Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

H 15

1 800 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tidR
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb11:436:30
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:51+0:086:35
3Ådne SkjærsteinIL Tyrving12:51+1:087:08
4Cornelius BjørkSandefjord OK12:53+1:107:09
5Birk Bell LysakerFana IL12:58+1:157:12
6Henrik ReuschHeming Orientering13:00+1:177:13
7Nils TveiteÅs-NMBU Orientering13:36+1:537:33
8Ferdinand FremmingHeming Orientering13:38+1:557:34
9Iver RingheimLarvik OK13:49+2:067:40
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13:50+2:077:41
11Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL13:52+2:097:42
12Trym Nergård RønningOK Skøynar14:11+2:287:52
13Vetle DrageKongsberg OL14:25+2:428:00
14Kristian ØstermannHeming Orientering14:29+2:468:02
15August Syrdal ØenHeming Orientering14:32+2:498:04
16Mikkel HoltFreidig14:41+2:588:09
17Christopher LadimOK Moss14:47+3:048:12
18Sondre Zahl HagenFossum IF15:02+3:198:21
19Hallvar HallanOK Skøynar15:11+3:288:26
20Jørgen SchjølbergTynset IF15:30+3:478:36
21Aksel VeskeOK Skøynar15:31+3:488:37
22Håvard VeieOK Skøynar15:34+3:518:38
23Vebjørn Blom-HagenFossum IF15:53+4:108:49
24Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn15:57+4:148:51
25Tormod Kristian GevingFreidig16:31+4:489:10
26Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK16:51+5:089:21
27Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb17:20+5:379:37
27Ulrik HellenTIF Viking17:20+5:379:37
29Jostein RøFreidig17:33+5:509:45
30Gaute FosstveitRaumar Orientering18:09+6:2610:05
31Christoffer SlettenRaumar Orientering18:33+6:5010:18
32Marius BakkeFossum IF18:34+6:5110:18
33Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL19:01+7:1810:33
34Tobias AlstadFrol IL19:04+7:2110:35
35Ole Kristian TaksdalGanddal IL20:06+8:2311:10
36Theodor LierIndre Østfold OK20:39+8:5611:28
36Olav LundKongsberg OL20:39+8:5611:28
38Brage AsplemFreidig20:45+9:0211:31
39Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb21:27+9:4411:55
40Henrik BraathenWing OK21:40+9:5712:02Last ned GPS-spor i gpx-format
41Einar EideByåsen IL22:54+11:1112:43
42Sven Bergset LangvikIL Veten22:55+11:1212:43
43Håkon SæternesByåsen IL23:08+11:2512:51
44Simen HegstadOK Skøynar24:06+12:2313:23
45Nikolai RenolenWing OK24:10+12:2713:25
46Sindre GisholtFossum IF26:37+14:5414:47
47Halvard KornmoPorsgrunn OL26:43+15:0014:50
48Martin Wold StavrumFrol IL28:40+16:5715:55
Mathias Enebak IversenFreidigdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor