Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

N-åpen

2 030 m, 94 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL13:356:41
Maja AndersenVarteig OL36:5118:09
Mats AndersenVarteig OL25:3412:35
Jens Anton AndresenMalvik IL28:1013:52
Ole Einar AndresenMalvik IL30:3015:01
Eirik Bakkedal-AndersenElverum OK26:3913:07
Ane BeitdokkenLillehammer OK18:128:57
Erik BeitdokkenLillehammer OK24:1511:56
Eimund Øverli BergKongsberg OL45:2022:19
Erik BerganKongsberg OL42:1720:49
Olai BisethKongsberg OL20:5510:18
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering20:2410:02
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK21:4310:41
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL26:0512:50
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn33:0216:16
Kristine BraathenWing OK25:3112:34
Finn Einar BrandsenMalvik IL20:099:55
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18:259:04
Vilma DanevadFredrikstad SK22:5011:14
Emma DrønnesundEmblem IL27:1413:24
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb21:1010:25
Mathias Bredland EidAsker Skiklubb19:119:26
Ingrid FarstadMelhus IL35:2517:26
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK26:2212:59
Lars FlaskerudOL Toten-Troll24:0411:51
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL51:2325:18
Eira Forsbak AsplemFreidig35:2617:27
Erle FosstveitRaumar Orientering38:1718:51
Linus Fossum MalmringFreidig34:2116:55
Eirik GarsholMalvik IL31:5215:41
Christian Berge GjellestadNydalens SK16:478:16
Ida Berge GjellestadNydalens SK30:1514:54
Hans Martin GorsetHadeland OL42:4621:04
Erlend GrønliFreidig14:056:56
Fredrik GrønsethFossum IF20:2810:04
Leah GyllandMelhus IL35:5117:39
Laura HegstadOK Skøynar38:5419:09
Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb30:0514:49
Ole Peder HusomFolldal IF47:0823:13
Helene Heggheim JensenEmblem IL41:4820:35
Silje Heggheim JensenEmblem IL42:1120:46
Sverre Fridèn JohnsenOL Trollelg31:5015:40
Henrik JørgensenLillehammer OK22:4911:14
Ingrid JørgensenLillehammer OK23:2011:29
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn26:2312:59
Eline KjøsLillehammer OK33:0816:19
Peder KjøsLillehammer OK24:1311:55
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn57:0428:06
Eline KravdalGjø-Vard OL20:4610:13
Wilma KrogsrudMalvik IL35:5917:43
Sverre Øen LandstadNydalens SK34:2416:56
Eirik LestebergKongsberg OL21:4010:40
Lars Jørgen  LongfjellModum OL27:0813:21
Hanna LutnæsHamar OK37:5518:40
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK22:5511:17
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK22:3411:06
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn22:1510:57
Mads MelbyeVerdal OK24:2512:01
Mia MelbyeVerdal OK23:1911:29
Helene Stenvik MoenKongsberg OL27:2013:27
Sindre MohusWing OK25:0712:22
Erik MortensholmNidarøst OK29:5514:44
Ingrid MortensholmNidarøst OK30:0714:50
Silje NibergFossum IF33:4416:37
Iben Nilsen HjemsæterHamar OK20:159:58
Emil Aleksander NolteFreidig16:037:54
Filip NolteFreidig25:4212:39
Una NomelandByåsen IL38:0418:45
Jens Hallvar NordstrandFreidig27:0313:19
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK23:2111:30
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK24:2312:00
Martin NæveIL Leik20:079:54
Julie Olsen ByeModum OL28:5314:13
Eline Maudal PettersenKongsberg OL27:2013:27
Robert RemmenOL Trollelg28:5214:13
Mathis RenardKongsberg OL21:3410:37
Una RetteraasenIndre Østfold OK24:2011:59
Astrid ReuschHeming Orientering18:249:03
Mia Rossvold OtterleiByåsen IL27:1013:22
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL21:2310:32
Sander Ryste OddenSarpsborg OL21:2710:33
Aksel Johan SandvikHalden SK27:3613:35
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK17:028:23
Maja Sjøgren CarlsenFreidig34:2016:54
Elias StensethByåsen IL17:338:38
Sondre StensethByåsen IL13:556:51
Wilma StoparIL Tyrving22:1710:58
Johannes StordalByåsen IL18:489:15
Odin Vie StrislandFossum IF24:0411:51
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar39:0319:14
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL17:238:33
Ole Ulseth SylteFreidig16:508:17
Sigurd Wold AaldeFreidig33:4616:38
Håkon ØverbyKongsberg OL24:1911:58
Alice Skovholt BonnemaireFreidigikke startet
Vårin W FinstadMelhus ILikke startet
Einar GarsholMalvik ILikke startet
Oskar Elias HeggesetFreidigikke startet
Sverre August HeggesetFreidigikke startet
Mads Rørlien JevanordFossum IFikke startet
Erik OskalHamar OKikke startet
Olav SkjåkLillehammer OKikke startet
Silje Andresen SkotteFossum IFikke startet
Sivert Vie SollieFossum IFikke startet

D -10

2 360 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jenny DanevadFredrikstad SK19:418:20
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett30:3512:57
Marte EgerKongsberg OL24:5010:31
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn18:107:41
Frida HolmqvistByåsen IL32:0313:34
Eirin Lovise HusomFolldal IF29:2112:26
Sigrid HægstadByåsen IL32:0613:36
Ingeborg KolstadWing OK19:288:14
Lily Alexandra MorganMalvik IL31:3413:22
Nikoline MunkebyFrol IL27:4911:47
Karita MøllerSteinkjer OK21:479:13
Synne Kvittum NytrøenTynset IF23:289:56
Guro OttesenFredrikstad SK33:2514:09
Elise RenardKongsberg OL33:0013:58
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL40:1317:02
Helene ScheeleNydalens SK15:486:41
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL21:569:17
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL21:018:54
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL24:4910:30
Maria sæther VerdeniusVingelen IL23:4210:02
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL40:5617:20
Minna Sofie WingstedtHalden SK17:517:33
Ingrid Wollan BenumByåsen IL21:569:17

D 11-12

2 560 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot19:017:25
2Synne SandvenNotodden OL19:32+0:317:37
3Una KittilsenFreidig20:00+0:597:48
4Maja Mo HjelsethNydalens SK20:06+1:057:51
5Marie ScheeleNydalens SK20:44+1:438:05
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb21:11+2:108:16
7Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL21:14+2:138:17
8Marie KravdalGjø-Vard OL22:09+3:088:39
9Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK22:44+3:438:52
10Sigrid Schmitt GranHalden SK23:14+4:139:04
11Anna TaksdalGanddal IL23:27+4:269:09
12Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb24:11+5:109:26
13Marie Wollan BenumByåsen IL24:17+5:169:29
14Maria Strømdal WikFreidig24:43+5:429:39
15Guro SchjølbergTynset IF24:50+5:499:42
16Anne ØstvoldHeming Orientering25:10+6:099:49
17Lina Storler SnøfuglFreidig25:18+6:179:52
18Ella SandstadFreidig25:27+6:269:56
19Maren HenriksenHalden SK26:11+7:1010:13
20Guro HegstadOK Skøynar26:52+7:5110:29
20Mari Ovidia RanestadHamar OK26:52+7:5110:29
22Ine Bohnhorst TegdanFreidig27:38+8:3710:47
23Nora HalvorsenFreidig27:45+8:4410:50
24Astrid Berge MjølhusOL Trollelg28:32+9:3111:08
25Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL28:39+9:3811:11
26Astrid YtterbøAsker Skiklubb28:44+9:4311:13
27Tiril Ebon EspedalNydalens SK28:45+9:4411:13
28Hannah Gustad StrømOK Skøynar29:01+10:0011:20
29Martha WisløffAsker Skiklubb30:41+11:4011:59
30Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering31:24+12:2312:15
31Tonje RykkjeStord Orientering31:29+12:2812:17
32Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK31:30+12:2912:18
33Elma Sagli GudimIndre Østfold OK31:47+12:4612:24
34Pernille Nor-WollØstmarka OK32:10+13:0912:33
35Martine Myhr ImslandFrol IL32:41+13:4012:46
36Ingrid LestebergKongsberg OL32:48+13:4712:48
37Elise Nilsen BergFossum IF34:38+15:3713:31
38Sigrid LindMo OK34:48+15:4713:35
39Malin MichelsenFossum IF35:12+16:1113:45
40Marit SvendgårdOK Skøynar35:42+16:4113:56
41Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK39:17+20:1615:20
42Tora KittilsenFreidig44:19+25:1817:18
Juni Pape SkjærvoldFreidigdiskvalifisert
Julie DrønnesundEmblem ILdiskvalifisert
Solveig Louise NissenFreidigdiskvalifisert
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKikke startet
Marie FinkenhavnNittedal OLikke startet

D 11-12N

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sunniva HusomFolldal IF16:588:04
2Anna BellingmoOL Gaula18:23+1:258:45
3Silja FuglemMalvik IL20:39+3:419:50
4Guro Mikkelsen StokkeTynset IF22:14+5:1610:35
5Juni Hagelid NorheimNydalens SK25:46+8:4812:16
6Ane Kristine EidAsker Skiklubb26:45+9:4712:44
Tina UglemsmoSelbu OKikke startet

D 13

2 620 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KvarmeSturla, IF23:419:02
2Ingvild GustafssonKongsberg OL24:09+0:289:13
3Mathea Spets StorhovFreidig24:33+0:529:22
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn24:52+1:119:29
5Serine JørgensenLillehammer OK28:03+4:2210:42
6Eline Horten JordetVingelen IL29:50+6:0911:23
7Marie Lien BackstrømHalden SK29:53+6:1211:24
8Andrea sæther VerdeniusVingelen IL30:18+6:3711:33
9Hannah Syrdal ØenHeming Orientering31:19+7:3811:57
10Marie SaugestadNydalens SK31:50+8:0912:09
11Anna Aurora NolteFreidig34:18+10:3713:05
12Kathinka Zahl HagenFossum IF34:44+11:0313:15
13Mathea Baglo BjørkengVerdal OK39:38+15:5715:07
Ingvild Øverli BergKongsberg OLdiskvalifisert
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Helene Hoel JomaasFossum IFikke startet
Marielle MichelsenFossum IFikke startet

D 14

2 830 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL21:247:33
2Kristin Melby JacobsenLardal OL22:09+0:457:49
3Pia Young VikNydalens SK22:16+0:527:52
4Emma Bangstad BergersenHamar OK24:40+3:168:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK24:47+3:238:45
6Johanna Sofie LongfjeldModum OL25:03+3:398:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Mari EidsmoFreidig25:53+4:299:08
8Eline SchjervenLardal OL27:24+6:009:40
9Silje Marie NissenFreidig27:33+6:099:44
10Iselina Myhr ImslandFrol IL27:56+6:329:52
11Ane Malene KolstadFreidig27:57+6:339:52
12Ida Marie FlågenHeming Orientering28:25+7:0110:02
13Martine SkjelsvikLillehammer OK29:01+7:3710:15
14Marie Roll-TørnqvistFana IL29:47+8:2310:31
15Mari ØverbyKongsberg OL30:11+8:4710:39
16Noor Dirro-HeluMåren OK30:49+9:2510:53
16Helene Bjørkvold JendalFossum IF30:49+9:2510:53
18Kristin LundanesEmblem IL31:18+9:5411:03
19Ida SolliMo OK31:51+10:2711:15
20Astrid RognstadHadeland OL32:02+10:3811:19
21June MunkebyFrol IL32:55+11:3111:37
22Ida HeikkinenVehkalahden Veikot33:09+11:4511:42
23Johanne Rognerud BøeFossum IF33:57+12:3311:59
24Trude MarkhusVerdal OK34:05+12:4112:02
25Mari BrendeFossum IF36:12+14:4812:47
26Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn36:29+15:0512:53
27Elida Sagli GudimIndre Østfold OK38:25+17:0113:34
28Linnea MunkebyFrol IL39:13+17:4913:51
29Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn46:26+25:0216:24
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILdiskvalifisert
Serine Skogeng ReitenEmblem ILikke startet
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet

D 15

2 850 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK23:158:09
2Åsne HaavengenKongsberg OL24:42+1:278:40
3Kristine KravdalGjø-Vard OL25:33+2:188:57
4Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering26:40+3:259:21
5Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular26:50+3:359:24
6Maya ArnesenHeming Orientering27:05+3:509:30
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb27:29+4:149:38
8Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL27:33+4:189:40
9Nora Småge HilsenKonnerud IL29:02+5:4710:11
10Yngvild Langedal BreivikNydalens SK29:11+5:5610:14
11Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK30:41+7:2610:45
12Alexandra LinløkkenØstmarka OK31:05+7:5010:54
13Marieluise Schmitt GranHalden SK31:39+8:2411:06
14Vilde Lereim StorliFreidig31:46+8:3111:08
15Tale Tannvik SkeiFreidig33:38+10:2311:48
16Karoline TorøKongsberg OL34:51+11:3612:13
17Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL38:02+14:4713:20
18Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL38:16+15:0113:25
19Live ØstvoldHeming Orientering38:45+15:3013:35
20Oda Isnes TyseEiker OL39:34+16:1913:52
21Alexandra AngvollFredrikstad SK39:54+16:3914:00
22Vilde RetteraasenIndre Østfold OK40:00+16:4514:02
23Maren VikenByåsen IL40:26+17:1114:11
24Stine AuneNidarøst OK41:13+17:5814:27
25Berthe TesloHadeland OL44:17+21:0215:32
26Nina PedersenSarpsborg OL52:44+29:2918:30

D 16

2 990 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL24:068:03
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering24:17+0:118:07
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL24:58+0:528:21
4Mari Kilskar GrevskottFrol IL25:42+1:368:35
5Kristine Eide RappRaumar Orientering26:01+1:558:42
6Malin HaugeHisøy OK26:14+2:088:46
7Mari Landro SvingheimKonnerud IL28:23+4:179:29
8Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb29:29+5:239:51
9Mari Strømme LidTIF Viking29:31+5:259:52
10Karoline BjørnerødOK Moss29:43+5:379:56
11Karen Hoel JomaasFossum IF32:27+8:2110:51
12Andrea RanvikKonnerud IL32:30+8:2410:52
13Christine HoenEiker OL32:32+8:2610:52
14Ingvild LangeggenKongsberg OL32:45+8:3910:57
15Elise AusenPorsgrunn OL33:15+9:0911:07
16Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering33:23+9:1711:09
17Marie LilandNydalens SK33:34+9:2811:13
18Solveig LetmolieEiker OL34:22+10:1611:29
19Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL35:18+11:1211:48
20Tora Aasheim NymarkTIF Viking35:55+11:4912:00
21Emma DanevadFredrikstad SK36:03+11:5712:03
22Thea LandKonnerud IL36:16+12:1012:07
23Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)36:27+12:2112:11
24Ingeborg RognstadHadeland OL36:30+12:2412:12
25Ida MonsenEgersund OK37:24+13:1812:30
26Ada WulfsbergNydalens SK37:26+13:2012:31
27Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL37:28+13:2212:31
28Anniken RanvikKonnerud IL37:38+13:3212:35
29Anna Vangen LunåsmoTynset IF41:58+17:5214:02
30Hanne Helmine RogstadNidarøst OK44:05+19:5914:44
31Matilde MunkebyFrol IL46:10+22:0415:26
32Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK48:40+24:3416:16
33Julie EikelandOL Tønsberg og omegn52:03+27:5717:24
34Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1:05:39+41:3321:57
Hanne Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Kamilla LomeHamar OKdiskvalifisert
Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert
Marte Karine LarsenKongsberg OLdiskvalifisert
Marie Sisjord NyvollFossum IFikke startet
Tale StrandKongsberg OLikke startet
Ingeborg KvarmeSturla, IFikke startet

D 15-16B

2 940 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine JægtvikKonnerud IL31:2610:41
2Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn37:50+6:2412:52
3Tonje-Malin RhrichKonnerud IL38:37+7:1113:08
4Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF44:24+12:5815:06
5Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL48:23+16:5716:27
6Silje CarlsenSturla, IF58:51+27:2520:01
7Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1:06:58+35:3222:46
Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert

D 13-16C

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig22:529:08
2Tiril HolenKonnerud IL26:33+3:4110:37
3Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL32:30+9:3813:00
4Tiril KihleKonnerud IL37:03+14:1114:49
5Oda Kjellevold MaldeIL Gular37:56+15:0415:10
6Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb49:14+26:2219:41
7Vilde HolmqvistByåsen IL54:21+31:2921:44
Nora GrønsethFossum IFdiskvalifisert

D 17-B

2 940 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine Vik OlsenLarvik OK34:2811:43
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL35:25+0:5712:02
3Cecilie Christin KvermeFossum IF35:28+1:0012:03
4Tora VollsetHeming Orientering36:50+2:2212:31
5Ingrid Lundin BerganKongsberg OL36:58+2:3012:34
6Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL37:44+3:1612:50
7Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering39:02+4:3413:16
8Kristin GjølsjøOK Moss40:16+5:4813:41
9Gunhild MyhrAsker Skiklubb41:03+6:3513:57
10Berit BergsetIL Veten43:50+9:2214:54
11Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering49:27+14:5916:49
12Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll50:37+16:0917:12
13Anne Moian NydalAsker Skiklubb52:06+17:3817:43
14Anne Lise NyengenIndre Østfold OK52:25+17:5717:49
15Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK53:02+18:3418:02
16Liv TennesWing OK55:44+21:1618:57
17Merete MasdalVelledalen IL56:26+21:5819:11
18Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett59:27+24:5920:13
19Lene FlessebergKongsberg OL1:02:02+27:3421:05
20Bodil HulløenKristiansand OK1:06:20+31:5222:33
21Ina BlågestadIndre Østfold OK1:07:38+33:1023:00
22Hanne BrendeFossum IF1:07:44+33:1623:02
23Juliette Delforge-MeliaBay Area Orienteering Club1:19:47+45:1927:08
Elise GisholtFossum IFikke startet
Mirjam HalvorsrudMelhus ILikke startet
Elin GravningenStokke ILikke startet
Marianne MichelsenFossum IFikke startet

D 17-C

2 840 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn SandbakkByåsen IL30:2610:42
2Mette MaudalKongsberg OL32:18+1:5211:22
3Marte Kvittum TangenTynset IF33:00+2:3411:37
4Wenche EideWing OK34:37+4:1112:11
5Ragnhild Marie BøeFana IL46:10+15:4416:15
6May Britt DrønnesundEmblem IL47:16+16:5016:38
7Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering48:28+18:0217:03
8Anne SkjærsteinIL Tyrving52:27+22:0118:28
9Anne-Grete OlsenByåsen IL55:05+24:3919:23
10Turid WilliksenFossum IF58:07+27:4120:27
11Margrethe FarstadMelhus IL1:39:12+1:08:4634:55
12Marianne Halmstad AndersenGjø-Vard OL1:48:39+1:18:1338:15
Mari BraathenWing OKdiskvalifisert
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert
Grete SkotteFossum IFikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

D 17-20

3 330 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristiane RogstadKongsberg OL35:4810:45
2Kristin OttesenFredrikstad SK35:56+0:0810:47
3Martha Skogeng ReitenEmblem IL38:09+2:2111:27
4Sofie SjåholmMolde og Omegn IF47:45+11:5714:20
5Anna Isnes TyseEiker OL48:34+12:4614:35
6Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb49:34+13:4614:53
7Ingrid LetmolieEiker OL51:38+15:5015:30
8Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK51:39+15:5115:30
9Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL53:34+17:4616:05
10Siri PedersenSarpsborg OL1:07:26+31:3820:15
Lisa JenssenHalden SKdiskvalifisert

D 21-

3 450 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK30:088:44
2Mariann UlvestadBækkelagets SK31:35+1:279:09
3Celine RenardKongsberg OL32:38+2:309:27
4Kine Sofie SandstadFrol IL33:20+3:129:39
5Sølvi FossøyEiker OL34:27+4:199:59
6Julie ArnesenNTNUI34:50+4:4210:05
7Ingvild GjessingVang OL35:37+5:2910:19
8Hanne Maria VisterOslostudentenes IK35:38+5:3010:19
9Maria NovokovichSRD SK35:56+5:4810:24
10Marianne BakkenNydalens SK37:23+7:1510:50
11Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF37:36+7:2810:53
12Inger Anita TollehaugEiker OL38:02+7:5411:01
13Marie StyrvoldNTNUI40:36+10:2811:46
14Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL41:35+11:2712:03
15Line Hovdenak LyngNidarøst OK42:37+12:2912:21
16Marie Hammer IversenØstmarka OK42:52+12:4412:25
17Ina Charlotte MoeSandefjord OK43:37+13:2912:38
18Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett43:40+13:3212:39
19Nina KarlsenNydalens SK45:45+15:3713:15
20Anne Marthe PeveriEiker OL47:33+17:2513:46
21Pauline Røstum BellingmoNTNUI47:35+17:2713:47
22Sandra KarnagelSV Robotron Dresden49:59+19:5114:29
23Meghan RanceDont Get Lost54:37+24:2915:49
24Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering55:32+25:2416:05
25Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering56:01+25:5316:14
Frida SætherFreidigikke startet
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLikke startet
Katharina RogstadEmblem ILikke startet

D 21 Kort

3 010 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit OwrenNydalens SK29:049:39
2Kristin Melander VieFossum IF33:06+4:0210:59
3Hanne VefsnmoByåsen IL35:16+6:1211:42
4Tone FridénOL Trollelg37:26+8:2212:26
5Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn37:48+8:4412:33
6Marte GammelsæterNydalens SK38:00+8:5612:37
7Sunniva Nergaard BergStokke IL38:21+9:1712:44
8Marit Irene KvittemFreidig39:36+10:3213:09
9Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn40:10+11:0613:20
10Heidi JensenNTNUI42:44+13:4014:11
11Kajsa Stina SandstadNTNUI45:13+16:0915:01
12Kristin ÅstebølWing OK51:11+22:0717:00
13Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb53:12+24:0817:40
14Siri SpjelkavikIL Tyrving1:04:45+35:4121:30
Lene OskalHamar OKikke startet

D 35-

3 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK32:439:28
2Jenny PerssonByåsen IL33:42+0:599:46
3Maja BergerByåsen IL34:16+1:339:55
4Randi Marie MohusWing OK35:18+2:3510:13
5Guri Stenseth KjøsLillehammer OK35:52+3:0910:23
6Anja Berge GjellestadNydalens SK36:57+4:1410:42
7Randi WærnesOrkanger IF40:01+7:1811:35
8Mie SkovholtFreidig52:47+20:0415:17
9Eva LutnæsHamar OK1:01:37+28:5417:51

D 40-

3 330 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK27:298:15
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27:58+0:298:23
3Astrid KravdalGjø-Vard OL29:18+1:498:47
4Valborg MadslienLillehammer OK30:22+2:539:07
5Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF31:04+3:359:19
6Kari Solem AuneByåsen IL33:19+5:5010:00
7Liv SchjervenLardal OL33:39+6:1010:06
8Sara MathisenPorsgrunn OL33:51+6:2210:09
9Audrun UtskarpenOslostudentenes IK34:52+7:2310:28
10Kari StrandKongsberg OL35:21+7:5210:36
11Monica BerglundRingerike OL35:42+8:1310:43
12Ingvild EckdahlOK Horten39:58+12:2912:00
13Ingjerd SommerstadKongsberg OL40:43+13:1412:13
14Linda RykkjeStord Orientering42:12+14:4312:40
15Maiken Skirstad MoNydalens SK44:39+17:1013:24
16Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering44:57+17:2813:29
17Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn46:49+19:2014:03
18Ellen GustafssonKongsberg OL47:57+20:2814:23
19Hege HegstadOK Skøynar48:30+21:0114:33
20Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK49:01+21:3214:43
21Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn49:22+21:5314:49
22Anne Mette GrøtliKvikne IL50:21+22:5215:07
23Lene SandvikHalden SK50:32+23:0315:10
24Kristin Nergaard BergFossum IF50:49+23:2015:15
25Trude HansenBerger og Svelvik OL55:36+28:0716:41
26Sigrid Melander VieFossum IF1:09:03+41:3420:44
Linda FredhOK Mossikke startet
Mette Resell NolteFreidigikke startet

D 45-

3 050 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde GrønengLillehammer OK28:049:12
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK28:27+0:239:19
3Runa Lien BackstrømHalden SK28:32+0:289:21
4Else Kari ScheeleNydalens SK29:27+1:239:39
5Ingrid KvistadKongsberg OL29:38+1:349:42
6Karianne StrømmeTIF Viking30:03+1:599:51
7Mona LomeHamar OK30:39+2:3510:02
8Hege SolerødGjø-Vard OL31:01+2:5710:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Gøril EideByåsen IL31:47+3:4310:25
10Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb32:05+4:0110:31
11Ann Elin FlågenHeming Orientering32:32+4:2810:40
12Frauke Schmitt GranHalden SK32:42+4:3810:43
13Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb32:47+4:4310:44
14Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK33:04+5:0010:50
15Marit B. EithunNittedal OL34:04+6:0011:10
16Tone AlmåsIL Leik34:08+6:0411:11
17Aud Ellen BrevikSturla, IF34:15+6:1111:13
18Kristin SandvenNotodden OL34:28+6:2411:18
19Arnhild KroghOppsal Orientering34:37+6:3311:20
20Anne Guro NøklebyRingerike OL34:44+6:4011:23
21Hanne Lerche RaadalHalden SK34:51+6:4711:25
22Anne Berit BredholtSandefjord OK34:53+6:4911:26
23Isa HeggedalKonnerud IL35:07+7:0311:30
24Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)36:06+8:0211:50
25Anniina HeikkinenVehkalahden Veikot36:42+8:3812:01
26Marianne HaugeHisøy OK37:04+9:0012:09
27Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering37:10+9:0612:11
28Randi EngløkkHaugesund IL Orientering37:27+9:2312:16
29Ingrid Eide RappRaumar Orientering37:35+9:3112:19
30Anita StensethSnertingdal IF Orientering39:05+11:0112:48
31Janita SkogengEmblem IL39:09+11:0512:50
32Hilde VassendPorsgrunn OL39:15+11:1112:52
33Mai Britt BjørkSandefjord OK39:42+11:3813:00
34Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering40:29+12:2513:16
35Tone Karina IngesenSarpsborg OL41:31+13:2713:36
36Gunn Elin RudiHadeland OL42:20+14:1613:52
37Birgitte TorbjørnsenIL Gular42:25+14:2113:54
38Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF44:08+16:0414:28
39Heidi MyklemyrEiker OL44:39+16:3514:38
40Hilde PoppeFredrikstad SK44:48+16:4414:41
41Doris Stien KaspersenMo OK46:23+18:1915:12
42Marian KjellevoldIL Gular46:46+18:4215:20
43Kristin EgerKongsberg OL47:45+19:4115:39
44Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering50:06+22:0216:25
45Katrine BakkeFossum IF50:18+22:1416:29
46Anne Mia OlsenModum OL51:04+23:0016:44
47Line Skjevik ArnevikRingerike OL51:14+23:1016:47
48Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb51:18+23:1416:49
49Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering52:42+24:3817:16
50Stine ArntzenSandefjord OK55:16+27:1218:07
51Marianne ReuschHeming Orientering56:21+28:1718:28
52Ina Cecilie LandroKonnerud IL56:33+28:2918:32
Anne-Kristin KvammeRingerike OLdiskvalifisert
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Lill-Kristin EngerModum OLikke startet
Tone SkramRøyken OLikke startet
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKikke startet
Ragnhild BalsvikOsterøy ILikke startet
Arnhild U. BråtenVegårshei ILikke startet
Ane BjørnsgaardLillehammer OKikke startet

D 45 Kort

3 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin KornmoPorsgrunn OL39:4413:12
2Hilde ForbordMalvik IL44:02+4:1814:37
3Kari Tønset GuttvikWing OK46:05+6:2115:18
4Mai Iren AlmåsIL Leik47:20+7:3615:43
5Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)50:24+10:4016:44
6Inger SvalandOL Vallset/Stange52:45+13:0117:31
7Christina RambergØstmarka OK55:36+15:5218:28
Trude KyrkjebøTIF Vikingdiskvalifisert
Hildegunn GrønsethFossum IFikke startet
Solveig BerganNydalens SKikke startet

D 50-

3 050 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK28:339:21
2Rine HanssenByåsen IL31:02+2:2910:10
3Linda HanssenØstmarka OK31:35+3:0210:21
4Kjersti StræteRingerike OL32:34+4:0110:40
5Unn Hilde HeggedalKongsberg OL33:11+4:3810:52
6Hilde TellesbøNittedal OL33:44+5:1111:03
7Randi JensenFrol IL33:49+5:1611:05
8Kjersti HovFossum IF33:50+5:1711:05
9Anne Marit BjergaardNydalens SK34:04+5:3111:10
10Maria JonssonNydalens SK34:07+5:3411:11
11Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn34:49+6:1611:24
12Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb35:14+6:4111:33
13Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering35:16+6:4311:33
14Signe Astrup ArnesenHeming Orientering35:34+7:0111:39
15Tove HeimdalKonnerud IL35:41+7:0811:41
16Trine OlaussenFredrikstad SK36:29+7:5611:57
17Marianne MyklebustHamar OK36:33+8:0011:59
18May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering36:35+8:0211:59
19Eirin LodgaardByåsen IL36:41+8:0812:01
20Anne Berit EidNydalens SK36:56+8:2312:06
21Inger Tone NygårdEgersund OK37:10+8:3712:11
22Astrid BjørnerødOK Moss37:28+8:5512:17
23Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL37:54+9:2112:25
24Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering38:00+9:2712:27
25Hege Solhjem MelhuusMelhus IL38:02+9:2912:28
26Anita Sørensen DrageKongsberg OL38:37+10:0412:39
27Hege WangLillomarka OL40:14+11:4113:11
28Wenche LindløvSarpsborg OL40:28+11:5513:16
29Tove AasheimAskøy OL41:47+13:1413:41
30Eirin MathiesenRingerike OL42:20+13:4713:52
31Elisabeth HetlevikKongsberg OL42:21+13:4813:53
32Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering42:23+13:5013:53
33Heidi SchatvetNotodden OL43:07+14:3414:08
34Nina-Beate LiabakkByåsen IL44:02+15:2914:26
35Margrete EngzeliusAsker Skiklubb45:49+17:1615:01
36Marianne ArnesenAsker Skiklubb46:33+18:0015:15
37Anne DahlNydalens SK46:36+18:0315:16
38Hanne Løver ThonModum OL48:14+19:4115:48
39Lill-Ann TorpSandefjord OK48:52+20:1916:01
40Torill VisterIndre Østfold OK52:23+23:5017:10
41Anniken AusenPorsgrunn OL53:30+24:5717:32
41Hege MårtenssonModum OL53:30+24:5717:32
43Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering53:45+25:1217:37
44Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering54:52+26:1917:59
45Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange55:21+26:4818:08
46Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb55:58+27:2518:20
47Jartrud SteinsliØstmarka OK57:14+28:4118:45
48Heidi BørstadSarpsborg OL57:53+29:2018:58
49Solveig KongsrudModum OL1:01:35+33:0220:11
50Åse Rita EllingsenWing OK1:02:43+34:1020:33
51Monica NordbrødenHalden SK1:08:19+39:4622:23
52Torild MyrliTIF Viking1:08:37+40:0422:29
53Jane MeliaBay Area Orienteering Club1:11:12+42:3923:20
54Cathrine ThorhusVerdal OK1:25:17+56:4427:57
55Kirsti RogstadKongsberg OL1:33:16+1:04:4330:34
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Kristin NilssenMo OKdiskvalifisert
Jane RødderKongsberg OLikke startet
Kari MadslienNydalens SKikke startet
Gry AhlsandNydalens SKikke startet
Kristin FleisjeNittedal OLikke startet

D 55-

2 820 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL26:239:21
2Kjersti RønningHamar OK27:31+1:089:45
3Toril HallanLillomarka OL29:19+2:5610:23
4Berit DanielsenIL Tyrving29:41+3:1810:31
5Anna-Karin SundqvistTullinge SK31:01+4:3810:59
6Gunhild HennumLierbygda OL31:32+5:0911:10
7Anna Weckner WestlundOK Tyr32:17+5:5411:26
8Kottonen AnnariittaLynx32:57+6:3411:41
9Dagrun MelkildHeming Orientering33:01+6:3811:42
10Heidi FalckIL Tyrving33:38+7:1511:55
11Kjersti SkantzeIL Tyrving33:43+7:2011:57
12Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF35:17+8:5412:30
13Hilde StorløkkenKongsberg OL36:10+9:4712:49
14Ann Karin TjørhomGanddal IL36:29+10:0612:56
15Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF36:30+10:0712:56
16Marit Hæreid SandstadFrol IL36:39+10:1612:59
17Marit Sylte LundanesEmblem IL37:03+10:4013:08
18Hege FjellbirkelandIL Gular37:05+10:4213:09
19Turid ArnesenByåsen IL38:26+12:0313:37
20Berit BergeIL Tyrving38:42+12:1913:43
21Barbro KarlssonKatrineholms OK38:53+12:3013:47
22Turid GiilRond OL39:23+13:0013:57
23Ingrid Lien JohnsenByåsen IL39:34+13:1114:01
24Magnhild T. MølnvikFossum IF42:16+15:5314:59
25Åshild BergstølKongsberg OL44:09+17:4615:39
26Gerd FossestølNittedal OL44:44+18:2115:51
27Helena StubberudNydalens SK45:47+19:2416:14
28Guri BjørndalByåsen IL46:01+19:3816:19
29Vigdis HeimlyByåsen IL47:12+20:4916:44
30Marianne HjermstadFossum IF49:02+22:3917:23
31Lindsey KnoxRoxburgh Reivers50:05+23:4217:45
32Eli Tufte HanssenEiker OL52:27+26:0418:35
33Inger SchibstedRøyken OL53:57+27:3419:07
34May MelingStavanger Orienteringsklubb54:43+28:2019:24
35Cathrine NorvikRøyken OL55:26+29:0319:39
36Mette RogneVaregg Fleridrett56:36+30:1320:04
37Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1:01:20+34:5721:44
38Penelope SmirthwaiteMoravian OC1:02:04+35:4122:00
39Kristina HammarfalkÖstersunds OK1:08:54+42:3124:25
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Karin StrutzEds SKdiskvalifisert
Grete S B HoviSkien OKdiskvalifisert
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sidsel NørstebøIL Tyrvingikke startet

D 60-

2 300 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL19:528:38
2Gro SolnørdalRudsbygd IL21:54+2:029:31
3Kjellrun SporildMalvik IL22:25+2:339:44
4Gerd BjørsethKrokstadøra IL23:54+4:0210:23
5Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange24:10+4:1810:30
6Liv Inger PrangerødTistedalen FL25:10+5:1810:56
7Margrete JørandliGjø-Vard OL25:44+5:5211:11
8Karin GalaaenSelbu OK26:24+6:3211:28
9Magnhild ForsethFrol IL27:01+7:0911:44
10Nina SoligardBergens TF28:00+8:0812:10
11Kari OsmoenOs IL29:15+9:2312:43
12Sue StevensAIRE GB29:48+9:5612:57
13Elle M. MelbyeHeming Orientering29:52+10:0012:59
14Sunniva Johaug RyenOs IL30:06+10:1413:05
15Anne SørumRingsaker OK30:53+11:0113:25
16Anne Kjersti DaltveitFana IL31:20+11:2813:37
17Jorunn SanderudNydalens SK31:30+11:3813:41
18Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn35:16+15:2415:20
19Helga HaverstadLierbygda OL37:29+17:3716:17
20Live Joronn YtrehusRingerike OL38:29+18:3716:43
Anne Lise AndreassenSandefjord OKdiskvalifisert
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OLikke startet
Lise HørtvedtKongsberg OLikke startet
Inger NergaardStokke ILikke startet

D 65-

2 170 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL25:3911:49
2Kari StrandeRingerike OL26:11+0:3212:03
3Linda VerdeSturla, IF27:16+1:3712:33
4Berit HegdalBergens TF27:45+2:0612:47
5Stina ElfvingByåsen IL31:07+5:2814:20
6Inger TiltnesIL Tyrving31:24+5:4514:28
7Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK33:31+7:5215:26
8Marit TyldumRudsbygd IL34:35+8:5615:56
9Eva TaraldrudIndre Østfold OK35:57+10:1816:34
10Anne Marie TimenesHadeland OL36:27+10:4816:47
11Bjørg MostaulBø OL36:45+11:0616:56
12Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange39:30+13:5118:12
13Aud I SpjelkavikIL Tyrving40:32+14:5318:40
14Sidsel Graff-IversenFossum IF40:36+14:5718:42
15Yvonne GalborgenEds SK41:00+15:2118:53
16Karin KittilsenStokke IL43:26+17:4720:00
17Marianne SellgrenSigtuna OK45:09+19:3020:48
18Helga PeveriEiker OL52:42+27:0324:17
19Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK54:58+29:1925:19
20Herdis AlvheimFana IL1:00:13+34:3427:44
21Anne StensethByåsen IL1:10:46+45:0732:36
22Kari NatåsBergens TF1:25:14+59:3539:16
Elisabeth RødAndebu ILdiskvalifisert

D 70-

2 170 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF30:5914:16
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL34:42+3:4315:59
3Tea ForbergRond OL35:42+4:4316:27
4Hanne BræckKongsberg OL39:22+8:2318:08
5Solveig VingelenVingelen IL39:36+8:3718:14
6Sidsel SandelienHeming Orientering42:32+11:3319:36
7Else Lerche RaadalFana IL43:29+12:3020:02
8Edel SlettemarkStord Orientering44:20+13:2120:25
9Anne-Lise BrenneOL Trollelg45:23+14:2420:54
10Margareta BrynhildsenStokke IL46:01+15:0221:12
11Marta StangModum OL50:18+19:1923:10
12Eli KlovningPorsgrunn OL54:24+23:2525:04
13Siri Wilberg AabelBækkelagets SK1:01:20+30:2128:15
Liv FeiringHamar OKdiskvalifisert
Randi HellandWing OKdiskvalifisert
Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert

D 75-

2 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb31:1615:10
2Odbjørg NordengRudsbygd IL39:04+7:4818:57
3Torunn Hege FrøvollSturla, IF39:34+8:1819:12
4Astrid VigenstadLillehammer OK41:23+10:0720:05
5Aase Tove GoldenMåren OK1:10:20+39:0434:08
Elin DahlenRingerike OLikke startet

D 80-

2 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK35:2617:12
2Inger E. VamnesHamar OK39:02+3:3618:56
3Oddveig Johanne LienOrkanger IF50:15+14:4924:23

H -10

2 360 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jan Olav BerganKongsberg OL18:437:55
Arne BisethKongsberg OL21:078:56
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange23:3610:00
Jarand GustafssonKongsberg OL17:307:24
Brage Lyder HusomFolldal IF37:2915:52
Sondre KornmoPorsgrunn OL30:0912:46
Joachim LindMo OK21:439:12
Eivind LutnæsHamar OK30:3812:58
Anders Berge MjølhusOL Trollelg20:188:36
Leo Benjamin MorganMalvik IL29:1712:24
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL32:2513:44
Jørgen RøhjellFolldal IF29:2312:27
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL16:377:02
Ole Magnus StoremyrIL Hauken51:2421:46
Jon StrandKongsberg OL18:558:00
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL31:3813:24
Ask Felland SætnanFossum IF20:178:35
Nikolai TesloHadeland OL23:089:48
Ville Emil WingstedtHalden SK24:1310:15
Mathias LeroyerFreidigdiskvalifisert
Mikkel MichelsenFossum IFdiskvalifisert
Emil Ganc-PetersenFossum IFikke startet
Magnus Rørlien JevanordFossum IFikke startet
Dagfinn StenvikByåsen ILikke startet
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKikke startet

H 11-12

2 750 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig16:275:58
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL19:55+3:287:14
3Martin Christoffer BorgIL Koll20:24+3:577:25
4Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL21:12+4:457:42
5Tristan HalvorsenFreidig22:16+5:498:05
6Borgar SkjelbredKongsberg OL22:43+6:168:15
7Rasmus BerglundRingerike OL23:06+6:398:24
8Magnus AlstadFrol IL23:24+6:578:30
9Lukas Jones ArnesenHeming Orientering23:54+7:278:41
10Hallvard HellevikFreidig26:15+9:489:32
11Simen Hansæl-NergaardKvikne IL26:20+9:539:34
12Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn26:39+10:129:41
13Eivind NæveIL Leik27:08+10:419:52
14Peder NybergIL Veten28:02+11:3510:11
15Martin TorøKongsberg OL28:03+11:3610:12
16Ludvig SnøfuglFreidig28:24+11:5710:19
17Alexander Ganc-PetersenFossum IF28:26+11:5910:20
18Oskar HeksemFana IL28:31+12:0410:22
19Jørgen Holm GrønengLillehammer OK28:36+12:0910:24
20Håkon HallanOK Skøynar29:38+13:1110:46
21Vegard Lereim StorliFreidig29:47+13:2010:49
22Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll30:08+13:4110:57
23Amund FlaskerudOL Toten-Troll31:17+14:5011:22
24Liam Viggo WingstedtHalden SK31:24+14:5711:25
25Alf Petter LynumFreidig32:14+15:4711:43
26Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn34:22+17:5512:29
26Gaute NysæterSkien OK34:22+17:5512:29
28Henrik Repstad StoremyrIL Hauken34:25+17:5812:30
29Jørgen AuneByåsen IL34:49+18:2212:39
30Sverre SandvikHalden SK34:59+18:3212:43
31Erlend BakkeFossum IF36:36+20:0913:18
32Ole Andreas VeskeOK Skøynar36:56+20:2913:25
33Ådne StordalByåsen IL37:46+21:1913:44
34Johan SkjåkLillehammer OK42:00+25:3315:16
35Alexander SlettenRaumar Orientering43:31+27:0415:49
36Einar ØstvoldHeming Orientering45:29+29:0216:32
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Eivind ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert
Johannes HalvorsrudMelhus ILikke startet
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 11-12N

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn RøhjellFolldal IF20:159:38
2Brage FosstveitRaumar Orientering20:53+0:389:56
Erlend OtterleiØstmarka OKikke startet

H 13

2 620 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss20:477:55
2Halvor LøkenKongsberg OL21:05+0:188:02
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK21:37+0:508:15
4Christian Fredrik BorgIL Koll22:30+1:438:35
5Axel AaldeNydalens SK22:58+2:118:45
6Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb23:08+2:218:49
7Emil GrønliFreidig23:36+2:499:00
8Sindre Vie StrislandFossum IF23:39+2:529:01
9Fridtjof ReuschHeming Orientering24:20+3:339:17
10Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL24:43+3:569:26
11Emil LeroyerFreidig25:01+4:149:32
12Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb25:23+4:369:41
13Brage Bell LysakerFana IL26:51+6:0410:14
14Kristoffer LerliMelhus IL27:52+7:0510:38
15Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL28:11+7:2410:45
16Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28:34+7:4710:54
17Iver Dalsaune ThunFreidig31:26+10:3911:59
18Arne BerganKongsberg OL31:28+10:4112:00
19Theodor BjørkSandefjord OK31:39+10:5212:04
20Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb31:46+10:5912:07
21Martin Nøkleby MellingRingerike OL32:12+11:2512:17
22Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering33:07+12:2012:38
23Mathias NyhaugAsker Skiklubb34:29+13:4213:09
24Sigurd BraathenWing OK37:47+17:0014:25
25Magne GuttvikWing OK38:08+17:2114:33
26Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn40:01+19:1415:16
27Sigurd VatnFrol IL42:20+21:3316:09
28Tidemann LierIndre Østfold OK43:15+22:2816:30
29Sverre HellevikFreidig44:51+24:0417:07
Børge Nilsen BergFossum IFikke startet
Truls LunåsmoTynset IFikke startet
Herman Lien BackstrømHalden SKikke startet
Sondre LadimOK Mossikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet

H 14

2 830 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK19:076:45
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK19:25+0:186:51
2Tobias MathisenPorsgrunn OL19:25+0:186:51
4Kasper Bakken UlsethNydalens SK19:44+0:376:58
5Sivert PoppeFredrikstad SK20:14+1:077:08
6Sander Tonjer FingarsenElverum OK20:24+1:177:12
7Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK20:42+1:357:18
8Jonas MyhrAsker Skiklubb21:06+1:597:27
9Hans UrsetIL BUL-Tromsø21:13+2:067:29
10Johan EgerKongsberg OL21:17+2:107:31
11Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn21:23+2:167:33
12Tor Erling GjølsjøOK Moss21:32+2:257:36
13Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK21:52+2:457:43
14Adam ConwayKongsberg OL22:34+3:277:58
15Antonius Herskedal AmundsenFreidig22:41+3:348:00
15Andreas DaleBergens TF22:41+3:348:00
17Vemund MølnvikFreidig22:57+3:508:06
18Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK23:03+3:568:08
19Mikkel BerglundRingerike OL24:25+5:188:37
20Fredrik MøllerSteinkjer OK24:43+5:368:44
21Atle Nikolai WølloKongsberg OL24:46+5:398:45
22Sigurd Saxe SandvikHalden SK24:59+5:528:49
23Mats LindaasElverum OK25:02+5:558:50
24Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering25:14+6:078:54
25Vegard RanestadHamar OK25:22+6:158:57
26Sjur Holm GrønengLillehammer OK25:35+6:289:02
27Rolf Andreas BergNydalens SK26:00+6:539:11
28Per Ingvar TollehaugEiker OL26:02+6:559:11
29Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering26:16+7:099:16
30Elias StubberudNydalens SK26:19+7:129:17
31Karri StevanderKuortaneen Kunto26:32+7:259:22
32Petter Andreas LonaWing OK26:38+7:319:24
33Vegard Ulseth SylteFreidig26:46+7:399:27
34Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig27:23+8:169:40
35Vetle Grønvik EkraFreidig27:24+8:179:40
36Stein Aas StræteRingerike OL27:40+8:339:46
37Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering27:41+8:349:46
38Birk Felland SætnanFossum IF27:47+8:409:49
39Vegard Holm JohannesenKongsberg OL27:48+8:419:49
40August Hopstad NykvistWing OK27:51+8:449:50
41Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb28:09+9:029:56
42Magnus Strømme LidTIF Viking29:30+10:2310:25
43Lars-Børge StrømsvikMeløy OK31:18+12:1111:03
44Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering32:03+12:5611:19
45Gustav Andresen SkotteFossum IF32:21+13:1411:25
46Erlend AuneByåsen IL33:42+14:3511:54
47Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK34:01+14:5412:01
48Ørjan SæterMelhus IL36:39+17:3212:57
48Oskar StorlerMelhus IL36:39+17:3212:57
50Gaute LindaasElverum OK37:05+17:5813:06
51Joakim Solberg QvenildMelhus IL37:56+18:4913:24
52Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering40:59+21:5214:28
53Jørgen WesterheimStord Orientering41:09+22:0214:32
54Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett44:18+25:1115:39
55Sondre BataldenFana IL46:46+27:3916:31
56Peter Prytz JensenMelhus IL48:14+29:0717:02
57Simen KolbergsrudRøyken OL52:39+33:3218:36
58Espen KarlsenMelhus IL58:09+39:0220:32
59Tord SølvbergIL Veten58:48+39:4120:46
60Erlend LangeggenKongsberg OL59:07+40:0020:53
61Martin AuneMelhus IL1:00:28+41:2121:21
62Edvin Skauby grønningSelbu OK1:05:55+46:4823:17
63Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL2:43:00+2:23:5357:35
Andreas AagesenMelhus ILdiskvalifisert
Magnus JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Lars Erik UglemsmoSelbu OKdiskvalifisert
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Gaute BerganNydalens SKikke startet
Simen GravningenStokke ILikke startet
Erik Tofte jrMelhus ILikke startet
August MaskeFreidigikke startet

H 15

2 940 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering19:456:43
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb20:04+0:196:49
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK20:19+0:346:54
4Ådne SkjærsteinIL Tyrving20:43+0:587:02
5Birk Bell LysakerFana IL21:30+1:457:18
6Christopher LadimOK Moss21:46+2:017:24
7Sondre Zahl HagenFossum IF22:02+2:177:29
8Vetle DrageKongsberg OL22:39+2:547:42
9Grunde IsaksætreGrue IL22:45+3:007:44
10Trym Nergård RønningOK Skøynar23:04+3:197:50
11Erlend BørliFossum IF23:16+3:317:54
12Vebjørn Blom-HagenFossum IF23:21+3:367:56
13Kristian ØstermannHeming Orientering23:25+3:407:57
14Nils TveiteÅs-NMBU Orientering23:43+3:588:04
15Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK23:53+4:088:07
16August Syrdal ØenHeming Orientering24:47+5:028:25
17Jørgen SchjølbergTynset IF24:57+5:128:29
18Mikkel HoltFreidig25:02+5:178:30
19Ferdinand FremmingHeming Orientering25:40+5:558:43
20Tobias AlstadFrol IL25:53+6:088:48
21Gaute FosstveitRaumar Orientering26:29+6:449:00
22Hallvar HallanOK Skøynar26:38+6:539:03
23Einar EideByåsen IL26:42+6:579:04
24John OtterleiØstmarka OK27:13+7:289:15
25Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL27:19+7:349:17
26Henrik ReuschHeming Orientering27:20+7:359:17
27Håvard VeieOK Skøynar27:40+7:559:24
28Halvard KornmoPorsgrunn OL28:31+8:469:41
29Iver RingheimLarvik OK28:59+9:149:51
30Cornelius BjørkSandefjord OK29:05+9:209:53
31Simen HegstadOK Skøynar29:33+9:4810:03
32Marius BakkeFossum IF29:51+10:0610:09
33Sven Bergset LangvikIL Veten30:40+10:5510:25
34Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL31:10+11:2510:36
35Ulrik HellenTIF Viking31:37+11:5210:45
36Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn32:01+12:1610:53
37Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb32:14+12:2910:57
38Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb32:32+12:4711:03
39Ole Kristian TaksdalGanddal IL33:23+13:3811:21
40Theodor LierIndre Østfold OK35:14+15:2911:59
41Håvard SingsaasFreidig36:02+16:1712:15
42Martin Wold StavrumFrol IL38:00+18:1512:55
43Jostein RøFreidig38:18+18:3313:01
44Christoffer SlettenRaumar Orientering38:50+19:0513:12
45Olav LundKongsberg OL40:08+20:2313:39
46Henrik BraathenWing OK40:43+20:5813:50 Last ned GPS-spor i gpx-format
47Nikolai RenolenWing OK41:17+21:3214:02
48Aksel VeskeOK Skøynar42:54+23:0914:35
49Tormod Kristian GevingFreidig46:49+27:0415:55
50Henrik GudimØstmarka OK54:41+34:5618:35

H 16

3 170 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK20:556:35
2Lars Young VikNydalens SK21:47+0:526:52
3David RundeKristiansand OK21:48+0:536:52
4Isak JonssonNydalens SK21:55+1:006:54
5Vegard KittilsenFreidig22:35+1:407:07
6Eivind Berner MyhreFossum IF23:27+2:327:23
7Lars SandstadFreidig23:40+2:457:27
8Simen Spets StorhovFreidig23:53+2:587:32
9Eirik ImrikFredrikstad SK24:31+3:367:44
10Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK24:33+3:387:44
10Bendik EliassenFredrikstad SK24:33+3:387:44
12Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering24:34+3:397:44
13Gaute Kvittum NytrøenTynset IF24:35+3:407:45
14Eirik BlågestadIndre Østfold OK24:50+3:557:50
15Sondre OttesenFredrikstad SK25:02+4:077:53
16Jonas GrønliFreidig25:39+4:448:05
17Marius MøllerSteinkjer OK25:51+4:568:09
18Matias NissenFreidig26:37+5:428:23
19Sivert Sande KvermeFossum IF26:49+5:548:27
20Runar Saur ModahlFredrikstad SK27:12+6:178:34
21Jo Even KolstadFreidig27:45+6:508:45
22Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn28:45+7:509:04
23Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett29:35+8:409:19
24Elias BergsetIL Veten29:36+8:419:20
25Petter Liabakk EriksenByåsen IL30:24+9:299:35
26Håkon HolstadFreidig32:48+11:5310:20
27Anders HorveiRaumar Orientering33:42+12:4710:37
28Kenneth KjelaasMalvik IL36:53+15:5811:38
29Øystein MoltumyrMalvik IL38:53+17:5812:15
30Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering41:05+20:1012:57
31Jonas VindalWing OK41:15+20:2013:00
32Tore MarkhusVerdal OK42:38+21:4313:26
33Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL43:07+22:1213:36
34Egil FrydenlundSturla, IF49:26+28:3115:35
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnikke startet
Henrik KraftStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Even GravningenStokke ILikke startet

H 15-16B

2 940 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL36:0312:15
2Brage AsplemFreidig42:51+6:4814:34
3Sindre GisholtFossum IF43:05+7:0214:39
4Mathias Enebak IversenFreidig44:09+8:0615:01
5Jens Husby AftretMalvik IL49:28+13:2516:49
6Eskild MyrvangMelhus IL1:05:39+29:3622:19
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OKikke startet

H 13-16C

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre TusetSteinkjer OK20:508:20
2Even Amundsen BjørkliRingerike OL25:26+4:3610:10
3Emil Solan GorsetHadeland OL25:30+4:4010:12
4Vetle ImrikFredrikstad SK28:58+8:0811:35
5Martin AusenPorsgrunn OL31:41+10:5112:40
6Ask HægstadByåsen IL39:31+18:4115:48
7Knut HageMelhus IL53:08+32:1821:15
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLikke startet

H 13-16N

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrè IversenEgersund OK28:089:40

H 17-B

2 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild NyhaugAsker Skiklubb29:5410:10
2Jon MoholthKongsberg OL30:51+0:5710:29
3Espen Ekholt BergKongsberg OL33:39+3:4511:26
4Per Anders YtterbøAsker Skiklubb41:24+11:3014:04
5Morten HelminsenFredrikstad SK41:43+11:4914:11
6Kjetil JacobsenHamar OK42:23+12:2914:24
7Torbjørn DalløkkenIL GeoForm52:19+22:2517:47
8Magne AasAsker Skiklubb58:10+28:1619:47
9Roar SkoglundIL Veten1:08:05+38:1123:09
Kristoffer Eriksen NylundEiker OLikke startet
Sondre ØstbyeElverum OKikke startet

H 17-C

2 840 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Idar LillekrokenFolldal IF25:519:06
2Petter LyngNidarøst OK27:04+1:139:31
3Arne GuttvikWing OK42:22+16:3114:55
4Mateusz BalonVelledalen IL46:09+20:1816:15
5Torbjørn BarikmoKongsberg OL47:41+21:5016:47

H 17-20

3 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus RambergØstmarka OK30:378:52
2Sivert BellingmoOL Gaula31:33+0:569:08
3Pyry StevanderKuortaneen Kunto32:03+1:269:17
4Morten SvendgårdOK Skøynar32:37+2:009:27
5Ole Johan BråtenVang OL33:01+2:249:34
6John RundeKristiansand OK34:47+4:1010:04
7Peter Martinus Freyborg UranNTNUI39:58+9:2111:35
8Fredrik SandnesFreidig40:10+9:3311:38
9Isak A SæternesByåsen IL42:47+12:1012:24
Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IFikke startet

H 21-

5 030 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL37:407:29
2Morten Taraldsten BrunesModum OL38:18+0:387:36
3Tord HaflanNTNUI39:51+2:117:55
4Kristian Opsahl BredesenFrol IL41:44+4:048:17
5Erik Feyling HaareKonnerud IL47:14+9:349:23
6Sergey SeleznevSRD SK52:18+14:3810:23
7Jørgen VisterHalden SK52:30+14:5010:26
8Ole Morten FrøsethVerdal OK54:15+16:3510:47 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb54:25+16:4510:49
10Per-Olav FlatholmMolde og Omegn IF54:38+16:5810:51
11Andreas AlvemNTNUI57:26+19:4611:25
12Martin GerberNTNUI1:00:08+22:2811:57
13Mikhail RaerSRD SK1:03:21+25:4112:35
14Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1:03:36+25:5612:38
15Rudi B OlsenLillomarka OL1:04:05+26:2512:44
16Pål SkogedalAsker Skiklubb1:13:56+36:1614:41
17Tom André AlstadsætherEiker OL1:44:25+1:06:4520:45
18Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:50:49+1:13:0922:01
Bjørn HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
Morten TangenOK Mossikke startet

H 21 Kort

3 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL33:349:10
2Snorre HansenByåsen IL35:56+2:229:49
3Håkon Nergaard BergStokke IL42:10+8:3611:31
Erik StoraasWing OKdiskvalifisert
Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OKikke startet
Simen OskalHamar OKikke startet

H 35-

5 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nicholas MorganMalvik IL35:587:09
2Øivind AunøienOK Fjell43:02+7:048:33
3Geir HeksemFana IL45:32+9:349:03
4Asle Heide VaskinnMelhus IL46:58+11:009:20
5Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering47:24+11:269:25
6Hans Olav KjøsLillehammer OK55:47+19:4911:05
7Sverre Berg LutnæsHamar OK59:46+23:4811:52
8Morten LindMo OK1:03:49+27:5112:41
9Bernt GjellestadNydalens SK1:15:29+39:3115:00
10Gregoire BonnemaireFreidig1:32:57+56:5918:28
Arild NomelandByåsen ILbrutt

H 40-

3 830 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1David LøverModum OL28:427:29
2Espen RøsteKongsberg OL28:50+0:087:31
3Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)29:19+0:377:39
4Kurt Ove MelbyeVerdal OK30:10+1:287:52
5Thomas BedinIndre Østfold OK30:23+1:417:55
6Jørgen TegdanOL Trollelg31:36+2:548:15
7Geir SchjølbergTynset IF32:00+3:188:21
8Thomas LieFredrikstad SK32:40+3:588:31
9Even Angell-PetersenNydalens SK33:37+4:558:46
10André JægtvikKonnerud IL34:15+5:338:56
11Torbjørn KravdalGjø-Vard OL34:22+5:408:58
12Are BisethKongsberg OL34:41+5:599:03
13Lars BerglundRingerike OL35:31+6:499:16
14Henning Bratland CarlsenOK Moss35:32+6:509:16
15Thomas Berge MjølhusOL Trollelg35:43+7:019:19
16Joar SvendgårdOK Skøynar42:11+13:2911:00
17Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF43:25+14:4311:20
18Børge RøhjellFolldal IF44:48+16:0611:41
19Skjalg StordalByåsen IL46:09+17:2712:02
20Øystein BraathenWing OK47:16+18:3412:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
21Kjetil SkjåkLillehammer OK47:57+19:1512:31
22Thomas JørgensenLillehammer OK50:12+21:3013:06
23Trond FlaskerudOL Toten-Troll51:47+23:0513:31
24Eivind LonaWing OK55:41+26:5914:32
25Pål HusomFolldal IF58:10+29:2815:11
26Anthony Covey-CrumpJesus OK1:05:38+36:5617:08
27Trond RetteraasenIndre Østfold OK1:11:46+43:0418:44
Johan MichelsenFossum IFdiskvalifisert
Harald GrønningSelbu OKdiskvalifisert
Nils Kristian SkjærvoldFreidigikke startet
Kristian Bernhard NilsenFossum IFikke startet
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 45-

3 640 m, 81 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK23:226:25
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø24:08+0:466:37
3Kjetil BjørloHalden SK24:50+1:286:49
4Per Arne AadlandSamnanger IL25:27+2:056:59
5Espen DanevadFredrikstad SK26:11+2:497:11
6Henrik OttesenFredrikstad SK27:34+4:127:34
6Harald BakkeFossum IF27:34+4:127:34
8Torgeir AuneByåsen IL27:38+4:167:35
9Lars-Inge ArnevikRingerike OL27:56+4:347:40
10Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL28:20+4:587:47
11Stig MellingRingerike OL28:21+4:597:47
12Kenneth WesterheimStord Orientering28:34+5:127:50
12Gunnar VatnFrol IL28:34+5:127:50
14Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot28:38+5:167:51
15Thore KornmoPorsgrunn OL29:00+5:387:58
16Oddvar TaksdalGanddal IL29:06+5:447:59
17Odd StrandKongsberg OL29:44+6:228:10
18Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering29:50+6:288:11
19Dag AusenPorsgrunn OL30:35+7:138:24
19Christian JomaasFossum IF30:35+7:138:24
21Per Øivind EgerKongsberg OL30:37+7:158:24
22Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering30:51+7:298:28
23Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering31:22+8:008:37
24Kimme ArnesenHeming Orientering31:25+8:038:37
24Rune ScheeleNydalens SK31:25+8:038:37
26Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL31:27+8:058:38 Last ned GPS-spor i gpx-format
27Christian GløgårdNittedal OL31:39+8:178:41
28Lars StrømOK Skøynar31:46+8:248:43
29Tommy JauhojärviAsker Skiklubb31:55+8:338:46
30Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering32:14+8:528:51
31Lars Erik GjeinFossum IF32:39+9:178:58
32Jørn-Are LongfjeldModum OL33:22+10:009:10
33Per Olav GulbrandsenLarvik OK33:28+10:069:11
34Espen SvaeSarpsborg OL33:29+10:079:11
35Dag Arne LierIndre Østfold OK33:34+10:129:13
36Øystein RappRaumar Orientering33:37+10:159:14
37Rune BlågestadIndre Østfold OK33:42+10:209:15
38Jon RøstumOL Gaula33:49+10:279:17
39Robert OtterleiByåsen IL34:34+11:129:29
40Ingebrigt FuglemMalvik IL34:39+11:179:31
41Knut Jostein SætnanFossum IF34:42+11:209:31
42Kjetil EckdahlOK Horten35:02+11:409:37
43Jan HageIL Leik35:18+11:569:41
44Are StrandlieGjø-Vard OL35:23+12:019:43
45Frode StrislandFossum IF35:36+12:149:46
46Trond SletnerByåsen IL35:57+12:359:52
47Ronny RykkjeVaregg Fleridrett36:02+12:409:53
48Asle Sagli GudimIndre Østfold OK36:23+13:019:59
49Per Olav AndersenHalden SK36:52+13:3010:07
50Roar MathisenOL Tønsberg og omegn36:56+13:3410:08
51Leif Arne NytrøenTynset IF37:03+13:4110:10
52Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL37:35+14:1310:19
53Roar ReitenEmblem IL38:35+15:1310:35
54Anders SollienOL Toten-Troll38:38+15:1610:36
55Håkon BørliFossum IF38:50+15:2810:40
56Henning MartinsenFredrikstad SK40:11+16:4911:02
57Trond AaldeOppdal IL40:24+17:0211:05
58Trond BenumByåsen IL40:45+17:2311:11
59Svein-Olav TorøKongsberg OL40:53+17:3111:13
60Trond MyhreFossum IF41:23+18:0111:22
61Morten LøbergOK Fjell42:37+19:1511:42
62Trond EvensenOL Tønsberg og omegn42:45+19:2311:44
63Kjell Petter SmågeKonnerud IL44:15+20:5312:09
64Even ErlienGjø-Vard OL44:18+20:5612:10
65Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett45:03+21:4112:22
66Svein OtterleiØstmarka OK45:09+21:4712:24
67Bjart Are HellenTIF Viking46:44+23:2212:50
68Øystein SkjelbredKongsberg OL47:10+23:4812:57
69Bjørn Axel GranHalden SK47:29+24:0713:02
70Sverre WisløffAsker Skiklubb47:39+24:1713:05
71Øyvind ThømtIndre Østfold OK47:57+24:3513:10
72Fredrik SaugestadNydalens SK49:40+26:1813:38
73Hans Olav HygenØstmarka OK50:00+26:3813:44
73Tormod KleppaLillehammer OK50:00+26:3813:44
75Sveinung RykkjeStord Orientering52:24+29:0214:23
76Ole MyklemyrEiker OL1:00:31+37:0916:37
77Christian ReuschHeming Orientering1:04:34+41:1217:44
78Peter CarlsenSturla, IF1:07:42+44:2018:35
79Frank DrønnesundEmblem IL1:16:44+53:2221:04
80Jonas HolmqvistByåsen IL1:49:26+1:26:0430:03
Bjarne SjåholmMolde og Omegn IFdiskvalifisert
Gisle NysæterSkien OKikke startet
Torodd KolbergsrudRøyken OLikke startet
Hans JevanordFossum IFikke startet
Knut LandstadNydalens SKikke startet
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus ILikke startet
Knut AaldeNydalens SKikke startet
Tom KristensenLarvik OKikke startet
Hans Christian MeenPorsgrunn OLikke startet
Kristian HolmLillehammer OKikke startet
Odd-Ivan LorentsenOK Silsandikke startet

H 45 Kort

3 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christer JensenEmblem IL27:038:59
2Øystein HusbyMalvik IL31:24+4:2110:25
3Arne Inge KolstadWing OK34:20+7:1711:24
4Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering43:29+16:2614:26
5Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL48:46+21:4316:12
Roar PedersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tor Sverre GravningenStokke ILikke startet
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLikke startet

H 50-

3 520 m, 99 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss24:447:01
2Frank LøwengreenFredrikstad SK24:50+0:067:03
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering25:38+0:547:16
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb25:43+0:597:18
5Harald SvergjaKvikne IL25:56+1:127:22
6Arild AasheimGanddal IL26:14+1:307:27
7John SvergjaKvikne IL26:15+1:317:27
8Harald KvisliNotodden OL27:31+2:477:49
9Øyvind HyllesethSkien OK27:37+2:537:50
10Øystein ØstermannHeming Orientering27:50+3:067:54
11Are KristiansenIL Tyrving28:14+3:308:01
12Per OlaussenFredrikstad SK28:17+3:338:02
13Gjermund GravirAsker Skiklubb28:39+3:558:08
14Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)28:59+4:158:14
15Snorre SæternesByåsen IL29:05+4:218:15
16Lars KrügerNydalens SK29:22+4:388:20
17Sigmund VisterIndre Østfold OK29:24+4:408:21
18Børge PedersenNydalens SK29:26+4:428:21
19Svein UnsgårdIL Leik29:33+4:498:23
20Kjetil EspedalNydalens SK29:40+4:568:25
21Atle PedersenMelhus IL29:42+4:588:26
22Otto Richard EideByåsen IL29:47+5:038:27
23Einar GisholtFossum IF29:49+5:058:28
24Arild AndresenFossum IF30:13+5:298:35
25Knut Erling ØenHeming Orientering30:14+5:308:35
26Syver LøkenKongsberg OL30:16+5:328:35
27Øystein JensenSarpsborg OL30:41+5:578:43
28Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering31:20+6:368:54
29Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club31:34+6:508:58
30Arne GrevskottFrol IL31:56+7:129:04
31Anders BergsetIL Veten32:03+7:199:06
32Børge HarveyIL BUL-Tromsø32:43+7:599:17
33Bjørn P. LøvåsNidarøst OK32:54+8:109:20
34Bent SkatvedtRaumar Orientering33:05+8:219:23
35Sigurd EiknerFana IL33:19+8:359:27
36Ola TellesbøHadeland OL33:21+8:379:28
36Ole IngesenSarpsborg OL33:21+8:379:28
38Rune StræteWing OK33:22+8:389:28
39Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett33:37+8:539:33
40Stein Ivar FossMelhus IL33:53+9:099:37
41Per Ola UlsethNydalens SK34:08+9:249:41
42Håkon JendalFossum IF34:13+9:299:43
43Øystein WiggenByåsen IL34:14+9:309:43
44Erik SaugerudKonnerud IL34:25+9:419:46
45Guttorm L EggeOslostudentenes IK34:37+9:539:50
46Ivar MølnvikFossum IF34:48+10:049:53
47Trond BrevikFossum IF34:52+10:089:54
48Tord Bell MykingFana IL34:55+10:119:55
49Njål SvingheimKonnerud IL34:56+10:129:55
50Stein H. HagenFossum IF35:12+10:2810:00
51Vegard HaldenNydalens SK35:21+10:3710:02
52Geir BråtenVegårshei IL35:23+10:3910:03
53Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering35:41+10:5710:08
54Anders FlågenHeming Orientering35:57+11:1310:12
55Jan Erik LedalOL Trollelg35:59+11:1510:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
56Ole TørnqvistFana IL36:01+11:1710:13
57Hallvard KorenOK Moss36:05+11:2110:15
58Einar TesloHadeland OL36:13+11:2910:17
59Kjell BaardsgaardOL Trollelg36:23+11:3910:20
60Stig BratsbergMolde og Omegn IF36:35+11:5110:23
61Stein MarkhusVerdal OK36:44+12:0010:26
62Hans Otto ØverbyKongsberg OL37:29+12:4510:38
63Erling ByeByåsen IL37:37+12:5310:41
64Snorre FrydenlundSturla, IF37:53+13:0910:45
65Terje LinløkkenØstmarka OK37:57+13:1310:46
66Atle WølloKongsberg OL38:31+13:4710:56
67Geir PaulsenOL Trollelg38:38+13:5410:58
68Inge HafstadVerdal OK38:50+14:0611:01
69Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL38:59+14:1511:04
69Tor Ove HallemVerdal OK38:59+14:1511:04
71Lars LodgaardRaufoss IL Orientering39:04+14:2011:05
72Jan Petter HansenIL Gular39:33+14:4911:14
73Phil ConwayKongsberg OL40:37+15:5311:32
74Jon SkriubakkenPorsgrunn OL41:00+16:1611:38
75Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb41:07+16:2311:40
76Arne Håkon JørgensenSandefjord OK41:12+16:2811:42
77Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL41:57+17:1311:55
78Bjørn Richard KirsteSkien OK42:06+17:2211:57
79Ole Christian BangHamar OK42:15+17:3112:00
80Jon Inge BreenÅlen IL42:20+17:3612:01
81Rune S. NielsenIndre Østfold OK42:25+17:4112:03
82Lasse ArnesenHeming Orientering43:00+18:1612:12
83Jon VindalWing OK43:08+18:2412:15
84Vidar SkjerveVerdal OK44:16+19:3212:34
85Lars Erik StrømsnesMalvik IL44:28+19:4412:37
86Sjur LangedalNydalens SK45:19+20:3512:52
87Petri StevanderKuortaneen Kunto45:46+21:0213:00
88Stig DahleMolde og Omegn IF46:25+21:4113:11
89Terje MelsomFossum IF47:58+23:1413:37
90Roar ByeModum OL49:13+24:2913:58
91Roger Andre VaneboKongsberg OL50:46+26:0214:25
92Leif StørmerFossum IF56:53+32:0916:09
93Dag WangLillomarka OL59:30+34:4616:54
94Arild LarsenKongsberg OL1:00:01+35:1717:03
95Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK1:10:03+45:1919:54
96Dag SyversenSarpsborg OL1:12:12+47:2820:30
97Oskar KaaløySandefjord OK1:18:39+53:5522:20
Egil HustvedtWing OKdiskvalifisert
Håkon BrynjulfsenOK Silsanddiskvalifisert
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet
Andreas BolstadOK Skøynarikke startet
Tore NymarkAskøy OLikke startet
Nils BerganNydalens SKikke startet
Jan LenndinLillehammer OKikke startet

H 55-

3 300 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø24:447:29
2Øyvind DrageKongsberg OL26:14+1:307:56
3Jørgen MårtenssonModum OL26:44+2:008:06
4Svein-Erik SøgårdKongsberg OL26:56+2:128:09
5Anton BjartnesVerdal OK27:46+3:028:24
6Arne OkkenhaugVerdal OK28:00+3:168:29
7Nils HæstadFossum IF28:11+3:278:32
8Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering28:17+3:338:34
9Arne JohannesenIL Gular28:38+3:548:40
10Hallvard FjærLillomarka OL29:26+4:428:55
11Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL29:33+4:498:57 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Jens Olav KløvrudLillomarka OL29:56+5:129:04
12Terje RønningOK Skøynar29:56+5:129:04
14Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering31:12+6:289:27
15Onno VerberneOL Toten-Troll31:21+6:379:30
16Sture OttesenIndre Østfold OK31:43+6:599:36
17Knut AasRingerike OL31:50+7:069:38
18Kim Farnes HansenLierbygda OL31:56+7:129:40
19Helge StubberudNydalens SK32:25+7:419:49
20Håkon LøvliAsker Skiklubb32:45+8:019:55
21Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn33:17+8:3310:05
22Andreas HuberHamar OK33:28+8:4410:08
23Martin GranlyLillomarka OL33:58+9:1410:17
23Øivind MyhreKongsberg OL33:58+9:1410:17
25Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)34:12+9:2810:21
26Øistein BøeFana IL34:30+9:4610:27
27Trygve RognstadHadeland OL35:05+10:2110:37
28Jens Kr KoplandModum OL35:22+10:3810:43
28Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK35:22+10:3810:43
30Mikael SundqvistTullinge SK35:46+11:0210:50
30Terje HenriksenAsker Skiklubb35:46+11:0210:50
32Richard Zeiner-GundersenFossum IF36:50+12:0611:09
33Jack BjørnsenKristiansand OK37:08+12:2411:15
34Dag StenersenNidarøst OK37:55+13:1111:29
35Trond BaklidKonnerud IL38:27+13:4311:39
36Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering38:53+14:0911:46
37Jørn NordbrødenHalden SK39:41+14:5712:01
38Bjørn GussgardFolldal IF40:12+15:2812:10
39Bjørn Victor LarsenKongsberg OL40:18+15:3412:12
40Sigbjørn ModalsliFossum IF41:00+16:1612:25
41Torgeir StrandFana IL41:01+16:1712:25
42John LerliMelhus IL41:50+17:0612:40
43Per StedjeØstmarka OK42:53+18:0912:59
44Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb42:58+18:1413:01
45Frode BergersenHamar OK43:00+18:1613:01
46Haakon ArnesenByåsen IL43:03+18:1913:02
47Ivar BergsetIL Veten43:04+18:2013:03
48Thor Inge TollehaugEiker OL43:27+18:4313:10
49Steve SmirthwaiteMoravian OC44:14+19:3013:24
50Roar NydalAsker Skiklubb45:23+20:3913:45
51Bjørn Erik JohnsenByåsen IL45:29+20:4513:46
52Roar TønnessenKongsberg OL45:44+21:0013:51
53John HofossHadeland OL46:25+21:4114:03
54Kjell Einar AndersenVarteig OL47:06+22:2214:16
55Tommy SævareidOs Orienteringsklubb47:42+22:5814:27
56Leif Kåre BessebergEiker OL49:09+24:2514:53
57Morten HulløenKristiansand OK52:27+27:4315:53
58Donald SkantzeIL Tyrving54:34+29:5016:32
59Torgeir BrandalKongsberg OL56:01+31:1716:58
60Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering58:15+33:3117:39
Johan LundeIL Kolldiskvalifisert
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubbdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Vidar BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Lars Roger LundanesEmblem ILikke startet
Øystein NytrøByåsen ILikke startet

H 60-

3 050 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sixten WestlundOK Tyr27:589:10
2Harald ThonSturla, IF29:34+1:369:41
3Morten DåsnesRingerike OL29:54+1:569:48
4Harald HoviSkien OK30:07+2:099:52
5Per Kristian EkebergIL Tyrving30:09+2:119:53
6Gunnar GytriFørde IL30:35+2:3710:01
7Kjell WestinPorsgrunn OL30:55+2:5710:08
8Jan SteinegerGneist, IL31:46+3:4810:24
9Jostein AlvestadWing OK32:43+4:4510:43
10Geir Holm GundersenSturla, IF33:21+5:2310:56
11Einar JensenNydalens SK33:41+5:4311:02
12Carl-Göran StrutzEds SK33:50+5:5211:05
13Morten DueMåren OK34:11+6:1311:12
14Rune LaurantsenSkien OK34:13+6:1511:13
15Edvard DahlOL Vallset/Stange35:04+7:0611:29
16Are EriksenOslostudentenes IK35:05+7:0711:30
17Reidar FossumAsker Skiklubb35:32+7:3411:39
18Erik LindstrømModum OL35:37+7:3911:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Frode LøsetRingerike OL36:40+8:4212:01
20Vidar ElvekrokEiker OL37:21+9:2312:14
21Nikolay KrupnovIL Tyrving37:45+9:4712:22
22Sören JonssonNydalens SK37:57+9:5912:26
23Svein Harald HansenOK Silsand38:06+10:0812:29
24Arnfinn PedersenGjø-Vard OL38:28+10:3012:36
25Harald ØstbyeElverum OK39:24+11:2612:55
26Lars HjermstadFossum IF39:55+11:5713:05
27Fritjof SandstadFrol IL40:50+12:5213:23
28Torbjørn SirumFrol IL41:13+13:1513:30
29Per Gunnar DahlRingerike OL42:22+14:2413:53
30Hannu KottonenLynx42:33+14:3513:57
31Ørjan Eirik ValestrandFana IL43:24+15:2614:13
32Erik HasliSnertingdal IF Orientering43:27+15:2914:14
33Per Hermann KrøgerMåren OK46:04+18:0615:06
34Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn47:26+19:2815:33
35Øyvind GylverAsker Skiklubb47:51+19:5315:41
36Bjarne GimreGanddal IL49:41+21:4316:17
37Dagfinn TorpePorsgrunn OL50:46+22:4816:38
38Eivind BakkMelhus IL55:02+27:0418:02
39Bo KarlssonKatrineholms OK1:03:12+35:1420:43
Torgeir StrandhagenRøyken OLdiskvalifisert
Vidar AunøienOK Fjellikke startet
Einar Kristian LundeVarteig OLikke startet

H 65-

2 820 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein S JacobsenIL Tyrving25:519:10
2Ola BroxOL Toten-Troll26:07+0:169:15
3Tor TrøanHadeland OL26:57+1:069:33
4Paul Martin BergRudsbygd IL27:36+1:459:47
5Øivind FadumSande Sportsklubb27:54+2:039:53
6Petter NæssOppsal Orientering28:25+2:3410:04
7Bjørn BergerByåsen IL28:36+2:4510:08
8Hans Roar BakkenEiker OL29:46+3:5510:33
9Steinar SkoglundFossum IF31:20+5:2911:06
10Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg31:35+5:4411:11
11Ove Gunnar JacobsenStokke IL31:47+5:5611:16
12Karl Arne MelbyeVerdal OK32:14+6:2311:25
13Helge ScheiFørde IL33:23+7:3211:50
14Frank BjarkøWing OK33:28+7:3711:52
15Harald AasheimOppsal Orientering33:40+7:4911:56
16Torodd OsFørde IL33:42+7:5111:57
17Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb33:44+7:5311:57
18Atle RemmePorsgrunn OL34:20+8:2912:10
19Gotfred RyghModum OL34:45+8:5412:19
20Harald BakkenFrol IL35:09+9:1812:27
21Elling AakreAndebu IL35:11+9:2012:28
22Paul SkjakerHadeland OL35:22+9:3112:32
23Arvid GalborgenEds SK35:45+9:5412:40
24Per Oskar LarsenIndre Østfold OK35:51+10:0012:42
25Rolf WærnesOrkanger IF36:51+11:0013:04
26Arne TiltnesIL Tyrving37:07+11:1613:09
27Ragnar Niemi BergStokke IL37:13+11:2213:11
28Kristian J. FougnerNidarøst OK38:35+12:4413:40
29Lars SkrøvsethWing OK39:06+13:1513:51
29Rolf LundeEiker OL39:06+13:1513:51
31Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering39:21+13:3013:57
32Bård StangModum OL39:48+13:5714:06
33Geir NilsenEmblem IL42:40+16:4915:07
34Tom BuggeByåsen IL44:44+18:5315:51
35Knut HaugOL Vallset/Stange45:11+19:2016:01
36Ottar RyenOs IL45:58+20:0716:18
37Jiri UrvalekPorsgrunn OL46:21+20:3016:26
38Sveinung RekaaNotodden OL46:34+20:4316:30
39Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering48:54+23:0317:20
40Atle AlvheimFana IL49:25+23:3417:31
41Hans Lyder HaareKonnerud IL52:09+26:1818:29
42Tor GjermstadWing OK54:13+28:2219:13
43Bernt TollefsenIL GeoForm1:22:42+56:5129:19
Torbjørn NørbechRingerike OLdiskvalifisert
Ernst KläyOLG Huttwildiskvalifisert
Einar LundHamar OKdiskvalifisert
Per StensethFredrikstad SKikke startet
Steinar AasvangWing OKikke startet
Lars StrinnholmÖstersunds OKikke startet

H 70-

2 300 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus NatåsBergens TF19:568:40
2Kjell WintherOppsal Orientering21:35+1:399:23
3Helge RevhaugRingerike OL22:07+2:119:36
4Ingar HåkonsenKongsberg OL23:36+3:4010:15
5Øivind Magne RogndalenByåsen IL23:39+3:4310:16
6John Thomas PetersenNittedal OL23:41+3:4510:17
7Anders SellgrenSigtuna OK23:48+3:5210:20
8Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL23:49+3:5310:21
9Trond FeiringHamar OK24:23+4:2710:36
10Hasse BergstrømIL Tyrving24:31+4:3510:39
11Pål SkybergNidarøst OK25:47+5:5111:12
12Per VoldFana IL26:01+6:0511:18
13Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving26:03+6:0711:19
14Magne RaadalFana IL26:22+6:2611:27
15John Birger SkansenRudsbygd IL26:23+6:2711:28
16Bjørn SpjelkavikIL Tyrving26:24+6:2811:28
17Torleif StephansenNidarøst OK26:38+6:4211:34
18Runar KittilsenStokke IL26:59+7:0311:43
19Øistein ÅsmulOL Trollelg27:28+7:3211:56
20Bjørn HafskjoldOL Trollelg27:40+7:4412:01
21Lars Martin GjeinStokke IL27:41+7:4512:02
22Roar StensethByåsen IL27:43+7:4712:03
23Terje MalmHamar OK28:37+8:4112:26
24Bjørn SandelienHeming Orientering29:14+9:1812:42
25Svein Endre HoveByåsen IL29:37+9:4112:52
26Bjørn Ivar RyenVingelen IL30:11+10:1513:07
27Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg31:33+11:3713:43
28Kjell GrønhovdModum OL31:47+11:5113:49
29Egil RepvikOL Trollelg32:10+12:1413:59
30Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking32:24+12:2814:05
31Leif RøhjellByåsen IL32:45+12:4914:14
32Steinar SlettemarkStord Orientering33:06+13:1014:23
33Kjell StenstadvoldIL Tyrving35:20+15:2415:21
34Tom WahlgrenSarpsborg OL37:12+17:1616:10
35Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering41:44+21:4818:08
36Chris HirtOLC Kapreolo1:00:02+40:0626:06
Roar ForbordMalvik ILikke startet
Geir HusdalTIF Vikingikke startet

H 75-

2 170 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK25:3211:45
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF27:53+2:2112:50
3Leidulv VinjeNidarøst OK28:00+2:2812:54
4Helge BjaalandHeming Orientering28:45+3:1313:14
5Paul BisethKongsberg OL28:58+3:2613:20
6Olav HøiåsVang OL29:31+3:5913:36
7Anders LaugloOL Trollelg29:51+4:1913:45
8Jon TyldumRudsbygd IL30:34+5:0214:05
9Eigil SørliMalvik IL31:07+5:3514:20
10Alfred SteinerOLC Kapreolo31:41+6:0914:36
11Svein SolerødOL Toten-Troll32:43+7:1115:04
12Eivind HagenHadeland OL33:09+7:3715:16
13Ivar Louis BergSturla, IF33:40+8:0815:30
14Jardar SandstadSelbu OK33:54+8:2215:37
14Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange33:54+8:2215:37
16Elling FrøvollSturla, IF36:16+10:4416:42
17Ingolf DybvikStord Orientering37:24+11:5217:14
18Asbjørn BræckKongsberg OL39:14+13:4218:04
19Arne ØfsthusAsker Skiklubb40:56+15:2418:51
20Henry SundsetvikOL Trollelg44:44+19:1220:36
21Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering44:55+19:2320:41
22Jon Vegard LundeLillehammer OK45:34+20:0220:59
23Stig Arild HaugskottOL Trollelg46:34+21:0221:27
24Leif EngenNidarøst OK48:09+22:3722:11
25Tore BrurokNidarøst OK48:12+22:4022:12
26Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering51:33+26:0123:45
Per LøvaasOL Trollelgdiskvalifisert
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Tormod DahlenRingerike OLikke startet

H 80-

2 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore S. RasmussenTIF Viking33:3416:17
2Axel IngvaldsenTIF Viking33:49+0:1516:24
3Arnfinn LangelandByåsen IL52:09+18:3525:18
4Arne SvalundØyer-Tretten IF1:00:59+27:2529:36

H 85-

2 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg36:1117:33
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK46:14+10:0322:26
3Mads BergNord-Østerdal OK47:49+11:3823:12
Brynjulf ForsethOL Trollelgikke startet

Direkte A

3 610 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn OwrenRambøll30:038:19
2Erlend NydalNTNUI31:21+1:188:41
3Anders SkjesetVang OL32:08+2:058:54
4Anna-Thekla TonjerElverum OK33:33+3:309:17
5Svein Anders MelhusSteinkjer OK34:09+4:069:27
6Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll34:10+4:079:27
7Lars LangdalTrondheim triatlonklubb34:24+4:219:31
8Arnstein DaleOL Vallset/Stange35:00+4:579:41
9Kornelius Kriszat-LøvfaldNOTEAM35:20+5:179:47
10Jérôme SoulardNOTEAM35:24+5:219:48
11Pål BackstrømHalden SK36:51+6:4810:12
12Arve LægranSteinkjer OK36:53+6:5010:13
13Agnar RenolenWing OK37:06+7:0310:16
14Magne SvareLillehammer OK37:53+7:5010:29
15Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IF38:11+8:0810:34
16Per EngebakkenNord-Østerdal OK39:15+9:1210:52
17Jon Erik KvarmeSturla, IF40:27+10:2411:12
18Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn40:59+10:5611:21
19Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL41:41+11:3811:32
20Elena GrandNydalens SK41:54+11:5111:36
21Pål Martin EidNOTEAM42:06+12:0311:39
22Gina MølnvikFreidig42:23+12:2011:44
23Inge RambergØstmarka OK42:40+12:3711:49
24Ole-Arthur JuveliLierbygda OL43:08+13:0511:56
25Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL43:47+13:4412:07
26Brage KeiseråsIL Leik44:37+14:3412:21
27Kristine AusenNTNUI45:38+15:3512:38
28Christian Andre AndresenMalvik IL45:51+15:4812:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
29Karl GjølsjøOK Moss47:04+17:0113:02
30Bård MoumHalden SK53:01+22:5814:41
31Egil Petter StræteLånke IL53:07+23:0414:42
32Pirjo LuchsingerKongsberg OL54:05+24:0214:58
33Trine RannemSteinkjer OK54:58+24:5515:13
34Anders HvasshovdKongsberg OL55:28+25:2515:21
35Anthony BossardNOTEAM55:48+25:4515:27
36Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL56:31+26:2815:39
37Irene Felde OlaussenHalden SK56:53+26:5015:45
38Barbara Willkommen EikenKongsberg OL58:18+28:1516:08
39Terje Ulla EikenKongsberg OL1:02:40+32:3717:21
40Erik GrøndalenHamar OK1:04:05+34:0217:45
41Frida AamotNydalens SK1:16:42+46:3921:14
Audun FingarsenElverum OKdiskvalifisert
Gløer GløersenOTOdiskvalifisert
Henrik GrytbakkRindaldiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

Direkte A Kort

2 930 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara ProforsFrol IL30:1210:18
2Øystein GrøvlenNidarøst OK33:36+3:2411:28
3Ola BeitdokkenLillehammer OK33:47+3:3511:31
4Jon DaleBergens TF35:42+5:3012:11
5Lucie StørmerFossum IF36:15+6:0312:22
6Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn37:01+6:4912:38
7Bård AndersenVarteig OL43:34+13:2214:52
8Ole Gunnar SølbergIL Leik44:12+14:0015:05
9Rune StrømsvikMeløy OK47:25+17:1316:10
10Torun DyrkornEiker OL47:35+17:2316:14
11Elise Taylor SpetsFrol IL47:38+17:2616:15
12Astrid WaalerHeming Orientering49:12+19:0016:47
13Camilla ImrikFredrikstad SK49:35+19:2316:55
13Hanna Haugen NordbrødenHalden SK49:35+19:2316:55
15Ketil ÅstebølOppsal Orientering49:39+19:2716:56
16Elsie BrenneVarteig OL50:21+20:0917:11
17Øystein SnuggerudGjø-Vard OL51:21+21:0917:31
18Kjersti JuveliLierbygda OL51:50+21:3817:41
19Gun Irene MonsenEgersund OK53:56+23:4418:24
20Per GustavssonKongsberg OL54:41+24:2918:39
21Trond FossSandefjord OK55:02+24:5018:46
22Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL56:00+25:4819:06
23Roger ØstvoldHeming Orientering1:00:08+29:5620:31
24Anja StevanderKuortaneen Kunto1:01:07+30:5520:51
25Per Øyvind HusbyVaregg Fleridrett1:06:16+36:0422:36
Rune MoianAsker Skiklubbdiskvalifisert
Marion AmundsenRingerike OLikke startet
Pål AngvollFredrikstad SKikke startet
Jørgen StenvikByåsen ILikke startet

Direkte B

2 820 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Olav ÅmotIL Leik31:0411:00
2Øyvind Svare LorentzenNydalens SK32:35+1:3111:33
3John Petter GåsvikNidarøst OK39:21+8:1713:57
4Pål Espen NordhaugKonnerud IL39:29+8:2514:00
5Randi Wold StavrumFrol IL39:35+8:3114:02
6Jonas HylenKvikne IL41:21+10:1714:39
7Anne Kari StubsjøenIL Leik41:30+10:2614:42
8Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL42:03+10:5914:54
9Øystein MelbyVang OL42:26+11:2215:02
10Bente HortenVingelen IL42:32+11:2815:04
11Jan  MulstadGjø-Vard OL42:45+11:4115:09
12Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK43:06+12:0215:17
13Fredrik WulfsbergKoll43:14+12:1015:19
14Anna Karine SvareLillehammer OK43:26+12:2215:24
15John Olav NæveLeik43:50+12:4615:32
16Wenche Falck-LarssenMalvik IL44:25+13:2115:45
17Simen KalbækkenTynset IF45:29+14:2516:07
18Simon Laresen MikaaelsenByåsen IL46:16+15:1216:24
19Line NordhaugKonnerud IL47:21+16:1716:47
20Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett47:30+16:2616:50
21Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering49:45+18:4117:38
22Ragnhild Elisabeth Alnes NedlandHamar OK50:09+19:0517:47
23Rolf BergNydalens SK50:22+19:1817:51
24Elisabeth StørsethSelbu OK51:00+19:5618:05
25Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL52:14+21:1018:31
26Even HolteFreidig53:50+22:4619:05
27John KjørenSkanska Aktiv54:04+23:0019:10
28Linnea EvensenTønnsberg54:38+23:3419:22
29Jon Roar  OddenSarpsborg OL54:44+23:4019:24
30Are RogstadNidarøst OK57:44+26:4020:28
31Vorin BottenOslostudentenes IK57:49+26:4520:30
32Helle Svare LorentzenNydalens SK58:28+27:2420:43
33Harry BrandsenMalvik IL58:35+27:3120:46
34Siv Susanne JystadØstmarka OK59:17+28:1321:01
35Bente GrøndalenHamar OK59:23+28:1921:03
36Line BjørnåsKonnerud IL1:00:27+29:2321:26
37Ingeborg BakkenMåren OK1:00:54+29:5021:35
38Margrethe NilsenHamar OK1:01:11+30:0721:41
39Monica SyrdalHeming Orientering1:01:25+30:2121:46
40Gro EllegaardVang OL1:01:47+30:4321:54
41Kristin SølbergIL Leik1:01:49+30:4521:55
42Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL1:02:17+31:1322:05
43Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering1:04:13+33:0922:46
44Janne TomtumVelledalen IL1:05:48+34:4423:20
45Hilde MoholthKongsberg OL1:11:14+40:1025:15
46Øystein PaulsenBergens TF1:13:49+42:4526:10
47Kristin Stubban HygenØstmarka OK1:13:51+42:4726:11
48Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1:14:01+42:5726:14
49Ingunn GåsoddenSkien OK1:19:47+48:4328:17
50Gunn-Marit WanvikSelbu OK1:31:27+1:00:2332:25
51Vemund ImrikFredrikstad SK1:35:27+1:04:2333:50
52Harald LaugloOL Trollelg1:46:58+1:15:5437:55
Inger BjergaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OLdiskvalifisert
Laila HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Anthony LeroyerFreidigdiskvalifisert
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Yngve FinkenhavnNittedal OLikke startet
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Ellen LadimOK Mossikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

Direkte C

2 830 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Williams StrømsnesMalvik IL23:168:13
2Gunnar FosstveitRaumar Orientering23:17+0:018:13
3Anna van der ZwaagNOTEAM25:24+2:088:58
4Kari-Anne Steffensen GorsetHadeland OL26:17+3:019:17
5Ingar WollØstmarka OK26:54+3:389:30
6Ingvild Brenne AndersenVarteig OL28:37+5:2110:06
7Camilla FosstveitRaumar Orientering30:59+7:4310:56
8Mikael UllerøNobil31:30+8:1411:07
9Tanja Carmen  SkjåkLillehammer OK32:51+9:3511:36
10Hilde BellingmoGaula33:21+10:0511:47
11Nanna BerganRaumar Orientering33:30+10:1411:50
12Odd SlettenRaumar Orientering33:32+10:1611:50
13Synnøve VonenSarpsborg OL34:27+11:1112:10
14Jakob KrogsrudMalvik IL34:59+11:4312:21
15Marte P. H AndresenMalvik IL36:57+13:4113:03
16Mona SveenVang OL38:31+15:1513:36
17Martine HennigGimle39:29+16:1313:57
18Anne SørlienGjø-Vard OL40:29+17:1314:18
19Hele KartomtenVang OL41:38+18:2214:42
20Vibeke Svendsen MathisenOTO42:53+19:3715:09
21Mari Anne DyrlieVarteig OL44:27+21:1115:42
22Eskil KulsetSelbu OK44:49+21:3315:50
23Tone FlægstadOK Skøynar44:59+21:4315:53
24Torunn MoltumyrMalvik IL46:36+23:2016:27
25Emma B. HjelmenOL Trollelg47:08+23:5216:39
26Gunnar SmistadOL Trollelg53:55+30:3919:03
27Ellen Sofie RuudEiker OL54:58+31:4219:25
28Ragnhild NerstenFossum IF55:04+31:4819:27
29Karoline B. HjelmenOL Trollelg59:01+35:4520:51
30Eskil KulsetSelbu OK1:09:12+45:5624:27
Lise Tuset GustadOK Skøynardiskvalifisert
Ingvil SnøfuglFreidigikke startet

Direkte N

2 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin JystadØstmarka OK29:5211:37
2Sissel Skauby GrønningSelbu OK32:01+2:0912:27
3Martin KindemGimle33:18+3:2612:57
Ronny JohansenVelledalen ILikke startet
Beata ZajacVelledalen ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor