Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 17 januar 2016

N-åpen

2 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Lauritz Brunborg Nittedal OL 18:16 8:41
Amund Flaskerud OL Toten-Troll 39:15 18:41
Jo Randar Holmøy Hadeland OL 5:11 2:28
Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 47:00 22:22
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 55:46 26:33
Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 48:38 23:09
Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 45:18 21:34
Hanna Spangberg Konnerud IL 32:25 15:26
Jon Strand Kongsberg OL 41:51 19:55
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 32:22 15:24
Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Martini Asker Skiklubb 21:14 10:06
2 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 32:49 +11:35 15:37

D 13-16

3 400 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 22:05 6:29
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 23:05 +1:00 6:47
3 Åsne Holo Fossum IF 23:25 +1:20 6:53
4 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 23:58 +1:53 7:02
5 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 24:26 +2:21 7:11
6 Tale Strand Kongsberg OL 24:48 +2:43 7:17
7 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 25:05 +3:00 7:22
8 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 25:11 +3:06 7:24
9 Maren Norderud IL Tyrving 25:20 +3:15 7:27
10 Åsne Haavengen Kongsberg OL 25:31 +3:26 7:30
11 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 27:03 +4:58 7:57
12 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 27:29 +5:24 8:05
13 Ada Wulfsberg Nydalens SK 29:40 +7:35 8:43
14 Solveig Eline Berg IL Tyrving 30:08 +8:03 8:51
15 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 30:36 +8:31 9:00
16 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 34:14 +12:09 10:04
17 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 35:47 +13:42 10:31
18 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 35:53 +13:48 10:33
19 Andrea Vanebo Kongsberg OL 38:28 +16:23 11:18
20 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 39:08 +17:03 11:30
21 Hedda Spangberg Konnerud IL 39:14 +17:09 11:32
22 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 41:31 +19:26 12:12
Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL diskvalifisert
Mille Jægtvik Konnerud IL diskvalifisert

D 17-

4 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 26:48 6:05
2 Heidi Therese Wiest Vang OL 29:05 +2:17 6:36
3 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 35:46 +8:58 8:07
4 Åse Bergan Nydalens SK 39:26 +12:38 8:57
5 Marie Ullevålseter Nydalens SK 47:47 +20:59 10:51

D 40-

4 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 28:16 6:25
2 Hanne Lerche Raadal Halden SK 31:20 +3:04 7:07
3 Isa Heggedal Konnerud IL 36:02 +7:46 8:11
4 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 51:03 +22:47 11:36
5 Merete Rørvik Lillomarka OL 1:00:45 +32:29 13:48
6 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 1:02:30 +34:14 14:12
Mette Spangberg Konnerud IL diskvalifisert

D 50-

4 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Madslien Nydalens SK 35:39 8:06
2 Tove Heimdal Konnerud IL 37:52 +2:13 8:36
3 Kari Madslien Nydalens SK 38:21 +2:42 8:42
4 Hanne Kvåle Hadeland OL 48:26 +12:47 11:00
5 Hege Heiberg Hadeland OL 50:46 +15:07 11:32
6 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:03:51 +28:12 14:30

D 60-

3 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lis Dæhli Løten o-lag 38:14 11:14

H 11-12

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 16:45 7:58

H 13-16

4 400 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Frøisland Vang OL 23:13 5:16
2 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 23:39 +0:26 5:22
3 Njaal Ellegård Melby Vang OL 24:29 +1:16 5:33
4 Trygve Myhr Asker Skiklubb 24:39 +1:26 5:36
5 Even Lindaas Elverum OK 24:52 +1:39 5:39
6 Isak Jonsson Nydalens SK 24:58 +1:45 5:40
7 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 25:14 +2:01 5:44
8 Aslak Heimdal Konnerud IL 26:10 +2:57 5:56
9 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 26:20 +3:07 5:59
10 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 26:38 +3:25 6:03
11 Ole Johan Bråten Vang OL 27:14 +4:01 6:11
12 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 29:33 +6:20 6:42
13 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 29:57 +6:44 6:48
14 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 30:02 +6:49 6:49
15 Niels Christian Hellerud Halden SK 30:08 +6:55 6:50
16 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 31:10 +7:57 7:04
17 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 31:22 +8:09 7:07
18 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 32:17 +9:04 7:20
19 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 33:08 +9:55 7:31
20 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 33:18 +10:05 7:34
21 Emil Størmer Fossum IF 34:43 +11:30 7:53
22 Jakob Mo OL Toten-Troll 35:20 +12:07 8:01
23 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 35:33 +12:20 8:04
24 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 36:11 +12:58 8:13
25 Gaute Bergan Nydalens SK 36:40 +13:27 8:20
26 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 39:26 +16:13 8:57
27 Åsmund Slokvik Notodden OL 43:16 +20:03 9:50
28 Birk Felland Sætnan Fossum IF 44:34 +21:21 10:07
29 Herman Brunborg Nittedal OL 44:36 +21:23 10:08
30 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 53:35 +30:22 12:10
31 Arthur Brunborg Nittedal OL 58:47 +35:34 13:21
32 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 59:01 +35:48 13:24
Snorre Slokvik Notodden OL diskvalifisert
Mats Lindaas Elverum OK diskvalifisert

H 17-

5 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 32:33 6:08
2 Erlend Brendstuen Halden SK 37:28 +4:55 7:04
3 Simen Ballangrud Asker Skiklubb 44:59 +12:26 8:29
Jørgen Slokvik Notodden OL diskvalifisert

H 40-

5 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 35:58 6:47
2 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 49:30 +13:32 9:20
Bjørn Martini Asker Skiklubb diskvalifisert

H 50-

5 300 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Rønning OK Skøynar 32:54 6:12
2 Bjørnar Tollefsen OK Øst 32:55 +0:01 6:12
3 Sigurd Dæhli Løten o-lag 34:13 +1:19 6:27
4 Odd Arve Lien Fossum IF 35:05 +2:11 6:37
5 Jon Iver Bakken Nydalens SK 35:10 +2:16 6:38
6 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 35:54 +3:00 6:46
7 Stein Arne Negård Vang OL 40:07 +7:13 7:34
8 Torleif Ahlsand Kjelsås IL 41:13 +8:19 7:46
9 Nils Bergan Nydalens SK 44:01 +11:07 8:18
10 Ole Petter Haugen Nydalens SK 45:03 +12:09 8:30
11 Stein H. Hagen Fossum IF 46:25 +13:31 8:45
12 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 48:17 +15:23 9:06
13 Hallvard Berg IL Tyrving 49:10 +16:16 9:16
14 Stig Wiest Vang OL 1:13:44 +40:50 13:54
Nils Hæstad Fossum IF diskvalifisert

H 70-

4 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:24:08 19:07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor