
8Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14:08+3:037:56
9Une HoltermannPorsgrunn OL14:14+3:097:59
10Ingrid MobråthenBotne SK14:28+3:238:07
11Eline SchjervenLardal OL14:45+3:408:17
12Silje Marie NissenFreidig14:56+3:518:23
13Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL15:04+3:598:27
14Ane Malene KolstadFreidig15:06+4:018:28
15Ida Marie FlågenHeming Orientering15:25+4:208:39
16Emma EngehultNotodden OL15:34+4:298:44
17Konstanse MoholthKongsberg OL15:37+4:328:46
18June MunkebyFrol IL15:44+4:398:50
19Hanna RehnKolbotn og Skimt OL15:51+4:468:54
20Serine Skogeng ReitenEmblem IL16:00+4:558:59
21Kristin LundanesEmblem IL16:03+4:589:01
22Frida SolsrudNydalens SK16:13+5:089:06
23Marie Roll-TørnqvistFana IL16:22+5:179:11
24Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16:25+5:209:13
25Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL16:27+5:229:14
26Embla ØvretveitFredrikstad SK16:28+5:239:15
27Astrid RognstadHadeland OL16:36+5:319:19
28Kristin Melby JacobsenLardal OL16:50+5:459:27
29Mari BrendeFossum IF16:52+5:479:28
30Ragnhild Mathea HelmersenFet OL17:00+5:559:33
31Anna ChristensenFreidig17:06+6:019:36
32Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering17:07+6:029:36
33Janna Sofie TellesbøØstmarka OK17:15+6:109:41
34Helene Bjørkvold JendalFossum IF17:25+6:209:47
34Linnea MunkebyFrol IL17:25+6:209:47
36Kristine Bog VikaneFana IL17:46+6:419:58
37Mari ØverbyKongsberg OL17:51+6:4610:01
38Johanna Sofie LongfjeldModum OL17:53+6:4810:02
39Elise Wærp HaugeNydalens SK17:59+6:5410:06
40Hedda SpangbergKonnerud IL18:04+6:5910:08
41Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb18:20+7:1510:17
42Nora Marie EnerhaugenRingerike OL18:24+7:1910:20
43Emma Bangstad BergersenHamar OK18:25+7:2010:20
44Trude MarkhusVerdal OK18:39+7:3410:28
45Selma HøivoldKongsberg OL18:40+7:3510:29
46Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18:54+7:4910:37
47Julie BerntzenFet OL19:05+8:0010:43
48Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK19:12+8:0710:47
49Emilie SchärerKvikne IL20:00+8:5511:14
50Ida SolliMo OK20:06+9:0111:17
51Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn20:23+9:1811:27
52Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering20:34+9:2911:33
53Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn21:40+10:3512:10
54Ingeborg Rygg EikelandBergens TF22:37+11:3212:42
55Oda Kjellevold MaldeIL Gular22:41+11:3612:44
56Andrea H. RogndokkenFet OL24:35+13:3013:48
57Noor Dirro-HeluMåren OK25:24+14:1914:16
58Tiril KihleKonnerud IL26:43+15:3815:00
59Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering30:12+19:0716:57
60Mina Borgejordet SimonesNotodden OL33:29+22:2418:48
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Selma Tørudbakken JendalFossum IFikke startet
Tiril HolenKonnerud ILikke startet

H15

2 560 m, 95 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel HoltFreidig14:475:46
2Ådne SkjærsteinIL Tyrving15:33+0:466:04
3Trym Nergård RønningOK Skøynar15:34+0:476:04
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb15:37+0:506:06
5Birk Bell LysakerFana IL15:45+0:586:09
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15:45+0:586:09
7Henrik ReuschHeming Orientering15:57+1:106:13
7Grunde IsaksætreGrue IL15:57+1:106:13
9Iver RingheimLarvik OK16:09+1:226:18
10Vetle DrageKongsberg OL16:11+1:246:19
11Tobias EspedalNydalens SK16:32+1:456:27
12Cornelius BjørkSandefjord OK16:40+1:536:30
13Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL16:42+1:556:31
14Erik BohneVaregg Fleridrett16:48+2:016:33
15Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK16:49+2:026:34
15Christopher LadimOK Moss16:49+2:026:34
17Vebjørn Blom-HagenFossum IF16:50+2:036:34
18Kristian ØstermannHeming Orientering17:05+2:186:40
19Viljan van RaaijHedrum OL17:11+2:246:42
20Tobias AlstadFrol IL17:22+2:356:47
21Ole Jakob FrankrigNydalens SK17:32+2:456:50
22Nils TveiteÅs-NMBU Orientering17:48+3:016:57
23Erlend BørliFossum IF17:50+3:036:57
24Halvard KornmoPorsgrunn OL18:02+3:157:02
25Gard FrostAlta OL18:17+3:307:08
26Sondre Zahl HagenFossum IF18:29+3:427:13
27Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF18:31+3:447:13
28Jørgen SchjølbergTynset IF18:37+3:507:16
29Mikkel KatlaFossum IF18:47+4:007:20
29Henrik R HoltHedrum OL18:47+4:007:20
31August Syrdal ØenHeming Orientering18:52+4:057:22
32Odin SætherFredrikstad SK18:54+4:077:22
33Aksel VeskeOK Skøynar18:55+4:087:23
34Felix FinsrudAsker Skiklubb18:58+4:117:24
35Gaute FosstveitRaumar Orientering19:23+4:367:34
36Åsmund SlokvikNotodden OL19:33+4:467:38
37Håvard VeieOK Skøynar19:39+4:527:40
38Ulrik HellenTIF Viking19:42+4:557:41
38Sigurd KvammeOL Toten-Troll19:42+4:557:41
40Simen FritznerNittedal OL19:47+5:007:43
41Eskil FrischknechtAlta OL19:50+5:037:44
42Jon MarcussenHarstad OL19:51+5:047:45
43Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett19:52+5:057:45
44Sven Bergset LangvikIL Veten20:07+5:207:51
45Rolf Trygve HaugKongsberg OL20:28+5:417:59
46Olav Kristian LundKongsberg OL20:34+5:478:02
47Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering20:44+5:578:05
48Tore Herman KirkebøenHalden SK20:48+6:018:07
49Markus Andreas BreivoldGanddal IL20:55+6:088:10
50Erling Eide HustvedtWing OK21:04+6:178:13
51Even BordalRingsaker OK21:05+6:188:14
52Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn21:09+6:228:15
53Jens Øien KlosterFitjar IL21:18+6:318:19
54Hallvar HallanOK Skøynar21:26+6:398:22
55Jostein RøFreidig21:30+6:438:23
56Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering21:40+6:538:27
57Håkon SæternesByåsen IL21:44+6:578:29
57Jonas EikåsSandefjord OK21:44+6:578:29
59Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett22:01+7:148:36
60Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb22:06+7:198:37
61John OtterleiØstmarka OK22:35+7:488:49
62Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb22:51+8:048:55
63Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn22:58+8:118:58
64Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering23:04+8:179:00
65Nikolai RenolenWing OK23:11+8:249:03
66Marius BakkeFossum IF23:15+8:289:04
67Kristoffer FjæreHedrum OL23:27+8:409:09
68Henrik BraathenWing OK23:42+8:559:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
69Ole Kristian TaksdalGanddal IL23:50+9:039:18
70Adam KristiansenOK Moss24:03+9:169:23
71Leif-Inge JevnlidIL Veten24:09+9:229:26
72Tobias RøddeGanddal IL24:18+9:319:29
73Theodor LierIndre Østfold OK24:27+9:409:33
74Lars Øderud VatneBækkelagets SK24:28+9:419:33
75Emil Wilfred JensenAlta OL24:45+9:589:40
76Tage RosenlundVaregg Fleridrett24:48+10:019:41
77Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK25:19+10:329:53
78Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL25:29+10:429:57
79Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF25:56+11:0910:07
80Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb26:18+11:3110:16
81Martin BrækkeHalden SK27:05+12:1810:34
82Even Amundsen BjørkliRingerike OL27:46+12:5910:50
83Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL30:40+15:5311:58
84Theo Ring GiskeNydalens SK31:42+16:5512:22
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert
Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert
Gabriel CallananWing OKdiskvalifisert
Erlend Odd BergeKristiansand OKdiskvalifisert
Halvor RudningenHemsedal ILdiskvalifisert
Henrik BelboSteinkjer OKdiskvalifisert
Snorre SlokvikNotodden OLdiskvalifisert
Henrik GudimØstmarka OKdiskvalifisert
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Eilev KvaaleAsker Skiklubbbrutt
Joachim Sandor KnudsenSturla, IFikke startet

D15

2 070 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL13:436:37
2Oda ScheeleNydalens SK14:08+0:256:49
3Frida HaugskottOL Trollelg14:24+0:416:57
4Louise RonglanOK Skøynar14:53+1:107:11
5Marte Madslien BakkenNydalens SK15:20+1:377:24
6Vilde Lereim StorliFreidig15:34+1:517:31
7Marieluise Schmitt GranHalden SK15:46+2:037:37
8Kristine KravdalGjø-Vard OL15:47+2:047:37
9Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering15:56+2:137:41
10Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16:09+2:267:48
11Yngvild Langedal BreivikNydalens SK16:14+2:317:50
12Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering16:18+2:357:52
13Ina MartiniAsker Skiklubb16:29+2:467:57
14Malene JebsenHeming Orientering16:46+3:038:05
15Maya ArnesenHeming Orientering16:56+3:138:10
16Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL16:58+3:158:11
17Alexandra LinløkkenØstmarka OK17:04+3:218:14
18Tale Tannvik SkeiFreidig17:10+3:278:17
19Ingrid BlindheimLillomarka OL17:13+3:308:19
20Mina SchjervenLardal OL17:18+3:358:21
21Amélie AamodtOppsal Orientering17:40+3:578:32
22Anna Jacobsen-GaskiBardu IL17:52+4:098:37
23Iris HolstIL Tyrving18:08+4:258:45
24Live ØstvoldHeming Orientering18:41+4:589:01
25Ingrid LamarkGanddal IL18:42+4:599:02
26Ida Sofie HjortlandLarvik OK18:52+5:099:06
27Oda Isnes TyseEiker OL19:21+5:389:20
28Ine InstanesSturla, IF19:30+5:479:25
28Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19:30+5:479:25
30Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK20:01+6:189:40
31Malene InstanesSturla, IF20:02+6:199:40
32Karoline TorøKongsberg OL20:08+6:259:43
33Ea LunøeNydalens SK20:12+6:299:45
34Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK20:16+6:339:47
35Tina KallesonOppsal Orientering20:18+6:359:48
36Iselin SørensenSturla, IF20:20+6:379:49
37Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering20:55+7:1210:06
38Nora Småge HilsenKonnerud IL20:57+7:1410:07
39Stella HolmboeIL Tyrving21:20+7:3710:18
40Berthe TesloHadeland OL21:25+7:4210:20
41Stine AuneNidarøst OK21:41+7:5810:28
42Alvilde Lysaker SandenEiker OL21:45+8:0210:30
43Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering22:33+8:5010:53
44Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL22:56+9:1311:04
45Nina PedersenSarpsborg OL23:06+9:2311:09
46Petra HoveidAsker Skiklubb23:11+9:2811:11
47Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL23:21+9:3811:16
48Maren VikenByåsen IL23:50+10:0711:30
49Lise BakkejordIL Gular24:04+10:2111:37
50Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK24:22+10:3911:46
51Synne Marie JenssenHalden SK25:07+11:2412:08
52Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK25:23+11:4012:15
53Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett25:59+12:1612:33
54Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL26:54+13:1112:59
55Hege HallanOK Skøynar27:33+13:5013:18
56Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn29:07+15:2414:03
57Caroline EideGjø-Vard OL30:37+16:5414:47
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Silje SlungaardIL Tyrvingdiskvalifisert

H16

2 620 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK13:115:01
2Lars Young VikNydalens SK13:50+0:395:16
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK14:15+1:045:26
4Simen Spets StorhovFreidig14:18+1:075:27
5David RundeKristiansand OK14:23+1:125:29
6Gaute Kvittum NytrøenTynset IF14:36+1:255:34
7Lars SandstadFreidig14:47+1:365:38
8Bendik EliassenFredrikstad SK15:01+1:505:43
9Jonas GrønliFreidig15:22+2:115:51
10Vegard KittilsenFreidig15:23+2:125:52
11Anders VestølVegårshei IL15:25+2:145:53
12Sivert Sande KvermeFossum IF15:28+2:175:54
13Eirik ImrikFredrikstad SK15:31+2:205:55
14Jo Even KolstadFreidig15:37+2:265:57
15Petter Liabakk EriksenByåsen IL15:38+2:275:58
16Johan Kristian UndelandSturla, IF15:48+2:376:01
17Sondre OttesenFredrikstad SK15:57+2:466:05
18Matias NissenFreidig16:00+2:496:06
19Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL16:01+2:506:06
20Marius MøllerSteinkjer OK16:02+2:516:07
21Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering16:13+3:026:11
22Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK16:22+3:116:14
23Anders HorveiRaumar Orientering16:26+3:156:16
24Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn16:28+3:176:17
25Eirik BlågestadIndre Østfold OK16:29+3:186:17
26Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø16:46+3:356:23
27Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering16:52+3:416:26
28Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL16:58+3:476:28
29Herman BrunborgNittedal OL17:01+3:506:29
30Even GravningenStokke IL17:08+3:576:32
31Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering17:11+4:006:33
32Jakob MoOL Toten-Troll17:23+4:126:38
33Eivind Berner MyhreFossum IF17:32+4:216:41
34Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17:34+4:236:42
35Jonas VindalWing OK17:44+4:336:46
36Egil FrydenlundSturla, IF17:45+4:346:46
37Jonatan AuneHalden SK17:49+4:386:48
38Brage IversenBergens TF18:19+5:086:59
39Magnus MosfjellBirkenes IL18:21+5:107:00
40Tore MarkhusVerdal OK18:25+5:147:01
41Jakob Schia LøeNotodden OL18:27+5:167:02
42Håkon HolstadFreidig18:33+5:227:04
43Elias BergsetIL Veten18:35+5:247:05
44Nicolai HarvikKonnerud IL18:40+5:297:07
45Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering18:42+5:317:08
46Sigve Rygg EikelandBergens TF18:49+5:387:10
47Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18:55+5:447:13
48Odd-Anton HermansenKristiansand OK19:08+5:577:18
49Tor Magnus GrøstadØstmarka OK19:20+6:097:22
50Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett19:23+6:127:23
51Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK19:25+6:147:24
52Audun BrevikStokke IL19:53+6:427:35
53Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering20:37+7:267:52
54Jon William HammerBergens TF20:39+7:287:52
55Andreas NysæterBergens TF20:40+7:297:53
56Runar Saur ModahlFredrikstad SK20:44+7:337:54
57Trygve Nummedal OsFørde IL20:58+7:478:00
58Mads Jørgen SkageGneist, IL21:05+7:548:02
59Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering23:24+10:138:55
60Ole Øivind NorstedHalden SK25:29+12:189:43
61Kristian Juel JohannessenHedrum OL25:43+12:329:48
62Alexander HorpestadEgersund OK26:37+13:2610:09
63Christian BrynildsenHalden SK26:41+13:3010:11
64Halvor Fetveit SundalFana IL29:40+16:2911:19
Olav Hammersland GarnesGneist, ILdiskvalifisert
Vegard StangnesOK Silsanddiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Håvard GjestvangOL Toten-Trollikke startet

D16

2 150 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL14:016:31
2Tuva Aas StræteRingerike OL15:18+1:177:06
3Malin HaugeHisøy OK15:29+1:287:12
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15:32+1:317:13
5Tale StrandKongsberg OL15:33+1:327:13
6Mari Kilskar GrevskottFrol IL15:43+1:427:18
7Mari Landro SvingheimKonnerud IL15:51+1:507:22
8Andrea RanvikKonnerud IL16:07+2:067:29
9Karen Hoel JomaasFossum IF16:12+2:117:32
10Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)16:14+2:137:33
11Kristine Eide RappRaumar Orientering16:17+2:167:34
12Marie LilandNydalens SK16:24+2:237:37
13Hanne Eide RappRaumar Orientering16:29+2:287:40
14Karoline BjørnerødOK Moss16:40+2:397:45
15Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb16:46+2:457:47
16Elise AusenPorsgrunn OL16:49+2:487:49
17Hedda Hoff HagenByåsen IL17:06+3:057:57
18Ane Sofie KroghOppsal Orientering17:10+3:097:59
19Mina JørgensenIL Tyrving17:18+3:178:02
20Tora Aasheim NymarkTIF Viking17:22+3:218:04
21Silje MorlandstøEiker OL17:29+3:288:07
22Emma DanevadFredrikstad SK17:30+3:298:08
23Idunn StrandIL BUL-Tromsø17:33+3:328:09
24Sigrid EkelandOddersjaa SSK17:41+3:408:13
25Anniken RanvikKonnerud IL17:43+3:428:14
26Ida MonsenEgersund OK17:44+3:438:14
27Anna Vangen LunåsmoTynset IF17:47+3:468:16
28Ada WulfsbergNydalens SK17:49+3:488:17
29Mari Strømme LidTIF Viking18:02+4:018:23
30Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18:07+4:068:25
31Thea LandKonnerud IL18:22+4:218:32
32Carmen DirroMåren OK18:24+4:238:33
33Kaisa AntonsenFredrikstad SK18:26+4:258:34
34Ingeborg RognstadHadeland OL18:35+4:348:38
35Silje Marie VågeAsker Skiklubb18:42+4:418:41
36Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL18:54+4:538:47
37Tomine Lysaker SandenEiker OL19:11+5:108:55
38Matilde MunkebyFrol IL19:32+5:319:05
39Solveig LetmolieEiker OL19:43+5:429:10
39Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL19:43+5:429:10
41Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL19:45+5:449:11
42Ingvild LangeggenKongsberg OL20:04+6:039:20
43Martine JægtvikKonnerud IL20:07+6:069:21
44Marte Karine LarsenKongsberg OL20:14+6:139:24
45Hanne Helmine RogstadNidarøst OK20:25+6:249:29
46Ingrid Lund HovdenIL Tyrving20:42+6:419:37
47Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK20:58+6:579:45
48Christine HoenEiker OL21:38+7:3710:03
49Silje KregnesKristiansand OK22:31+8:3010:28
50Annie MyhreStord Orientering23:24+9:2310:53
51Kamilla LomeHamar OK23:30+9:2910:55
52Julie EikelandOL Tønsberg og omegn23:32+9:3110:56
53Frida DalerStokke IL23:45+9:4411:02
54Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF23:47+9:4611:03
55Silje CarlsenSturla, IF24:25+10:2411:21
56Julie PuntervoldEgersund OK24:44+10:4311:30
57Tonje-Malin RhrichKonnerud IL25:03+11:0211:39
58Celina Iversen ÅseEgersund OK25:09+11:0811:41
59Sigrid Kinck RannemFossum IF25:10+11:0911:42
60Monica BrevikØstmarka OK26:32+12:3112:20
61Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL26:45+12:4412:26
62Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering29:21+15:2013:39
63Vilde Wikevand NormannTverlandet IL33:43+19:4215:40
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKdiskvalifisert
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet
Ingeborg KvarmeSturla, IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor