Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff med HL + NC og publikumsløp sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff med HL + NC og publikumsløp sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 16 januar 2016

N-åpen

1 870 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Oda Brattås Varteig OL 49:21 26:23
Julie Brenås Varteig OL 52:46 28:13
Lauritz Brunborg Nittedal OL 1:24:32 45:12
Marte Eger Kongsberg OL 1:21:58 43:49
Amund Flaskerud OL Toten-Troll 14:53 7:57
Torgrim Hasle Haslestad Ringsaker OK 1:05:51 35:12
Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 59:36 31:52
Jo Randar Holmøy Hadeland OL 18:29 9:53
Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 56:15 30:04
Even Lien Gjø-Vard OL 44:08 23:36
Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 53:08 28:24
Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 38:51 20:46
Hanna Spangberg Konnerud IL 38:59 20:50
Jon Strand Kongsberg OL 1:34:32 50:33
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 28:47 15:23

D 11-12

1 870 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 12:57 6:55
2 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 17:18 +4:21 9:15
3 Signe Holo Fossum IF 18:06 +5:09 9:40
4 Sara Martini Asker Skiklubb 18:59 +6:02 10:09
5 Martha Wisløff Asker Skiklubb 21:21 +8:24 11:25
6 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 29:45 +16:48 15:54

D 13

3 440 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Spangberg Konnerud IL 44:45 13:00
2 Ane Malene Kolstad Freidig 1:00:59 +16:14 17:43
3 Mille Jægtvik Konnerud IL 1:01:53 +17:08 17:59

D 14

3 440 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 26:50 7:48
2 Åsne Haavengen Kongsberg OL 29:54 +3:04 8:41
3 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 33:56 +7:06 9:51
4 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 34:22 +7:32 9:59
5 Ina Martini Asker Skiklubb 35:24 +8:34 10:17
6 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 36:41 +9:51 10:39
7 Berthe Teslo Hadeland OL 46:50 +20:00 13:36

D 15

4 120 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 33:19 8:05
2 Tale Strand Kongsberg OL 34:59 +1:40 8:29
3 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 41:29 +8:10 10:04
4 Ada Wulfsberg Nydalens SK 43:08 +9:49 10:28
5 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 48:22 +15:03 11:44

D 16

5 260 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 39:25 7:29
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 39:50 +0:25 7:34
3 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 41:22 +1:57 7:51
4 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 41:51 +2:26 7:57
5 Maren Norderud IL Tyrving 42:09 +2:44 8:00
6 Åsne Holo Fossum IF 45:31 +6:06 8:39
7 Solveig Eline Berg IL Tyrving 49:28 +10:03 9:24
8 Helene Eger Kongsberg OL 53:34 +14:09 10:11
9 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 55:00 +15:35 10:27
10 Ingrid Madslien Nydalens SK 55:35 +16:10 10:34
11 Andrea Vanebo Kongsberg OL 1:04:22 +24:57 12:14
12 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 1:09:28 +30:03 13:12
Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL diskvalifisert

H 13

3 440 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Bergan Nydalens SK 36:57 10:44
2 Johan Eger Kongsberg OL 38:29 +1:32 11:11
3 Arthur Brunborg Nittedal OL 44:28 +7:31 12:55
Mats Lindaas Elverum OK diskvalifisert
Birk Felland Sætnan Fossum IF diskvalifisert

H 14

4 120 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 29:33 7:10
2 Grunde Isaksætre Grue IL 33:42 +4:09 8:10
3 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 53:27 +23:54 12:58
4 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 56:26 +26:53 13:41
5 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 1:01:27 +31:54 14:54
6 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 1:04:15 +34:42 15:35
7 Snorre Slokvik Notodden OL 1:11:08 +41:35 17:15
8 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 1:13:15 +43:42 17:46
Trym Nergård Rønning OK Skøynar diskvalifisert
Åsmund Slokvik Notodden OL diskvalifisert

H 15

5 260 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Jonsson Nydalens SK 33:53 6:26
2 Herman Brunborg Nittedal OL 35:53 +2:00 6:49
3 Eivind Berner Myhre Fossum IF 37:44 +3:51 7:10
4 Sivert Sande Kverme Fossum IF 41:46 +7:53 7:56
5 Jo Even Kolstad Freidig 43:56 +10:03 8:21
6 Jakob Mo OL Toten-Troll 44:55 +11:02 8:32
7 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 48:37 +14:44 9:14
8 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 51:03 +17:10 9:42
9 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 58:55 +25:02 11:12
10 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:17:18 +43:25 14:41

H 16

6 330 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 37:58 5:59
2 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 38:18 +0:20 6:03
3 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 40:57 +2:59 6:28
4 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 42:53 +4:55 6:46
5 Even Lindaas Elverum OK 44:55 +6:57 7:05
6 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 45:46 +7:48 7:13
7 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 46:33 +8:35 7:21
8 Eskil Frøisland Vang OL 48:48 +10:50 7:42
9 Niels Christian Hellerud Halden SK 49:09 +11:11 7:45
10 Ole Johan Bråten Vang OL 54:31 +16:33 8:36
11 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 58:56 +20:58 9:18
12 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 1:01:57 +23:59 9:47
13 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 1:09:25 +31:27 10:57
Trygve Myhr Asker Skiklubb diskvalifisert
Audun Uglenes Bergan Nydalens SK diskvalifisert

D 17-A kort

4 120 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Hasle Haslestad Ringsaker OK 35:42 8:39
2 Kari Smeby Kongsberg OL 1:02:58 +27:16 15:16
3 Hanne Bjørnås Krogstie Konnerud IL 1:31:01 +55:19 22:05
4 Line Bjørnås Konnerud IL 1:33:04 +57:22 22:35

D 17-20

5 260 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Evine Westli Andersen Løten o-lag 31:45 6:02
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 34:04 +2:19 6:28
3 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 35:54 +4:09 6:49
4 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 36:54 +5:09 7:00
5 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 37:40 +5:55 7:09
6 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 39:32 +7:47 7:30
7 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 41:41 +9:56 7:55
8 Heidi Therese Wiest Vang OL 43:05 +11:20 8:11
9 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 44:27 +12:42 8:27
10 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 44:40 +12:55 8:29
11 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 46:37 +14:52 8:51
12 Åse Bergan Nydalens SK 48:52 +17:07 9:17
13 Idunn Haavengen Kongsberg OL 51:46 +20:01 9:50
14 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 53:09 +21:24 10:06
15 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 56:52 +25:07 10:48
16 Synne Fossøy NTNUI 1:03:42 +31:57 12:06
17 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 1:06:43 +34:58 12:41
Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL diskvalifisert
Marie Ullevålseter Nydalens SK diskvalifisert
Synne Strand Asker Skiklubb diskvalifisert

D 21-

6 330 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 36:32 5:46
2 Marta Ulvensøen NTNUI 37:27 +0:55 5:54
3 Anna Ulvensøen NTNUI 38:18 +1:46 6:03
4 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 41:09 +4:37 6:30
5 Zsuzsa Fey Asker Skiklubb 44:02 +7:30 6:57
6 Kristin Antonsen NTNUI 47:22 +10:50 7:28
7 Eirin Mari Fossøy NTNUI 52:07 +15:35 8:13
8 Karen Oline Kolstad Freidig 55:20 +18:48 8:44
9 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 57:10 +20:38 9:01
10 Ingvild Brekke Lillomarka OL 59:25 +22:53 9:23
11 Marianne Dæhli Halden SK 1:02:53 +26:21 9:56
12 Mali Gederaas Kanstad NTNUI 1:05:57 +29:25 10:25
13 Karoline Dahl Fosby NTNUI 1:14:55 +38:23 11:50
14 Solveig Blindheim Lillomarka OL 1:15:02 +38:30 11:51

D 40-

5 260 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 36:09 6:52
2 Hanne Lerche Raadal Halden SK 39:26 +3:17 7:29
3 Isa Heggedal Konnerud IL 40:45 +4:36 7:44
4 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 41:57 +5:48 7:58
5 Kari Strand Kongsberg OL 44:05 +7:56 8:22
6 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 45:08 +8:59 8:34
7 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 46:09 +10:00 8:46
8 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 58:34 +22:25 11:08
9 Merete Rørvik Lillomarka OL 1:24:30 +48:21 16:03

D 50-

5 260 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 44:19 8:25
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 44:23 +0:04 8:26
3 Anne Madslien Nydalens SK 45:25 +1:06 8:38
4 Tove Heimdal Konnerud IL 48:22 +4:03 9:11
5 Maria Jonsson Nydalens SK 49:59 +5:40 9:30
6 Hanne Kvåle Hadeland OL 1:00:31 +16:12 11:30
7 Hege Heiberg Hadeland OL 1:01:42 +17:23 11:43

D 60-

4 120 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lis Dæhli Løten o-lag 46:09 11:12

H 11-12

1 870 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 10:19 5:31
2 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 18:11 +7:52 9:43
3 Eyvind Hasle Haslestad Ringsaker OK 19:31 +9:12 10:26

H 17-A kort

4 120 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 41:29 10:04
Jørgen Slokvik Notodden OL diskvalifisert
Stig Wiest Vang OL diskvalifisert
Markus Glad Nydalens SK diskvalifisert

H 17-20

6 330 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 33:48 5:20
2 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 35:10 +1:22 5:33
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 35:41 +1:53 5:38
4 Aksel Madslien Nydalens SK 36:46 +2:58 5:48
5 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 38:05 +4:17 6:00
6 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 38:36 +4:48 6:05
7 Elias Jonsson Nydalens SK 39:15 +5:27 6:12
8 Øyvind Wiggen Byåsen IL 39:36 +5:48 6:15
9 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 40:04 +6:16 6:19
10 Tarjei Holo Fossum IF 40:46 +6:58 6:26
11 Audun Heimdal Konnerud IL 40:57 +7:09 6:28
12 Joar Oldernes Lillomarka OL 43:07 +9:19 6:48
13 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 44:34 +10:46 7:02
14 Einar Melsom Fossum IF 46:50 +13:02 7:23
15 Tord Strand Kongsberg OL 48:56 +15:08 7:43
16 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 49:37 +15:49 7:50
17 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 51:07 +17:19 8:04
18 Håkon Lund Kongsberg OL 51:23 +17:35 8:07
19 Oskar Størmer Fossum IF 52:01 +18:13 8:13
20 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 55:17 +21:29 8:44
21 Erlend Brendstuen Halden SK 59:10 +25:22 9:20
22 Axel Hoveid Asker Skiklubb 59:34 +25:46 9:24
Håvard Landro Svingheim Konnerud IL diskvalifisert

H 21-

7 440 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Hol Moholdt Wing OK 34:59 4:42
2 Øyvind Watterdal Hadeland OL 36:59 +2:00 4:58
3 Ove Sætra Hadeland OL 39:37 +4:38 5:19
4 Christian Hohl Wing OK 40:36 +5:37 5:27
5 Jørgen Madslien NTNUI 41:16 +6:17 5:32
6 Eivind Tonna Lillomarka OL 43:22 +8:23 5:49
7 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 43:39 +8:40 5:52
8 Emil Ahlbäck Fossum IF 47:24 +12:25 6:22
9 Anders Hauge Asker Skiklubb 48:00 +13:01 6:27
10 Simen Eid Nielsen NTNUI 54:38 +19:39 7:20
11 Adrian Opheim NTNUI 55:34 +20:35 7:28
12 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1:01:26 +26:27 8:15
13 Lars Owren Freidig 1:06:46 +31:47 8:58
14 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 1:17:34 +42:35 10:25
15 Espen Stornes NTNUI 1:42:00 +1:07:01 13:42
Sebastian Kvithammer Wing OK diskvalifisert

H 40-

6 330 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 43:29 6:52
2 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 48:57 +5:28 7:43
3 Bjørn Martini Asker Skiklubb 51:24 +7:55 8:07
4 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 52:58 +9:29 8:22
5 Odd Strand Kongsberg OL 53:07 +9:38 8:23
6 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 58:28 +14:59 9:14
7 Per Øivind Eger Kongsberg OL 1:00:10 +16:41 9:30
8 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 1:03:16 +19:47 9:59
9 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 1:12:11 +28:42 11:24
Christian Jomaas Fossum IF diskvalifisert

H 50-

6 330 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 43:46 6:54
2 Bjørnar Tollefsen OK Øst 45:11 +1:25 7:08
3 Sören Jonsson Nydalens SK 46:00 +2:14 7:16
3 Jon Iver Bakken Nydalens SK 46:00 +2:14 7:16
5 Terje Rønning OK Skøynar 47:15 +3:29 7:27
6 Nils Hæstad Fossum IF 48:28 +4:42 7:39
7 Øystein Holo Fossum IF 48:42 +4:56 7:41
8 Ole Petter Haugen Nydalens SK 50:26 +6:40 7:58
9 Odd Arve Lien Fossum IF 52:34 +8:48 8:18
10 Stein Arne Negård Vang OL 54:13 +10:27 8:33
11 Terje Henriksen Asker Skiklubb 55:44 +11:58 8:48
12 Kjetil Espedal Nydalens SK 56:39 +12:53 8:56
13 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 1:00:01 +16:15 9:28
14 Nils Bergan Nydalens SK 1:00:41 +16:55 9:35
15 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 1:02:38 +18:52 9:53
16 Per Sandberg Nydalens SK 1:03:12 +19:26 9:59
17 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:04:49 +21:03 10:14
18 Stein H. Hagen Fossum IF 1:34:08 +50:22 14:52
Christian Korvald Nordmarka Skiorienteringsklubb diskvalifisert
Torleif Ahlsand Kjelsås IL diskvalifisert
Erlend Råheim Fet o-lag diskvalifisert

H 60-

5 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 34:41 6:35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor