Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

D 50-

1 960 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb17:579:09
2Kjersti StræteRingerike OL18:06+0:099:14
3Unn Hilde HeggedalKongsberg OL18:16+0:199:19
4Inger Tone NygårdEgersund OK18:28+0:319:25
5Kari ChristiansenSandefjord OK18:31+0:349:26
6Hilde TellesbøNittedal OL18:38+0:419:30
7Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering18:55+0:589:39
8Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)19:22+1:259:52
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL20:08+2:1110:16
10Kjersti HovFossum IF20:20+2:2310:22
11Hege Solhjem MelhuusMelhus IL20:23+2:2610:23
12Tove AasheimAskøy OL20:34+2:3710:29
13Anita Sørensen DrageKongsberg OL21:01+3:0410:43
14Marianne MyklebustHamar OK21:04+3:0710:44
15Tove HeimdalKonnerud IL22:06+4:0911:16
16Nina-Beate LiabakkByåsen IL22:13+4:1611:20
17Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering22:16+4:1911:21
18Eirin LodgaardByåsen IL22:17+4:2011:22
19Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering22:25+4:2811:26
20Signe Astrup ArnesenHeming Orientering22:30+4:3311:28
21Rine HanssenByåsen IL22:33+4:3611:30
22Gry AhlsandNydalens SK24:08+6:1112:18
23Anniken AusenPorsgrunn OL24:13+6:1612:21
24Torill VisterIndre Østfold OK24:31+6:3412:30
25Elisabeth HetlevikKongsberg OL25:11+7:1412:50
26Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb25:13+7:1612:51
27Anne DahlNydalens SK25:30+7:3313:00
28Randi JensenFrol IL25:58+8:0113:14
29Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK26:39+8:4213:35
30Astrid BjørnerødOK Moss27:08+9:1113:50
31Hilde KløvstadSandefjord OK27:53+9:5614:13
32Marianne ArnesenAsker Skiklubb28:01+10:0414:17
33Hanne Løver ThonModum OL28:20+10:2314:27
34Hege MårtenssonModum OL28:26+10:2914:30
35Lill-Ann TorpSandefjord OK28:46+10:4914:40
36Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering29:26+11:2915:01
37Margrete EngzeliusAsker Skiklubb29:33+11:3615:04
38Kristin FleisjeNittedal OL29:47+11:5015:11
39Åse Rita EllingsenWing OK29:56+11:5915:16
40Wenche LindløvSarpsborg OL29:59+12:0215:17
41Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett31:17+13:2015:57
42Jane MeliaBay Area Orienteering Club31:51+13:5416:15
43Torild MyrliTIF Viking35:56+17:5918:20
44Anne-Lise BratsbergWing OK43:29+25:3222:11
45Kirsti RogstadKongsberg OL56:45+38:4828:57
46Turid WilliksenFossum IF1:01:58+44:0131:36
Solveig KongsrudModum OLdiskvalifisert
Jartrud SteinsliØstmarka OKdiskvalifisert
Heidi BørstadSarpsborg OLdiskvalifisert
Heidi SchatvetNotodden OLikke startet
Jane RødderKongsberg OLikke startet
Trine OlaussenFredrikstad SKikke startet
Cathrine ThorhusVerdal OKikke startet
Kari MadslienNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor