Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

H 14

1 720 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK12:337:17
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø12:38+0:057:20
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK12:38+0:057:20
4Teodor Mo HjelsethNydalens SK12:43+0:107:23
5Sander Tonjer FingarsenElverum OK12:53+0:207:29
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL12:54+0:217:30
7Tobias MathisenPorsgrunn OL13:06+0:337:36
8Adam ConwayKongsberg OL13:18+0:457:43
9Stein Aas StræteRingerike OL14:14+1:418:16
10Mikkel BerglundRingerike OL14:32+1:598:26
11Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn14:33+2:008:27
12Tor Erling GjølsjøOK Moss14:36+2:038:29
13Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK14:42+2:098:32
14Karri StevanderKuortaneen Kunto14:53+2:208:39
15Vegard RanestadHamar OK14:57+2:248:41
16Jonas MyhrAsker Skiklubb15:16+2:438:52
17Vemund MølnvikFreidig15:18+2:458:53
18Sigurd Saxe SandvikHalden SK15:20+2:478:54
19Tord SølvbergIL Veten15:46+3:139:10
20Vegard Holm JohannesenKongsberg OL16:02+3:299:19
21Johan EgerKongsberg OL16:12+3:399:25
22Mats LindaasElverum OK16:15+3:429:26
23Antonius Herskedal AmundsenFreidig16:25+3:529:32
24Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering16:32+3:599:36
25Erlend LangeggenKongsberg OL16:40+4:079:41
26Birk Felland SætnanFossum IF16:52+4:199:48
27Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK16:55+4:229:50
28Magnus Strømme LidTIF Viking17:06+4:339:56
29Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering17:34+5:0110:12
30August Hopstad NykvistWing OK17:59+5:2610:27
31Sivert PoppeFredrikstad SK18:00+5:2710:27
31Erlend AuneByåsen IL18:00+5:2710:27
33Ørjan SæterMelhus IL18:08+5:3510:32
34Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering18:16+5:4310:37
35Rolf Andreas BergNydalens SK18:26+5:5310:43
36Fredrik MøllerSteinkjer OK18:58+6:2511:01
37Vetle Grønvik EkraFreidig19:07+6:3411:06
38Petter Andreas LonaWing OK19:09+6:3611:08
39Per Ingvar TollehaugEiker OL19:18+6:4511:13
40Gaute LindaasElverum OK19:37+7:0411:24
41Sindre TusetSteinkjer OK20:09+7:3611:42
42Andreas AagesenMelhus IL20:54+8:2112:09
43Sjur Holm GrønengLillehammer OK21:10+8:3712:18
44Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb21:11+8:3812:18
45Vegard Ulseth SylteFreidig21:37+9:0412:34
46Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett22:02+9:2912:48
47Peter Prytz JensenMelhus IL22:03+9:3012:49
48Iver Gjedrem LundVerdal OK22:10+9:3712:53
49Martin AusenPorsgrunn OL22:20+9:4712:59
50Lars Erik UglemsmoSelbu OK22:29+9:5613:04
51Espen KarlsenMelhus IL22:49+10:1613:15
52Elias StubberudNydalens SK22:53+10:2013:18
53Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK24:22+11:4914:10
54Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering25:19+12:4614:43
55Sondre BataldenFana IL26:06+13:3315:10
56Lars-Børge StrømsvikMeløy OK26:22+13:4915:19
57Simen KolbergsrudRøyken OL26:58+14:2515:40
58Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL28:11+15:3816:23
59Oskar StorlerMelhus IL29:55+17:2217:23
60Knut HageMelhus IL33:59+21:2619:45
61Edvin Skauby grønningSelbu OK37:54+25:2122:02
62Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering43:05+30:3225:02
63Olav Gjedrem LundVerdal OK48:28+35:5528:10
Martin AuneMelhus ILdiskvalifisert
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
August MaskeFreidigdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILikke startet
Gaute BerganNydalens SKikke startet
Erik Tofte jrMelhus ILikke startet
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet
Simen GravningenStokke ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor