Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

N-åpen

1 290 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maja AndersenNOTEAM21:5216:57
Mats AndersenVarteig OL19:5515:26
Jens Anton AndresenMalvik IL29:4323:02
Ole Einar AndresenMalvik IL32:0624:53
Eirik Bakkedal-AndersenElverum OK17:4913:48
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering14:2611:11
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK14:5211:31
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn27:0520:59
Alice Skovholt BonnemaireFreidig17:0413:13
Kristine BraathenWing OK17:4913:48
Finn Einar BrandsenMalvik IL29:2422:47
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering14:2311:08
Vilma DanevadFredrikstad SK20:0815:36
Emma DrønnesundEmblem IL20:3215:55
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb13:0110:05
Mathias Bredland EidAsker Skiklubb17:3813:40
Ingrid FarstadMelhus IL25:5420:04
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK15:0811:43
Lars FlaskerudOL Toten-Troll17:2213:27
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL30:2023:30
Eira Forsbak AsplemFreidig18:0914:04
Erle FosstveitRaumar Orientering21:0816:22
Einar GarsholMalvik IL29:4323:02
Eirik GarsholMalvik IL19:4215:16
Christian Berge GjellestadNydalens SK11:298:54
Erlend GrønliFreidig12:439:51
Fredrik GrønsethFossum IF20:0415:33
Leah GyllandMelhus IL25:1719:35
Oskar Elias HeggesetFreidig15:1911:52
Sverre August HeggesetFreidig31:2824:23
Laura HegstadOK Skøynar20:0715:35
Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb21:3716:45
Helene Heggheim JensenEmblem IL28:2121:58
Silje Heggheim JensenEmblem IL29:1722:42
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn16:0012:24
Eline KjøsLillehammer OK21:3616:44
Peder KjøsLillehammer OK18:3114:21
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn27:4821:33
Eline KravdalGjø-Vard OL14:0810:57
Wilma KrogsrudMalvik IL22:2917:25
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering17:3913:40
Eirik LestebergKongsberg OL15:1511:49
Torstein Gjedrem LundVerdal OK18:3214:22
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK23:1418:00
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK23:0417:52
Linus Fossum MalmringFreidig18:4014:28
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn13:0810:10
Mads MelbyeVerdal OK19:5515:26
Jens Hallvar NordstrandNOTEAM22:3117:27
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK13:5810:49
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK25:0819:28
Julie Olsen ByeModum OL19:2515:03
Robert RemmenOL Trollelg24:3519:03
Astrid ReuschHeming Orientering11:499:09
Mia Rossvold OtterleiByåsen IL22:4617:38
Maia Ruano StrandWing OK12:269:38
Sander Ryste OddenSarpsborg OL15:0311:40
Aksel Johan SandvikHalden SK15:0111:38
Lea StokkelandÅlgård Orientering23:5318:30
Tea StokkelandÅlgård Orientering24:0818:42
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar20:0915:37
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL13:1310:14
Ole Ulseth SylteFreidig13:1410:15
Håkon ØverbyKongsberg OL14:1711:04
Vårin W FinstadMelhus ILikke startet
Ida Berge GjellestadNydalens SKikke startet
Mads Rørlien JevanordFossum IFikke startet
Erik OskalHamar OKikke startet
Astrid SchjølbergRøros ILikke startet
Olav SkjåkLillehammer OKikke startet
Silje Andresen SkotteFossum IFikke startet
Sivert Vie SollieFossum IFikke startet
Odin Vie StrislandFossum IFikke startet

D -10

1 320 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jenny DanevadFredrikstad SK16:1912:21
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett16:0912:14
Marte EgerKongsberg OL10:428:06
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn10:598:19
Ingeborg KolstadWing OK12:249:23
Anna Emilie LonaWing OK29:1022:05
Lily Alexandra MorganMalvik IL20:3215:33
Nikoline MunkebyFrol IL14:1310:46
Karita MøllerSteinkjer OK14:1310:46
Synne Kvittum NytrøenTynset IF13:1310:00
Aurora OldertrøenTynset IF15:0811:27
Ida Joanne OldertrøenTynset IF14:3411:02
Guro OttesenFredrikstad SK17:5713:35
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL29:2322:15
Helene ScheeleNydalens SK16:4012:37
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL14:3110:59
Ada C StokkelandÅlgård Orientering12:189:19
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL21:1016:02
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL19:1614:35
Maria sæther VerdeniusVingelen IL22:1616:52
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL27:4020:57
Ingrid Wollan BenumByåsen IL11:048:23

D 11-12

1 520 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot9:546:30
2Maja Mo HjelsethNydalens SK10:04+0:106:37
3Solveig Louise NissenFreidig10:56+1:027:11
4Marie KravdalGjø-Vard OL10:58+1:047:12
5Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:46+1:527:44
6Anna TaksdalGanddal IL11:51+1:577:47
7Una KittilsenFreidig12:26+2:328:10
7Guro HegstadOK Skøynar12:26+2:328:10
9Maria Strømdal WikFreidig12:46+2:528:23
10Synne SandvenNotodden OL13:05+3:118:36
11Elma Sagli GudimIndre Østfold OK13:07+3:138:37
12Hannah Gustad StrømOK Skøynar13:10+3:168:39
13Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK13:12+3:188:41
14Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL13:24+3:308:48
15Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb13:52+3:589:07
16Anne ØstvoldHeming Orientering14:02+4:089:13
17Malin MichelsenFossum IF14:13+4:199:21
18Sigrid Schmitt GranHalden SK14:36+4:429:36
19Astrid YtterbøAsker Skiklubb14:39+4:459:38
20Maren HenriksenHalden SK14:55+5:019:48
21Ella SandstadFreidig15:10+5:169:58
22Astrid Berge MjølhusOL Trollelg16:45+6:5111:01
23Silja FuglemMalvik IL16:47+6:5311:02
24Tonje RykkjeStord Orientering16:51+6:5711:05
25Marit SvendgårdOK Skøynar17:00+7:0611:11
26Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL17:01+7:0711:11
27Martha WisløffAsker Skiklubb17:22+7:2811:25
28Guro SchjølbergTynset IF17:25+7:3111:27
29Tiril Ebon EspedalNydalens SK18:03+8:0911:52
30Julie DrønnesundEmblem IL18:05+8:1111:53
31Marie Wollan BenumByåsen IL18:24+8:3012:06
32Pernille Nor-WollØstmarka OK18:35+8:4112:13
33Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK19:03+9:0912:31
34Nora HalvorsenFreidig19:25+9:3112:46
35Marie ScheeleNydalens SK20:07+10:1313:14
36Martine Myhr ImslandFrol IL21:00+11:0613:48
37Nora Sumstad HanssenByåsen IL23:46+13:5215:38
38Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK24:09+14:1515:53
39Ingrid LestebergKongsberg OL24:54+15:0016:22
40Elise Nilsen BergFossum IF25:45+15:5116:56
41Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering39:15+29:2125:49
Tora KittilsenFreidigdiskvalifisert
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKikke startet

D 11-12N

1 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guro Mikkelsen StokkeTynset IF11:187:54
2Ane Kristine EidAsker Skiklubb14:36+3:1810:12
3Anna BellingmoOL Gaula16:27+5:0911:30
Tina UglemsmoSelbu OKikke startet

D 13

1 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig12:088:05
2Eline Horten JordetVingelen IL12:17+0:098:11
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12:35+0:278:23
4Ingvild GustafssonKongsberg OL14:34+2:269:42
5Andrea sæther VerdeniusVingelen IL14:53+2:459:55
6Marie KvarmeSturla, IF17:28+5:2011:38
7Mathea Baglo BjørkengVerdal OK19:18+7:1012:52
8Hannah Syrdal ØenHeming Orientering19:24+7:1612:56
9Marie Lien BackstrømHalden SK19:57+7:4913:18
10Marie SaugestadNydalens SK21:12+9:0414:08
11Kathinka Zahl HagenFossum IF24:18+12:1016:12
12Marielle MichelsenFossum IF30:48+18:4020:32
13Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb36:32+24:2424:21
14Ingvild Øverli BergKongsberg OL41:36+29:2827:44
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Helene Hoel JomaasFossum IFikke startet

D 14

1 720 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK12:237:11
2Martine SkjelsvikLillehammer OK14:02+1:398:09
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK14:23+2:008:21
4Kristin Melby JacobsenLardal OL14:26+2:038:23
5Mari EidsmoFreidig14:36+2:138:29
6Johanna Sofie LongfjeldModum OL15:58+3:359:16
7Marie Roll-TørnqvistFana IL16:37+4:149:39
8Trude MarkhusVerdal OK16:49+4:269:46
9Mari Grøtli SvergjaKvikne IL17:08+4:459:57
10June MunkebyFrol IL17:09+4:469:58
11Astrid RognstadHadeland OL17:19+4:5610:04
12Ane Malene KolstadFreidig17:26+5:0310:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL17:27+5:0410:08
14Johanne Rognerud BøeFossum IF17:37+5:1410:14
15Silje Marie NissenFreidig17:44+5:2110:18
16Kristin LundanesEmblem IL17:55+5:3210:25
17Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18:10+5:4710:33
18Ida SolliMo OK18:12+5:4910:34
19Eline SchjervenLardal OL18:16+5:5310:37
20Helene Bjørkvold JendalFossum IF19:19+6:5611:13
21Ida Marie FlågenHeming Orientering19:33+7:1011:21
22Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn20:31+8:0811:55
23Ida HeikkinenVehkalahden Veikot20:32+8:0911:56
24Mari BrendeFossum IF21:09+8:4612:17
25Linnea MunkebyFrol IL21:15+8:5212:21
26Noor Dirro-HeluMåren OK21:43+9:2012:37
27Iselina Myhr ImslandFrol IL22:16+9:5312:56
28Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn22:21+9:5812:59
29Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering23:14+10:5113:30
30Mari ØverbyKongsberg OL25:51+13:2815:01
31Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig28:57+16:3416:49
Emma Bangstad BergersenHamar OKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Serine Skogeng ReitenEmblem ILikke startet

D 15

1 740 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL12:327:12
2Kristine KravdalGjø-Vard OL13:39+1:077:50
3Oda ScheeleNydalens SK13:46+1:147:54
4Vilde Lereim StorliFreidig14:41+2:098:26
5Maya ArnesenHeming Orientering14:52+2:208:32
6Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14:53+2:218:33
7Tale Tannvik SkeiFreidig14:56+2:248:34
8Marieluise Schmitt GranHalden SK15:35+3:038:57
8Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL15:35+3:038:57
10Karoline TorøKongsberg OL16:05+3:339:14
11Alexandra LinløkkenØstmarka OK16:57+4:259:44
12Live ØstvoldHeming Orientering18:49+6:1710:48
13Oda Isnes TyseEiker OL19:01+6:2910:55
14Nora Småge HilsenKonnerud IL20:22+7:5011:42
15Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering20:38+8:0611:51
16Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular20:39+8:0711:52
17Yngvild Langedal BreivikNydalens SK20:42+8:1011:53
18Nina PedersenSarpsborg OL21:03+8:3112:05
19Maren VikenByåsen IL22:24+9:5212:52
20Berthe TesloHadeland OL23:42+11:1013:37
21Alexandra AngvollFredrikstad SK23:46+11:1413:39
22Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK24:12+11:4013:54
23Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL24:48+12:1614:15
24Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL25:00+12:2814:22
25Stine AuneNidarøst OK25:09+12:3714:27
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 16

1 770 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL11:476:39
2Andrea RanvikKonnerud IL12:28+0:417:02
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12:55+1:087:17
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering13:17+1:307:30
5Malin HaugeHisøy OK14:03+2:167:56
6Karen Hoel JomaasFossum IF14:21+2:348:06
7Ingeborg RognstadHadeland OL14:29+2:428:10
8Solveig LetmolieEiker OL14:48+3:018:21
9Elise AusenPorsgrunn OL15:11+3:248:34
10Mari Kilskar GrevskottFrol IL15:19+3:328:39
11Hanne Eide RappRaumar Orientering15:31+3:448:45
12Anniken RanvikKonnerud IL15:32+3:458:46
13Karoline BjørnerødOK Moss15:39+3:528:50
14Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL15:47+4:008:55
15Marie LilandNydalens SK15:48+4:018:55
16Tale StrandKongsberg OL16:12+4:259:09
17Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb16:16+4:299:11
18Tora Aasheim NymarkTIF Viking16:54+5:079:32
19Ingvild LangeggenKongsberg OL17:25+5:389:50
20Mari Strømme LidTIF Viking17:35+5:489:56
21Christine HoenEiker OL17:56+6:0910:07
22Kristine Eide RappRaumar Orientering18:17+6:3010:19
23Ida MonsenEgersund OK18:21+6:3410:22
23Mari Landro SvingheimKonnerud IL18:21+6:3410:22
25Ada WulfsbergNydalens SK18:32+6:4510:28
26Emma DanevadFredrikstad SK19:22+7:3510:56
27Ingeborg KvarmeSturla, IF19:29+7:4211:00
28Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering21:01+9:1411:52
29Anna Vangen LunåsmoTynset IF21:04+9:1711:54
30Matilde MunkebyFrol IL21:28+9:4112:07
31Thea LandKonnerud IL21:33+9:4612:10
32Kamilla LomeHamar OK23:39+11:5213:21
33Hanne Helmine RogstadNidarøst OK23:53+12:0613:29
34Tonje-Malin RhrichKonnerud IL24:36+12:4913:53
35Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL24:37+12:5013:54
36Julie EikelandOL Tønsberg og omegn25:24+13:3714:21
37Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL26:26+14:3914:56
38Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK28:19+16:3215:59
39Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)30:42+18:5517:20
40Carmen DirroMåren OK54:58+43:1131:03
Marte Karine LarsenKongsberg OLikke startet

D 15-16B

1 750 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine JægtvikKonnerud IL16:159:17
2Hege HallanOK Skøynar16:29+0:149:25
3Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF20:33+4:1811:44
4Silje CarlsenSturla, IF24:28+8:1313:58
5Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn27:49+11:3415:53
6Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering31:34+15:1918:02
7Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL31:37+15:2218:04

D 13-16C

1 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie SchärerKvikne IL16:5810:40
2Tiril HolenKonnerud IL18:43+1:4511:46
3Tiril KihleKonnerud IL21:27+4:2913:29
4Oda Kjellevold MaldeIL Gular21:40+4:4213:37
5Nora GrønsethFossum IF57:42+40:4436:17

D 13-16N

1 540 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 17-B

1 750 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL17:069:46
2Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL19:52+2:4611:21
3Gunhild MyhrAsker Skiklubb20:14+3:0811:33
4Ingrid Lundin BerganKongsberg OL20:53+3:4711:56
5Tora VollsetHeming Orientering21:23+4:1712:13
6Mirjam HalvorsrudMelhus IL23:37+6:3113:29
7Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering24:16+7:1013:52
8Berit BergsetIL Veten25:03+7:5714:18
9Celine Vik OlsenLarvik OK25:05+7:5914:20
10Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering25:10+8:0414:22
11Anna Linnea SwärdHadeland OL27:57+10:5115:58
12Anne Moian NydalAsker Skiklubb29:14+12:0816:42
13Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll30:16+13:1017:17
14Merete MasdalVelledalen IL31:11+14:0517:49
15Ina BlågestadIndre Østfold OK38:09+21:0321:48
16Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK38:54+21:4822:13
17Anne Lise NyengenIndre Østfold OK40:32+23:2623:09
18Kristin GjølsjøOK Moss41:12+24:0623:32
19Juliette Delforge-MeliaBay Area Orienteering Club42:14+25:0824:08
Marianne MichelsenFossum IFikke startet

D 17-C

1 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL14:599:08
2Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK15:09+0:109:14
3Mari BraathenWing OK15:25+0:269:24
4May Britt DrønnesundEmblem IL19:49+4:5012:05
5Margrethe FarstadMelhus IL21:33+6:3413:08
6Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering22:13+7:1413:32
7Wenche EideWing OK23:14+8:1514:10
8Anne SkjærsteinIL Tyrving25:30+10:3115:32
9Anne-Grete OlsenByåsen IL26:33+11:3416:11
10Lill BirkelundPorsgrunn OL29:55+14:5618:14
11Marianne Halmstad AndersenGjø-Vard OL37:12+22:1322:40

D 17-20

2 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristiane RogstadKongsberg OL21:5210:30
2Kristin OttesenFredrikstad SK22:17+0:2510:42
3Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK25:01+3:0912:01
4Solveig SæternesByåsen IL26:55+5:0312:56
5Anna Isnes TyseEiker OL28:53+7:0113:53
6Lisa JenssenHalden SK29:08+7:1614:00
7Siri PedersenSarpsborg OL37:18+15:2617:55
Martha Skogeng ReitenEmblem ILikke startet
Ingrid LetmolieEiker OLikke startet

D 21-

2 200 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ina Charlotte MoeSandefjord OK18:558:35
2Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg19:08+0:138:41
3Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK20:02+1:079:06
4Marit OwrenNydalens SK20:03+1:089:06
5Marianne BakkenNydalens SK20:11+1:169:10
6Sølvi FossøyEiker OL20:26+1:319:17
7Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF20:40+1:459:23
8Ingvild GjessingVang OL20:44+1:499:25
9Julie ArnesenNTNUI20:51+1:569:28
10Kine Sofie SandstadFrol IL20:54+1:599:30
11Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering21:40+2:459:50
12Maria NovokovichSRD SK21:49+2:549:54
13Kajsa Stina SandstadNTNUI22:00+3:059:59
14Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL22:26+3:3110:11
15Hanne Maria VisterOslostudentenes IK23:25+4:3010:38
16Anne Marthe PeveriEiker OL23:37+4:4210:44
17Marie StyrvoldNTNUI23:52+4:5710:50
18Line Hovdenak LyngNidarøst OK23:56+5:0110:52
19Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL24:05+5:1010:56
20Marie Hammer IversenØstmarka OK24:22+5:2711:04
21Eva TesarovaWing OK24:55+6:0011:19
22Sunniva Nergaard BergStokke IL25:24+6:2911:32
23Sandra KarnagelSV Robotron Dresden27:39+8:4412:34
24Ingunn SandbakkByåsen IL28:20+9:2512:52
25Kristin ÅstebølWing OK31:20+12:2514:14
26Meghan RanceDont Get Lost32:09+13:1414:36
27Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb36:00+17:0516:21
Nina KarlsenNydalens SKdiskvalifisert
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettikke startet
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orienteringikke startet

D 35-

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guri Stenseth KjøsLillehammer OK19:278:50
2Randi Marie MohusWing OK20:28+1:019:18
3Anja Berge GjellestadNydalens SK20:41+1:149:24
4Jenny PerssonByåsen IL20:46+1:199:26
5Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn21:55+2:289:57
6Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn21:57+2:309:58
7Mie SkovholtFreidig25:05+5:3811:24
8Randi WærnesOrkanger IF27:08+7:4112:19
9Kristin Melander VieFossum IF28:48+9:2113:05
Maja BergerByåsen ILdiskvalifisert

D 40-

2 080 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL16:448:02
2Astrid KravdalGjø-Vard OL16:59+0:158:09
3Valborg MadslienLillehammer OK18:21+1:378:49
4Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF18:24+1:408:50
5Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK20:06+3:229:39
6Kari Solem AuneByåsen IL20:18+3:349:45
6Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll20:18+3:349:45
8Liv SchjervenLardal OL20:33+3:499:52
9Ingjerd SommerstadKongsberg OL20:37+3:539:54
10Audrun UtskarpenOslostudentenes IK20:45+4:019:58
11Monica BerglundRingerike OL21:20+4:3610:15
12Sara MathisenPorsgrunn OL21:24+4:4010:17
13Kari StrandKongsberg OL22:55+6:1111:01
14Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn23:09+6:2511:07
15Linda RykkjeStord Orientering23:48+7:0411:26
16Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering23:49+7:0511:27
17Lene SandvikHalden SK23:54+7:1011:29
18Hege HegstadOK Skøynar25:40+8:5612:20
19Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn25:50+9:0612:25
20Elisabeth EspelandTynset IF26:09+9:2512:34
21Anne Mette GrøtliKvikne IL26:46+10:0212:52
22Trude HansenBerger og Svelvik OL29:28+12:4414:10
23Kristin Nergaard BergFossum IF30:36+13:5214:42
24Ellen GustafssonKongsberg OL30:41+13:5714:45
25Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK32:41+15:5715:42
26Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK42:03+25:1920:12
27Kristin Stubban HygenØstmarka OK55:11+38:2726:31
Linda FredhOK Mossikke startet
Sigrid Melander VieFossum IFikke startet
Elin GravningenStokke ILikke startet

D 45-

1 940 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde GrønengLillehammer OK15:478:08
2Ingrid KvistadKongsberg OL16:45+0:588:38
3Isa HeggedalKonnerud IL17:00+1:138:45
4Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb17:44+1:579:08
5Marit B. EithunNittedal OL17:45+1:589:08
6Ragnhild BalsvikOsterøy IL17:55+2:089:14
7Runa Lien BackstrømHalden SK18:05+2:189:19
8Anne Guro NøklebyRingerike OL18:29+2:429:31
9Karianne StrømmeTIF Viking18:41+2:549:37
10Tone AlmåsIL Leik18:43+2:569:38
11Hege SolerødGjø-Vard OL18:44+2:579:39 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Doris Stien KaspersenMo OK19:00+3:139:47
13Anne-Kristin KvammeRingerike OL19:17+3:309:56
14Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering19:34+3:4710:05
15Gøril EideByåsen IL19:37+3:5010:06
16Frauke Schmitt GranHalden SK19:57+4:1010:17
17Randi EngløkkHaugesund IL Orientering20:02+4:1510:19
18Hilde VassendPorsgrunn OL20:37+4:5010:37
19Kristin SandvenNotodden OL20:44+4:5710:41
20Else Kari ScheeleNydalens SK21:31+5:4411:05
21Ina Cecilie LandroKonnerud IL21:41+5:5411:10
22Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering21:43+5:5611:11
23Heidi MyklemyrEiker OL21:48+6:0111:14
24Marianne HaugeHisøy OK21:52+6:0511:16
25Tone SkramRøyken OL22:00+6:1311:20
26Aud Ellen BrevikSturla, IF22:07+6:2011:24
27Janita SkogengEmblem IL22:15+6:2811:28
28Anniina HeikkinenVehkalahden Veikot22:49+7:0211:45
29Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb23:09+7:2211:55
30Barbara Willkommen EikenKongsberg OL23:22+7:3512:02
31Anita StensethSnertingdal IF Orientering23:38+7:5112:10
32Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering24:17+8:3012:31
33Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering24:18+8:3112:31
34Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering24:20+8:3312:32
35Ingrid Eide RappRaumar Orientering24:25+8:3812:35
36Kari Tønset GuttvikWing OK24:46+8:5912:45
37Anne Mia OlsenModum OL24:47+9:0012:46
38Mai Britt BjørkSandefjord OK25:12+9:2512:59
39Marianne ReuschHeming Orientering25:13+9:2612:59
40Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb25:22+9:3513:04
41Birgitte TorbjørnsenIL Gular25:24+9:3713:05
42Katrine BakkeFossum IF25:32+9:4513:09
43Hilde PoppeFredrikstad SK26:05+10:1813:26
44Mai Iren AlmåsIL Leik26:09+10:2213:28
45Stine ArntzenSandefjord OK26:36+10:4913:42
46Ann Elin FlågenHeming Orientering26:42+10:5513:45
47Tone Karina IngesenSarpsborg OL28:36+12:4914:44
48Trude KyrkjebøTIF Viking29:43+13:5615:19
49Elise GisholtFossum IF31:43+15:5616:20
50Liv TennesWing OK34:26+18:3917:44
51Cecilie Christin KvermeFossum IF39:04+23:1720:08
Hanne Lerche RaadalHalden SKdiskvalifisert
Kristin EgerKongsberg OLdiskvalifisert
Marian KjellevoldIL Gulardiskvalifisert
Solveig BerganNydalens SKikke startet
Jennifer Jones ArnesenHeming Orienteringikke startet
Ane BjørnsgaardLillehammer OKikke startet
Lill-Kristin EngerModum OLikke startet
Arnhild U. BråtenVegårshei ILikke startet
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Monica SyrdalHeming Orienteringikke startet

D 50-

1 960 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb17:579:09
2Kjersti StræteRingerike OL18:06+0:099:14
3Unn Hilde HeggedalKongsberg OL18:16+0:199:19
4Inger Tone NygårdEgersund OK18:28+0:319:25
5Kari ChristiansenSandefjord OK18:31+0:349:26
6Hilde TellesbøNittedal OL18:38+0:419:30
7Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering18:55+0:589:39
8Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)19:22+1:259:52
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL20:08+2:1110:16
10Kjersti HovFossum IF20:20+2:2310:22
11Hege Solhjem MelhuusMelhus IL20:23+2:2610:23
12Tove AasheimAskøy OL20:34+2:3710:29
13Anita Sørensen DrageKongsberg OL21:01+3:0410:43
14Marianne MyklebustHamar OK21:04+3:0710:44
15Tove HeimdalKonnerud IL22:06+4:0911:16
16Nina-Beate LiabakkByåsen IL22:13+4:1611:20
17Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering22:16+4:1911:21
18Eirin LodgaardByåsen IL22:17+4:2011:22
19Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering22:25+4:2811:26
20Signe Astrup ArnesenHeming Orientering22:30+4:3311:28
21Rine HanssenByåsen IL22:33+4:3611:30
22Gry AhlsandNydalens SK24:08+6:1112:18
23Anniken AusenPorsgrunn OL24:13+6:1612:21
24Torill VisterIndre Østfold OK24:31+6:3412:30
25Elisabeth HetlevikKongsberg OL25:11+7:1412:50
26Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb25:13+7:1612:51
27Anne DahlNydalens SK25:30+7:3313:00
28Randi JensenFrol IL25:58+8:0113:14
29Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK26:39+8:4213:35
30Astrid BjørnerødOK Moss27:08+9:1113:50
31Hilde KløvstadSandefjord OK27:53+9:5614:13
32Marianne ArnesenAsker Skiklubb28:01+10:0414:17
33Hanne Løver ThonModum OL28:20+10:2314:27
34Hege MårtenssonModum OL28:26+10:2914:30
35Lill-Ann TorpSandefjord OK28:46+10:4914:40
36Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering29:26+11:2915:01
37Margrete EngzeliusAsker Skiklubb29:33+11:3615:04
38Kristin FleisjeNittedal OL29:47+11:5015:11
39Åse Rita EllingsenWing OK29:56+11:5915:16
40Wenche LindløvSarpsborg OL29:59+12:0215:17
41Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett31:17+13:2015:57
42Jane MeliaBay Area Orienteering Club31:51+13:5416:15
43Torild MyrliTIF Viking35:56+17:5918:20
44Anne-Lise BratsbergWing OK43:29+25:3222:11
45Kirsti RogstadKongsberg OL56:45+38:4828:57
46Turid WilliksenFossum IF1:01:58+44:0131:36
Solveig KongsrudModum OLdiskvalifisert
Jartrud SteinsliØstmarka OKdiskvalifisert
Heidi BørstadSarpsborg OLdiskvalifisert
Heidi SchatvetNotodden OLikke startet
Jane RødderKongsberg OLikke startet
Trine OlaussenFredrikstad SKikke startet
Cathrine ThorhusVerdal OKikke startet
Kari MadslienNydalens SKikke startet

D 55-

1 900 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna-Karin SundqvistTullinge SK17:489:22
2Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL18:13+0:259:35
3Grete S B HoviSkien OK18:18+0:309:37
4Kjersti RønningHamar OK18:19+0:319:38
5Kjersti SkantzeIL Tyrving19:20+1:3210:10
6Kottonen AnnariittaLynx19:34+1:4610:17
7Berit DanielsenIL Tyrving19:56+2:0810:29
8Berit BergeIL Tyrving20:54+3:0611:00
9Gunhild HennumLierbygda OL21:00+3:1211:03
10Guri BjørndalByåsen IL21:06+3:1811:06
11Dagrun MelkildHeming Orientering21:25+3:3711:16
12Marit Sylte LundanesEmblem IL21:54+4:0611:31
13Ann Karin TjørhomGanddal IL22:25+4:3711:47
14Hilde StorløkkenKongsberg OL22:38+4:5011:54
15Turid ArnesenByåsen IL22:52+5:0412:02
16Marianne HjermstadFossum IF22:57+5:0912:04
17Torun DyrkornEiker OL23:04+5:1612:08
18Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF23:08+5:2012:10
19Åshild BergstølKongsberg OL24:32+6:4412:54
20Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF26:16+8:2813:49
21Helena StubberudNydalens SK26:18+8:3013:50
22Magnhild T. MølnvikFossum IF26:19+8:3113:51
23Anna Weckner WestlundOK Tyr26:37+8:4914:00
24Hege FjellbirkelandIL Gular26:45+8:5714:04
25Penelope SmirthwaiteMoravian OC27:49+10:0114:38
26Marit Hæreid SandstadFrol IL28:06+10:1814:47
27Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb28:34+10:4615:02
28Eli Tufte HanssenEiker OL28:49+11:0115:10
29Barbro KarlssonKatrineholms OK28:50+11:0215:10
30Turid GiilRond OL29:19+11:3115:25
31Mette RogneVaregg Fleridrett30:32+12:4416:04
32Cathrine NorvikRøyken OL32:36+14:4817:09
33Ingrid Lien JohnsenByåsen IL34:42+16:5418:15
34Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb38:05+20:1720:02
35Inger SchibstedRøyken OL41:53+24:0522:02
36May MelingStavanger Orienteringsklubb53:15+35:2728:01
37Karin StrutzEds SK1:16:36+58:4840:18
Vigdis HeimlyByåsen ILikke startet
Sidsel NørstebøIL Tyrvingikke startet

D 60-

1 550 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL14:059:05
2Kjellrun SporildMalvik IL15:06+1:019:44
3Gerd BjørsethKrokstadøra IL16:14+2:0910:28
4Jorunn SanderudNydalens SK17:18+3:1311:09
5Karin GalaaenSelbu OK17:59+3:5411:36
6Margrete JørandliGjø-Vard OL18:01+3:5611:37
7Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange18:22+4:1711:50
8Liv Inger PrangerødTistedalen FL18:27+4:2211:54
9Elle M. MelbyeHeming Orientering18:51+4:4612:09
10Magnhild ForsethFrol IL18:54+4:4912:11
11Sirpa LiljaModum OL20:45+6:4013:23
12Live Joronn YtrehusRingerike OL23:53+9:4815:24
13Gro SolnørdalRudsbygd IL24:17+10:1215:40
14Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn24:41+10:3615:55
15Sue StevensAIRE GB25:27+11:2216:25
16Sunniva Johaug RyenOs IL26:07+12:0216:50
17Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL27:35+13:3017:47
18Bente GrøndalenHamar OK27:40+13:3517:50
19Inger NergaardStokke IL29:55+15:5019:18
20Lise HørtvedtKongsberg OL42:11+28:0627:12
21Anne Kjersti DaltveitFana IL53:10+39:0534:18
Anne SørumRingsaker OKikke startet
Kari OsmoenOs ILikke startet

D 65-

1 540 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeSturla, IF16:4710:53
2Kari StrandeRingerike OL17:20+0:3311:15
3Berit HegdalBergens TF18:32+1:4512:02
4Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL19:28+2:4112:38
5Marit TyldumRudsbygd IL21:36+4:4914:01
6Herdis AlvheimFana IL25:58+9:1116:51
7Karin KittilsenStokke IL28:05+11:1818:14
8Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange31:03+14:1620:09
9Sidsel Graff-IversenFossum IF32:41+15:5421:13
10Eva TaraldrudIndre Østfold OK36:08+19:2123:27
11Yvonne GalborgenEds SK36:49+20:0223:54
12Anne StensethByåsen IL37:20+20:3324:14
13Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK37:46+20:5924:31
14Helga PeveriEiker OL38:53+22:0625:14
15Kari NatåsBergens TF57:16+40:2937:11
Elisabeth RødAndebu ILdiskvalifisert
Stina ElfvingByåsen ILikke startet

D 70-

1 540 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL22:3314:38
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL24:37+2:0415:59
3Edel SlettemarkStord Orientering24:45+2:1216:04
4Marta StangModum OL27:40+5:0717:57
5Else Lerche RaadalFana IL29:01+6:2818:50
6Anne FuruholtOL Trollelg29:37+7:0419:13
7Liv FeiringHamar OK30:32+7:5919:49
8Sidsel SandelienHeming Orientering31:02+8:2920:09
9Tea ForbergRond OL32:43+10:1021:14
10Randi KisteNidarøst OK33:57+11:2422:02
11Anne-Lise BrenneOL Trollelg37:01+14:2824:02
12Eli KlovningPorsgrunn OL47:46+25:1331:01
13Randi HellandWing OK1:13:00+50:2747:24
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert
Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert
Hanne BræckKongsberg OLikke startet

D 75-

1 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aase Tove GoldenMåren OK25:3719:07
2Odbjørg NordengRudsbygd IL27:31+1:5420:32
3Torunn Hege FrøvollSturla, IF28:40+3:0321:23
Elin DahlenRingerike OLikke startet

D 80-

1 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK23:1017:17
2Inger E. VamnesHamar OK27:15+4:0520:20
3Oddveig Johanne LienOrkanger IF49:50+26:4037:11

H -10

1 320 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL12:079:10
Jan Olav BerganKongsberg OL20:4815:45
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange16:0912:14
Jarand GustafssonKongsberg OL12:559:47
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK27:4421:00
Sondre KornmoPorsgrunn OL24:1918:25
Mathias LeroyerFreidig18:1213:47
Mikkel MichelsenFossum IF13:5110:29
Anders Berge MjølhusOL Trollelg14:4911:13
Leo Benjamin MorganMalvik IL15:4911:58
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL21:4516:28
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12:219:21
Ole Magnus StoremyrIL Hauken22:4917:17
Jon StrandKongsberg OL24:3618:38
Ask Felland SætnanFossum IF12:319:28
Nikolai TesloHadeland OL20:2515:28
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert
Magnus Rørlien JevanordFossum IFikke startet
Dagfinn StenvikByåsen ILikke startet
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKikke startet

H 11-12

1 580 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig8:075:08
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL9:11+1:045:48
3Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL9:32+1:256:02
4Tristan HalvorsenFreidig9:45+1:386:10
5Mathias LinløkkenØstmarka OK10:41+2:346:45
6Lukas Jones ArnesenHeming Orientering11:14+3:077:06
7Hallvard HellevikFreidig11:44+3:377:25
8Martin Christoffer BorgIL Koll11:56+3:497:33
9Vegard Lereim StorliFreidig12:10+4:037:42
10Borgar SkjelbredKongsberg OL12:31+4:247:55
11Magnus AlstadFrol IL12:36+4:297:58
12Gaute NysæterSkien OK12:57+4:508:11
13Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn13:04+4:578:16
14Rasmus BerglundRingerike OL13:10+5:038:20
15Martin TorøKongsberg OL13:16+5:098:23
16Oskar HeksemFana IL13:45+5:388:42
17Amund FlaskerudOL Toten-Troll13:49+5:428:44
18Alf Petter LynumFreidig14:22+6:159:05
19Eivind NæveIL Leik14:26+6:199:08
20Peder NybergIL Veten15:15+7:089:39
21Håkon HallanOK Skøynar15:19+7:129:41
22Samuel A StokkelandÅlgård Orientering15:25+7:189:45
23Henrik Repstad StoremyrIL Hauken15:37+7:309:53
24Johannes Salvesen-LundeIL Koll16:28+8:2110:25
25Jørgen AuneByåsen IL18:38+10:3111:47
26Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb18:43+10:3611:50
27Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn19:03+10:5612:03
28Jørgen Holm GrønengLillehammer OK19:12+11:0512:09
29Erlend BakkeFossum IF20:00+11:5312:39
30Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll20:11+12:0412:46
31Alexander Ganc-PetersenFossum IF21:00+12:5313:17
32Johan SkjåkLillehammer OK21:33+13:2613:38
33Ole Andreas VeskeOK Skøynar22:33+14:2614:16
34Einar ØstvoldHeming Orientering22:52+14:4514:28
35Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL23:34+15:2714:54
36Eskil KulsetSelbu OK27:27+19:2017:22
37Johannes HalvorsrudMelhus IL30:57+22:5019:35
Alexander SlettenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Sverre SandvikHalden SKikke startet
Simen Hansæl-NergaardKvikne ILikke startet

H 11-12N

1 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage FosstveitRaumar Orientering12:528:59
2Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK16:09+3:1711:17
3Eivind ImrikFredrikstad SK18:02+5:1012:36
Vebjørn RøhjellFolldal IFdiskvalifisert

H 13

1 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:158:10
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL12:17+0:028:11
3Halvor LøkenKongsberg OL12:49+0:348:32
4Alfred BjørnerødOK Moss13:01+0:468:40
5Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb13:18+1:038:52
6Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13:27+1:128:58
7Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb13:36+1:219:04
8Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14:41+2:269:47
9Kristoffer LerliMelhus IL14:53+2:389:55
10Emil GrønliFreidig14:54+2:399:56
11Magne GuttvikWing OK15:04+2:4910:02
12Fridtjof ReuschHeming Orientering15:42+3:2710:28
13Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL16:09+3:5410:46
14Axel AaldeNydalens SK16:24+4:0910:56
15Iver Dalsaune ThunFreidig16:59+4:4411:19
16Christian Fredrik BorgIL Koll17:14+4:5911:29
17Herman Lien BackstrømHalden SK17:48+5:3311:52
18Sigurd VatnFrol IL17:56+5:4111:57
19Emil LeroyerFreidig18:31+6:1612:20
20Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK18:33+6:1812:22
21Brage Bell LysakerFana IL19:00+6:4512:40
22Sindre Vie StrislandFossum IF20:24+8:0913:36
23Mathias NyhaugAsker Skiklubb22:07+9:5214:44
24Sverre HellevikFreidig22:13+9:5814:48
25Sigurd BraathenWing OK23:54+11:3915:56
26Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb24:50+12:3516:33
27Tidemann LierIndre Østfold OK27:11+14:5618:07
Theodor BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Arne BerganKongsberg OLikke startet
Sondre LadimOK Mossikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet
Børge Nilsen BergFossum IFikke startet

H 14

1 720 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK12:337:17
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø12:38+0:057:20
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK12:38+0:057:20
4Teodor Mo HjelsethNydalens SK12:43+0:107:23
5Sander Tonjer FingarsenElverum OK12:53+0:207:29
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL12:54+0:217:30
7Tobias MathisenPorsgrunn OL13:06+0:337:36
8Adam ConwayKongsberg OL13:18+0:457:43
9Stein Aas StræteRingerike OL14:14+1:418:16
10Mikkel BerglundRingerike OL14:32+1:598:26
11Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn14:33+2:008:27
12Tor Erling GjølsjøOK Moss14:36+2:038:29
13Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK14:42+2:098:32
14Karri StevanderKuortaneen Kunto14:53+2:208:39
15Vegard RanestadHamar OK14:57+2:248:41
16Jonas MyhrAsker Skiklubb15:16+2:438:52
17Vemund MølnvikFreidig15:18+2:458:53
18Sigurd Saxe SandvikHalden SK15:20+2:478:54
19Tord SølvbergIL Veten15:46+3:139:10
20Vegard Holm JohannesenKongsberg OL16:02+3:299:19
21Johan EgerKongsberg OL16:12+3:399:25
22Mats LindaasElverum OK16:15+3:429:26
23Antonius Herskedal AmundsenFreidig16:25+3:529:32
24Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering16:32+3:599:36
25Erlend LangeggenKongsberg OL16:40+4:079:41
26Birk Felland SætnanFossum IF16:52+4:199:48
27Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK16:55+4:229:50
28Magnus Strømme LidTIF Viking17:06+4:339:56
29Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering17:34+5:0110:12
30August Hopstad NykvistWing OK17:59+5:2610:27
31Sivert PoppeFredrikstad SK18:00+5:2710:27
31Erlend AuneByåsen IL18:00+5:2710:27
33Ørjan SæterMelhus IL18:08+5:3510:32
34Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering18:16+5:4310:37
35Rolf Andreas BergNydalens SK18:26+5:5310:43
36Fredrik MøllerSteinkjer OK18:58+6:2511:01
37Vetle Grønvik EkraFreidig19:07+6:3411:06
38Petter Andreas LonaWing OK19:09+6:3611:08
39Per Ingvar TollehaugEiker OL19:18+6:4511:13
40Gaute LindaasElverum OK19:37+7:0411:24
41Sindre TusetSteinkjer OK20:09+7:3611:42
42Andreas AagesenMelhus IL20:54+8:2112:09
43Sjur Holm GrønengLillehammer OK21:10+8:3712:18
44Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb21:11+8:3812:18
45Vegard Ulseth SylteFreidig21:37+9:0412:34
46Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett22:02+9:2912:48
47Peter Prytz JensenMelhus IL22:03+9:3012:49
48Iver Gjedrem LundVerdal OK22:10+9:3712:53
49Martin AusenPorsgrunn OL22:20+9:4712:59
50Lars Erik UglemsmoSelbu OK22:29+9:5613:04
51Espen KarlsenMelhus IL22:49+10:1613:15
52Elias StubberudNydalens SK22:53+10:2013:18
53Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK24:22+11:4914:10
54Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering25:19+12:4614:43
55Sondre BataldenFana IL26:06+13:3315:10
56Lars-Børge StrømsvikMeløy OK26:22+13:4915:19
57Simen KolbergsrudRøyken OL26:58+14:2515:40
58Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL28:11+15:3816:23
59Oskar StorlerMelhus IL29:55+17:2217:23
60Knut HageMelhus IL33:59+21:2619:45
61Edvin Skauby grønningSelbu OK37:54+25:2122:02
62Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering43:05+30:3225:02
63Olav Gjedrem LundVerdal OK48:28+35:5528:10
Martin AuneMelhus ILdiskvalifisert
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
August MaskeFreidigdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILikke startet
Gaute BerganNydalens SKikke startet
Erik Tofte jrMelhus ILikke startet
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet
Simen GravningenStokke ILikke startet

H 15

1 800 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb11:436:30
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:51+0:086:35
3Ådne SkjærsteinIL Tyrving12:51+1:087:08
4Cornelius BjørkSandefjord OK12:53+1:107:09
5Birk Bell LysakerFana IL12:58+1:157:12
6Henrik ReuschHeming Orientering13:00+1:177:13
7Nils TveiteÅs-NMBU Orientering13:36+1:537:33
8Ferdinand FremmingHeming Orientering13:38+1:557:34
9Iver RingheimLarvik OK13:49+2:067:40
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13:50+2:077:41
11Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL13:52+2:097:42
12Trym Nergård RønningOK Skøynar14:11+2:287:52
13Vetle DrageKongsberg OL14:25+2:428:00
14Kristian ØstermannHeming Orientering14:29+2:468:02
15August Syrdal ØenHeming Orientering14:32+2:498:04
16Mikkel HoltFreidig14:41+2:588:09
17Christopher LadimOK Moss14:47+3:048:12
18Sondre Zahl HagenFossum IF15:02+3:198:21
19Hallvar HallanOK Skøynar15:11+3:288:26
20Jørgen SchjølbergTynset IF15:30+3:478:36
21Aksel VeskeOK Skøynar15:31+3:488:37
22Håvard VeieOK Skøynar15:34+3:518:38
23Vebjørn Blom-HagenFossum IF15:53+4:108:49
24Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn15:57+4:148:51
25Tormod Kristian GevingFreidig16:31+4:489:10
26Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK16:51+5:089:21
27Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb17:20+5:379:37
27Ulrik HellenTIF Viking17:20+5:379:37
29Jostein RøFreidig17:33+5:509:45
30Gaute FosstveitRaumar Orientering18:09+6:2610:05
31Christoffer SlettenRaumar Orientering18:33+6:5010:18
32Marius BakkeFossum IF18:34+6:5110:18
33Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL19:01+7:1810:33
34Tobias AlstadFrol IL19:04+7:2110:35
35Ole Kristian TaksdalGanddal IL20:06+8:2311:10
36Theodor LierIndre Østfold OK20:39+8:5611:28
36Olav LundKongsberg OL20:39+8:5611:28
38Brage AsplemFreidig20:45+9:0211:31
39Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb21:27+9:4411:55
40Henrik BraathenWing OK21:40+9:5712:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
41Einar EideByåsen IL22:54+11:1112:43
42Sven Bergset LangvikIL Veten22:55+11:1212:43
43Håkon SæternesByåsen IL23:08+11:2512:51
44Simen HegstadOK Skøynar24:06+12:2313:23
45Nikolai RenolenWing OK24:10+12:2713:25
46Sindre GisholtFossum IF26:37+14:5414:47
47Halvard KornmoPorsgrunn OL26:43+15:0014:50
48Martin Wold StavrumFrol IL28:40+16:5715:55
Mathias Enebak IversenFreidigdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert

H 16

1 810 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11:416:27
2Isak JonssonNydalens SK11:52+0:116:33
3Lars Young VikNydalens SK11:53+0:126:33
4David RundeKristiansand OK12:04+0:236:40
5Vegard KittilsenFreidig12:15+0:346:46
6Simen Spets StorhovFreidig12:18+0:376:47
7Jo Even KolstadFreidig12:41+1:007:00
8Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:46+1:057:03
9Bendik EliassenFredrikstad SK13:16+1:357:19
10Petter Liabakk EriksenByåsen IL13:21+1:407:22
11Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13:58+2:177:42
11Eirik BlågestadIndre Østfold OK13:58+2:177:42
13Sondre OttesenFredrikstad SK14:00+2:197:44
14Eirik ImrikFredrikstad SK14:08+2:277:48
15Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK14:09+2:287:49
16Matias NissenFreidig14:18+2:377:54
17Elias BergsetIL Veten14:25+2:447:57
18Gaute Kvittum NytrøenTynset IF14:31+2:508:01
19Eivind Berner MyhreFossum IF14:56+3:158:15
20Sivert Sande KvermeFossum IF14:59+3:188:16
21Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn15:38+3:578:38
22Runar Saur ModahlFredrikstad SK15:41+4:008:39
23Jonas GrønliFreidig15:45+4:048:42
24Asgeir EspelandTynset IF15:56+4:158:48
25Jonas VindalWing OK16:07+4:268:54
26Anders HorveiRaumar Orientering16:45+5:049:15
27Lars SandstadFreidig16:57+5:169:21
28Egil FrydenlundSturla, IF17:39+5:589:45
29Håkon HolstadFreidig17:44+6:039:47
30Marius MøllerSteinkjer OK19:52+8:1110:58
31Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering20:12+8:3111:09
32Øystein MoltumyrMalvik IL20:14+8:3311:10
33Tore MarkhusVerdal OK21:07+9:2611:40
34Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett21:41+10:0011:58
35Kenneth KjelaasMalvik IL22:23+10:4212:21
36Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL23:52+12:1113:11
Henrik KraftStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Even GravningenStokke ILikke startet

H 15-16B

1 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL20:3911:48
2Jens Husby AftretMalvik IL23:14+2:3513:16
3Jonas HylenKvikne IL25:08+4:2914:21
4Eskild MyrvangMelhus IL26:35+5:5615:11
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OKikke startet

H 13-16C

1 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen AskLierbygda OL17:0010:41
2Vetle ImrikFredrikstad SK22:31+5:3114:09
3Emil Solan GorsetHadeland OL47:50+30:5030:05
Even Amundsen BjørkliRingerike OLdiskvalifisert

H 13-16N

1 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrè IversenEgersund OK18:4512:10

H 17-B

1 750 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon MoholthKongsberg OL15:469:00
2Torbjørn DalløkkenIL GeoForm20:32+4:4611:44
3Espen Ekholt BergKongsberg OL20:52+5:0611:55
4Martin KaspersenMo OK23:09+7:2313:13
5Kjetil JacobsenHamar OK25:37+9:5114:38
6Roar SkoglundIL Veten27:28+11:4215:41
7Sondre ØstbyeElverum OK48:09+32:2327:30

H 17-C

1 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Idar LillekrokenFolldal IF12:237:33
2Petter LyngNidarøst OK18:51+6:2811:29
3Torbjørn BarikmoKongsberg OL18:57+6:3411:33
4Mateusz BalonVelledalen IL21:01+8:3812:48
5Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn24:27+12:0414:54

H 17-20

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Johan BråtenVang OL18:028:11
2Pyry StevanderKuortaneen Kunto19:04+1:028:40
3John RundeKristiansand OK19:17+1:158:45
4Morten SvendgårdOK Skøynar20:00+1:589:05
5Fredrik SandnesFreidig20:21+2:199:15
6Sivert BellingmoOL Gaula22:47+4:4510:21
7Peter Martinus Freyborg UranNTNUI24:23+6:2111:04
Jens Johan BrekkeLillomarka OLikke startet

H 21-

2 220 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL15:427:04
2Erik Feyling HaareKonnerud IL17:04+1:227:41
3Morten Taraldsten BrunesModum OL17:17+1:357:47
4Kristian Opsahl BredesenFrol IL18:13+2:318:12
5Sergey SeleznevSRD SK19:28+3:468:46
6Per-Olav FlatholmMolde og Omegn IF20:47+5:059:21
7Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg21:02+5:209:28
8Mikhail RaerSRD SK21:30+5:489:41
9Andreas AlvemNTNUI21:54+6:129:51
10Martin GerberNTNUI23:02+7:2010:22
11Håkon Nergaard BergStokke IL23:16+7:3410:28
12Ole Morten FrøsethVerdal OK23:28+7:4610:34
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering23:34+7:5210:36
14Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb23:42+8:0010:40
15Vebjørn RøtvoldKongsberg OL24:52+9:1011:12
16Erik StoraasWing OK26:25+10:4311:53
17Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb27:51+12:0912:32
18Tom André AlstadsætherEiker OL29:57+14:1513:29
19Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK33:35+17:5315:07
Morten TangenOK Mossikke startet
Rudi B OlsenLillomarka OLikke startet

H 35-

2 220 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild NomelandByåsen IL15:387:02
2Lacho IlievHalden SK16:20+0:427:21
3Nicholas MorganMalvik IL17:05+1:277:41
4Geir HeksemFana IL21:55+6:179:52
5Asle Heide VaskinnMelhus IL21:57+6:199:53
6Hans Olav KjøsLillehammer OK22:13+6:3510:00
Gregoire BonnemaireFreidigdiskvalifisert
Bernt GjellestadNydalens SKikke startet

H 40-

2 320 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kurt Ove MelbyeVerdal OK15:396:44
2Espen RøsteKongsberg OL16:43+1:047:12
3Torbjørn KravdalGjø-Vard OL17:52+2:137:42
4Thomas Berge MjølhusOL Trollelg17:55+2:167:43
5Henning Bratland CarlsenOK Moss18:01+2:227:45
6David LøverModum OL18:17+2:387:52
7Joar SvendgårdOK Skøynar18:20+2:417:54
8Thomas BedinIndre Østfold OK18:25+2:467:56
9Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering18:48+3:098:06
10Svein Anders MelhusSteinkjer OK19:22+3:438:20
11André JægtvikKonnerud IL19:45+4:068:30
12Geir SchjølbergTynset IF20:18+4:398:45
13Thomas LieFredrikstad SK20:36+4:578:52
14Øystein BraathenWing OK21:15+5:369:09 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Lars BerglundRingerike OL21:25+5:469:13
16Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF23:00+7:219:54
17Eivind LonaWing OK24:00+8:2110:20
18Kjetil SkjåkLillehammer OK27:14+11:3511:44
19Anthony Covey-CrumpJesus OK29:05+13:2612:32
20Trond RetteraasenIndre Østfold OK36:30+20:5115:43
21Are RogstadNidarøst OK39:10+23:3116:52
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Johan MichelsenFossum IFikke startet
Petter Andreas BerghMalvik ILikke startet
Harald GrønningSelbu OKikke startet
Kristian Bernhard NilsenFossum IFikke startet

H 45-

2 250 m, 83 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK14:136:19
2Thore KornmoPorsgrunn OL14:26+0:136:24
3Kjetil BjørloHalden SK14:55+0:426:37
4Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø15:09+0:566:44
5Espen DanevadFredrikstad SK15:40+1:276:57
6Kenneth WesterheimStord Orientering15:44+1:316:59
7Harald BakkeFossum IF15:45+1:327:00
8Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot16:02+1:497:07
9Anton BjartnesVerdal OK16:04+1:517:08
10Odd StrandKongsberg OL16:12+1:597:12
11Oddvar TaksdalGanddal IL16:24+2:117:17
12Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL16:32+2:197:20
12Ronny RykkjeVaregg Fleridrett16:32+2:197:20
14Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL16:34+2:217:21
15Henrik OttesenFredrikstad SK16:48+2:357:28
16Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering16:49+2:367:28
17Torgeir AuneByåsen IL17:00+2:477:33
18Per Arne AadlandSamnanger IL17:02+2:497:34
19Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering17:08+2:557:36
20Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering17:09+2:567:37
21Gunnar VatnFrol IL17:35+3:227:48
22Odd-Ivan LorentsenOK Silsand17:53+3:407:56
23Stig MellingRingerike OL17:54+3:417:57
24Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL18:25+4:128:11 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Anders SollienOL Toten-Troll18:36+4:238:16
26Knut Jostein SætnanFossum IF18:39+4:268:17
27Dag AusenPorsgrunn OL18:49+4:368:21
28Ingebrigt FuglemMalvik IL19:03+4:508:28
29Kimme ArnesenHeming Orientering19:07+4:548:29
29Øystein RappRaumar Orientering19:07+4:548:29
31Rune BlågestadIndre Østfold OK19:25+5:128:37
32Espen SvaeSarpsborg OL19:35+5:228:42
33Lars Erik GjeinFossum IF19:39+5:268:44
34Per Øivind EgerKongsberg OL19:44+5:318:46
35Christian JomaasFossum IF19:49+5:368:48
36Jon RøstumOL Gaula20:07+5:548:56
37Pål AngvollFredrikstad SK20:26+6:139:04
38Bjart Are HellenTIF Viking20:29+6:169:06
39Tommy JauhojärviAsker Skiklubb20:52+6:399:16
40Christian ReuschHeming Orientering21:00+6:479:20
41Roar ReitenEmblem IL21:20+7:079:28
41Dag Arne LierIndre Østfold OK21:20+7:079:28
43Are StrandlieGjø-Vard OL21:42+7:299:38
44Frode StrislandFossum IF21:59+7:469:46
45Roar MathisenOL Tønsberg og omegn22:00+7:479:46
46Robert OtterleiByåsen IL22:31+8:1810:00
47Bjørn Axel GranHalden SK22:35+8:2210:02
48Tormod KleppaLillehammer OK22:44+8:3110:06
49Morten LøbergOK Fjell23:07+8:5410:16
50Håkon BørliFossum IF23:21+9:0810:22
51Asle Sagli GudimIndre Østfold OK23:29+9:1610:26
52Øystein HusbyMalvik IL23:40+9:2710:31
53Trond BenumByåsen IL23:44+9:3110:32
54Trond SletnerByåsen IL23:58+9:4510:39
55Leif Arne NytrøenTynset IF24:11+9:5810:44
56Fredrik SaugestadNydalens SK24:25+10:1210:51
57Jørn-Are LongfjeldModum OL24:29+10:1610:52
58Trond MyhreFossum IF24:45+10:3211:00
59Sverre WisløffAsker Skiklubb24:54+10:4111:04
60Kjell Petter SmågeKonnerud IL25:12+10:5911:12
61Per Olav GulbrandsenLarvik OK25:25+11:1211:17
62Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering25:31+11:1811:20
63Peter CarlsenSturla, IF25:34+11:2111:21
64Even ErlienGjø-Vard OL25:40+11:2711:24
65Hans Olav HygenØstmarka OK26:16+12:0311:40
66Per Olav AndersenHalden SK26:46+12:3311:53
67Øystein SkjelbredKongsberg OL28:22+14:0912:36
68Trond EvensenOL Tønsberg og omegn28:24+14:1112:37
69Sveinung RykkjeStord Orientering28:58+14:4512:52
70Kristian HolmLillehammer OK29:04+14:5112:55
71Arild NyhaugAsker Skiklubb30:22+16:0913:29
72Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL31:09+16:5613:50
73Ole MyklemyrEiker OL31:14+17:0113:52
74Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL31:23+17:1013:56
75Magne AasAsker Skiklubb33:01+18:4814:40
76Håvard Sandvoll AskLierbygda OL34:27+20:1415:18
77Roger ØstvoldHeming Orientering35:38+21:2515:50
78Torodd KolbergsrudRøyken OL38:37+24:2417:09
79Frank DrønnesundEmblem IL48:48+34:3521:41
Rune StrømsvikMeløy OKdiskvalifisert
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Henning MartinsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Jan HageIL Leikdiskvalifisert
Christian GløgårdNittedal OLikke startet
Tor Sverre GravningenStokke ILikke startet
Hans JevanordFossum IFikke startet
Hans Arild SkjevdalRøros ILikke startet
Knut LandstadNydalens SKikke startet
Tom KristensenLarvik OKikke startet
Lars StrømOK Skøynarikke startet
Gisle NysæterSkien OKikke startet

H 50-

2 010 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are KristiansenIL Tyrving15:067:30
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering15:19+0:137:37
3Tore BjørnerødOK Moss15:32+0:267:43
4John SvergjaKvikne IL15:48+0:427:51
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb16:44+1:388:19
6Tore NymarkAskøy OL16:49+1:438:21
7Børge HarveyIL BUL-Tromsø17:20+2:148:37
8Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)17:39+2:338:46
9Atle PedersenMelhus IL17:40+2:348:47
9Ivar MølnvikFossum IF17:40+2:348:47
11Gjermund GravirAsker Skiklubb17:41+2:358:47
12Ola TellesbøHadeland OL17:50+2:448:52
13Harald KvisliNotodden OL17:52+2:468:53
14Guttorm L EggeOslostudentenes IK17:55+2:498:54
15Knut Erling ØenHeming Orientering18:04+2:588:59
16Anders BergsetIL Veten18:10+3:049:02
17Lars KrügerNydalens SK18:14+3:089:04
18Øystein JensenSarpsborg OL18:18+3:129:06
19Hallvard KorenOK Moss18:30+3:249:12
20Arild AndresenFossum IF18:36+3:309:15
21Erik SaugerudKonnerud IL18:43+3:379:18
22Frank LøwengreenFredrikstad SK18:44+3:389:19
23Arne GrevskottFrol IL18:53+3:479:23
24Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18:55+3:499:24
25Sigurd EiknerFana IL19:10+4:049:32
26Vidar SkjerveVerdal OK19:13+4:079:33
27Ole IngesenSarpsborg OL19:18+4:129:36
28Sigmund VisterIndre Østfold OK19:33+4:279:43
29Lars Erik StrømsnesMalvik IL19:45+4:399:49
30Kjetil EspedalNydalens SK19:49+4:439:51
31Jan Petter HansenIL Gular20:02+4:569:58
32Ole TørnqvistFana IL20:04+4:589:59
33Trond BrevikFossum IF20:08+5:0210:00
34Bent SkatvedtRaumar Orientering20:12+5:0610:02
35Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett20:14+5:0810:03
36Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL20:17+5:1110:05
36Lasse ArnesenHeming Orientering20:17+5:1110:05
38Geir BråtenVegårshei IL20:20+5:1410:06
39Stein Ivar FossMelhus IL20:28+5:2210:10
40Håkon BrynjulfsenOK Silsand20:32+5:2610:12
41Arne Håkon JørgensenSandefjord OK20:36+5:3010:14
42Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL20:37+5:3110:15
43Jon SkriubakkenPorsgrunn OL21:06+6:0010:29
44Jon Erik KvarmeSturla, IF21:15+6:0910:34
45Øystein WiggenByåsen IL21:17+6:1110:35
46Øystein ØstermannHeming Orientering21:19+6:1310:36
47Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering21:28+6:2210:40
48Rune S. NielsenIndre Østfold OK21:30+6:2410:41
49Tor Ove HallemVerdal OK21:37+6:3110:45
50Phil ConwayKongsberg OL21:44+6:3810:48
51Terje LinløkkenØstmarka OK21:45+6:3910:49
52Stein MarkhusVerdal OK21:51+6:4510:52
53Anders FlågenHeming Orientering21:57+6:5110:55
53Egil HustvedtWing OK21:57+6:5110:55
55Bjørn P. LøvåsNidarøst OK22:05+6:5910:59
56Ole Christian BangHamar OK22:11+7:0511:02
57Stein H. HagenFossum IF22:12+7:0611:02
58Rune StræteWing OK22:21+7:1511:07
59Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb22:22+7:1611:07
60Hans Otto ØverbyKongsberg OL22:34+7:2811:13
61Njål SvingheimKonnerud IL23:09+8:0311:31
62Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club23:49+8:4311:50
63Bjørn JohannesenKongsberg OL23:54+8:4811:53
64Jon VindalWing OK24:04+8:5811:58
65Bjørn Richard KirsteSkien OK24:12+9:0612:02
66Roger Andre VaneboKongsberg OL24:19+9:1312:05
67Tord Bell MykingFana IL24:26+9:2012:09
68Geir PaulsenOL Trollelg24:34+9:2812:13
69Stig DahleMolde og Omegn IF25:14+10:0812:33
70Snorre FrydenlundSturla, IF25:42+10:3612:47
71Terje Ulla EikenKongsberg OL25:44+10:3812:48
71Jan Erik LedalOL Trollelg25:44+10:3812:48 Last ned GPS-spor i gpx-format
73Lars LodgaardRaufoss IL Orientering26:26+11:2013:09
74Inge HafstadVerdal OK27:19+12:1313:35
75Terje MelsomFossum IF27:34+12:2813:42
76Erik BorgIL Koll27:39+12:3313:45
77Stig WiestVang OL28:37+13:3114:14
78Tommy SæterKongsberg OL32:03+16:5715:56
79Per Anders YtterbøAsker Skiklubb36:18+21:1218:03
80Oskar KaaløySandefjord OK38:26+23:2019:07
Roar ByeModum OLdiskvalifisert
Harald SvergjaKvikne ILdiskvalifisert
Dag SyversenSarpsborg OLdiskvalifisert
Einar GisholtFossum IFdiskvalifisert
Sjur LangedalNydalens SKdiskvalifisert
Arild AasheimGanddal ILdiskvalifisert
Vegard HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Atle WølloKongsberg OLikke startet
Roar PedersenOppsal Orienteringikke startet
Jan LenndinLillehammer OKikke startet
Leif StørmerFossum IFikke startet
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet

H 55-

2 010 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering15:207:37
2Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø15:41+0:217:48
3Jørgen MårtenssonModum OL16:02+0:427:58
4Onno VerberneOL Toten-Troll16:09+0:498:02
5Jens Kr KoplandModum OL16:20+1:008:07
6Øyvind DrageKongsberg OL16:42+1:228:18
7Arne OkkenhaugVerdal OK16:50+1:308:22
8Lars Roger LundanesEmblem IL16:55+1:358:24
9Kim Farnes HansenLierbygda OL17:12+1:528:33
10Terje RønningOK Skøynar17:43+2:238:48
11Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL17:48+2:288:51
12Dag StenersenNidarøst OK17:50+2:308:52
13Håkon LøvliAsker Skiklubb17:53+2:338:53
14Frode SjøvoldRøros IL17:56+2:368:55
15Petter GullikstadRøros IL18:22+3:029:08
15Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn18:22+3:029:08
17Richard Zeiner-GundersenFossum IF18:27+3:079:10
18Martin GranlyLillomarka OL18:36+3:169:15
19Frode BergersenHamar OK18:38+3:189:16
20Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)18:47+3:279:20
21Nils HæstadFossum IF18:49+3:299:21
22Helge StubberudNydalens SK18:59+3:399:26
23Per Einar PedersliOL Trollelg19:11+3:519:32
24Johan LundeIL Koll19:24+4:049:39
25Haakon ArnesenByåsen IL19:28+4:089:41
26Andreas HuberHamar OK19:29+4:099:41
27Terje HenriksenAsker Skiklubb19:38+4:189:46
28Sture OttesenIndre Østfold OK19:53+4:339:53
29Erik NæssØstmarka OK19:59+4:399:56
30Kjell Einar AndersenVarteig OL20:22+5:0210:07
31Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering20:28+5:0810:10
32Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb20:39+5:1910:16
33Øivind MyhreKongsberg OL20:52+5:3210:22
34Mikael SundqvistTullinge SK20:59+5:3910:26
35Terje SchjølbergRøros IL21:11+5:5110:32
36Sigbjørn ModalsliFossum IF21:28+6:0810:40
37Tommy SævareidOs Orienteringsklubb21:49+6:2910:51
38Leif Kåre BessebergEiker OL22:47+7:2711:20
39Torgeir BrandalKongsberg OL22:52+7:3211:22
40Bjørn Victor LarsenKongsberg OL22:54+7:3411:23
41Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb23:50+8:3011:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
42Trond BaklidKonnerud IL23:56+8:3611:54
43John LerliMelhus IL23:59+8:3911:55
44John HofossHadeland OL24:06+8:4611:59
45Torgeir StrandFana IL24:09+8:4912:00
45Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering24:09+8:4912:00
47Ivar BergsetIL Veten24:18+8:5812:05
48Bjørn GussgardFolldal IF24:47+9:2712:19
49Roar NydalAsker Skiklubb25:00+9:4012:26
50Steve SmirthwaiteMoravian OC25:10+9:5012:31
51Thor Inge TollehaugEiker OL27:07+11:4713:29
52Per StedjeØstmarka OK27:11+11:5113:31
53Kjetil KløvstadSandefjord OK27:54+12:3413:52
54Herman BakkeLøten o-lag29:17+13:5714:34
55Bjørn Erik JohnsenByåsen IL30:04+14:4414:57
56Roar TønnessenKongsberg OL39:21+24:0119:34
57Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb43:40+28:2021:43
Arne JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Svein-Erik SøgårdKongsberg OLdiskvalifisert
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OKikke startet
Øystein NytrøByåsen ILikke startet
Jack BjørnsenKristiansand OKikke startet
Donald SkantzeIL Tyrvingikke startet

H 60-

1 960 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sixten WestlundOK Tyr15:197:48
2Morten DåsnesRingerike OL16:20+1:018:20
3Torgeir StrandhagenRøyken OL16:27+1:088:23
4Per Kristian EkebergIL Tyrving16:59+1:408:39
5Lars HjermstadFossum IF17:02+1:438:41
6Harald ThonSturla, IF17:29+2:108:55
7Einar JensenNydalens SK17:33+2:148:57
8Are EriksenOslostudentenes IK17:39+2:209:00
9Arnfinn PedersenGjø-Vard OL18:03+2:449:12
10Edvard DahlOL Vallset/Stange18:22+3:039:22
11Reidar FossumAsker Skiklubb18:23+3:049:22
12Frode LøsetRingerike OL18:31+3:129:26
13Harald HoviSkien OK18:34+3:159:28
14Rune LaurantsenSkien OK19:10+3:519:46
15Geir Holm GundersenSturla, IF19:49+4:3010:06
16Per Gunnar DahlRingerike OL20:04+4:4510:14
17Svein Harald HansenOK Silsand20:11+4:5210:17
18Dagfinn TorpePorsgrunn OL20:17+4:5810:20
19Harald ØstbyeElverum OK20:39+5:2010:32
20Fritjof SandstadFrol IL21:43+6:2411:04
21Vidar ElvekrokEiker OL21:55+6:3611:10
22Ørjan Eirik ValestrandFana IL22:33+7:1411:30
23Carl-Göran StrutzEds SK22:54+7:3511:41
24Per Hermann KrøgerMåren OK22:57+7:3811:42
25Torbjørn SirumFrol IL22:59+7:4011:43
26Hannu KottonenLynx23:35+8:1612:01
27Nikolay KrupnovIL Tyrving23:53+8:3412:11
28Bjarne GimreGanddal IL26:00+10:4113:15
29Bo KarlssonKatrineholms OK27:04+11:4513:48
30Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn28:03+12:4414:18
31Bjørn Gunnar AasenRøyken OL29:37+14:1815:06
32Eivind BakkMelhus IL29:43+14:2415:09
33Øyvind GylverAsker Skiklubb33:25+18:0617:02
34Erik GrøndalenHamar OK39:26+24:0720:07
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Per Olaf KlemsdalVarteig OLikke startet
Einar Kristian LundeVarteig OLikke startet

H 65-

1 900 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein S JacobsenIL Tyrving16:428:47
2Ola BroxOL Toten-Troll17:55+1:139:25
3Rolf WærnesOrkanger IF17:56+1:149:26
4Tor TrøanHadeland OL18:11+1:299:34
5Harry BreilandÅlgård Orientering18:16+1:349:36
6Bjørn BergerByåsen IL18:27+1:459:42
7Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering19:16+2:3410:08
8Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb19:42+3:0010:22
9Frank BjarkøWing OK20:32+3:5010:48
10Ove Gunnar JacobsenStokke IL21:02+4:2011:04
11Hans Roar BakkenEiker OL21:04+4:2211:05
12Paul Martin BergRudsbygd IL21:12+4:3011:09
13Harald BakkenFrol IL21:33+4:5111:20
14Karl Arne MelbyeVerdal OK21:48+5:0611:28
15Sveinung RekaaNotodden OL21:49+5:0711:28
16Torodd OsFørde IL22:19+5:3711:44
17Paul SkjakerHadeland OL23:19+6:3712:16
18Arvid GalborgenEds SK23:28+6:4612:21
19Atle AlvheimFana IL23:36+6:5412:25
20Rolf LundeEiker OL24:38+7:5612:57
21Jiri UrvalekPorsgrunn OL25:10+8:2813:14
22Tom BuggeByåsen IL26:32+9:5013:57
23Lars SkrøvsethWing OK26:54+10:1214:09
24Ragnar Niemi BergStokke IL26:55+10:1314:10
25Ernst KläyOLG Huttwil27:00+10:1814:12
26Kristian J. FougnerNidarøst OK27:17+10:3514:21
27Tor GjermstadWing OK27:36+10:5414:31
28Atle RemmePorsgrunn OL28:13+11:3114:51
29Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering28:46+12:0415:08
30Bård StangModum OL28:58+12:1615:14
31Helge ScheiFørde IL29:13+12:3115:22
32Hans Lyder HaareKonnerud IL30:03+13:2115:48
33Per Oskar LarsenIndre Østfold OK31:59+15:1716:50
34Ottar RyenOs IL32:22+15:4017:02
35Elling AakreAndebu IL33:03+16:2117:23
36Geir NilsenEmblem IL39:34+22:5220:49
Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert
Torbjørn NørbechRingerike OLdiskvalifisert
Harald AasheimOppsal Orienteringikke startet

H 70-

1 550 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL16:3810:43
2John Thomas PetersenNittedal OL17:09+0:3111:03
3Ingar HåkonsenKongsberg OL17:34+0:5611:20
4Edgar FuruholtOL Trollelg17:58+1:2011:35
5Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving18:30+1:5211:56
6Øistein ÅsmulOL Trollelg18:50+2:1212:09
7Terje MalmHamar OK19:09+2:3112:21
8Per VoldFana IL19:10+2:3212:21
9Helge RevhaugRingerike OL19:21+2:4312:29
10Leif RøhjellByåsen IL19:23+2:4512:30
11Kjell GrønhovdModum OL19:26+2:4812:32
12Bjørn SandelienHeming Orientering19:32+2:5412:36
13Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg19:38+3:0012:40
14Lars Martin GjeinStokke IL20:25+3:4713:10
15Tom WahlgrenSarpsborg OL20:39+4:0113:19
16Torleif StephansenNidarøst OK21:12+4:3413:40
17Bjørn HafskjoldOL Trollelg21:19+4:4113:45
18Gunnar MosevollSkien OK21:42+5:0414:00
19Trond FeiringHamar OK21:54+5:1614:07
20Pål SkybergNidarøst OK23:03+6:2514:52
21John Birger SkansenRudsbygd IL24:02+7:2415:30
22Roar StensethByåsen IL24:37+7:5915:52
23Tore KisteNidarøst OK25:03+8:2516:09
24Hasse BergstrømIL Tyrving27:39+11:0117:50
25Magne RaadalFana IL28:37+11:5918:27
26Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking30:07+13:2919:25
27Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering31:09+14:3120:05
28Chris HirtOLC Kapreolo31:59+15:2120:38
29Steinar SlettemarkStord Orientering32:41+16:0321:05
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Magnus NatåsBergens TFdiskvalifisert
Geir HusdalTIF Vikingikke startet

H 75-

1 540 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering17:1211:10
2Olav HøiåsVang OL17:28+0:1611:20
3Leif EngenNidarøst OK18:24+1:1211:56
4Jon TyldumRudsbygd IL18:39+1:2712:06
5Anders LaugloOL Trollelg19:20+2:0812:33
6Leidulv VinjeNidarøst OK20:03+2:5113:01
7Elling FrøvollSturla, IF20:56+3:4413:35
8Anders TaraldrudIndre Østfold OK22:01+4:4914:17
9Eigil SørliMalvik IL22:13+5:0114:25
10Alfred SteinerOLC Kapreolo22:32+5:2014:37
11Svein SolerødOL Toten-Troll22:58+5:4614:54
12Magne KlovningPorsgrunn OL24:13+7:0115:43
13Ingolf DybvikStord Orientering25:13+8:0116:22
14Tore BrurokNidarøst OK25:32+8:2016:34
15Henry SundsetvikOL Trollelg25:40+8:2816:40
16Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering29:31+12:1919:10
17Stig Arild HaugskottOL Trollelg30:41+13:2919:55
18Ivar Louis BergSturla, IF30:43+13:3119:56
19Jon Vegard LundeLillehammer OK32:59+15:4721:25
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangediskvalifisert
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Tormod DahlenRingerike OLikke startet
Asbjørn BræckKongsberg OLikke startet
Jardar SandstadSelbu OKikke startet

H 80-

1 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnfinn LangelandByåsen IL19:5814:54
2Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL23:58+4:0017:53
3Arne SvalundØyer-Tretten IF24:08+4:1018:00
4Tore S. RasmussenTIF Viking37:08+17:1027:42
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert

H 85-

1 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg19:1914:24
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK25:06+5:4718:43
Mads BergNord-Østerdal OKikke startet

Direkte A

2 250 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn OwrenRambøll16:267:18
2Mikael OlaussonOslostudentenes IK17:23+0:577:43
3Dag Steinar RagnBø o-lag17:37+1:117:49
4Anders SkjesetVang OL17:46+1:207:53
5Hans Helmer SæternesByåsen IL19:11+2:458:31
6Anders-Kristian HoltHedrum O-lag19:14+2:488:32
7Ola LestebergKongsberg OL19:29+3:038:39
8Anna-Thekla TonjerElverum OK19:49+3:238:48
9Christer JensenEmblem IL19:51+3:258:49
10Audun FingarsenElverum OK20:45+4:199:13
11Christian Andre AndresenMalvik IL20:47+4:219:14 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Qyvind HyllsethSkien OK21:04+4:389:21
13Karl K. GjølsjøOK Moss21:29+5:039:32
14Gunvor Hov HøydalFossum IF21:44+5:189:39
15Ragnhild UstumoNord-Østerdal OK21:45+5:199:40
16Magne SvareLillehammer OK22:40+6:1410:04
17Børge LeirenByåsen IL22:44+6:1810:06
18Anthony BossardNOTEAM23:22+6:5610:23
19Elena GrandNydalens SK23:32+7:0610:27
20Børge RøhjellFolldal IF23:56+7:3010:38
21Trond FlaskerudOL Toten-Troll23:58+7:3210:39
22Jérôme SoulardNOTEAM24:04+7:3810:41
23Kristine AusenNTNUI24:08+7:4210:43
24Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering24:10+7:4410:44
25Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL24:46+8:2011:00
26Gustav Andresen SkotteNOTEAM25:32+9:0611:20
27Marianne Berge MjølhusOL Trollelg25:56+9:3011:31
28Gunn Elin RudiHadeland OL27:32+11:0612:14
29Dag WangLillomarka OL27:40+11:1412:17
30Henrik GrytbakRindal27:47+11:2112:20
31Egil Petter StræteLånke IL28:55+12:2912:51
32Anna Karine SvareLillehammer OK29:12+12:4612:58
33Martin LøvåsNidarøst OK30:46+14:2013:40
34Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL31:39+15:1314:04
35Øystein SnuggerudGjø-Vard OL32:08+15:4214:16
36Hanna Haugen NordbrødenHalden SK33:00+16:3414:40
37Øystein RønningNydalens SK35:06+18:4015:36
38Gun Irene MonsenEgersund OK35:32+19:0615:47
39Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF38:12+21:4616:58
40Kjersti JuveliLierbygda OL42:11+25:4518:44
41Rune MoianAsker Skiklubb44:53+28:2719:56
42Hildegunn GrønsethFossum IF1:06:30+50:0429:33
Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert
Lars LangdalTrondheim triatlonklubbbrutt
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Anders HvasshovdKongsberg OLikke startet
Lene OskalHamar OKikke startet
Simen OskalHamar OKikke startet
Jørgen StenvikByåsen ILikke startet

Direkte B

1 840 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar LundHamar OK18:4310:10
2Øyvind Svare LorentsenNydalens SK19:06+0:2310:22
3John KjørenSkanska Aktiv21:38+2:5511:45
4Hege WangLillomarka OL22:34+3:5112:15
5Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering23:59+5:1613:02
6Helle Svare LorentzenNydalens SK24:24+5:4113:15
7Bente HortenVingelen IL26:31+7:4814:24
8Jon Roar OddenSarpsborg OL26:52+8:0914:36
9Øystein MelbyVang OL27:05+8:2214:43
10Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering29:11+10:2815:51
11Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett30:02+11:1916:19
12Rolf BergNydalens SK30:29+11:4616:34
13Linnea EvensenTønsberg og Omeng30:31+11:4816:35
14Emma StubberudNydalens SK31:16+12:3316:59
15Siv Susanne JystadØstmarka OK31:37+12:5417:10
16Gro EllegaardVang OL32:13+13:3017:30
17Magnus JystadØstmarka OK32:43+14:0017:46
18Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK33:37+14:5418:16
19Kristin SølbergIL Leik34:10+15:2718:34
20Vorin BottenOslostudentenes IK34:15+15:3218:36
21Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL35:23+16:4019:13
22Magnar ØvreåsBotne SK36:42+17:5919:56
23Nicolai GranlyLillomarka OL36:49+18:0620:00
24Elisabeth StørsethSelbu OK37:31+18:4820:23
25Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL41:03+22:2022:18
26Hjørdis ØvreåsBotne SK48:23+29:4026:17
27Mona Dalegård LøkenKongsberg OL51:10+32:2727:48
28Lene LangeggenKongsberg OL51:48+33:0528:09
29Ingunn GåsoddenSkien OK56:07+37:2430:29
Bård AndersenVarteig OLdiskvalifisert
Per GustavssonKongsberg OLdiskvalifisert
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen ILdiskvalifisert
Randi Wold StavrumFrol ILbrutt
Marion AmundsenRingerike OLikke startet
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Hilde MoholthKongsberg OLikke startet

Direkte C

1 630 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar FosstveitRaumar Orientering16:059:52
2Ingar WollØstmarka OK17:00+0:5510:25
3Anna van der ZwaagNOTEAM17:43+1:3810:52
4Inger Hegstad KrugerNydalens SK18:44+2:3911:29
5Nanna BerganRaumar Orientering20:54+4:4912:49
6Hans Gøran BjørkSandefjord OK23:53+7:4814:39
7Anna Maria Ryste OddenSarpsborg OL25:14+9:0915:28
8Line NordhaugKonnerud IL26:30+10:2516:15
9Camilla FosstveitRaumar Orientering26:43+10:3816:23
10Mari Anne DyrlieVarteig OL28:21+12:1617:23
11Tone FlægstadOK Skøynar28:22+12:1717:24
12Mona SveenVang OL28:54+12:4917:43
13Martine HenningGIMLE IF31:40+15:3519:25
14Gunnar SmistadOL Trollelg32:45+16:4020:05
15Ellen Sofie RuudEiker OL37:11+21:0622:48
16Ragnhild NesternFossum IF37:34+21:2923:02
17Synne VonenSarpsborg OL37:54+21:4923:15
18Lise Tuset GustadOK Skøynar41:25+25:2025:24
19Ladislav KochbachBT52:21+36:1632:06
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

Direkte N

1 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin JystadØstmarka OK19:0413:31
2Sissel GrønningSelbu OK37:18+18:1426:27
Conrad ScharenKvikne ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor