Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sjusjørennet mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sjusjørennet mellom
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 13 desember 2015

Asker Skiklubb

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ragnhild Øfsthus GravirD 10-12 (4)35:01+6:1714:54
2Per Clemet WisløffH 15-16 (19)26:43+1:005:50
3Astrid YtterbøD 10-12 (4)47:15+18:3120:06
3Hilda ØfsthusD 40- (4)33:07+10:0311:15
3Terje HenriksenH 50- (8)19:44+1:146:42
4Jonas MyhrH 13-14 (15)22:12+4:357:33
8Tilla Farnes HennumD 17- (37)31:32+5:316:54
8Henrik Fredriksen AasH 15-16 (19)28:55+3:126:19
10Zsuzsa FeyD 17- (37)32:46+6:457:10
10Trygve MyhrH 15-16 (19)30:57+5:146:46
12Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15-16 (21)25:11+6:598:33
13Anna Øfsthus GravirD 15-16 (21)25:23+7:118:38
13Ole Henrik WoxholthH 13-14 (15)52:15+34:3817:46
14Kaja Bråten LøvaldD 17- (37)33:59+7:587:26
15Vegard GulbrandsenH 17- (48)36:03+7:475:19
17Eivind Øfsthus GravirH 17- (48)36:40+8:245:24
23Margrethe WisløffD 17- (37)37:16+11:158:09
24Nora Synnøve WoxholthD 17- (37)37:39+11:388:14
29Johan Teodor WestlyH 17- (48)40:50+12:346:01
35Fanni Jauhojärvi MarkussenD 17- (37)46:38+20:3710:12
41Axel HoveidH 17- (48)58:44+30:288:39
0Sondre YtterbøH 13-14 (15)diskvalifisert

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Øystein WiggenH 50- (8)31:33+13:0310:43
10Øyvind WiggenH 17- (48)34:16+6:005:03

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Anniken Eriksrud KarlsenD 17- (37)32:58+6:577:12

Domnarvets GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Elsa AnderssonD 17- (37)35:51+9:507:50

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Lotte MyklemyrD 15-16 (21)24:36+6:248:22
25Vegard MyklemyrH 17- (48)39:40+11:245:51

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Even LindaasH 15-16 (19)25:435:37
10Mats LindaasH 13-14 (15)35:22+17:4512:01

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Sander Hildebrand RogndokkenH 17- (48)49:21+21:057:16

Fossum IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Knut Jostein SætnanH 40- (6)29:376:28
3Åsne HoloD 15-16 (21)20:39+2:277:01
5Erik Hæstad BjørnstadH 15-16 (19)27:55+2:126:06
6Erlend BørliH 13-14 (15)23:59+6:228:09
6Ragnhild HjermstadD 17- (37)30:48+4:476:44
8Birk Felland SætnanH 13-14 (15)28:53+11:169:49
9Vebjørn Blom-HagenH 13-14 (15)34:37+17:0011:46
16Victoria Hæstad BjørnstadD 17- (37)34:49+8:487:37
32Erling HjermstadH 17- (48)43:40+15:246:26
40Oscar Hæstad BjørnstadH 17- (48)58:32+30:168:37

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Jonas GrønliH 15-16 (19)33:31+7:487:20

Gjø-Vard OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars LienH 10-12 (5)20:558:54
1Marie KravdalD 10-12 (4)28:4412:13
2Annar Erlien SolerødH 10-12 (5)31:31+10:3613:24
2Øyvind LienH 40- (6)39:07+9:308:33
3Kristine KravdalD 13-14 (5)24:39+1:108:23
4Eiril Erlien SolerødD 10-12 (4)56:36+27:5224:05
4Even ErlienH 40- (6)49:49+20:1210:54

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Grunde IsaksætreH 13-14 (15)20:31+2:546:58

Hadeland OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stanimir BelomazhevH 17- (48)28:164:10
4Jo Randar HolmøyH 10-12 (5)36:33+15:3815:33
4Hege HeibergD 50- (4)35:37+9:1312:06
4Hans Jørgen KvåleH 17- (48)30:05+1:494:26
5Øyvind WatterdalH 17- (48)30:52+2:364:33
8Bjørnar KvåleH 17- (48)32:58+4:424:51
9Ove SætraH 17- (48)33:48+5:324:59

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanne Lerche RaadalD 40- (4)23:047:50
11Hedda Raadal BjørloD 15-16 (21)24:57+6:458:29
11Niels Christian HellerudH 15-16 (19)31:54+6:116:58
42Erlend BrendstuenH 17- (48)1:01:03+32:479:00

Haninge SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Emil AnderssonH 17- (48)1:06:02+37:469:44

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Signe Astrup ArnesenD 40- (4)23:24+0:207:57
2Lasse ArnesenH 50- (8)18:43+0:136:21
24Ulrik Astrup ArnesenH 17- (48)39:26+11:105:48
27Kasper FosserH 17- (48)39:52+11:365:52

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Guro JordheimD 17- (37)38:42+12:418:28

HJS Vansbro OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Elin HållD 17- (37)41:49+15:489:09

IFK Mora OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Johanka ŠimkováD 17- (37)29:50+3:496:31
8Emelie BrudinD 15-16 (21)23:56+5:448:08
11Gustaf BerglundH 17- (48)34:36+6:205:06
16Klaus CsucsH 17- (48)36:14+7:585:20
18Adrian DahlströmH 17- (48)36:50+8:345:25
27Sofia BerglundD 17- (37)40:18+14:178:49
32Elin FjellströmD 17- (37)44:15+18:149:40
33Carolina OlssonD 17- (37)44:21+18:209:42
33Lukas DeiningerH 17- (48)44:59+16:436:38
0Linus MoodH 17- (48)diskvalifisert

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Maren NorderudD 15-16 (21)21:48+3:367:24
18Solveig Eline BergD 15-16 (21)28:42+10:309:45

Italy

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Stefania CorradiniD 17- (37)33:31+7:307:20
15Alica VenturaD 17- (37)34:47+8:467:36
19Fransesco CorradinoH 17- (48)37:46+9:305:34

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torleif AhlsandH 50- (8)18:306:17

Kongsberg OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marlin HaavengenD 15-16 (21)18:126:11
1Åsne HaavengenD 13-14 (5)23:297:59
4Ingvild LangeggenD 15-16 (21)21:14+3:027:13
6Tale StrandD 15-16 (21)22:17+4:057:34
7Anne Willkommen EikenD 17- (37)31:08+5:076:48
12Johan EgerH 13-14 (15)39:42+22:0513:30
14Kjersti Tønnessen BergstølD 15-16 (21)25:38+7:268:43
16Vegard Øverli BergH 15-16 (19)34:55+9:127:38
17Helene EgerD 15-16 (21)26:47+8:359:06
17Åsne Skram TrømborgD 17- (37)35:09+9:087:41
20Andrea VaneboD 15-16 (21)29:12+11:009:55
31Håkon LundH 17- (48)43:02+14:466:20
34Idunn HaavengenD 17- (37)46:09+20:0810:05
38Tord StrandH 17- (48)48:41+20:257:10

Konnerud IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jenny BaklidD 15-16 (21)20:05+1:536:49
2Tove HeimdalD 50- (4)26:55+0:319:09
3Aslak HeimdalH 15-16 (19)27:20+1:375:58
6Audun HeimdalH 17- (48)31:50+3:344:41
14Jørgen BaklidH 17- (48)36:01+7:455:18
15Andrea RanvikD 15-16 (21)25:56+7:448:49
19Anniken RanvikD 15-16 (21)28:58+10:469:51
28Maiken Økern HågårdD 17- (37)41:20+15:199:02

Kvarnsvedens GoIF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Filip BergströmH 17- (48)45:59+17:436:46

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristin Melby JacobsenD 13-14 (5)24:27+0:588:18
18Marit Melby JacobsenD 17- (37)35:24+9:237:44
37Simen Åmodt AmundsenH 17- (48)47:08+18:526:57

Leksands OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ellen SarenmarkD 17- (37)32:50+6:497:11

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Synne StrandD 17- (37)32:09+6:087:02

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Joar OldernesH 17- (48)38:27+10:115:40
37Ellen Marie AriansenD 17- (37)50:06+24:0510:57

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Evine Westli AndersenD 17- (37)27:19+1:185:58
25Emilie Westli AndersenD 17- (37)38:16+12:158:22

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lauritz BrunborgH 10-12 (5)1:06:17+45:2228:12
11Arthur BrunborgH 13-14 (15)35:58+18:2112:14

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jørgen MadslienH 17- (48)29:35+1:194:21
4Marta UlvensøenD 17- (37)28:19+2:186:11
7Jonas Madslien BakkenH 17- (48)31:51+3:354:41

Nydalens SK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Teodor Mo HjelsethH 13-14 (15)17:375:59
1Anne MadslienD 50- (4)26:248:58
1Anine AhlsandD 17- (37)26:015:41
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-14 (15)18:18+0:416:13
3Kari MadslienD 50- (4)28:23+1:599:39
4Marte Madslien BakkenD 13-14 (5)29:43+6:1410:06
4Ole Petter HaugenH 50- (8)20:44+2:147:03
5Gaute BerganH 13-14 (15)22:27+4:507:38
5Nils BerganH 50- (8)25:17+6:478:35
6Lars Young VikH 15-16 (19)28:16+2:336:11
7Kasper Bakken UlsethH 13-14 (15)28:02+10:259:32
7Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (19)28:51+3:086:18
10Ada WulfsbergD 15-16 (21)24:53+6:418:27
12Gjermund Tørnqvist HaldenH 17- (48)34:47+6:315:07
12Isak JonssonH 15-16 (19)32:50+7:077:11
13Aksel MadslienH 17- (48)35:25+7:095:13
13Audun Uglenes BerganH 15-16 (19)32:54+7:117:11
16Ingrid MadslienD 15-16 (21)26:12+8:008:54
20Elias JonssonH 17- (48)38:16+10:005:38
22Ingvil AhlsandD 17- (37)36:54+10:538:04
30Jørgen WulfsbergH 17- (48)41:15+12:596:05
35Sondre Ruud BråtenH 17- (48)46:04+17:486:47
36Åse BerganD 17- (37)47:03+21:0210:17
0Jenny HaakstadD 15-16 (21)diskvalifisert
0Erlend SlokvikH 40- (6)diskvalifisert
0Jon Iver BakkenH 40- (6)diskvalifisert

OK Ilves

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Rimmo RõõmH 17- (48)diskvalifisert

OK Linné

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Olle GrywenzH 17- (48)diskvalifisert
0Oliver AngelsiööH 17- (48)diskvalifisert

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kjersti SmåstuenD 40- (4)35:47+12:4312:10
18Håvard GjestvangH 15-16 (19)42:53+17:109:23

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Jostein Svaland DaleH 15-16 (19)35:05+9:227:40

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Ane Sofie KroghD 15-16 (21)22:48+4:367:45

Piteå IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Martin GranbergH 17- (48)38:25+10:095:39

Raumar Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Tiril Emilie Ruud BråtenD 17- (37)35:41+9:407:48

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Martin Nøkleby MellingH 10-12 (5)32:21+11:2613:45
3Stig MellingH 40- (6)42:18+12:419:15
0Jørgen Nøkleby MellingH 13-14 (15)diskvalifisert

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Hallvard Arntzen FossH 17- (48)39:45+11:295:51

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Geir Holm GundersenH 50- (8)28:00+9:309:31

Säterbygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Emil ArvidssonH 17- (48)46:35+18:196:52

Täby OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Edvin NordströmH 17- (48)38:44+10:285:42
29Anna HerbertD 17- (37)41:39+15:389:06

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tiia TallilaD 17- (37)26:41+0:405:50

Vang OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Eskil FrøislandH 15-16 (19)27:24+1:415:59
8Stig WiestH 50- (8)38:22+19:5213:02
9Njaal Ellegaard MelbyH 15-16 (19)29:44+4:016:30
14Ole Johan BråtenH 15-16 (19)33:09+7:267:15
19Fredrik SveenH 15-16 (19)1:02:22+36:3913:38
31Heidi Therese WiestD 17- (37)42:19+16:189:15

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lars Hol MoholdtH 17- (48)28:40+0:244:13
28Christian HohlH 17- (48)40:02+11:465:54

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ingrid Marie Stubban HygenD 13-14 (5)36:36+13:0712:26
43Hans Kristian Stubban HygenH 17- (48)1:04:42+36:269:32

Åtvidabergs IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Sarah PerssonD 17- (37)35:27+9:267:45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor