Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

Kongsberg OL

70 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Maren Sæter FlessebergN-åpen (64)30:20+8:2823:30
0Eirik LestebergN-åpen (64)15:1511:49
0Håkon ØverbyN-åpen (64)14:1711:04
0Jarand GustafssonH -10 (17)12:55+0:489:47
0Jan Olav BerganH -10 (17)20:48+8:4115:45
0Simen Sommerstad RøsteH -10 (17)12:21+0:149:21
0Jon StrandH -10 (17)24:36+12:2918:38
0Marte EgerD -10 (22)10:428:06
1Jon MoholthH 17-B (7)15:469:00
1Åsne HaavengenD 15 (26)12:327:12
1Ann-Karin LestebergD 17-B (19)17:069:46
1Kristiane RogstadD 17-20 (7)21:5210:30
2Espen RøsteH 40- (21)16:43+1:047:12
2Ingrid KvistadD 45- (54)16:45+0:588:38
3Espen Ekholt BergH 17-B (7)20:52+5:0611:55
3Halvor LøkenH 13 (28)12:49+0:348:32
3Ingar HåkonsenH 70- (31)17:34+0:5611:20
3Torbjørn BarikmoH 17-C (5)18:57+6:3411:33
3Unn Hilde HeggedalD 50- (49)18:16+0:199:19
4Ingrid Lundin BerganD 17-B (19)20:53+3:4711:56
4Ingvild GustafssonD 13 (14)14:34+2:269:42
6Øyvind DrageH 55- (59)16:42+1:228:18
6Atle Nikolai WølloH 14 (66)12:54+0:217:30
7Ola LestebergDirekte A (43)19:29+3:038:39
8Mathilde Sæter FlessebergD 15 (26)15:35+3:038:57
8Adam ConwayH 14 (66)13:18+0:457:43
9Ingjerd SommerstadD 40- (27)20:37+3:539:54
10Karoline TorøD 15 (26)16:05+3:339:14
10Borgar SkjelbredH 11-12 (38)12:31+4:247:55
10Odd StrandH 45- (83)16:12+1:597:12
13Kari StrandD 40- (27)22:55+6:1111:01
13Anita Sørensen DrageD 50- (49)21:01+3:0410:43
13Vetle DrageH 15 (50)14:25+2:428:00
14Hilde StorløkkenD 55- (37)22:38+4:5011:54
14Ingvild Øverli BergD 13 (14)41:36+29:2827:44
15Martin TorøH 11-12 (38)13:16+5:098:23
15Vebjørn RøtvoldH 21- (19)24:52+9:1011:12
16Tale StrandD 16 (40)16:12+4:259:09
19Ingvild LangeggenD 16 (40)17:25+5:389:50
19Åshild BergstølD 55- (37)24:32+6:4412:54
20Vegard Holm JohannesenH 14 (66)16:02+3:299:19
20Lise HørtvedtD 60- (21)42:11+28:0627:12
21Johan EgerH 14 (66)16:12+3:399:25
24Elisabeth Brandal SøftingD 15 (26)25:00+12:2814:22
24Ellen GustafssonD 40- (27)30:41+13:5714:45
25Elisabeth HetlevikD 50- (49)25:11+7:1412:50
25Erlend LangeggenH 14 (66)16:40+4:079:41
26Synne Sommerstad RøsteD 11-12 (43)17:01+7:0711:11
27Mona Dalegård LøkenDirekte B (32)51:10+32:2727:48
28Lene LangeggenDirekte B (32)51:48+33:0528:09
30Mari ØverbyD 14 (32)25:51+13:2815:01
30Barbara Willkommen EikenD 45- (54)23:22+7:3512:02
33Øivind MyhreH 55- (59)20:52+5:3210:22
34Per Øivind EgerH 45- (83)19:44+5:318:46
36Olav LundH 15 (50)20:39+8:5611:28
39Torgeir BrandalH 55- (59)22:52+7:3211:22
39Ingrid LestebergD 11-12 (43)24:54+15:0016:22
40Bjørn Victor LarsenH 55- (59)22:54+7:3411:23
45Kirsti RogstadD 50- (49)56:45+38:4828:57
50Phil ConwayH 50- (87)21:44+6:3810:48
56Roar TønnessenH 55- (59)39:21+24:0119:34
60Hans Otto ØverbyH 50- (87)22:34+7:2811:13
63Bjørn JohannesenH 50- (87)23:54+8:4811:53
66Roger Andre VaneboH 50- (87)24:19+9:1312:05
67Øystein SkjelbredH 45- (83)28:22+14:0912:36
71Terje Ulla EikenH 50- (87)25:44+10:3812:48
78Tommy SæterH 50- (87)32:03+16:5715:56
Per GustavssonDirekte B (32)diskvalifisert
Svein-Erik SøgårdH 55- (59)diskvalifisert
Kristin EgerD 45- (54)diskvalifisert
Anders HvasshovdDirekte A (43)ikke startet
Hilde MoholthDirekte B (32)ikke startet
Atle WølloH 50- (87)ikke startet
Arne BerganH 13 (28)ikke startet
Marte Karine LarsenD 16 (40)ikke startet
Asbjørn BræckH 75- (22)ikke startet
Jane RødderD 50- (49)ikke startet
Hanne BræckD 70- (15)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor