Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

Fossum IF

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Fredrik GrønsethN-åpen (64)20:0415:33
0Ask Felland SætnanH -10 (17)12:31+0:249:28
0Mikkel MichelsenH -10 (17)13:51+1:4410:29
5Lars HjermstadH 60- (35)17:02+1:438:41
5Nora GrønsethD 13-16C (5)57:42+40:4436:17
6Karen Hoel JomaasD 16 (40)14:21+2:348:06
7Harald BakkeH 45- (83)15:45+1:327:00
9Sidsel Graff-IversenD 65- (16)32:41+15:5421:13
9Kristin Melander VieD 35- (10)28:48+9:2113:05
9Ivar MølnvikH 50- (87)17:40+2:348:47
10Kjersti HovD 50- (49)20:20+2:2310:22
11Kathinka Zahl HagenD 13 (14)24:18+12:1016:12
12Marielle MichelsenD 13 (14)30:48+18:4020:32
14Gunvor Hov HøydalDirekte A (43)21:44+5:189:39
14Johanne Rognerud BøeD 14 (32)17:37+5:1410:14
16Ragnhild NesternDirekte C (19)37:34+21:2923:02
16Jesper Melin Ganc-PetersenH 40- (21)23:00+7:219:54
16Marianne HjermstadD 55- (37)22:57+5:0912:04
17Richard Zeiner-GundersenH 55- (59)18:27+3:079:10
17Malin MichelsenD 11-12 (43)14:13+4:199:21
18Sondre Zahl HagenH 15 (50)15:02+3:198:21
19Eivind Berner MyhreH 16 (36)14:56+3:158:15
20Helene Bjørkvold JendalD 14 (32)19:19+6:5611:13
20Sivert Sande KvermeH 16 (36)14:59+3:188:16
20Arild AndresenH 50- (87)18:36+3:309:15
21Nils HæstadH 55- (59)18:49+3:299:21
22Sindre Vie StrislandH 13 (28)20:24+8:0913:36
22Magnhild T. MølnvikD 55- (37)26:19+8:3113:51
23Kristin Nergaard BergD 40- (27)30:36+13:5214:42
23Vebjørn Blom-HagenH 15 (50)15:53+4:108:49
24Mari BrendeD 14 (32)21:09+8:4612:17
26Birk Felland SætnanH 14 (66)16:52+4:199:48
26Knut Jostein SætnanH 45- (83)18:39+4:268:17
29Erlend BakkeH 11-12 (38)20:00+11:5312:39
31Alexander Ganc-PetersenH 11-12 (38)21:00+12:5313:17
32Marius BakkeH 15 (50)18:34+6:5110:18
33Trond BrevikH 50- (87)20:08+5:0210:00
33Lars Erik GjeinH 45- (83)19:39+5:268:44
35Christian JomaasH 45- (83)19:49+5:368:48
36Sigbjørn ModalsliH 55- (59)21:28+6:0810:40
40Elise Nilsen BergD 11-12 (43)25:45+15:5116:56
42Hildegunn GrønsethDirekte A (43)1:06:30+50:0429:33
42Katrine BakkeD 45- (54)25:32+9:4513:09
44Frode StrislandH 45- (83)21:59+7:469:46
46Turid WilliksenD 50- (49)1:01:58+44:0131:36
46Sindre GisholtH 15 (50)26:37+14:5414:47
49Elise GisholtD 45- (54)31:43+15:5616:20
50Håkon BørliH 45- (83)23:21+9:0810:22
51Cecilie Christin KvermeD 45- (54)39:04+23:1720:08
57Stein H. HagenH 50- (87)22:12+7:0611:02
58Trond MyhreH 45- (83)24:45+10:3211:00
75Terje MelsomH 50- (87)27:34+12:2813:42
Einar GisholtH 50- (87)diskvalifisert
Erlend BørliH 15 (50)diskvalifisert
Mads Rørlien JevanordN-åpen (64)ikke startet
Silje Andresen SkotteN-åpen (64)ikke startet
Sivert Vie SollieN-åpen (64)ikke startet
Odin Vie StrislandN-åpen (64)ikke startet
Hans JevanordH 45- (83)ikke startet
Magnus Rørlien JevanordH -10 (17)ikke startet
Børge Nilsen BergH 13 (28)ikke startet
Sigrid Melander VieD 40- (27)ikke startet
Johan MichelsenH 40- (21)ikke startet
Leif StørmerH 50- (87)ikke startet
Marianne MichelsenD 17-B (19)ikke startet
Kristian Bernhard NilsenH 40- (21)ikke startet
Helene Hoel JomaasD 13 (14)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor